Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)

Goto down 
+4
Páťa
Meiki_Ookami
Clover
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 19:27

Když se všichni v Iwě probudili do nového dne, měli ste divný pocit, jako by vás někdo opustil. Sluníčko už pomalu vycházelo a na obloze nebyl ani jeden mráček.
?????

Byl sem v mé pevnosti a seděl ve svém křesle, napravo ode mně byla obrovská knihovna. Zrovna sem pečlivě prohlížel hvězdy, když v tom se v mém zorném poli zablískla hvězda.
Supernova.
Zasnil sem se, když se v tom na mém koberci objevil oblak prachu, jak prach opadl, uviděl sem kámen.
Tohle sem mohl poslat jen jediný člověk.....
Řekl sem si sám pro sebe a vzal kámen do ruky a udělal několik pečetí, na kameni se objevila růžová pečeť a ten zazářil. Já jsem se objevil v bíle místnosti a naproti mně stál Idate.

citace :
Jestli si dostal tenhle vzkaz jsem buď mrtvý, nebo nejsem schopný dál vést Iwu, dělám to nerad, ale jseš jediná osoba, které to můžu svěřit. Tvoje praktiky.. Jsou sice trochu jiné, ale vím, že by si za Iwu a její vesničany položil život.
Řekl Idate klidným hlasem.
Neotravuj mně hloupostma, ať to přebere ten fracek, tvůj bratr.
Idate se pousmál a klidným hlasem spustil.
Věděl sem, že tohle řekneš, ale můj bratr není na tyhle povinosti připravený... A je to Jinchuuriki, nemůžu ho dosadit na post Kageho.
Řekl ustaraně.
V tom kameni sou obsáhlé všechny informace o Iwě, její vojenská síla, všichni Genini, Chunnini, Jouniny.... Prostě všechno, věřím, že je dávám do správných rukou. Kámen se po naší konverzaci rozplyne a všechny informace se skopírujou do tvé paměti, budeš jediná osoba, které je bude znát. Hodně štěstí Hvězďáku.
Oslovil mě přezdívkou, kterou zná jen pár lidi a kterou upřímě nenávidím. Idate se jen zasmál a zmizel, já se probudil na zemi v mé pevnosti a pohrdavě si odrkl.

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) 54465

Co se dá dělat, budeme si hrát.
Usmál sem sem se a nasadil si svůj plášt zadíval sem se ještě na měsíc a pak sem jen udělal pečetě a pomocí obráceného Kuchyose sem se objevil na kraji Iwy. Pomalu jsem kráčel po Iwě a na tváři sem měl znudený výraz, došel sem až na vrcholek nejvyšší budovi a sundal si plášť. Začal sem dělat pečetě a asi po 120 znacích, které sem tvořil přes 30 sekund sem vykřikl.
Doton : Sutā no ame!!!(Hvězdný déšť)
Chvíli se nic nedělo, ale zachvíli přestalo svítit slunce, protože ho zakryli 4 mohutné kameny vysoké snad 150 metrů a široké přes 50 metrů.
Osoba se třásla a ruky měla ve směru kamenů, pomalinku hýbala rukama dolů a kameny s nima.
Arrghhh!!!
Hnalo se mu v hlavě, ale nedal to najevo. Kameny už byli skoro na zemi, bylo poznat, že formují jakýsi čtverec okolo celé vesnice. Kameny už byli skoro na zemi, ale pak se zastavili, s nimi i pohyb rukou záhadné osoby. Ten pak už jen cukl rukama a kameny s velkým otřesem dopadli na zem. Osoba teď už jen udělala uvolňující pečeť a potichu řekla.
Kai.
Z kamenů vystřelili světle modré paprsky a obehnali celou Iwu, udělalo to obrovskou bariéru, která nešla nikama obejít, byla prostě všude.
Osoba, začala hlasitě mluvit, tak, že jí každý ve vesnici slyšel.
Jmenuji se Saburo Reizei, váš Kage není dál schopen zůstat na svém postu, pověřil mně, abych se o vás postaral. Ta bariera je zde pro vaši bezpečnost, nikdo bez mého povolení neprojde tuhle barierou, je to pro vaše dobro.
Otořil sem se na patě a zmizel, objevil sem se v kanceláři Kage a uviděl Kage klobouk, který sem si nasadil a přes okno pozoroval vesnici.


Naposledy upravil MrSrotak dne Sat Jul 31 2010, 13:48, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 19:38

Meiko

Jako obvykle jsem se probudila do krásného rána,nasnídala jsem se.A chvilku jsem se procházela palácem klanu Kamizuru,ale v tu chvíli se slunce zastínilo.Co to je? šutry ? a dou čimdál blíž. Pomyslela jsem si,když byli kameny těsně nad zemí,tak spadli a utvořilo to barieru.Bariéra? Někdo útočí. Znova jsem si pomyslela,potom jsem uslyšela hlas který říká něco o bariéře a o novém postu kageho.Cože? To jako Kage byl zabit? Zeptala jsem se sama sebe,a do uliček Iwi jsem poslala několik včel,některé lítali u kolem kage budovy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 20:10

Tsuchikage

Všiml sem si z okna včel.
Proudi v nich chakra.
Ale pak sem přestal, nedělal sem si s tím nějaké starosti.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeSun Jul 18 2010, 20:29

Meiko

Včely se vrátily a já zjistila že je opravdu nový Tsuchikage,co dělat,co dělat...pokuď tady je ta bariera tak se nedostanem ven,ale ani nikdo dovnitř.A co když nám dají misi.To nás pustěj? Zeptala jsem se sama sebe,když se vrátily všechny včely.tak jsem si hlavně oddychla,a stále se procházela po paláci klanu Kamizuru.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 07:16

Meiko - najednou si oknem spozorovala nějakou zvláštní osobu, která tě pozorovala, ta když si všimla, že je odhalena zmateně utíkala směrem pryč.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 09:27

Ushio

Ležel jsem ve svém pokoji na zemi, v jiné situaci bych možná ležel vedle Lin, která ležela v mé posteli, ale nemohl jsem se jí zeptat a tak jsem jí přenechal svou postel. Celou noc jsem nespal a jen jsem se díval do stropu. Málem jsem o ní přišel, to mi neustále tížilo svědomí a mysl. Celou noc jsem ležel na zádech bez hnutí a tak mě celkem bolela. Ještě brzy ráno jsem vstal, znovu se vysprchoval, vyčistil si zuby, učesal se, použil jsem veškerý svůj deodorant, vzal si čerstvě vyprané oblečení, ale smrad kouře jsem ze sebe dostat nemohl. Vzal jsem koš s prádlem a šel ho pověsit, mezi ním bylo i oblečení Lin, bylo to to oblečení ze včerejška. Jediné, co se snad Lin nemuselo líbit, bylo to, že jsem ji převlékl a umyl. Linin klan byl totiž jedinými mediky ve vesnici a ten menší zbytek se staral o popálené a další přeživší ze včerejšího neštěstí a Lin na tom nebyla až tak špatně a tak jsem se rozhodl, že se o ní postarám sám. Lin jsem připravil na ráno oblečení, které zůstalo doma po matce, ale noční košile mezi matčiným oblečením nebyla, to si vzala sebou k Maiovi, a tak měla Lin na noc moji košili, normální žlutou košili, kterou jsem beztak nosil jen výjimečně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 09:59

Meiko

Špeh? Pomysela jsem si,a před ní se sletělo několikset včel,ze zadu jsem stála já.Z boku byli také včely.K čemu mě pozoruješ? he ? Zeptala jsem se,i když to znělo jako bych ho/jí vydírala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 10:32

Osoba byla dost rychlá takže ji včelí nestihli dohnat, pak ale osoba zakopla a narazila tváří do bariery, která mu popálila celou tvař.
Ne ne já sem nikdo nech mě.
Řekl vyděšené.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 11:00

Meiko

Nikoho jako ,, Nikdo `` neznám...a proč si mě sledoval, zeptala jsem se,a to už kolem něj poletovali včely.Nikdo,nikdo,nikdo,to nemá city nebo emoce.Že si říká nikdo. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 11:09

Postava se usmala a rozplynula se na včely, nebyli to ale obyčejné vceli, vypadali jako by byly chciple takové bez života. Následně včeli bez pohnutí spadli na zem. Z venku bariery se ozval křik a pak zvuk pěsti, která trefila bariéru ta se rozevrela a za ní byla ta stejná osoba pořád se smála z rukávu ji vyletěla černá včela a bodla tě do levé ruky, pak chcipla. Osoba začala utíkat pryč od Iwy, bariéra se pomalu uzavírala Meiko měla šanci projít.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 11:14

Meiko

Mám jít za ní? Pomyslela jsem si,a rychlím tempem jsem vyběhla za ní,ruku jsem si silně stiskla aby se mi všel jaký jed nemohl dostat dál do těla.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 11:18

Jak si za ním běžela byla si už slušnou dálku od Iwy, najednou si doslapla na zem a ta se propadla. Spadla si do nějaké jeskyně pod zemí okolo tebe byli všude mrtvé včely a polorozpadle včelíny.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 11:20

Meiko

Sakra kde to jsem? v hrobce klanu Kamizuru? Pomyslela jsem si,v klidu jsem si stopla a čekala co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 13:55

Z temnoty za tebou se ozval zvrácený smích.
Konečně sem tě našel s tebou budou moje techniky dokonalé.
Pak přiběhla ta osoba a udýchaně řvala.
Šéfe, šéfe mám jí, nalákal sem jí do pasti.
Lezl svému šéfovi do prd*le.
Najednou začali mrtvé včeli ožívat, byla to nějaká reinkarnační technika, jedna po druhé. Byli jich tam tisíce, neměla si šanci se jim ubránit.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 14:20

Meiko


Toje v pytli,obranu jsem ještě netrénovala sakra! Pomyslela jsem si,když jsem si spoměla na trénování medového klonu,tak jsem to chtěla skusit,ale nejspíš se nepovedlo.Co budu dělat? Co budu dělat?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 14:28

Oživlé včely se na tebe vrhly. Měla si je po celém těle kromě břicha a hlavy a vznášela ses asi 30 cm nad zemí. Osoba, která byla v hnědém plášti se k tobě pomalu přibližovala se skalpelem.
Teď si vezmu, co mi právem patří.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 14:52

Meiko

Co po mě chceš?! Zeptala jsem se,nemohla jsem se hýbat nic.Záleželo jen na štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 15:09

Kazuki Kamizuru

Už sem si myslel, že se nezeptáš. Kazuki Kamizuru, to je moje jméno.
Řekl sem a na chvíli sem odložil do kapsy skalpel.
Zasloužíš si vědět, proč zemřeš. Když sem se přes 20 lety narodil do tohohle klanu nebylo semnou něco v pořádku, žádné včely se mnou nechtěli komunikovat, byl sem pro smích. Nikdy sem nedokázal ovládnout ani jednu titěrnou hloupou včeličku!
Řekl sem naštvaně.
Až najednou přišel ten den.... procházel sem se okolo Iwy a propadl se do tohohle komplexu, nezdá se to ale je to tady fakt obrovské, našel sem tady pár svítků a ukázalo se, že je to starý chrám klanu Kamizuru. Když sem si procházel svitky našel sem něco pro.... nazvyme to "můj stav" jeden svitek, který se k tomu opravdu hodí. Svitek znovuzrození včel. Jen přes tenhle způsob dokážu ovládat včely..., jak sem se tuhle techniku naučil, začal sem vykrádat všechny včelíny v Iwě a naplnil tenhle chrám mrtvolamy včel, které mi dobře poslouží. Ale.... ale tyhle mrtvé včely mají několik slabin, které je dělá nepoužitelnými.
Když tohle dořekl mohla sis všimnout, že několik včel, které tě věznili bezvládně spadli na zem ale v zápětí na to k tobě přiletělo 20 včel a vyplnili prázdné místa.
Chci z tebe vyoperovat tvoje KG a ovládnout tak plnohodnotné včely klanu Kamizuru!
Řekl sem zvráceně a vytahoval skalpel.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 15:15

Meiko


Takže oni jsou slabý ty včely? Pomyslela jsem si,a moje včely začali narážet na ty mrtvé.Když vytáhnul skalpel tak jsem se jenom na něj dívala.Nikdo není dokonalý...a že tě nepříjmuly žádné včely,tak to bylo jejich rozhodnutí.Třeba by byla naděje se jim víc věnovat,bo jim se snažit aby tě přijaly. Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 15:18

Opravdu to fungovalo, včely tě osvobodili, ale Kazuki ebyl žádné Béčko, byl an tohle připravený. Udělal několik pečetí a ze všech stran vyletělo asi 5x víc včel jak předtím.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:05

Meiko

Zacházíš s těžkou pilou... Řekla jsem ve zbytku času jsem natáhla ruku směrem na něj.Gerimushi,všechny moje včely se schromaždily na tebe,a začaly tě silně bodat,a vpouštět jed.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:11

Obalili mně tvoje včely a já poslal ty své nemrtvé na sebe, bylo jich opravdu mnoho, byla to taková obrovská koule plná včel a já byl upsotřed, moje včely se snažili ty voje dostat z mého těla. Z obrovské koule odpadávali jak tvoje tak i moje včeli, nakonec už tam zůstala jen slabá vrstva těch mích ale ty v zápětí pochcípali.
Ten jed na mně nefunguje, jsem proti ním imuní.
Usmál sem se.
Věnovat se velám říkala?.... Je pravda, že sem jimi jen opovrhoval, něco na tom je... Ale znám jednoduší způsob, prostě z ní ten hloupej KG vyřežu.
Přemýšlel sem.
Díky tomu, že sem nebyl schopen ovládat včely musel sem se učit normálním technikám.
Řekl sem a celá dlaň začala hořet jasným oranžovým plamenem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:08

Meiko


Hmm...a to jen kvůli tomu tohle všechno děláš? Jsme jako jedna rodina. Řekla jsem,tak neutrálně.Sakra...co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:18

Kazuki

Rodina? Rodina?! Co to je rodina? Jediné co pro mě ta "Rodina" jak ty říkáš udělala bylo, že se mi smála a odkopli mě!
Řekl sem s trošku rozechvěným hlasem a hodil po tobě proud ohně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:15

Meiko

Přede mě se postavilo několikset včel,ty zabránili tak velkému tlaku,že na mě doletěl jenom horký výtr,včely se tak vypařily.Na popel.To potom není rodina...,rodina se mé navzájem uznávat,pomáhat si,a né se posmívat. Řekla jsem klidným hlasem,ty to máš asi těžký,ale tím když získáš moje Kekei Genkai nic nezměním...budou si to pamatovat,tak jim dojde že si to musel někde sebrat. znovu jsem řekla klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nastolení řádu
» nejlepší příspěvek ve hře
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» Něco nového! (Hideyoshi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: