Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)

Goto down 
+3
Morgen
Meiki_Ookami
Check
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeFri May 07 2010, 21:19

Trojka
Šel jsem cestou do Iwy,když jsem si sedl na pařez stromu a oddechoval jsem...
Bolej mě nohy...Nemůžu jít dál...Ten meč je těžkej...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 07:18

Čtyřka

"S tebou taky někam jít..." odpověděl jsem mu chladně a čekal jsem, až se vzpamatuje. Bez něj dál nemůžu... Ale s ním to zas bude trvat... shlédl jsem na trojku a můj pohled jasně říkal, na co myslím.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:18

Trojka
Nechceš jít sám že ne???Je to totiž sebevražda...Víš...už sem tady jednou byl...Musíš mít za element raiton...Jinak tady dlouho nepřežiješ...Já sice raiton neovládám...No to už je jinej příběh...Musíme se utábořit...Cestu nezvládnu...
Řekl jsem a v duchu jsem se smál z toho,jak z něj dělám blbce...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:27

Čtyřka

"Raiton nebude problém," ujistil jsem ho. "Nejspíš proto mě šéf poslal s tebou..." řekl jsem mu chladně, jako bych ho vlastně ani neznal.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:30

Trojka
Ále kecy...Kdyby chtěl Iwu zničit,tak by tam poslal Dvojku...Ale já ti teď ukážu,že taky umím ničit vesnice...Jen co mě přestanou bolet nohy...
Zasténal jsem utrápeně...
Potom se ozval zvuk prasknutí větvičky,jakoby odněkud z nedalekého křoví...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:52

Čtyřka

"Kdo je tam," zeptal jsem se nahlas, ale ani jsem se neotočil.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 11:04

Trojka
Z křoví vylezlo pět ninjů Iwagakure...Jeden vypadal na jejich velitele...
Mé jméno je Saburo Ganame...Co tady děláte a co chcete???
Zeptal se velitel...
Potom jsem pošeptal Čtyřce: Ten umí používat raiton na dost dobrý úrovni...Vlastně ti všichni jsou dobří...Jsou tvoji...Já si jdu pohrát do Iwy...Až je doděláš,tak dojdi...
Řekl jsem tiše a potom jsem se rozeběhl směrem k Iwagakure...
Všech pět ninjů vypadalo na zkušené ANBU...Jeden z nich se vydal za mnou...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 11:08

Čtyřka

"Jenom procházím..." řekl jsem schválně v jednotném čísle, protože jsem věděl, že kdyby došlo na boj, tak bych se jen zbytečně unavil.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 15:07

Trojka
Velkou rychlostí jsem se blížil k Iwě...

Ninjové společně zaútočili,tři katanami a Saburo byl za nimi a poskládal pečetě na nějaké jutsu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSat May 08 2010, 22:12

Čtyřka

"Prosím..." řekl jsem jim a rukou se jakoby kryl, jako bych byl bezmocný. V tu chvíli mi spadl ze zad baťoh a oni si mohli všimnout krystalových sošek a jiných cetek. "Moje zboží," zhrozil jsem se při pohledu na zničené předměty.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSun May 09 2010, 12:23

To ninje nezastavilo a útočili dál...Sekli katanami směrem na hruď...


Trojka
Už jsem byl u hradeb Iwy,na které jsem vyskočil a elegantně jsem sejmul dva strážné nohami...
Potom jsem skočil na jeden z domů a nalepil na něj jeden z mých výbušných lístků...


----------------------------------

z hráčů sem můžete psat všichni,kromě Ushia (Cool laugh) , Deidary,Dedisua a Taky...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSun May 09 2010, 12:29

Čtyřka

"Mohlo to jít bez boje," řekl jsem jim, když jsem složil pečetě: "Shōton: Suishō Tō," na ruce se mi objevila modrá čepel z krystalu a na druhé ruce taktéž, první i druhá ruka křížem zablokovaly útok na hruď a katany odrazily zpátky. "Nenuťte mě vás zabít," řekl jsem jim výhružně.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSun May 09 2010, 16:07

Ninjové odskočili zpátky...
Nevypadáš na někoho,kdo se chce jít podívat na památky...
Řekl Saburo a ANBU zaútočili znovu,také na hruď...Teď dávali do ran trochu chakry na zesílení úderu a prorazení tvé obrany...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeSun May 09 2010, 16:50

Čtyřka

"Dám vám ještě šanci uniknout..." řekl jsem jim, když se začali přibližovat. "Ne?" Složil jsem několik pečetí a praštil do země: Shouton: Kabe no jutsu! Kolem dokola těch jouninů se vytvořila stěna z krystalů, která už teď byla dost vysoká, ale pomalu se měnila v kupoli, která je co chvíli zavře. Já během té doby zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:57

Ninje to obalilo,až na jednoho a na Sabura,který si chtěl udržet svůj cíl v dohledu...
Ninja se snažil zrušit toto vězení kolem svých kolegů a Saburo se vydal pro čtyřku...


Trojka
Dolepil jsem svůj výbušný lístek asi už na třetí budovu a stále bez povšimnutí...Bylo to moc snadné...Zatím...Věděl jsem,že je to otázka času,než se mi do cesty postaví celá vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:05

Čtyřka

Cestou jsem pohazoval po zemi kvítky z krystalu, které zarostly do země, když už jsem cítil přítomnost toho ninjy za mnou. Potřebuji zrychlit a ztratit se mu z dohledu... Složil jsem pečetě: "Shoutonbunshin no jutsu," vytvořily se tam čtyři klony, které sice nedosahovaly síly kage bunshinu, ale při úderu do nich v nich to, co je udeřilo, zůstávalo zarostlé a nakonec se to roztříštilo i se zbytkem klonu. Klony i já jsme se rozutekli a pokračovali v práci pohazování těchto rostlin po zemi.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 13:00

Saburo svými bleskovými jutsu likvidoval lístky v zemi...Potom udělal pečetě na další jutsu,to už se přibližoval za jedním ze čtyřek...Seslal pár blesků proti nepříteli...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 13:50

Čtyřka

"Sakra," zarazil jsem se, když ke mě došla informace o zničeném klonu a květech. Sice to nezavře celou Iwu, ale alespoň její část... Čtvrtinu, možná půlku... Tohle bude jen otázka náhody... Začal jsem v rychlosti skládat pečetě: Shouton - Suishou Meikyou no Jutsu! zaznělo po chvíli a kolem části Iwy se vytvořila rubínová bariéra.
Klony tvořily další podklad pro bariéru, a proto náhle zkrystalizovaly, když jsem složil pečetě. Já sám jsem spotřeboval celkem dost chakry.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 15:48

Krystal začal obalovat část Iwy,když se v tom zastavil a pomalu se vracel zpátky...
Na hradbách stáli ANBU v čele byl bývalý raikage,který použil jutsu,kterým dokáže zrušit jiné jutsu,ale stálo ho to stejné množství chakry jako na vytvoření tohoto jutsu...
Na čtyřku se už řítil Saburo s chidori v ruce a potom chytl katanu a chakra šla do ní...Takže běžel s takto nastavenou katanou přímo na čtyřku,a to docela slušnou rychlostí...


Trojka
Když jsem byl dostatečně daleko,tak jsem odpálil svoje nálože...
Výbuch byl obrovský a zničil asi 1/10 Iwagakure...Potom se mi do cesty postavil Inamaru Taiqza...
Takže...Jílař...
Řekl jsem s výsměchem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 16:58

Čtyřka

Rušící jutsu... Takže bývalý kage... No... Nebude to tak jednoduché. Jedním okem jsem stále koukal na toho bastarda, co právě zrušil moje jutsu, ale stále jsem měl jiné starosti. Čekal jsem na vhodný okamžik, než jsem začal skládat pečetě: "Shōton: Suishō Rō no Jutsu!" Sabura začal obalovat krystal, ale nebylo to jako obyčejně od nohou, protože v téhle chvíli to bylo na nic, ale od katany a rukou. Raiton bude problém... Bohužel pro něj nemusím krystal tvořit přímo na tělo... Krystal jako by se naschvál vyhnul raiton útoku a obalil pouze vrstvu vzduchu nad ním, to však stejně zamezilo v pohybu rukou, protože za nahromaděnou chakrou se tvořil už přímo na tělo a pokračoval. Nechtěl jsem tě zabít... Ale nic jiného si nakonec nezasloužíš..." řekl jsem mu ještě než jsem pečetě složil znovu: "Shōton: Suishō Rō no Jutsu!" Krystal začal růst i zezadu, takže jeho postup byl velmi rychlý. "Ty se na to budeš moci jen dívat..." řekl jsem mu ještě, když jsem se otočil a zamířil jsem k ex-kagemu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:39

Moroshi Maitre

uslyšel jsem výbuch a tak jsem se rozběhl tím směrem.dorazil jsem na místo výbuchu a bylo tam hodně ANBU a bývalý Raikage a nějací dva podezřelí lidi.já hned pochopil že za ten výbuch mohou ti dva a tak jsem prohodil strašidelným tóem.tak vám se zachtělo zničit iwu...začal mnou proudit vztek.v té rychlosti jsem s dokonce zapoměl vzít plášť takže jsem tam byl jen v obvazech a kalhotách.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:18

Saburo v poslední možné chvíli nahromadil po svém těle chakru, raiton chakru...
Bylo to jedno ze Saburových nejsilnějších jutsu...Chidori Nagashi...
Krystal na Saburově těle začal praskat...A Saburo běžel dál...Běžel, měl kolem sebe blesky...Mířil si to rovnou na Čtyřku, i s katanou v ruce...Saburo začal tento souboj brát vážně...


Trojka
Stál proti mě Inamaru Taiqza, připraven zemřít ppro Iwu...
Poskládal pečetě a poslal na mě pár jílových hadů,kteří se blížili opravdu rychle...Vyskočil jsem do vzduchu a vytvořil kolem sebe něco jako kouli z bahna,o kterou se hadi roztříštili,načež vybouchli...Potom spadla koule na zem.Byla prázdná...
Pravý já jsem útočil svým mečem směrem na Inamarua...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:24

Čtyřka

Vytáhl jsem z opasku něco velmi malého, vypadalo to skoro jako jehla, ale v tom okamžiku, kdy jsem to vzal se to náhle zvětšilo. Teď to bylo kopí. "Asi to bereš vážně," řekl jsem chladně a na chvíli zmizel. Objevil jsem se za Moroshim, v rychlosti složil pečetě: "Kage bunshin," a objevily se tam dva klony. Jeden si vzal na starost Moroshiho a kopím ho přišpendlil k zemi. Kopí bylo dost hluboko, takže únik bez ztráty oblečení nebyl možný. Druhý klon ho náhle přišpendlil i z druhé strany. "Chceš riskovat jeho život?"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:31

Saburo se zastavil a přemýšlel...Byla to bezvýchodná situace...Když na něj zaútočím,zabije ho...A když nebudu útočit,tak ho nejspíše zabije taky...
Tak co chceš...
Řekl Saburo po chvíli ticha...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:33

Čtyřka

"Já nechci nic... Jen nechte mého přítele na pokoji, ať udělá, co má... Tomuhle chlapci se jinak nic nestane... Pokud tedy něco nezkusíte." odpověděl jsem mu a špicí kopí jsem mu zamířil na záda, přímo mezi lopatky, tak abych ho zabil jedním úderem do zad a tím mu přerušil míchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kumogakure a Iwagakure
» Iwagakure no Sato
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10
» Společná B mise (Seven)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: