Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový sensei týmu 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:13

Tým 2 došel na jednu z louk a Utakata se jen usmál. "Mé jméno je Utakata Kentiri."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:16

Tatsuya

"Tak začneme s tréninkem," usmál jsem se a sedl jsem si na trávu, která sice byla trochu mokrá, ale nebylo to tak hrozné. Kiteisochi si mi lehl na klín a začal pochrupovat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:16

Saburo
Výborně...A k čemu sloužíte???
Řekl jsem s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:22

Utakata Kentiri

"Jsem váš nový sensei a budu se snažit vám co nejvíce pomoct k zesílení." Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:25

Tatsuya

"A s čím začneme," zeptal jsem se natěšeně a čekal jsem na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:27

Utakata Kentiri

"Co by jste asi tak chtěli?" Zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:29

Tatsuya

"Já bych se rád naučil nějakou klonovací techniku... I když... spíš bych měl trénovat s Kiteisochim, ale v tom mi nepomůžete, takže klony." usmál jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:35

Utakata

"Podstatu máš Suiton co?" usmál jsem se a složil pečetě. "Mizu bunshin no jutsu." Vedle mě stáli tři kloni. "Tohle?"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:38

Tatsuya

"Jo, asi tak nějak," řekl jsem a snažil jsem se jutsu zopakovat. Pečetě už jsem znal, ale nikdy se mi nepovedlo klona udržet, aniž by se hned po chvíli sesypal, aniž by vůbec vzdáleně připomínal člověka. Soustředil jsem se na suiton chakru, kterou jsem zformoval do tvaru svého těla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:49

Utakata

"Zkus nejdříve tvořit Bunshin no jutsu a zkoušet do toho postupně dávat Suiton chakru." Poradil jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:51

Tatsuya

Soustředil jsem se na bunshin. Složil jsem pečetě na Mizu bunshin a použil jsem bunshin jako základ, ale ze suiton chakry. Musí to vyjít, musí to vyjít...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 07:28

Shinju

Zkoušela jsem to samé co Tatsuya. Jo takže pečetě na Mizzu bunshin poté udělat bunshina do kterého dávat Suiton chakru. No to bude něco! pomyslela jsem si a složila pečetě na Mizzu bunshin. Vytvořila jsem ale bunshina ale dávala jsem do něj suiton chakru.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 07:35

Tatsuya

Viděl jsem, že to Shinju dělá mnohem líp. Není divu... Přeci jen... Usmál jsem se směrem k ní, a protože mi to nevyšlo, tak jsem to zkusil znovu, ale způsobem jako Shinju. Složil jsem pečetě na Mizu bunshin a vytvořil jsem bunshin, do kterého jsem začal dávat suiton chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 11:58

Shinju -> Mizzu bunshin neexistuje tudíž jsi defakto dělala něco jiného. Přišel k tobě Utakata a usmál se. "Ty jsi z klanu Kentiri, pro tebe mám něco jiného." Řekl jsem a složil pečetě a "Suiton: Suinatar keimusho " A Shinju se objevila v modré kouli obklopená vodou, ale netopila se. "Tohle je Suinatarské vězení, ze kterého se nedá jen tak dostat. Ale bere to moc chakry."

Tatsuya -> Klon se vytvořil, ale místo toho, aby byl z vody tak zase zmizel a na zem dopadla voda.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:12

Saburo
Vytvořil jsem tři vodní klony a lehl si na zem a sledoval jsem mraky...
Pro dnešek mi trénink končí...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:13

Tatsuya

Musím se soustředit... Soustředit... Vidím... klon... je jako bunshin, ale je v něm rozdíl... je hmotný... je z vody... má mojí podobu... musí to vyjít... Znovu jsem složil pečetě a začal jsem si představovat postupný vývoj klona, tak abych došel až k Mizu bunshinu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:24

Utakata

Skočil jsem k Saburovi. "Vím, že umíš Nebeský déšť, ale je ještě slabý co?"

Tatsuya -> No voda se začala formovat, ale poté vybuchla a tebe celého ohodila.


Naposledy upravil Aspire dne Thu Apr 01 2010, 12:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:27

Saburo
Sluníčko mě krásně osvětlovalo,ale potom začal stínit Utakata...
Zvedl jsem se na nohy...
Jo...Nevím,jestli je slabej...Já jsem ho v boji nepoužil...
Řekl jsem zamyšleně...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:40

Tatsuya

Tak jo... už to skoro je, pomyslel jsem si a sundal jsem si triko, abych ho neměl ještě víc mokré. "Yosh," řekl jsem a složil jsem pečetě:"Mizu bunshin!"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:44

Utakata

"Ukaž na jaké úrovni ho máš." Řekl jsem a dal si ruce do kapes a podíval se na nebe.

Tatsuya -> Klon se začal formovat a povedlo se, ale když jsi se na něj podíval tak vypadal spíše jako kdyby byl z modelíny přetvořený a vypadal jako ty akorát s hlavou rozpláclou jak kdyby ho něco přejelo.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 12:49

Tatsuya

Tak to by bylo... pomyslel jsem si, když jsem si klon prohlídl. Ale ta hlava... Že by ho něco přejelo? Nechal jsem ho zmizet a zkusil jsem to znovu. Složil jsem pečeť a řekl: "Mizu bunshin!"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:09

Shinju

Joo to je super řekla jsem mu . Ten dodatek o chakře jsem nevnímala.
Naučíte mě to ? Sensei? dodala jsem trochu potišeji.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:24

Tatsuya -> Objevil se tam klon a chvíli stál, ale pak prasknul a zase tě ohodila voda.

Utakata

"Jistě." Složil jsem pečeť a díky tomu jsem uvolnil Shinju. "Tak stačí když aktivuješ První stupeň Suinataru a nakoncentruješ chakru do dlaní a pak je dáš k protivníkovi a vypustíš chakru jakoby ven."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:26

Tatsuya

"Sakra," proklel jsem, když klon zase zmizel a ohodil mě vodou. "Tentokrát to půjde," řekl jsem odhodlaně, složil jsem pečeť a zařval jsem: "Mizu bunshin," přitom jsem do toho dal co nejvíc chakry, abych klon stabilizoval a on se znovu nerozpustil nebo spíš "nevybouchl".
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 18:40

Shinju

Pokývla jsem jako že rozumím a dala jsem se do práce.
Chilku jsem měla ruce v pečeti a koncentrovala do nich chakru, cožř pro mě nebyl problém.
Poté jsem složila ty saméé pečetě co on a natáhla na něj ruce.
Suiton: Suinatar Keimusho ! zařvala jsem a vypustila chakru co nejrychleji proti Utakatovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový sensei týmu 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový sensei týmu 2   Nový sensei týmu 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový sensei týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sjednocení týmu 2
» Konoha Sensei
» Seznámení týmu 1
» Boj o čest týmu 3
» Nejoblíbenější sensei na tomto forku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: