Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta do Amegakure (jáá)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 21:23

-> Jsem budu psát jednou začal jako průbeh cesty .. nebo tak abych zůstal aspon trochu v kontaktu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 12:57

Montaro Yuurinshi

Dost rozrušenej jsem bežel ze zasněžené suichugakure ... Snad mě nevystopujou než dojdu do Ame ... řekl sjem si a pak se ozval démon ... Ha , tebe vystopujou všichni .. zmlkni umlčel jsem démona .. když najdou mě najdou i tebe ... a pak si teprve můžeš stěžovat
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 14:26

Montaro Yuurinshi

Po týdnu straveným dostat se do amegakure , spaní .... apd ... jsem se schoval v křoví a před sebou uviděl Amegakure .... samozřejmě jak se dalo očekávat pršelo .... konečně ... tady budu moct začít trénovat a přitom mě nevystopujou snadno ... řekl jsem a vylezl jsem ven a mířil uzkou cestou do Amegakure
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 15:28

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem vstupoval do amegakure a první kam jsem mířil bylo do ubytovny ... využil jsem otho že tady se nikdo nikoho na nic neptá a koupil jsem si pokoj za část svých uspor ... šel jsem nahoru , odemknul jsem si dveře a hodil jsem si tam tašku ,,, zamknul jsem pokoj a pomalu jsem šel ven , Bylo to dlouhá cesta .... musím se tu porozhlídnout co tu je ... řekl jsem si a vydal jsem se zkrz Amegakure inkognito na průzkum
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:28

Montaro Yuurinshi

Procházel jsem se po městě .... zaujaly mě místní obyvatelé ... jejich zášt a neutrálnosti ... nikdo se mě nanic neptal ... a tak jsem zašel trochu mimo město bylo to tam lehce oplotnění .. ale nikde dům ani člověk .. přeskočil jsem plot , Tady bych ohl začít trénovat .. řekl jsem si pro sebe a prokřupal kloubama ... a dal jsem pravou ruku před sebe .. a levou jsem uchopil tu pravou a zašal jsem se naní soustředit ... koncentroval jsem chakru do pravé ruky a chtěl jsem vytvořit Jūho Sōshiken .. řekl jsem šepotem do sebe a v ruce s emi začala zhotnovat dračí hlava ... snažil jsem se jí udržet ale najednou zničeho nic vyprchala asi po 8 vteřinách ... sakra .. musím jí udržet déle a pak se jí pokusit tu techniku ovládnout celou .. řekl jsem si pro sebe .... Pak jsem se porozhlíd kolem sebe a pak na nebe ... co asi dělaj v souchigakure .... Co asi dělá Hiyori .. řekl jsem potichu a pak jsem zatřepal hlavou ... Ted se nesmím rozptylovat .. řekl jsem a připravil jsme se na další pokus

Udělal jsem ten samý postoj a začal jsem do ruky koncentrovat chakru ale tentokrát jsme jí nevypouštěl .. čekal jsem delší dobu .... a přehuštoval moji chakru v ruce a pak jsem ji všechnu vypustil ven což vytvořilo pěkně velký effekt ale ten hned zmyzel a zůstala tma pouze drčí hlava ... po 5 sekundách začla pomalu mizet ... NENENE ... ještě ne .. řekl jsem a nakoncentrovla jsem tam novou chakru a hlava se zase obnovila ... Pojd !! .. zakřičel jsem si pro sebe ... 10 .... 11 .... 12 ..... Najednou začla pomalu mizet a já bojovně zakřičel a udeřil do země .... kde samozřejmě nastal velký výbuch a menší díra do zeme a já ležel v trávě na zemi a kampi deště mi padaly do oči a na tváře , no vlastně všude .... Aspon těch 12 sekund ... řekl jsem si potichu pro sebe a pousmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:40

Suizu Yuurinshi

Stál jsem na baráku, který byl daleko od Montara a na tu vzdálenost jsem ho sledoval. Já věděl, že to všechno zvládne. Pomyslel jsem si, jenže to už jsem viděl v dálce dvě osoby s maskama, které značily Oininy. Ne, vy na něj ani nesáhnete. Proběhlo mi hlavou, při čemž jsem se otočil a můj bílý plášť zavlál ve větru. Jenže to už jsem byl za těma dvouma Oninama, kteří přišli chytit Montyra a oboum jsem zlámal vaz. Poté jsem znovu sledoval Montara.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 21:10

Montaro Yuurinshi

Převalil jsem se na druhou stranu a jelikož jse o suizovi a oininech ubec nic neveděl a neviděl jsem je v klidu jsem vstal celý mokry od země ... přišel jsem ke plotu a vyrval dvě planky .. Snad to nikomu nebude vadit ... spojil jsme je a zabodl do zeme ... poté jsem z kaps vytáhl 4 kunaie a poodešel od terčů dál , kunaie jsem vyházel do vzduchu a vyskočil zanima chytnul jsme je a v dopadající otočce jsem je postupně vyházel ... 1 kunai jsem perfektně zabodl na střed , další 2 pak byly blízko středu ale ten čtvrtí byl uplně mimo ... Sakra ... zasmál jsem se a šel jsem sebrat kunaie .... pak jsem odskočil a vyhodil kunai .. skočil jsem proně a postupně je vyházel na cíl ... tentokrát ani jeden nebyl na středu ale všechny a až na jeden byly kolem středu a ten jeden byl na kraji ... Pffff ... sakra .. tamta technika mě pěkně vysílila řekl jsem si v duchu ....
Hele ty ani neotravuješ .... řekl jsem démonovi který jenom zabručel ale byl asi línej mi i odporovat
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 17:02

Montaro Yuurinshi

Pozbíral jsem shurikeny a planky zahodil ... Snad to nebude nikomu vadit ... najednou mi zakrišelo v břiše ... Kso .. toje doba od posledního sousta .. řekl jsem si pro sebe a pomalu jsem začal opouštět moji tréningovou plochu a vstoupil jsem do města ... a hledal někdě náký kramy ... zaujala mě restaurace s rámenem přišel sem kní a sednul jsem si na židli a požádal kuchaře o 1 porci rámenu ... ten mi ji během chvilky přinesl a já začal jíst .. ale jo je celkem dobrý .. měl jsem velkou chut si obědnat další ale pak jsem se kouknul do mýho měštce kde už mco peněz nebylo a tak jsemmu tam nechal mé téměř všechny penize protože hodně velkou sumu jsem dla za pokoj a dojídal můj první koupenej ramen .. toje ale drahý ... čím ybch si tu mohl tak vydělat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 16:09

Najednou však Montaro uslyšel hlasitý výbuch uprostřed vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 16:35

Montaro Yuurinshi

Chvilku jsem váhal ... ale pak jsem přece jenom bežel k místu výbuchu protože mi to nedalo .. Co to ? .. Tady ?


Naposledy upravil Ramaru dne Sat Oct 16 2010, 10:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:01

???

Před spadlým vybuchlým domem stál muž s hnědými vlasy v černém plášti s rudými mraky a svými rudými oči sledoval, jak krev mrtvých těl stéká do kanálů. Tady taky nic. Pomyslel si a z rukávu mu vyjelo něco železného a on v tu chvíli měl v ruce dva výbušné lístky na jednom kunaii, který hodil a zničil druhý dům. Zase nic. Pomyslel si znovu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:06

Montaro Yuurinshi

Shoval jsem se asi 10 metrů odněj za dům .... a v tom jsem uslyšel chechot démona v těle ... Klid ... odbyl jsem to a mírně jsem sledoval postavu s tím charakterizujícím pláštěm která ničila to co viděla
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:14

Tokuzen Uchiha

Stál jsem před padajícím domem a kolem mě proběhl muž, který se chtěl zřejmě zachránit, ale to už ho chytlo něco stříbrného za krk a strhlo k mym nohám. Dupl jsem mu na hruď a podíval se na něj svým Sharinganem. Všude kolem dopadaly kapky a mýchaly se s krví mrtvých lidí. "Kde je ten meč? Vim, že je zde." Řekl jsem, ale chlap nic neřekl a jen kýval hlavou, že mi nic neřekne, v tu chvíli se má noha zvedla a dupnul jsem mu na obličej, na místě byl mrtvý.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:20

Montaro Yuurinshi

Sakra ... řekl jsem si pro sebe když jsem viděl tolik krve a navíc ještě jak toho chlápka oddělal ... Meč ?! .. jaký meč ? ... ptal jsem se sám sebe ale pak jsem se v mysli zocelil a nebyl jsem tak vyplašenej ... zatnul jsem pěst a vytáhnul kunai .. To tu chce všechny pozabíjet kuly meči ? řekl jsem si pro sebe .. musím jím pomoct ... řekl jsem a se zavřenýma očim ajsem se zhluboka nadechl vyskočil jsem mezy domy a kunai co jsem držel v ruce jsem vymrštil na toho týpka abych ho zastavil v tom zabíjení ... a doskočil jsem za barák na druhý straně aby si mě okamžitě nevšiml
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:43

Tokuzen Uchiha

Najednou mé rudé oči spatřily letící kunai a já se jen tak tak skrčil. Nepostřehl jsem Montara, ale můj Sharingan o něm věděl, v tu chvíli mi zase něco železného v rukávu podalo kunai s výbušnym lístkem a já kunai hodil na dům, za kterym je schovaný Montaro a najednou dům vybuchl a kusy z něj začaly padat všude kolem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:04

Montaro Yuurinshi

Ne že bych to vyloženě nečekal ale byl jsem překvapen a najednou na mě začly padat trosky .. vtom už jsem byl v bojovem postaveni a začal jsem rotovat .. Kaiten .. šeptnul jsem a trosky se o mě omlacovaly a proměnovaly v prach .. ihned potom jak jsem se zbavil trosek tak jsem okamžitě utekl za druhý dům kde jsem původně byl a tam jsem čekal že něco provede
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:14

Tokuzen Uchiha

Najednou jsi z dálky viděl, jak něco letí ve vzduchu, vypadalo to jak hejno hmyzu, ale jakmile se to přiblížilo, tobě hned došlo, že se jedná o prach, lépe řečeno o nějaký železný prach. Bylo ho neuvěřitelné množství, byl všude kolem tebe a snažil se tě řezat na kousky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:21

Montaro Yuurinshi

Hmyz ? Ale najednou mě to řízlo ... Železnej prach ?! .. řekl jsme si pro sebe ale chtěl jsem z se z toho dostat ale neměl jsem žádnou techniku kromě kaitenu .. jak se víc a víc hmyzu ke mě dostávalo tak jsem začal rotovat od male bublinky kolem me az po větší a větší půlkruh abych to rozptýlil a pak se dostal pryč
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:05

Tokuzen Uchiha


Jenže v tu chvíli se pod tebou začala trhat země a ty jsi začal padat do temnoty a všude kolem tebe byly obličeje zvláštních lidí, kteří kroutili hlavama, ve smyslu "ne". Padal jsi neuvěřitelně dlouho a tvé tělo se pomalu rvalo na kusy a měnilo se na železný prach. Najednou jsi se zastavil ve vzduchu a všude kolem tebe byla tma, když v tom přišla z dálky Hiyori a pomalu tě objala, když v tom jsi ucítil, jak ti něco probodlo břicho a Hiyori se rozplynula, místo ní v tobě byl zabodlý meč. Najednou kolem tebe prošel Suizu Yuurinshi a ty jsi opět ucitíli tu bolest, v tobě byl další meč. Najednou z dálky přicházela postava celá od krve a tobě došlo, že se jedná o silné genjutsu. Hned jsi poznal, že ta osoba jsi vlastně ty, ale měl jsi temné oči, postava se k tobě naklonila. "Je čas bojovat." Řekla postava a ty jsi se v tu chvíli probudil, ležel jsi na zemi a z očí ti vytekla trochu krev, ale jinak jsi byl zatim v dobrém stavu. Před sebou jsi viděl stát Suizu Yuurinshiho v bílém plášti se zlatými železnými rukavicemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:51


Montaro Yuurinshi

Probudil jsem se a lehce jsem se konečkama prstů dotknul krve pod okem .. a následně si tu krev otřel do ruky a vstal jsem a uviděl jsem Suizua ... Suizu-sama .. řekl jsem ještě zmateně a lehce jsem se ho jednou rukou dotknul za rameno jestli jeto skutečnost ... pak jsem se uplně narovnal a pohlednul jsem na toho týpka ... šílenný genjutsu ... šeptnul jsem .. děkuji že jste přišel suizu ... následně jsem mu to provinile řekl protože v tudle dobu už byl země nukenin a on keme nemusel mít žádnej závazek a mohl mě klidně vyloučit z klanu ... a vzal jsem si do rukou 2 shurikeny
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 22:50

Tokuzen Uchiha

Suizu se na tebe podíval a pousmál se. "Přišel jsem si pro tebe, aby jsi se se mnou vrátil domů." Oznámil jsem mu, když v tom se jakoby pro Montara zastavil čas, protože uviděl, jak do Suiza narazila jakási postava s bílými vlasy a rudými oči, která ho chytla za břicho a odskočila se Suizem někam pryč. Najednou nebylo po Suizovi ani stopy. "Fajn, tvého tatínka nebo kdo to byl si vezme na starost moje kámoška. Eh, vypadlo mi to, kdo že to jsi?" Zeptal jsem se ho a sledoval ho svym Sharinganem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 08:00

Montaro Yuurinshi

Co to ?! .. řekl jsem si pro sebe když jsem uviděl jak tu proletěla neznámá postava a zmyzela i se suizem .... pak jsem se dal do klidu .. je silný to zvládne ... řekl jsem si pro sebe a naštvaně jsem se kouknul na toho s červenýma očima nejdřív jsem nechtěl odpovedět kuly demonovi ale nakonec jsem i tak odpoveděl .... Yuurinshi ..... Montaro Yuurinshi .... řekl jsem mu hrdě .... A vy jste ?! .. zeptal jsem se s uměvem a dal jsem se do bojoveho postoje
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 08:37

Tokuzen Uchiha

Viděl jsem, jak se lekl, když mu zmizel ten jeho táta, nevěděl jsem kdo přesně to je, tak jsem myslel, že to bude jeho otec. Pomalu jsem se podíval na Montara, který mi sdělil své jméno. "Neměl bys být náhodou bez očí?" Zeptal jsem se ho. "Tak to ti je vezmu, jsem Tokuzen Uchiha." Řekl jsem mu s úsměvem a on si mohl všimnout, jak se mi něco leskne v dlouhém rukávu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 14:59

Montaro Yuurinshi

Uchiha jo ? ... řekl jsem překvapeně ... Si trochu pozadu oči se nám vrátili .. pak jsem zahledl lesklou vec ... Dyka ? .. Katana? .. řekl jsme si pro sebe a vyhodil jsem naněj kunai v rychlosti který jsem měl podel těla a uskočil jsem do strany a skládal jsem pečetě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 15:22

Tokuzen Uchiha

V tu chvíli z mého rukávu vyjlo něco železného a kunai se od toho odrazil, pak to zase zmizelo. Montaro nestihl postřehnout o co se jedná, ale věděl, že to funguje fakt rychle. "Myslíš si, že mé oči dokážeš porazit?" Řekl jsem tiše a sundal si kapucu, při čemž mi začaly na vlasy dopadat kapky vody. "Nemáš nejmenší šanci." Dodal jsem k tomu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta do Amegakure (jáá) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Amegakure (jáá)   Cesta do Amegakure (jáá) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta do Amegakure (jáá)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cesta do Suichugakure
» Cesta za slávou tým 3
» Cesta na zkoušky
» "Trnitá cesta" (Mia)
» Hadí cesta (Natsuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: