Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Jižní brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:58

Pro ty co běží k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:01

Masaru

Spomalil a vypadalo to, jako by ho nějaká neviditelná síla trkla do hlavy..(to je to jak dostával info od klonů)
Co to... Někdo zabil oba klony, ani nevím jak.
Řekl zmateně a začal přemýšlet.
Co sakra... Mám jít k Kage budově?... Ale už sme skoro u brány, budu muset věřit svým kamarádům, oni se o to postarají.
A zase běžel rychle přímo k jižní bráně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:04

Sora

Koukala se na Masara,nezabili je ze zádu? něbo ňákým rychlím útokem..... Řekla a také se rozeběhla.Začíná to být divný.... nejsou to ti co přepdli chunninské zkoušky? pomyslela si v duchu a běžela dál.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:34

Masaru

To je dost pravděpodobné. Nemám ponětí s čím se setkáme, buď ve střehu.
Řekl trochu ustaraně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:41

Sora

Brala to vážně,a uposlechla to že má být ve střehu.Samozdřejmě řekla a pokračovala ve běhu. Nechceš poslat klony napřed? aby zjistily jestli tam někdo není.... řekl a přitom se na něj otočila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:44

Montaro Yuurinshi

Něco je špatně ... jižní brána ... snad tam bude někdo silný .. řekl a skákal po domench sem a tam byl dost rychly a k bráně se dostal za chvilku
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:57

Masaru x klon

Máš pravdu..
Řekl jí a vytvořil klon, který rychle vyběhl k bráně a protože byli oba už skoro u brány, tak Masaru ukázal, aby se Sora zastavila.
Soro počkejme tady na téhle střeše, drž se při zemi, ať nás nikdo neuvidí, klon všechno zjistí.
A sám se přikrčil a sledoval svůj klon.
Klon přiběhl až k Montarovi.
Nazdar...
Řekl mu trochu vzpůrně, okamžitě si všiml, že už nemá pásku přes oči.
Takže ty teď vidíš co?... Nevíš co se stalo?.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 21:00

Montaro Yuurinshi

nazdar řekl jsem
Někdo na nás zautočil .. to se stalo .. řekl protože věděl co se děje .. vypadal jinak a hlavně s ena toho klona ani očkem nepodíval
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeFri May 14 2010, 21:02

Sora

Kývla hlavou a skrčila se k zemi,doufejme že bude cesta volná.... řekla potichu. Asi u brány nikdo nebude.... všichni budou v nitru Suichu . Pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 08:26

Hned co jste všichni doběhli k bráně tak jste uviděli mrtvá těla a v nich šípy a další těla zase rozthaná na cucky a polorozpadlé domy od výbuchu. Bylo vám jasné, že přišel někdo opravdu silný.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:26

Masaru x klon

Nic nedělal a sledoval klon s Montarem.
Co to sakra! Za tohle je zabiju!
Křičel naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:29

Montaro Yuurinshi

Skočil jsem mezi mrtvoly a klekl si .. Tak se ukaž .. řekl portože čekal že tu ještě někdo bude do rukou aktivoval normálni chakru
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:39

Z poza rohu bodovy vyšla malá postava, která podle výšky vypadala tak na 14 let a na zádech měla luk a šípy. Jen si stoupla před vás a začala si pomalu sundavat kapucu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:46

Masaru x Klon

Tenle není ze Suichu... To bude určitě utočník.
Přemýšlel Originál ze střechy a vytáhl si Katanu. Jinak nic nedělal jen sledoval.
Hej! Tos udělal ty?!
Zeptal se ho naštvaně a vytáhl taky katanu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:54

Kapuca spadla a vy jste uviděli tvář mladé holky.
Úsvit lovců - Jižní brána Hiyori_by_Petite_Emi
Otočila se na Masara "Ty blbče stupidní! Já jsem holka ty idiote! Jo udělala jsem to já, to to snad nevidíš? Ach jo kam jsem se to dostala." Vyjela jsem na něj agresivně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:00

Montaro Yuurinshi

Klid .. řekl na oba
Tenhle prcek půjde rychle k zemi .. řekl a postavil se
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:05

Masaru x Klon

Je mi jedno jestli so holka, nebo křeček. Za tohle zaplatíš!
Křičel na ní klon a vypadalo to, jako by jí chtěl zabít, ale chtěl jí jen zajmout, aby zjistil víc informaci.
Originál si čupl a pomalu běžel podél střechy přímo k budově, u které stála ta holka, snažil se být co nejtižší, takže by si ho neměla všimnout, teď byl přímo nad ni, ale nic nedělal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:19

Hiyori

"Ty blbče dementní! Kdo je tady u tebe křeček?!" začala jsem na něj křičet a vytáhla luk a v zápetí i šíp v krátkém čase a mířila přímo na klona. Pak sjem šíp pustila a on se rozletěl hrozně rychle na klona.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:22

Masaru x Klon

Chyba
Pomyslel si originál a když holka natáhla luk, udělal Masaru pečetě a vytvořil klon, který tiše padal s nataženou katanou přímo na holku. Ten šíp zasáhl první klon a ten se vypařil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:26

Hiyori

"Haha! Blbče!" Zvolala jsem a pak se podívala nad sebe a padal na mě ten samý kluk a bodl mě do hlavy a v tu chvíli i ten padající kluk se rozplynul, protože ho probodalo větrné ostří, které ze mě vyletělo jelikož jsem byla klon. Najednou pravý masaru za sebou uslyšel puštění lanka luku a ze zadu na něj letěl ohromnou rychlostí šíp.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:32

Masaru

Dě*ka!
Vykřikl a šíp mu probodl rameno (nevím jak silný ten šíp byl, předpokládám, že prostě jen proletěl a v ramenu mam teď díru)
Připojil zdravou ruku k probodnuté a udělal pečetě, dost to boello, ale neměl na výběr.
KazeBunshin no justu!
Vykřikl a před ním se objevili tři klony, dvoum na stranách se objevila v ruce modrá chakra, a prostřednímu se v ruce vytvořila ohnivá koule. (měli to v zdravých rukách ne v probodnutých).
Tak poď!
Vykřikli všichni 4 naráz.
Oroginál byl za nima a přidržoval si ránu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:37

Sora

Začla soustředit chakru do rukou, Nesklam ! pomyslela si a hodně se soustředila na koncentraci chakry.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 12:21

Montaro Yuurinshi

Odskočil jsem na barak a tam jsem si sednul ... uvidíme jelsti je silná ... zamrmral jsem si pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:18

Hiyori

Šíp v Masarově rameni zůstal zabodnutý, tak silně neletěl, aby proletěl skrz na skrz. Soře se několikrát zajiskřilo v ruce, ale Raiton oštěp se vytvářel hrozně pomalu. Jen jsem se pousmála a na lanko luku jsem dala tři šípy, který se v zápětí rozletěli na Masary. Udělala jsem pečetě a nad šípama se objevily tři malé orlice, které chytly nohama každá jeden šíp a dodaly mu větší rychlost a sílu, aby se trefily do klonů.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:21

Sora

Dělej!!......Dělej!!..... nesklam!! furt si říkala v duchu,vypadalo to jakoby beznadějný.Sakra! řekla tichým hlasem a víc se soustředila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Jižní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Jižní brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Kage budova
» Úsvit lovců - Ramen obchod
» Jižní část jeskyně
» Argentina vs. Jižní Korea
» Severní pevnost lovců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: