Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za zesílením (Pro Adop)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 19:26

Další krásný sluneční den...Je ráno a Sorino Yoshi vzal svého synovce na trénink...
V půli cesty na tréningovou louku se Yoshi zeptal...
Už jsi přemýšlel,kam se chceš jako ninja dostat???Myslím tím ANBU,nebo jounin svého týmu???
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 15:01

Taka
Chvilku som rozmyslal ako odpovedat. Potom som sa usmial a povedal Jouninom budem, potom Anbu, ale Sensei nie. povedal som razne a kracal dalej.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 18:06

Yoshi
Třeba tě dřív zvolej ANBU než Jouninem...Co bys dělal pak???
Zeptal jsem se klidně,avšak zvědavě...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 18:10

Taku
Najprv asi plnil misie pre Iwu, potom vsetko, co odo mna budu chciet, v klude aj Senseia povedal som znudene.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 18:14

Yoshi
Vždyť jsi říkal,že Sensei ne...
Prokoulil jsem očima...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 19:15

Taku
To az v tedy ked budem stary ako ty povedal som. Ale senseiom nechem byt, ale ak bude treba, urobim to odmlcal som sa a dodal "Pre Iwu a klan vsetko
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:22

Yoshi
Mě je 21...Ale za pár let tréningu se připojíš ke triu Sorino YuYaYo...Yushi,Yashi,Yoshi...Jsme obávaní v Earth country...A taky v pár dalších zemích...Je to zodpovědnost...
Řekl jsem zamyšleně...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:24

Taka
YuyayoTa, zaujimavy nazou gangu pukol som od smiechu. Ked som sa ovladol, spytal som sa "Kam vlastne ideme, na ktory treningovi plac??
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:28

Yoshi
Támhle...
Řekl jsem,když jsme se blížili k louce,na které byl rybník...Prostě na trénování suitonu a taijutsu to bylo ideální...
Když jsme došli,tak jsem se musel ujistit,co vlastně umí...
Umíš chůzi po vodě???Protože pokud jo,tak budem na ní trénovat taijutsu...
Řekl jsem s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:41

Taka
Ano dal som si dole tricko a isiel do stredu jazera. Raz sa mi preborila noha, ale inak som tam dosiel v poho. Vytiahol som 3 katany a zaujal postoj "Zacneme?" precedil som cez zuby
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:46

Yoshi
Vytáhl jsem čtyři katany ze svých pouzder z celkových sedmi...
Jednu katanu jsem měl v pravé ruce,další pod kolenem,jednu pod paží a poslední pod druhou paží...
Je to těžké bojovat takhle...Musíš nejdříve ovládnout styl s dvěma katanami,pak se třemi a takhle pokračovat až do sedmi...Osm katan ještě nikdo nezvládl...Nikdo od nás z klanu Sorino...
Řekl jsem a vyskočil jsem do vzduchu a dopadl jsem uprostřed jezírka u Takua...
Jestli tě pořežu,tak jsem nechtěl...
Zasmál jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:50

Taku
Rozbehol som sa na Stryka. Kto koho poreze naprahol som sa a hodil po nom katanu z ust.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:52

Yoshi
Nějak divně jsem se ve vzduchu zavlil a už jsem držel Takovu katanu v levé ruce...
Takže...Pět katan na dvě???
Zasmál jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:55

Taku
rOZBEHOL SOM SA NA NEHO A PRESTAL OVLADAT CHAKRU NA NOHACH. A spadol som na dno rybnika. Po chvilke som na teba zo spodu zautocil, do noh.
- este tu asi som Razz
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:58

Yoshi
Reflexivně jsem vyskočil do vzduchu a ohnal jsem se dvěma katanami pod sebe,přímo na Takua...Věřil jsem,že to vykryje...
Možná by bylo lepší,kdybys aktivoval Orlí zrak...Já ho proti tobě používat nebudu...A ani nechci...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:01

Taku
V sekunde som ho aktivoval a jednou katanou som vykril jeho dve. Druhou, v pravej ruke som mu zautocil na brucho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:05

Yoshi
Sice jsem Orlí zrak nepotřeboval,ale je pravda,že Taka útočí dobře...Nicméně jsem jeho útok vykryl jednou z katan a zaútočil jsem všemi katanami v nesouvislé sérii úderů a švihů,takže i s Orlím zrakem bylo těžké se tomuhle vyhýbat a možná nějakou tu sečnou ránu na ruce nebo noze utržil...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 14:40

Taka
Rozrotoval som jedbnu katanu ako mazoretka a tak vykril vetsinu utokov. Predsa ma len na pravej ruke trafil. Nic vazne, ale boli to. Odsocil som do zadu a ako keby s nejakou silou sa postavil na katanu a odrazil sa do vzduchu a zautocil na jeho hlavu (katanu som zobral Razz ).
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 15:46

Yoshi
Stál jsem na jedné noze a čekal jsem na útok...Ten poté přišel...Na hlavu...Ten jsem vykryl katanou,kterou mám pod kolenem tak,že jsem se postavil na jednu ruku a zaútočil jsem katanou,která byla v ruce druhé...Mimo jiné také katany létaly vzduchem,jak jsem je přehazoval a chytal různými částmi těla...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 16:18

Ček: to je ta moja technika nie Razz
Taka
Stupil som na tu katanu na tvojej nohe a odrazil sa. Dorezal si ma na nohach a ja som urobil clup do vody. Chvilku nic neolo vidiet. Ja som pod vodou urobil Jedneho Mizu bushina. Ten po tebe vyskocil.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 16:33

Yoshi
To už jsem stál na noze,když vyskočil,a tak jsem reflexivně vyskočil do vzduchu...
Byl jsem připraven se bránit útoku...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 17:09

Taka-klon
Zautocil na teba dvoma katanami akoby som ty z kazdej strany chcel prerezat brucho na pol.
Taka-real
Pod vodou som urobil kawarini a vyskocil na teba zo spodu, Ja som ty chcel prebbodnut nohy.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 18:46

Yoshi
Dvěmy katanami jsem vykryl dva útoky na břicho a třetí katanou jsem klona zničil...
Na pravého Taka jsem hodil jeho katanu,kterou jsem mu zcizil...Chtěl jsem jenom zabavit jeho pozornost...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 18:53

Taka
S pomocou Orlieho zraku som tu katanu zachytil. Znova som mal tri, aj ked som bol zase o par metrou spet, lebo som musel odist, priami utok by mi nepomohol. Po tom som na neho zautocil. Katanou v pravej ruke som mu zautocil na pazuchu, lavou do nohy a tretou, v ustach som ho chcel nabodnut v bruhu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 18:58

Yoshi
Když Taka chytal katanu,tak jsem složil pečeť jednou rukou...
Měl jsem čtyři katany,Taka jenom tři...Takže bylo třeba konečně této výhody využít...
Vykryl jsem jeho útoky katan a zaútočil čtvrtou,po hlavě...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za zesílením (Pro Adop) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za zesílením (Pro Adop)   Cesta za zesílením (Pro Adop) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za zesílením (Pro Adop)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Země Orlů (Adop)
» Charakter Adop (sai Sukuipo)
» Nový bojovník?! (Já a Adop)
» Sukuro Zaki (Adop)
» Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: