Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)

Goto down 
+4
Páťa
Meiki_Ookami
Clover
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:17

Kazuki

A ty tomuhle snad říkáš rodina? Postavíš před sebe několik set živých včel a necháš je jen tak shořet?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:53

Meiko


Ikdyž schořej,tak se narodí nové.Každej někdy zemře,i já někdy zemřu,třeba právě dneska...a pak už se nenarodí žádná včela,takže dokuď já žiju.Jejich populace se drží. Řekla jsem,ikdyž mi bylo jasné že to nebude brát vážně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:55

Kazuki

Hlavně že máš nějakou výmluvu
řekl sem zamyšleně, skalpel sem měl v levé ruce a pomalu k tobě kráčel. V téhle situaci si mohla jen mluvit.... Bojem by ses jen vyčerpala a stejně bys prohrála měl totiž početní převahu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:02

Meiko


Řečma asi nic neprovedu co? Ale jedno je divné,jsem poslední potomek klanu Kamizuru,nevím zda-li by mě nechaly zemřít,když jo.Tak to opravdu není rodina... Řekla jsem a koukala jsme se na něj,smutným pohledem ( Cool laugh ).
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:13

V tom jedna z tvých včel vycítila nebezpečí a začala konat, pomalu přiletěla ke Kazukimu a sedla si mu na rameno. Kazuki čekal, že ho bodne a taky jí to chtěl umožnit, protože by mu to stejně nic neudělalo. Kazuki se na ní podíval a ona jen tak seděla, pak ucítil jak se jejich chakra spojuje.
Ona..... ona mně přijala.
Kazuki se otočil a zmizel ve stínu.
Co to sakra?!?
Vykřikla ta osoba, která byla očividně jeho poskok.
Šéfe, šéfe bylo těžký ji sem dostat nemůžete jí jen tak nechat odejít.
Nech jí jít....
Řekl Kazuki divným hlasem... Takovým šťastným...
Hm.... Dveře sou tam.
Zazubil se a ukázal na díru ve stropě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:25

Meiko

Klepala jsem rukama,protože jsem nevěděla co se přesně stalo.Nevím sice co se stalo...ale tohle vám neodpustím. Řekla jsme a už rači zmizela,po chvilce jsem doběhla k iwě,ale tam byla bariéra....hmm....jak se dostat dovnitř. zamyslela jsem se ale nic mě nenapadalo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:28

Bariera se před tebou rozevřela a za ní stál zamračený Tsuchikage, naznačil aby si šla za ním a šel směrem ke Kage kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:31

Meiko

Nic jsem neříkala,v klidu jsem šla dál za Tsuchikagem.Tohle mě bude stát hlavu. Pomyslela jsem se s otráveným ůsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:39

Došli ste až do kanceláře Tsuchikage si sedl za stůl a začal se prohrabávat papírama s misemi...
Hm.... tohle bude stačit.
Řekl klidným hlasem a přistoupil k Meiko. Udělal několik pečetí a na tvém rameni se objevila růžová pečeť.
Za to, že si porušila můj zákaz o vycházení ti ukládám trest a to tuhle D misi. Nic těžkýho, půjde s tebou jeden z ANBU.... Ta těžší část je, že díky téhle pečetí nejsi schopná ovládat chakru... Tedy ani včeli, jediné na co se můžeš spolehnout je tvoje taijutsu a tréning. Pokud tuhle misi nesplníš pečeť ti zůstane i na další misi.... Pokud jí splníš pečeť ti odeberu.
Ukázal na dveře a dodal.
Severní brána.

Pokračování v misích.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 22:02

Shinnai

Zobudila som sa na hluk.
Pozrela som sa von oknom čo sa deje a potom som počula ten hlas.
hmm... no pekne... my... máme nového kage? zamračila som sa.
Rýchlo som sa obliekla a vybehla som von pozrieť sa čo sa vlastne deje.
Brat vybehol zamnou no pozrela som sa naňho vražedným pohľadom, po ktorom redšej zostal vo vnútri.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 22:08

Tsuchikage seděl ve své kanceláři a listoval si karatmi geninů.
Potřebuju nové senseie... Jeden je mrtvej, druhej se šel pomstit... Prostě nepoužitelný. Budu muset najít Akiru
Zavřel oči a najednou viděl Shinnain dům ale neviděl ho normálně... viděl ho jakoby z hora.
Tady je.
Napsal nějakej vzkaz a bouchl do stolu předním se objevil posel a Kage mu vzkaz předal.
Za několik málo chvilek přišel posel k Shinnai a předal jí vzkaz.
citace :

Máš důležitou misi, víc informací v mé kanceláři.
Podepsaný Tsuchikage.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 22:11

Shinnai

Pozrela som sa na odkaz.
hm... dôležitú misiu? zamračila som sa a pokrčila som ho.
Dala som si ho do vačku a rozbehla som sa ku kage budove.
Vošla som do nej trochu originálne a to oknom.
ehm... Tsuchikage-sama...Dobrý deň povedala som vážnym hlasom a bola som zvedavá kto to je.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 22:15

Zdravím, příště prosím dveřmi... a klepat.
Řekl klidným hlasem.
Je zlá doba... je málo Jouninů na to, aby vedli geniny. Chci po tobě, aby si spolu Maitre Maiem vyrazili do Říční země... Ber to jako misi třídy C možná B... V téhle vesnici pobývá můj učeň menuje se Akira, je to schopná kunoichi a je to ideální sensei... Asi rok sem jí neviděl ale věřím, že se nezměnila. Maitre na tebe čeká u Jižní brány.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:26

Nikko Flampanen
Konečně po putování z vypálené vesnice jsem dorazil do Iwagakure no Sato. Tak tohle je ta vesnice pomyslel jsem si. Hmm nejdříve bych měl jít asi za kagem, pak se uvidí. Po chvíli bloudění jsem našel kageho kancelář a,zaťukal na ni a po chvíli vstoupil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:34

Tsuchikage (méno piš takhle s tim U )
(mezi ménem a textem vždy udělej řádek)
Seděl sem za stromem a četl si knížku. Pak vešel ten chlapec.
Přeješ si něco?
Zeptal sem se chlapce.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:37

Nikko Flampanen

Ano pane řekl jsem chtěl bych se zařadit mezi geniny
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:44

Tsuchikage

Hm......
Zavřel sem oči a procházel informace vesnice. Po několika vteřinách sem je otevřel a spustil.
Takže... Nikko Flampanen momentálně sou všichni genini na misích. Ale...... Váš sensei je zrovna ve vesnici, mohl bych tě poslat za ním. Běž na tréningovou louku číslo 2 zrovna by tam měl být.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:46

Nikko Flampanen

A kde ta tréninková louka je? Jsem tu dnes poprvé a moc se tu nevyznám. řekl sem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:53

Tsuchikage

Oddechl sem si.
...... Jak vyjdeš z budovi Kage běž pořád rovně, jak uvidíš první louku tak ta na levo je louka 1 a napravo je louka 2.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:56

Nikko Flampanen

Vyšel sem z budovy kage, mířil furt rovně a pak jakmile sem uviděl louku, tak sem zabočil vpravo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:57

pokračování v misích
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 15:53

Meiko

Oddychla jsem si,a pocítila jsem zpátky svojí chakru.Jeden meč mi ale zůstal.Co snim? Nechám si ho,na souboje. Pomyslela jsem si,a došla jsem v Iwe k nejbližšímu kováři.Dobrý den,nemáte pouzdro pro meče. Zeptala jsem se a ukázala mu meč.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:52

Kovář

Hm..... na todle párátko? To si radši zajdi do textilu a požádej o nějakou ponožku.
Řekl sem nevěřícně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:55

Meiko

Tenhle meč mi zachránil život ! Vykřikla jsem na něj,jak myslíte...,švihla jsem mečem do stolu,tak že se do něj zabodl celej meč.Párátko nepárátko,co vyrábíte vy? taky párátka. Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:00

Kovář

Hahaha třeba tenhle
Řekl a vběhl do skladu a přinesl krátkou katanu

Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 44108630-katana

Říkám jí Ami, koval sem jí přesně 243 dnů má 243 vrstev.... takže asi to nejpevnější co v téhle vesnici je. S tímhle se sekají diamanty hahahaha
Řekl sem pyšně.
Ale ještě něco tahle kráska umí.... Ale to ti neřeknu
Usmál sem se a vrátil jí do skladu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)   Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nastolení nového řádu (Kdo nečetl první příspěvek a je v Iwě ať si ho přečte)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nastolení řádu
» nejlepší příspěvek ve hře
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» Něco nového! (Hideyoshi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: