Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj o čest týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 22:33

Pomalu jsme všichni došli na louku a Isamu se jen pousmál. "Máš možnost zaútočit první."
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 22:37

Miya

I když jsem se snažila soustředit na okolí, ponořila jsem se nakonec do vzpomínek.

Měla by sis vzít taky něco normálnějšího když bude to rozdělování do týmů ... prohodila Kazumi (sestra mého zesnulého otce).To jsem radši nekomentovala.
Všechno ti z toho kouká ... opovrhovačně se na mě podívala žena.
Zavídíš co ??? Prkno jedno plochý ... nedivim se. Problesklo mi hlavou. Jsem dost chytrá na to, abych to neříkala na hlas.
Jak jinak ... máš to v genech. Narážela na matku. Začala mi tikat žíla na čele. Klid Miyo ...
Pche ... holka jedna ... možná jí v těle koluje krev Naoki, ale nic jiného s námi společného nemá. Chudák můj bratr ... zasyčela si pro sebe, ale nahlas tak, abych to zřetelně slyšela.
Tohle mě píchlo u srdce. Otočená zády jsem vyšla ze ze dveří a co nejrychlejším krokem mizela pryč. Po tváři se mi skutálelo pár mokrých slaných slz...

Zatřepala jsem hlavou s bolestným výrazem na tvaři. Ráno bylo stejně hrozný jako každý druhý den. Sledovala jsem, co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 22:45

Montaro

nečekal jsem na nic zaměřil jsem se na Senseie Fuuton : Fukka řekl jsem a rozeběhnul se protiněmu todle jutsu byho mělo vymrštit pro ti mně do jedný ruky jsem si vzal kunil a druhou jsem si nechal volnou čekal jsem kudy se kemě přiblíži a jak jsem mu šel do proti směru kunaiem jsme mu zautočil na hlavu a rukou na břicho
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 23:09

Isamu

Využil jsem toho, že mě začal přirahovat a proto jsem rychle vymrštil klacek co jesm čapl a jelikož mě nasával tak ten klacek ho silně udeří do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 15:18

Montaro

takovejdle podlej utok jsem fakt nečekal ale částečně jsem se mi vyhnul ale udělal mi menší rudou skrvnu na čele ignoroval jsem to a když byl už umě sensei udělal jsem to co jsem chtěl kunai zautočil na krku rukou na hrud utok
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 16:03

Isamu Naoki

Složil jsem pešeť a praskla mi kůže na rukou a z toho vyjelo několik bičů vytvořených z krve. Ruce sjem dal před sebe a biče chytly tvé ruce a trhnul jsem s rukama do stran a tudíž i tvé ruce šli do stran a následně sjem dal nohy před sebe a jelikož sjem tak trochu letěl tak se mi mohlo povést tě nakopnou silnou ranou do hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 17:11

Montaro

samé překvapení .. řekl a jak se blížil k utoku a já měl nohy volné tak jsem je to chtěl zablokovat nohama
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 17:33

Isamu Naoki

Všiml jsem si, že hodlá blokovat nohama a tak jsem znovu cuknul rukama a rychle ho proti sobě přitáhnul a nakopnul ho obouma nohama přímo do hrudi. Následně jsem vrátil krev do ruky a z každé rány mi vyteklo trochu krve.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 17:41

Montaro

spadnul jsem nazem a chvilku lapal po dechu a držel jsem se za hrud , protože to celekm dost bolelo ... Sakra ... řekl jsme si .. potom jsem vstal a měl pohled směrem na senseie hodla jsem ještě bohovat ale ne jako první


Naposledy upravil Sasori dne Mon Mar 01 2010, 17:48, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 17:43

Miya

S očima dychtivě přilepenýma na souboj, jsem stála bezpečně mimo cvičební palouk.
Páni ... ouvej. Trošku jsem sebou trhla, když Montaro dopadl tvrdě na zem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 17:59

Isamu Naoki

Nestačilo mu to jako ukázka, že potřebuje senseie? Fajn, přestanu ho šetřit a budu se k němu chovat jakoby byl chunnin. Pomyslel jsem si a složil pečetě a následně položil ruku na zem Krvavé kořeny. Pomyslel jsem si jen a podíval se na Montara a řekl. "Tak tohle nevyšlo. Tak přejdem na Taijutsu." Zablufoval jsem a rozeběhl se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 18:09

Montaro

pousmál sjem se věděl jsem žetam něco udělá s rukama ale nevěděl jsem pořádně co ... dobře ... věděl jsem že na mně běží přimo .. vím že něco dělá ... nemam co udělat .... ale skusím to .. řekl si odskočil od běžícího senseie a odrazil se od země zpátky s kunaiem v ruce aby nabral rychlost a zautočil v rychlosti na senseie
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:11

Isamu Naoki

V tu chvíli, kdy byl ve vzduchu jsem bouchl do země a z ní vystřelilo několik krvavých bičů co tě chytli za nohy a prásknuly s tebou o zem a následně se mi zase vrátily do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:27

Montaro

spadnul jsem na zem .. bylo to vydět jako jasná pořážka ale já se nechtěl vzdát a pomalu jsem šel na nohy kso ..... kso ruku jsem měl na poroněním ramení když jsem ostře dopl na zem vstal jsem pomalinku na nohy celý pomlácený a ještě jednou jsem se postavil senseiovi
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:41

Isamu Naoki

Když na mě běžel tak jsem jen uhnul a dal mu tam nohu a on zakopl a znovu si natloukl. "To už stačí. jsi vyčerpaný a pomalý. Odpočiň si. Vyhrál jsem." Řekl jsem mu a podal mu ruku, jako důkaz přátelství.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:46

Montaro

spadnul jsem sakra už nemůžu věděl jsem že mi nastavil ruku ..... nevzdám se v rychlostri vytáhnul kunai a seknul mu okamžitě poté ruce
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 19:58

Isamu Naoki

Seknul mě opravdu pěkně, že jsem silně zasyčel a uskočil. "Chceš krev? Máš ji mít." Řekl jsem a kunaiem jsem si udělal několik řezných ran na rukách a složil pečetě a z těch krvavých čar vzlétlo několik krvavých kuliček, které se na tebe v hrozné rychlosti rozletěly. Bylo jich asi 30 a fakt malých, že nešli moc vidět. Jakmile se tě jedna dotkla tak ti udělal díru do toho místa kam tě trefila. Byl jsem naštvaný a proto jsem to azčal brát vážně a bojoval tak, jakobych ho chtěl zabít.
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:05

Miya

Tohle už neni sranda ... zmocnil se mě pocit strachu. Instinktivně jsem zareagovala aniž bych dala povel svému tělu sama od sebe. Vystřelila jsem jako střela k Montarovi a jen co sem byla na blízku, strhla sem ho prudce do strany. Kawarimi no Jutsu!! Zakřičela jsem za letu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:09

Montaro

Doprde** .. zakřičel jsem když jsem ty kuličky dostal dostal jsem všechny a ještě ty řezný rány na ruce bolelo to jako čert taky to bylo vidět na mém obličejí sakra to pálííí .... pak se tam oběvil někdo druhý tipoval jsem to na partnerku jenom jsem jí težce řekl .. Nech mě .... z těch slov byla vidět značná nervézita a bolest
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:15

Miya

Prosímtě pro jednou nebuď tak umíněný !!! Řekla sem se strachem v hlase který sem ani sama neznala. Tohle už neni jen hra...
Sensei !!!! To stačí !!! PROSÍM!!! Zakřičela jsem k červenovlasému muži.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:20

Isamu Naoki

"Chtěl boj, chtěl. Tak ho dovršíme až do konce." Asi mě zrovna chytla agresivní nálada ve které mě nikdo nevidí rád. Pomalu jsem došel k Montarovi a usmál se na něj a v zápětí ucítil bolest v břiše a v něm měl rudý meč z krve. Zase jsem ho vystrčil a odskočil. "Co teď na to řekneš ty frajere? Hm?!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:22

Montaro

bolestí se svalil na břicho a držel se za tu díru po meči a vykoktal ze sebe .. že jste pěknej parchant .. a svíjel se bolesti .. bylo toho na mně už moc ale nedával jsem to tak znát
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:32

Miya

Tohle přehnal ... zamračila jsem se. Sehnula jsem se k Montarovi s pohledem na břicho. Tohle nevypadá dobře ... musíš do nemocnice...tohle je pěkná díra v břiše. Zamumlala jsem si pro sebe nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:34

Isamu Naoki

Najednou se ozval hlasitý smích jak jsem se zle smál. Vzal jsem do ruky kunai a bodl ho Montarovi do nohy a pomalu s nim kroutil, aby se svíjel bolestí.
Najednou se však Miya i Montaro probrali a Montaro ležel na zemi v křečích, ale byl naprosto neporušený a Miya stála uplně v pohodě. "Chceš vědět, kdy jsem tě dostal do Genjutsu a jak, když né přez oči?" Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 20:37

Montaro

nic jsem neříkal prsotě jsem to nechápal měl jsem spíše ještě víc naštvanější obličej než předtím a mín jsem senseiovi věřil ted jsem sním nehodlal mít nic společnýho ale nic jsem neříkal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj o čest týmu 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj o čest týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Boj za čest a slávu vesnice
» Sláva vítězům a čest poraženým.
» Rozdělení týmů
» Seznámení týmu 1
» Nový sensei týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: