Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)

Goto down 
+4
Páťa
Meiki_Ookami
Clover
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 10:23

Lin

Pomalinku sem se probouzela do nového dne.
Co se stalo?.... A co to tu tak voní? (předpokládám, že Ushio umí vařit xD)

// Taka - Ucítil si nával temné chakry a ta ti vyletěla z ruky, ale růžová pečeť od Kageho zazářila a chakra se vrátila z5.

Rami

No.... jestli bys chtěla, mohla by si s náma Ježkama podepsat smlouvu...
Ŕekl sem váhavě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 10:39

Shinnai

Trochu ma to zaskočilo.
Eh.... no... ja... zamyslela som sa.
No vlastne by som bola veľmi rada... usmiala som sa a prikývla.

Taka

Au... zamračil som sa.
S tou temnou chakrou to bude problém... povedal som a chytil sa za ruku.
Hmm... musím sústrediť svoju chakru... znova som to opakoval.
Musí sa mi to podariť.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:18

Ushio

"Hotovo, prohlásil jsem vítězoslavně, protože tu nebyl bratr a ani nikdo jiný, kdo by mě vyrušil a způsobil katastrofu, protože sice dokážu vařit famózní jídlo, ale stačí sebemenší rozptýlení a hoří sporák, lámou se nože a klouže se podlaha. Tentokráte to však dopadlo výborně a na stole už ležela mísa s dušenou rybou, sladko-kyselou a sladko-slanou omáčkou v miskách. Také byla na míse miska čerstvě uvařené jasmínové rýže se špetkou šafránu a několik kousků dango. Teď jen počkat, až se Lin vzbudí... Jídlo jsem nechal na stole a šel jsem zpátky do pokoje, když jsem uviděl, že se Lin už vzbudila. "Díky bohu, že už jsi vzhůru," usmál jsem se na ní a zůstal jsem stát ve dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:15

Rami

No dobrá... ale bohůžel nemám smlouvu u sebe, budeme se muset vydat k mému domovu.... Bude to nebezpečné.
Řekl sem jí narovinu.

Taka - V dlani si viděl občasné mihnutí proudu chakry.

Lin

Usmála sem se na Ushia.
Páni ty umíš vařit?
Podívala sem se na to všechno skvělé jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:43

Moroshi

Už dávno jsem byl vzhůru.Zrovna jsem si dával 100 koleček kolem Iwy.Byl jsem velmi unavený ale nechtěl jsem to vzdat a tak jsem dál běhal.Vykašli se a to a běž lovit baby...Nechápu jak to že tě najednou zajímá to co zajímá mě...podotkl jsem démonovi a dál běžel.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 13:15

Ushio

"Hai, ale teď by jsi se nejdřív měla převléknout, aby jsi se pak mohla najíst," usmál jsem se na ní a raději jsem se posadil na gauč. I když už jsme se znali dost dobře, víc než to, tak přeci nemůžu jen tak jít s ní, tím bych jen využil její situace a takový zrovna nejsem. Pokud nebude potřebovat pomoc, tak jí nebudu... ehm, sledovat...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 22:01

Shinnai

''V pohode'' žmurkla som naňho.
Založila som si ruky za hlavu.

Taka

Snažil som sa ďalej sústrediť len svoju chakru.

Pardon že nepíšem správne som tu cez fon
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nastolení řádu
» nejlepší příspěvek ve hře
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» Něco nového! (Hideyoshi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: