Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 16:52

Rin

iba som sa usmiala a zapadla som pod zem tak čo urobia teraz? napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:09

Kazuki

Jeeeee.. kam ste zmizela... ptal se zmateně ale pak začal soustředit chakru do chodidel, z nich začala proudit ledová chakra a zmrazila zem okolo něj, kruh s poloměrem půl metru a hluboký asi 15 cm Tohle určitě neprorazí.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:18

Tawara Kensei

Poté co sensei zmizela pod zem a Kazuki začal zem zmrazovat jenom jsem lehce zavrtěl hlavou.
Uživatel ledu? to je teda ale docela tvrďák...
na hlas jsem ale řekl něco jinýho.
Kazuki přestaň když to zmrazíš nenajdem ji a to musíme
s tím jsem soustředil do pravé ruky co možná nejvíce chakry a praštil s ní do země.
Ishigenkotsu
pravda destrukce tohoto úderu není taková jako když to před stoletím testovala Sakura ale sensei by to z úkrytu vytáhnout mělo.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:26

Rin

preplávala som pod zemou od nich ďalej tam som sa vynorila
útokom som sa tak vyhla Poďme neflákajte sa. povedal som milo
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:29

Kazuki

Ale co když na náš zautočí ze spoda, přece se nebude jen tak schovávat....
řekl trochu zmateně, protože se nad tím zamyslel, ale stejně neměl nic čím by zem rozbil, tak radši zůstal v "bezpečí". Pak si všiml jak se Senseika vynořila, Kazuki přestal mrazit zem a vytvořil v levé ruce ledovou pálku(něco jako baseball pálka), v druhé ruce se mu vytvořila ledová koule a Kazuki si jí nadhodil, *prásk* ozvalo se a pálka se roztříštila na několik kousků, když se dotkla ledového míčku, ten ale zůstal neporušený a letěl docela rychle na Senseiovu hruď.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:32

Tawara Kensei

Sensei sice provokovala ale já do útoku nešel, místo toho jsem se na rozbité zemi postavil kousek od Kazukiho.
Kolego máš nějaký útoky na dálku s tím svím ledem?
zeptal jsem se nenápadně a čekal na odpověď. Byli jsme teď v ošemetné situaci. Co umí sensei v podstatě nevím doopravdy bojovat jsem ji ještě neviděl a co víc naprosto jsem netušil co vlastně dovede můj společník. Dokud tohle nezjistím byla by skoro sebevražda se pokoušet o útok. Kazuki ale nečekal a odpálil po senseice nějakej svůj ledovej míček.
Beru to jako ano...
zamumlal jsem a rozeběhl se proti senseice.
V tom případě mě kryj a dávej pozor pokusím se ti otevřít její obranu pro přímí zásah.
V ten moment jsem už doběhl k naší drahé učitelce a vykopl jí ze stoje po bradě, s nohou na zemi mírně pokrčenou kdybych se potřeboval odrazit a dostat se tak do bezpečné vzdálenosti. Mám rychlost a sílu jako Lee SE závažími.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:37

Rin

Ich útokom som sa uhla tak že som použila sunshin a presunula za kazukiho a kopla som po ňom
Chyba. povedala som len
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:40

Tawara Kensei

Zatím co jsem běžel směrem k sensei ta se pomocí shunshinp řesunula za ledového muže a kopla pro něj.
Doháje, je rychlá
zamumlal jsem tak že jsem se rozhodl přejít na trošku tvrdší kalibr. Necvičeným očím se to mohlo zdát taky jako Shunshin jenže ve zkutečnosti to byl jenom velice rychlí pohyb směrem k nim, tentokrát na úrovni Leeho bez závaží. Zastavit senseičin kop jsem už sice nestilh zato bych však měl stihnout využít jejího částečného odkrytí pro vlastní útok proti její noze.
Ishigenkotsu
pokud bych se trefil nohu bych jí patrně přerazil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 17:49

Kazuki

Kop Senseiky, ho povalil na zem, neměl moc šanci něco udělat.
Wow! je rychlý!
Rychle se vzchopil a čekal, jak zasáhne Kensei Rin
//pokud se Kensei trefí napřahnu se po svitku, když ne hodím po Rin ledový kunai.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:13

Rin

bolo to tesné ale netrafil si ja som totiž rovno ako si sa priblížil zase zapadla pod zem,a mohlo vás napadnúť že keď budete stáť na zemi tak nemáte šancu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:17

Tawara Kensei

Když jsem se netrefil rychle jsem hmátl po sensei ale než jsem ji stihl chytit zmizela zpět pod zemí, takže můj úder opět zasáhl jen nebohou zem ze které už zbyli v podstatě jen popraskané kusy.
Doháje, takhle to dál nejde.
Kazuki, zmraž to, zmraž to co nejvíc do hloubky ať máme aspoň nějakou výhodu...
zařval jsem na společníka.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:32

Kazuki

Yosh! řekl a spadl na všechny čtyři, ze všech končetin soustředil ledovou chakru uplně dolů Na tohle nemám tréning.... Nevím co se stane, když budu svou schopnost moc přetěžovat.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:35

Rin

vyliezla som z bod zeme zase kus od vás toto na mana neplatí povedala som z úsmevom a zložila som pečate na suiton mizu rampu ktorú som hneď aj použila teraz po vás letela obrovská vlna vody
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:38

Tawara Kensei

V okamžiku kdy se Kazuki začal soustředit na zmražení stoupl jsem si blízko něho abych ho v případě napadení mohl krýt proti útokům sensei.
No tak se ukažte...
lehce jsem se kousl do rtu a důkladně prohlížel naše okolí a pátral po sebemenším náznaku její přítomnosti nebo útoku. Naneštěstí jsem se útoku dočkal v podobě obrovského množství vody které se na nás valilo. Nevěděl jsem jak je na tom můj kolega s rychlostí a proto jsem ho popadl za límec a plnou rychlostí (Lee bez závaží) uskočil stranou od vody a pokusil se dostat kryt vlnou do slepého úhlu sensei a odtamtud najít prozatimní úkryt v nějakém nejbližším houští abychom mohli vymyslet strategii.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:41

Kazuki

Chtěl zmrazit aspoň částečně tu vodu, ale než něco udělal chytil ho Kensei za límec a odběhl s ním pryč. Kazuki byl docela vyčerpaný z přílišného použivání ledu a ta rychlost mu neudělala zrovna dobře, akže hodil šavlu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:53

Rin

Keď som si všimla tak som sa usmiala konečne začínajú pracovať spoločne povedala som si v duchu a postavila som sa do stredu lukí tak aby ma videli no tak zaútočte povedala som nahlas
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:57

Tawara Kensei

Když jsme přistáli a kolega hodil tyčku, opatrně jsem mu pomohl na nohy.
To není dobrý, boj ještě nezačal a on už je v podstatě nepoužitelnej...
lehce jsem se kousl do rtu.
Navíc ani kdybychom po ní šli oba zároveň tak ji v otevřeném boji neporazíme, dokonce ani kdyby tu byl Rokuro..jinak řečeno budu to muset začít brát vážně.
povzdechl jsem si a překontroloval svou výbavu.
Fajn to by mělo stačit
Jsi ještě bojeschopnej?
zeptal jsem se polohlasně parťáka načež jsem začal po okolí rozvěšovat nejrůznější pasti a pasti v pastech(jinak řečeno v pasti je schválně místo pro uhnutí ale tím se dostane dotyčný do ještě horších problémů)
dávej pozor kam je dávám ať nějakou nezpustíš...


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Mon May 10 2010, 22:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 22:02

Kazuki

Pořádně se nadechl.
Jasně
Řekl jistě a z levé ruky mu vyrostla další baseballová pálka, tahle ale nebyla průhledná jako předtím, byla zcela bílá, což znamenalo, že byla omnoho tvrdší.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 22:12

Tawara Kensei

Fajn, to by mělo stačit
zamručel jsem po chvíli načež jsem ti ukázal na jedno místo kus dál v lese.
Nechci ze sebe dělat velitele nebo tak něco, ale z nás dvou mám já víc energie a ty zase lepší útoky proto...pokud dovolíš budeš číhat támhle. Až pokud sensei projde všemi těmi pastmi dostane se ti přímo do rány tak že by neměl být problém trefit ji nechráněnou.
s tím jsem si lehce prokřupal pěsti.
A já budu návnada která jí do toho kolotoče dostane
s tím jsem vylezl z křoví a zamával na sensei.
Hmmmm fajn, chcete boj máte ho mít.
s tím jsem po ní hodil kunai s výbušným lístkem a rozeběhl se za ním do útoku. Cíl boje je jasný. Nenápadně ustupovat tak abych ji zavedl k místu kde začíná série pastí a pastiček, které je jen tak mimochodem o kus dál než místo kde jsem s Kazukim zmizel v křoví.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 15:14

Rin

Kunaiu aj z vybušním lístkom som sa uhla pomocou sunshinu ktrorý som zároveň použila tak aby som sa objavila hneď za Tawarom a pokúsila som sa ho zase kopnúť bolo na mne vidieť že sa svamy len hrám
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 15:37

Kazuki

Udělal jak řekl Kensei a šel se tam schovat.
Už jen čekal, až se pasti rozjedou....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 16:35

Tawara Kensei

-Vzhledem k tomu že nevím jestli je to kop šlapáček nebo z boku, předpokládám že z boku..
Poté co se sensei pomocí shunshin vyhnula mému kunai okamžitě jsem se zklouzl do dřepu takže její kop mi neškodně prosvištěl nad hlavou.
Henka
následně jsem touto jednoduchou technikou lehkým dotekem vychýlil její nohu z rovnováhy tak že by se měla odkrýt spodní polovina jejího těla čehož jsem využil prudkým úderem pěstí na její žaludek.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 16:58

Rin

bol výborný v tajutsu a ale na mňa ešte nemal kým ma stihol udrieť tak som rýchlo zložila pečate a povedala mokuton no jutsu a je ho obmotalo drevo zo okolitých stromov si dobrý ale moc hŕ povedala som mu stále milo
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:04

Kazuki

Využil toho, že Sensei mluví k Kenseiovi a vyběhl z křoví,(byl za ní) asi metr před ní začal zběsile kryčet, napřáhl se a máchl po ní svou ledovou pálkou.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:24

Rin

nestihol si ma trafiť ani y lebo sa zo zeme vyletel ďalší koreň a obmotal aj teba
To bola spolupráca ?spýtala som sa ich troch nahnevane
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréning Týmu 33
» Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
» Prvý dar boží (Black)
» Súboj sasuke123(Death the kid,liz a patty) vs MrSrotak (Rock lee)
» 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: