Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj o čest týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:37

Montaro -> Vůbec ti to nešlo. Bylo to celkem těžké.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:40

Montaro

vůbec mi to nevadilo snažil jsem se koncentrovat chakru do dlaní kterýma bych vítr odhazoval .. ale hodně dělalo že jsem neznál řádný návod
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:43

Montaro -> Nešlo ti to, protože přitahování protivníka je celkem lehké, ale někoho odhodit už je ve třídě jako je telekineze, ikdyž to telekineze není, protože to je jen jutsu, které se ovšem gennin neměl šanci naučit, ani za něčí pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:49

Montaro

nato kašlu ... řekl jsem a odcházel aniž bych něco řekl senseiovi
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:32

Miya

Ach jo...plácla jsem se do čela. Mmmm...třeba si to rozmyslí ... naivně jsem prohodila do vzduchu a sledovala Montarovu mizející postavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:40

Isamu Naoki

Usmál jsem se a nenápadně aktivoval Naokigan a dostal Miyu do genjutsu aniž by to věděla. Doplnila se mi velká část chakry a proto jsem to použil. Miya najednou viděla jak k ní jde sestra a v očích má slzy a padla ji před nohy a klečela. "Prosím odpousť mi mé chování. Byla jsem hrozná."
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:02

Miya

S překvapeným výrazem na tváři sem bezeslova hleděla na Kazumi. Nebyla jsem se schopna pochnout z toho šoku.
Cože?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:13

Montaro

přišel jsem zpátky se svitkem a studoval ho ignoroval jsem okolí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:16

Kazumi tě prosila na kolenouch o odpuštění, ale pak za ní přešel Isamu a probodnul ji svoji krvavou katanou. "Nenechám se vyrušovat během tréninku." Zabil ti tvoji rodinu a vypadalo to tka přesvědčivě, že by nikdo neřekl, že je to jen genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:39

Montaro

dočetl jsem návod ... a vstal svitek zahodil opodál a začal to skoušet přesně jak to tam bylo
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:46

Miya

Chvilku jsem stála ještě víc omráčená, ale nakonec mi to začalo být divné. V klidu sem zavřela oči a soustředila se ... znám Kazumi už pár let ... vás sice ne ... ale přeci jen. Tohle je už moc přehnané ... takže ... GENJUTSU ... ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:51

Tim jsi porušila Genjutsu a uviděla jsi celkem naštvaného senseie.

Isamu Naoki

"Hm, vypadá to, že to s tebou bude ještě dost těžké. Tobě se asi Naokigan nechce probudit, protože kdyby chtěl tak to genjutsu neprokoukneš. No to je jedno, někdy přiště, teď už nemám ani trochu chakry." Řekl celkem naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 22:26

Montaro

trénoval jsem tu techniku o stošest celkem mně zaujala tka jsem jí chtěl potrénovat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 22:44

Montaro -> Jak jsi se rychle točil tak se ti začala motat hlava a ty jsi spadl a zjistil, že by jsi se měl ze začátku točit pomaleji.
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 06:56

Miya

Pokrčila jsem klidně rameny. Já vám to říkala ... je to prostě beznadějný. Snažila jsem se trošku pousmát abych to odlehčila, ale spíš to vypadálo jak bolestný šleb.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:25

Isamu Naoki

Usmál jsem se. "Neřekl jsem beznadějný, ale bude to těžký. Nejsi totiž hloupá a proto se ti oči neotevřou tak lehce." Řekl jsem a podíval se na Montara. Pak sjem opět vrátil pohled na Miyu. "Ty trénovat nechceš?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:53

Montaro

zvedl se ... sakra ... ale co .. řekl a snažil se to udělat dál ale tentokrát uplně pomalinku a pak rychleji rychleji rychleji
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:06

Montaro -> Tento styl celkem fungoval, ale cítil jsi, že to furt není ono. Najednou kolem tebe když jsi se točil proletěl kunai a koukal na tebe Isamu. "Při téhle technice k tobě nemá nic proniknout." Řekl jenom.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:17

Montaro

učím se jí aní né hodinu .. tak klid ... řekl jsme mu a zakroutil jsem hlavou přestla jsem se točit počkal asi 5 minut a pak jsem znova začal tím samým spůsobem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 20:45

Montaro -> Začal jsi poměrně dost zrychlovat. Napadlo tě zkusit tim prorazit strom nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:26

Montaro

motal jsem se namístě ale po pár vteřinách jsem přestal .. došel jsem blížk senseiovi ale zas eblízko jsem u něj až tak nebyl ... Něco od vás potřebuju až se roztočím tka na mně hodte kunai nebo něco takovýho řekl ... aniž by čekal naodpověd portože jsem čekal že se bdue chtít zyvdečit a roztočil se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:42

Montaro -> Kunai letěl a odrazil se, ale v tu chvíli letěl druhý a ten v pohodě proletěl. "Už ti to jde, ale nepolevuj."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:55

Montaro

ale jo šlo to .. dozastavil jsem a byl jsem spocený porotže mi to žralo dost chakry ... uf .. tak ještě jednou ... koncentroval jsem chakru na 4 body nohy a ruce ... ted .. řekl jsem a roztočil jsem se ze všech sil
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 06:32

Miya

Samořejmě, že chci trénovat. Pousmála sem se ... akorát nevím čím začít. Napadlo mě, že bych začala střelbou kunaiů a shurikenů, ale nevidim tu cvičební terče. Rozhlédla jsem se po volném prostranství uskutečněné spíš k boji s jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 15:08

Isamu Naoki

Usmál jsem se a vymrštil kunai na Montara a ten znovu proletěl. "Miyo, můžeš házet kunaie na Montara a tim pomůžeš jemu i sobě."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o čest týmu 3   Boj o čest týmu 3 - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj o čest týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Seznámení týmu 1
» Sláva vítězům a čest poraženým.
» Rozdělení do týmů
» Sjednocení týmu 2
» Nový sensei týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: