Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:20

Aryi Yookoha

přišly jsme s akitem na vznáčející se ostrov usadil se do hebké a jemné trávy ... Takže ty máš v sobě Yonbiho jo ?? .. řekl takovým Arogantnějším tonem protože to mnělo co dočinění s Miko
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:26

Akito

"Tobě je do toho seksakramentský ho**o," řekl jsem mu rozčíleně, pomalu jsem začal vybuchovat vztekem, nebo spíš žárlivostí, která se ve mě stupňovala a stupňovala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:28

Aryi Yookoha

Mílíš se ... řekl mně je do toho víc jak miko .. řekl celkem dost vážně ... a takovým hlasem se kterýho se dala vycítit že ně někdo mocný
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:34

Akito

"Stejně to ty hovado víš," vyletěl jsem na něj, přesněji, vstal jsem a přitom jsem přiskočil k němu a chytil ho pod krkem. "Už mě se**š!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:40

Aryi Yookoha

nestihl si když si se oběvil a jenom trošku si škrtl o jeho krk ... tak se oběvil vedle tebe chytl ti ruku a nalomil ti jí ... (křuplo ti vní)
Měl by si se uklidnit .. řekl vážně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:44

Akito

V záchvatu vzteku jsem se po něm ohnal, i když jsem měl ruku zlomenou. Do něj! DO něj! Aspoň konečně někoho zabiju, když to s tou tvojí nevyšlo. ušklíbl se yonbi. Zabiju ho!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:52

Aryi Yookoha

trefil si jen vítr to on už stál asi 5 metrů před tebou ... Myslím že by nato miko nebyla nadšena řekl ... a nandal si takové rukavice od pohledu bylo vidět že nejsou normální
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:58

Akito

"Miko," zarazil jsem se a padl na kolena. Co to děláš? řekl démon naštvaně, ale já dál jen klečel a rukou jsem nemohl hnout, jen jsem skrýval tu bolest, ale ne ruky, ale ztráty, ztráty něčeho, co jsem ani neměl šanci získat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 22:05

Aryi Yookoha

Pousmál jsem se přátelsky naněj ... Víš miko tu dlouhou dobu nebude ... a způsobilo to v tom uvnitř .. jsem tu abych tě to naučil ovládat .. řekl mu milím halsem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 22:22

Akito

"Rozumím," řekl jsem velmi neutrálně. "Tak se na to rovnou vrhneme, ne?"
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 14:44

Zero Yookoha
Co najrychlejsie som dosiel k ostatnym "Prepacte ze meskam" zadychcane som zastal. "Tak co mame robit?? otocil som sa smerom k Akitovi. Vobec som netusil ze ma v sebe Yonbiho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 19:42

Aryi

rozvázal si plášt a ten se vznesl nahoru ... měl u sebe 3 svitky ... a takovy "meč??" nebo spíše dýka něco mezi ... Kage Bunshin ... řekl .. a oběvili se tam 1 klon .. jeden přiběhl k Zerovi ... já jsem pčišel k akitovi a vytahl du zbran ... udělal jsem někajé ty triky ... a pak jsem řekl .. a ted tě naučím ovládat Yonbiho .. řekl

Klon -> Zero

Hodil poněm 3 svitky vybersi co se chceš naučit (Napíš že si nákej otevřel a napiš název toho jutsu jako nadpis toho svitku snad chápeš ... lbovolný výběr od C-B ... ale něco slabšího ale ne extrém Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 19:59

Akito

"Budete zdržovat dlouho," zeptal jsem se ho otráveně, když se tam očividně předváděl. "No a co teď jako..." vyzněla moje otázka dost trpce a nesnesitelně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:10

Aryi

Zab mně řekl ti klidně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:18

Akito

"Zabít? To myslíte vážně," zarazilo mě, ale pak jsem si v duchu vybavil to, jakou je on překážkou mezi mnou a Miko. Zabiju ho... Nakoncentroval jsem do ruky chakru smíchanou s tou yonbiho a udeřil jsem ho do břicha prudkým výpadem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:34

Aryi

jenom jsem se usmál a jak mně chtěl trefit tak totálně minul a já stál vedle něho a praštil ho tupou stranou braně a on cítil že jeho Yonbiho chakra z ruky vymyzela(Yonbiho) .... Toje vše ? .. řekl vtu chivlku a zmizel dáleko odněj
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:52

Akito

Šmejd... Vytvořil jsem kolem sebe plášť z yonbiho chakry. Tohle mi neodepřeš... Ale s ocáskem by si mi mohl pomoct... Yonbi jen odsekl a tak jsem nevěděl, jestli to udělal nebo ne. Tentokrát jsem zaútočil jako kočka na myš, respektive opice na banán, všemi čtyřmi končetinami.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 21:14

Aryi

sotva se s pláštěm rozeběhl já se oběvil předním což nečekal a jak jsem se tam oběvil tak jsem ho chytl pod krkem a znehybnil jsem ho(jako mohl se hábat ale měl veloukou bolet->) citíl jako kdyby mu dýka bodala do krku a po celým těle cítil nepříjemnou bolest a Yonbiho chakra začla ustupovat
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 21:20

Akito

Musím ze sebe dostat jeho chakru... Pomyslel jsem si a na chvíli jsem přerušil oběh chakry (kompletně), až po chvíli jsem to rozjel na novo, ale tentokrát jsem používal jen Yonbiho chakru, mojí jsem nechal v záloze, kdyby něco zkusil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 21:36

Aryi

tím že si chtěl použít jenom yonbiho chakru se nic nestalo on tě pustil a nakopl tě obří silou a ty si vyletěl a zaučel si do písku
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 21:48

Akito

Sakra....
Vyškrábal jsem se na nohy a zaujal jsem bojový postoj. Nohy jsem široce rozkročil, přičemž jednu zcela pokrčil v koleni a špičku jejího chodidla směřoval mírně ven, druhou nohu jsem měl nataženou a její špička směřovala dovnitř. Obě chodidla jsem měl celou plochou na zemi. "Pojď," řekl jsem vyzývavě a ruce jsem v úrovni pasu zaťal v pěst.

(Je to postoj Pu-bu 仆步, kdyby to někdo chtěl vidět přesněji Cool laugh)
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 10:36

Aryi

jenom zakroutil hlavou .... jestli ti to nedošlo já nechci bojovat proti tobě ale proti démonovi .... řekl mu provokativně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 12:29

Akito

Začal jsem nahodile skládat pečetě, přitom jsem mísil svojí s yonbiho chakrou. Budeme si hrát o přežití... Uvidíme... kdo přežije. Když jsem přestal, tak jsem se zaměřil přímo na Arye. Představoval jsem si, jak ho láva, která vytryskla ze země, pomalu pohlcuje. Stále jsem však zůstával v tom postoji a znovu jsem ruce zaťal v pěst v úrovni pasu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 13:38

Aryi

Takže ho musím zněho vybít ... řekl jsem a oběvil se nadním což nemohl čekat a kopancem sem mu mířil na hlavu ..

-> piš si s Yonbim všci sám ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 19:07

Akito

Rukou v pěsti jsem mu kop vyblokoval, byl jsem v dost nízkém bojovém postoji, tudíž to nebyl problém a moment překvapení mu byl na nic. V tu chvíli jsem do druhé ruky nakoncentroval směs chakry, mojí a yonbiho, a vyrazil jsem proti jeho hrudi. Levou nohou jsem mírným kruhovým pohybem pohnul vpřed a pravou jsem se odrazil dopředu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charakter Adop (sai Sukuipo)
» Nový bojovník?! (Já a Adop)
» Cesta za pomstou (Dan a Adop)
» Cesta za zesílením (Pro Adop)
» Sukuro Zaki (Adop)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: