Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Ramen obchod

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:59

Pro ty co běží k Ramen obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:27

Koketsu

Po ceste som sa oddelil od ostatných a objavil som sa pri tom ramen obchode. Jak som sa sem ale aj tu bol počuť ten krik.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:32

Byla tma, moc věcí jsi neviděl, ale najednou jsi uviděl odraz plamenů a kouř mířící k temnému nebi.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:57

Koketsu

Ten oheň je nádherný. Zasnil som sa nachvílu. Útok na dedinu. Rýchlo som sa rozbehol bližšie k plamenom či tam niekto nieje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:01

Leželo tam několik lidí a viděl jsi jakéhosi velkého rozzuřeného býka na kterém seděl chlápek s tváří celou od krve a před nim s rukama v pečeti stál Rikko Suikafuurado.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:15

Koketsu

rýchlo som priskočil k Rikkovi. Dobrý deň potrebujete pomôcť? Opýtal som sa trocha hlúpo a už som skladal pečaťe na Housenka njo jutsu. Čo to je za zviera?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:23

Rikko

"Ovládá oheň jak jistě vidíš a sekl sjem ho do nohy a už nemůže chodit, ale vozí ho ten býk." Řekl jsem a najednou se na nás rozletěla ohnivá koule a já jen tak tak uskočil.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:28

Koketsu

Rýchlo som uskočil a pritom som stále skladal pečaťe. Ovladá Katon to je dobré dosť dobré. Usmial som sa a rýchlo som doskladal pečaťe. Housenka no jutsu. Tri ohnivé gule leteli tak že jedna na toho chlapíka a druhá na býkovu hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:01

Býk otevřel pusu a oheň polapil a vyplivl na tebe další ohnivou kouli v tu chvíli se Rikko rozeběhnul ze zadu na býka a bodl mu kunai s výbučným lístkem do zadku a nechal ho vybuchnout, ale býkovi to nic neudělalo, jen ho to více naštvalo a tak Rikka odkopl do zdi a rozeběhl se na Koketsa.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeSun May 16 2010, 18:42

Koketsu

Rýchlo som odskočil ohnivej guli ale popálilo mi to ľavú ruku. Katon nič je lepší ako ja to vôbec nieje fér. Vedel som že býkovi sa neuhnem. Vyvolal som démoniu chakru a celého ma obalila a mal som jeden chvost. Pokúsil som sa vyskočiť na toho býka a vraziť tomu chlapíkovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:14

Povedlo se ti to a jakmile jsi dal chlápkovi pěstí tak se býkovi podlomily kolena a on to napálil přímo do jednoho domu a ty jsi díky tomu z něho sletěl.

Rikko

"Je s nim nějak napojený. Musíme zabít jeho a né býka." Zařval jsem.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 18:51

Koketsu

Rozumiem. Prikývol som a rýchlo zoskočil s býka kade odletel ten chlap a išiel som šlahnúť chvostom.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:08

Býk se prudce otočil a odskočil přímo k Rikkovi, který než stihl udělat pečetě už měl v noze zabodnutý roh býka, který se znovu prduce otočil, setřásl Rikka a rozeběhl se na tebe s tim, že z nosu vystřelil dvě ohnivé koule.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:21

-Prepáč zle som prečítal ten príspevok.

Koketsu

Musím doraziť toho chlapíka. Rýchlo som zložil pečate goukayouu no jutsu. Bola dosť veľká vďaka démonej chakre na toho chlapíka a potom som odskočil ale trafilo mi to jednu znova ľavú ruku. Au chvílu asi budem mať obväz.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:28

Tatsuya

Kiteisochi byl o dost rychleji na místě a tak srazil Koketsa stranou. Já už takové štěstí neměl a nevšiml jsem si ohnivých koulí a když jsem tam přiběhl, tak jsem k nim byl bokem. Všiml jsem si jich, ale už bylo pozdě na to nějak reagovat a tak jsem jen instinktivně dal ruce před obličej lokty vpřed dlaněmi na obličeji.

-Jsem trochu mimo... Takže, kdybych napsal něco blbě... Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:33

Koketsu

Kiteoschi mi pokazil techniku a keď ma zrazil musel sa popáliť od démonej chakry. Pestanťe čo robíte Zareval som na nich.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:43

Kiteisochi

"Ty si blázen," zavrčel na tebe a držel si od tebe odstup. Ale... "Ty jsi jinchuuriky?" zeptal se najednou překvapeně, když si začal olizovat krvácející ránu. Nevděčnej a ještě jinchuuriky... Nejspíš nemělo cenu ho zachraňovat... Vlastně jsem ho ani nezachránil... Jeho bijuu by to zvládl... Ach. Kiteisochi nasadil výmluvný a uražený výraz plný překvapení a pocitu nespokojenosti, že to vlastně udělal zbytečně a ještě se zranil.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:50

Koketsu

Ano som jinchuuriky ten chvost ti mohol napovedať. Odsekol som a vtedy som si niečo uvedomil. Ty, ty hovoríš? Opýtal som sa čudne a na čele sa mi objavila anime kvapka. Si divný pes. Skonštatoval som. A chrán tatsuyu inak ho budem musieť znova zachranovať.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 20:50

Kiteisochi

"Jo, ocas..." zabručel jsem. "A nejsem divný pes... Jsem vlk," odsekl jsem mu. "A Tatsuya se o sebe umí postarat... Snad... My dva by jsme měli dostat toho chlápka, ne?" Snad to zvládneš, Tatsuyo...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 20:59

Koketsu

Prvý dobrý nápad čo si mal ale neplet sa mi do cesty. Povedal som sa a postavil som sa na štyri. Dlho som sa stebov nerozprával nanabi ale veľa štastia.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:19

Tatsuyu k zemi srazil Rikko a následně ho odhodil stranou a do Rikka to napálil býk a zarazil ho do zdi a Rikko tam unaveně zůstal sedět. Býk se otočil a naštvaně funěl a díval se krvavýma očima na Tatyusu, Kiteisochiho a Koketsa.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:23

Koketsu

No vidíte čo sa stalo. Zavrčal som a rozbehol som sa na býka po štyroch a znova som chcel pokúsiť skočiť na býka a chytiť toho chlapíka pod krkom.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:33

Tatsuya

Necháme ho být... řekli jsme v duchu s Kiteisochim najednou a raději jsme se drželi stranou, jakmile jsem se dostal na nohy, tak jsem i s Kiteisochim uskočil stranou. Chce to zvládnout sám... A když je jinchuuriky, tak to zvládne...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:41

Býk se ohnal, ale Koketsa netrefil a Koketsu dopadl na jeho záda v tu chvíli se býk ohnal dlouhým a silným ocasem a snažil se Koketsa napálit do boku.

Rikko

"Hej ty! Tatsuyo nebo jak se to jmenuješ." Ozval se unavený hlas z poza trosek. "Pomoz mi ven z těch trosek." Rikko byl zapadlý mezi pár kameny a dřevy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:45

Tatsuya

"Nevím sice proč bych ti měl pomáhat, ale... rozhodně tě nenechám zemřít..." řekl jsem mu, když jsem doběhl k němu. Kiteisochi mě jistil zboku, kdyby něco zkusil, ale držel se dál, aby ho v temnotách nebylo vidět. Začal jsem odhazovat sutiny. Jestli něco zkusí... Zabiju ho...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Ramen obchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Ramen obchod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Kage budova
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Obchod se svitky
» Severní pevnost lovců
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: