Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)

Goto down 
+4
Páťa
Meiki_Ookami
Clover
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:25

Taka
Dorazil som cely zniceny.
Sakra, uz som ho takmer mal, preco??
Preco je ten sku*rveny vlk taky silny??
Kracal som a bol som cely od krvy..
Uz som bol prec z vlivu, vlka, mohol som mat aktivovany orly zrak..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:28

//Taka - cítil si obrovský hněv, takový si ještě nikdy neměl, asi to byli následky chakry Vlka.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:41

Taka
Ten vlk, ten vlk, ja ho....
Mojim telom zacaly prechadzat impulzi, ktore ako keby vo mne posilovali hne.
Ja, ho nenavidim. Vsetko je jeho chyba ano ano ano
zacal som hovorit sam pre seba.
Vytiahol som 4 katany.
Je cas zabit....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:47

Meiko

Máte teda prosím pouzdro? Jinak je pěkná zalichotila jsem a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:02

Kovář

..... Ok tak tady něco máš.
Řekl sem a vytáhl z podstolu starší kožené pouzdro.
Mělo by an to párátko sedět

//Taka - najednou převzal vlk kontrolu nad tvým tělem, ty si mohl vidět co se děje ale nemohl ses vůbec pohnout. Mohl sis všimnout, že ti z levé ruky prosakuje temná chakra. Napřáhl si jí směrem k jedné budově a celou jí zničil ve zlomku vteřiny. Lidi od tebe ve strachu utíkali.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:05

Taka
Co sa to sakra... moje telo ma neposluchalo...
Iba zo slzami v ociach som zacal nicit Iwu...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:12

Taka cítil jak se mu aktivuje pečeť, jeho tělo nevydrželo tolik věcí najednou a přepínalo mezi vlkem a pečetí, takže mohl Taka občas ovládat své tělo.

Tsuchikage

Měl sem pohled na celou Iwu hned sem věděl, co se děje. Ale věřil sem, že ho ovládne... Ale to byla chyba. Jen co Vlk zničil první budovu já se objevil před ním a položil mu na levé rameno ruku. Taku zachvátila obrovská bolest a chakra ustoupila.
Zapečetil sem Vlkovu chakru do tvého těla.... A jak to vypadá tvá pečeť a Vlk se moc nemusí..... To se mi nelíbí, nemůžeš mít obě věci zároveň v těle.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:18

Meiko

Děkuji,tu máte peníze. Řekla jsem a dala mu několik ryo,potom jsem šla do paláce klanu Kamizuru,než jsem tam vlezla tak jsem pořádně rozhlídla jestly mě zase někdo nesleduje.Doma jsem si trochu odpočinula,ten meč se mi začíná líbyt,taky s nim umím docela zacházet,jako pomůcka mi bude stačit. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:19

Taka
nn, novy tsuchikage. Z ust som vykaslal trocha krvy.
Vy ste do mna nezapecatily vlka, ved mi usiel
povedal som a kostrbato som vstaval.
Obidve veci?? Takmer som zdevastoval Iwu
cakal som co dalsii dedula odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:24

Tsuchikage

Otočil sem se na rozpadlej barák.
Vskutku.... Co se stalo to se stalo..... Ta pečeť dlouho nevydrží...... říkáš, že to není celý vlk?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:26

Taka
Nie neni, iba jeho jojo ruky povedal som a urobil hlboky nadych.
Takze, co s tov pecatov???
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:28

Tsuchikage

Jen ruce říkáš.... Hmm... Já tě té temné chakry z vlka zbavím, jestli máš zájem, ale nebude to jednoduché....
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:36

Taka
Neviem, ci sa jej chcem zbavit. Je silna
povedal som.
Ale keby som chcel, ako??
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 09:12

Renji Hagane

Nastal nový deň, nový Kage, nové všetko. Bol to divný pocit, avšak pre mňa sa nemenilo skoro nič. Samovýučba zas a znova. Už ma to pomaly začalo štvať a mal som sto chutí tie blbé staré zdrapy papiera spáliť. Lenže tie majú ochranu. Je to fakt choré. Začínam byť čoraz viac melancholickejší.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 10:51

Tsuchikage

Dostat chakru Vlka z tvého těla by neměl být problém ale problém bude jí někdě uskladnit... Potřeboval bych nějaký artefakt, který by tuhle tíhu dokázal unést. O několika vím.... Ale ani jeden z nich nevlastním.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:16

Taka
Kde su tie artefakty??, spytal som sa na rovinu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:21

Tsuchikage

Stačí ti jen jeden... A kde sou to upřímě nevím.
Řekl sem zamyšleně.
Budu muset zajít do knihovny a něco si o nich pročíst dej mi trochu času... A do té doby.. nepoužívej ani prokletou pečeť ani se nesnaž vyvolat Vlka dopadlo by to špatně...
Řekl sem a udělal několik pečetí, pak sem v oblaku dýmu zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:27

Meiko

Meč s poudrem jsem si dala kolem pasu,pomalu jsem šla za Ishria-sensei,když jsem k ní došla,tak jsem se na ní podívala,Mám jednu otázku,nedávno tu byl jeden blbec,a byl z klanu Kamizuru,ovládal mrtvé včely,a chtěl moje KG.Nevíte o něm něco? Zeptala jsem se vážně Ishria-senseiky.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:29

Taka
Mikol som plecami a cakal....
Zataiahol som katany spat do puzdra.
Musim zosilniet...Musim sa naucit nejaku ultimatnu techniku
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:31

Kamizuru Ishria

Mrtvé včely říkáš.
Začala sem se hihňat..
Myslím, že se o něm něco dozvíš na louce 2 od tvého nového parťáka. Je na Louce číslo 2

-> https://kage-wars.forumczech.com/mise-f42/seznameni-se-senseiem-nikko-t871.htm
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 12:26

Taka
Musim sa naucit nieco silne vzdychol som si.
Podstatu perfektne neovladam ani genjutsu.
do zeme som prstom vyryval znak kanji: Vydrz.
Nieco ma napadlo.
Postavil som sa a vystrel ruku pred seba, smerom na strom.
Snazil som sa do ruky nashromazdit vela chakry....
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 14:22

// Taka - v ruce si cítil zvláštní teplo, ale nic moc se nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:13

Shinnai

Dobehla som konečne do Iwy.
Super... misia splnená, mám senseiku a... na hlave ježka...Mám horší účes než Mai povzdychla som si.
Tak, Rami... pozrela som sa naňho.

Taka

Pozrel som sa na ruku.
hmm... zamyslel som sa a nechal to tak.
Začal som prechádzať po dedine a premýšľal som nad všetkým, čo sa stalo.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:38

Ushio

Okolního dění jsem si vůbec nevšímal, můj jediný zájem a starost byla Lin. Musel jsem se o ní postarat a tak, jakmile jsem dověsil prádlo, vrátil jsem se do svého pokoje a klekl si k posteli. Chvíli jsem čekal, jestli se nevzbudí, ale pak jsem vyrazil do kuchyně, abych něco uvařil. Až se probudí, určitě bude mít hlad...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:22

Taka

Nakoniec som skončil na tréningovej lúke.
Opäť som dal dlaň pred seba.
Sústredil som sa a dúfal, že sa to podarí, ak náhodou áno, mohol by som to znova trénovať až keď sa mi uzdraví ruka...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nastolení řádu
» nejlepší příspěvek ve hře
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» Něco nového! (Hideyoshi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: