Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Pravda o Misuteri

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Pravda o Misuteri   Fri Jul 22 2016, 13:58

Někde v deštném pralese

Místo, kam lidská noha skoro nikdy nevstoupila. Všechna zvířata zde žila v naprostém klidu a nic je nevyrušovalo. Byly zde strom, které měřily několik desítek metrů a takové vedro, že i samotná zvěř se skoro potila. Jenže když se řekne, že na nějakém místě není člověk, tak je to vždy jen pověra, protože zde někdo byl. Seděl na velkém kořenu stromu, který svou mohutností vylézal ze země. Vypadal skoro jako nějaký dřevěný trůn, na kterém seděla mohutná postava v černém plášti s rudými mráčky. Vedle trůnu ležel mohutný tygr, který když se postavil, tak mohl být vysoký klidně dva metry. Na druhé straně seděla jedna černá a jedna bílá puma. Okolo trůnu byli omotaní různí hadi, kteří se vyhřívali. Na větvích stromů sedělo několik opic, které měly rudé oči a na nejvyšší větvi stála třímetrová gorila, která se rozhlížela do všech stran. Nad samotným stromem pak poletovalo několik velkých orlů. Postava sedící na trůně měla kapuci hozenou tak, že ji nebylo vidět do obličeje. Z ničeho nic začal tygr vrčet a pomalu se postavil do bojové pózy, dokud muž na trůně nepokynul rukou a tygr si znovu nelehl.

"Konečně jste přišli. Očekával jsem váš příchod." Řekl tiše muž, když z kapradin vylezl syn Daisukeho a otec Eve. Yarami Kurosu měl opět obvázaný svůj obličej a tentokrát i ruku, protože se spálil o Amaterasu, které na něj vypustila Eve. Duro Ryugo, syn Daisukeho, se podíval na záhadného muže pomocí svých zelených očí. Nad mužem poletovali jak temné duše, tak i jakési bílé. Skoro jako kdyby se nad ním vznášelo dobro i zlo. To Duro předtím ještě nikdy neviděl, ale neměl v plánu se nad tím nějak pozastavovat, protože to teď nebylo vůbec důležité. "Tvůj otec zemřel, Duro." Řekl záhadný muž a čekal na reakci. Duro jen přikývl hlavou. "Já vím, už bylo na čase. Alespoň nás zbavil těch otravných lovců a můžeme pokračovat v hlavním cíli. Poslal nás za tebou šéf, že prý víš něco o Misuteri. Proroctví prý lhalo." Řekl Duro s klidným hlasem. Bylo vidět, že je mu naprosto ukradené, že umřel Daisuke. "Nejprve chci pomoct Yaramimu. Přistup blíže." Řekl tiše záhadný muž a pokynul rukou. Yarami se pomalu rozešel, ale když ze stromu seskočila obří gorila a způsobila tlakovou vlnu vzduchu, tak se radši zastavil a čekal co bude dál. Gorila se pomalu přibližovala a pak se zastavila u trůnu. Muž se jí dotkl svou rukou, která byla schovaná za černou rukavicí. Poté druhou ruku nastavil směrem k Yaramimu. Z ruky mu vyletěl zelený paprsek, který Yaramiho probodl skrz na skrz. Yarami najednou stuhl a cítil, jak jím prochází jakási energie, ale nevěděl zda umírá nebo ne. Duro viděl, jak přes zelený paprsek prochází jakési bílé duše. Poté paprsek zmizel a Yarami zůstal stát na místě. Pomalu si sundal obvazy a celá jeho pokožka byla kompletně vyléčená. Duro tentokrát zakroutil hlavou, aby si nějak uvědomil, co právě teď viděl. "Děkuji! Děkuji!" Zvolal Yarami a s mírným úklonem se vrátil zpět vedla Dura.

Duro se považoval za mistra ovládání duší, ale to, co právě teď viděl, ho utvrdilo v tom, že existuje ještě někdo mocnější a to ho naprosto fascinovalo. Muž stáhl ruku z gorily a ta pomalu zase vylezla na velký strom. "Proroctví o Misuteri lhalo. Původně se pravilo, že je potřeba zabít dědice její síly. Ale došel jsem k novému proroctví. Před několika lety se zrodilo pět žen. Každá žena tak mocná, že ani nedokázaly probudit svůj plný potenciál, takže pravděpodobně ani neví, že jsou dědičkami Misuteri. V Suichu Kyanpu žije Yuki. Ta je ale jakýmsi pokusem a má v sobě jen malou část Misuteri, ta teď není důležitá, ale později bude její tělo použito jako schránka pro znovuoživení Misuteri. Každopádně znám pozici jedná z těchto žen. Musíte ji najít a zapečetit její duši do jednoho z legendárních mečů. Vím, že šéf Akatsuki jeden tento meč vlastní. A případně v Suichu se nachází několik těchto zbraní. Nebo tvá dcera Yarami." Řekl tiše a pak se na chvíli odmlčel. Yarami to nevydržel. "Kde je ta první žena?" Zeptal se. Muž chvíli mlčel, ale pak znovu promluvil. "Jmenuje se Aiko. Je to tvá dcera, Yarami." Řekl tiše muž a Yarami udělal krok dozadu, protože si myslel, že je Aiko už dávno mrtvá. Než Yarami stihl cokoliv říct, tak mu do toho skočil záhadný muž. "Zároveň řekněte šéfovi, že si nemusí lámat hlavu nad Kaishinem Suikafuurado. O toho muže se postarám já osobně. Uvidíme, zda je v něm takový potenciál, jaký jsem kdysi předpovídal." Řekl a pak pomalu mávl rukou a Yarami i Duro oba z ničeho nic zmizeli.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
 
Pravda o Misuteri
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Other countries :: Global World-
Přejdi na: