Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dech nových hrdinů

Goto down 
+8
Meiki_Ookami
Ramaru
Forward
anthraxik
Srotak
Clover
Yuu
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 09:18

Bylo už odpoledne dne kdy umřel Jiro Kentiri a s ním i vůdce celosvětově známé organizace Haiko. Mrtvá těla padlých byla pohřbena na hřbitově a zbylý prach po Jirovi byl vysypán do nádoby, která nyní stojí na pomníku na hřbitově. Ti lidé co byli silní psychicky a dokázali překonat smutek tak začli se stavbou nového náměstí už dnes, sice jim to šlo pomalu, ale věděli, že by Jiro nechtěl, aby pro něj truchlili.
Mezitím zraněné chuniny a geniny odnesli do nesmocnic, kde je hned ošetřili. Ti co měli vážná zranění zůstali ležet pohromadě v jednom pokoji a ti co byli zranění méně tak byli puštěni domů.
Všichni věděli, že se Aiko narodili dva bratři, ale viděla je jen ona, doktoři a Masaru, protože Aiko zůstala ještě ve svém pokoji, kde s nimi odpočívá. Dala jim jméno Keiko a Yoshiro. Yoshiro, protože je to jméno neznámého cizince, který jak tvrdil přišel pomoct Jirovi a Aiko se i to jméno dost líbilo.
Mezitím tento cizinec Yoshiro Kentiri pomáhal ve výstavbě nového náměstí a všichni ho jen chválili, jak zdatný on je. Vypadal opravdu mladě, asi na 19 let a na krku měl zvláštní přívěsek, přívěsek připomínal ten co se dědil z generace na generaci v Konoze. Lidé také věděli, že Yoshiro je velice inteligentní, protože na stavbě vymyslel mnoho zlepšováků jak urychlit stavbu.
Yoshiro Kentiri
Dech nových hrdinů ___Naruto___Weathered____by_orin
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 09:27

Yuu

Ležel jsem na pokoji s vážnějšími zranění společně Geniny a Chuuniny. Měl jsem probodnuté rameno a popáleniny z předchozí mise a lehký otřes mozku z pádu ze stěny.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 09:34

Sora

Pomalinku jsem vstala,nejdřív jsem si zkusila zda-li můžu chodit.Což jsem mohla.Tak jsem pomalu odcházela z nemocnice,tam seděl Masaru,jenom jsem se na něj podívala,a rači jsem šla dál.Před nemocnicí jsem se koukala na slunce.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 10:52

Masaru Suikafuurado

Dva bratři... to mi něco připomíná.
Na tváři se mi objevil usměv.
Ahoj Yoshiro a Keiko
Usmál sem se na oba.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 10:59

Yotsuke

Ležel doma na posteli a zíral do stropu.
Sakra, lehnout si po první ráně nepřítele. Jsem vážně slaboch. Možná bych byl lepší farmář než ninja. Jsem k ničemu. Mohl jsem být rád, že jsem aspoň nepřekážel.
Utápím se v negativních myšlenkách méněcennosti.
Co mám dělat? Kdo mi to řekne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:22

Hiromi
Si nejaká smutná. Ozval sa Rokubi pri mojej prechádzke dedinou.
Uhádol si... Ale keby že si ticho cítim sa lepšie. Povedala som mu.
To potom nesmiem dopustiť. Povedal mi výsmešne Rokubi.
Už som ho ignorovala a ďalej som sa prechádzala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 12:26

Aiko

Yoshiro i Keiko se začali na Masara hrozně smát a začali ho tahat za vlasy. Já nečekala a ruce jim chytla tak, aby ho netahali. "Škoda, že své dva syny už nikdy Jiro neuvidí." Řekla jsem smutným tónem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 12:58

Masaru

Určitě je vidí.
Usmál sem se na Aiko
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 13:01

Aiko

V tu chvíli jsem se podívala nahoru, ale uviděla jsem jen strop. A pak jsem se podívala na Masara a pousmála se. "Už vim proč tě měl tak v oblibě." Řekla jsem a podívala se na malé brášky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 13:27

Masaru

Jen sem se usmál.
Sensei... Měla byste si odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 13:43

Aiko

Podívala jsem se na něj. "To je pravda no. Tak se zase někdy uvidíme, teď vás má na starost Rikko Suikafuurado myslim." Řekla jsem a odešla na pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 14:00

Montaro Yuurinshi

Seděl jsem na lavičce . v části města kde byly Yuurinshi . přemýšlel jsem o tom boji
a zárověn se koukla na sovji nohy která byla téměř výléčená
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:42

Suirou

Boje jsem se sice nezúčastnil, už jenom proto, že jsem chtěl vypátrat sídlo klanu Kentiri, což se sice nepovedlo, ale alespoň jsem se nemusel nutit k tomu, abych se do boje nepletl, už tak bych jenom překážel, natož kdyby se "to" zase stalo. Raději jsem hned po pohřbu začal pomáhat se stavbou ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:51

Yoshiro Kentiri

Kráčel jsem skrz vesnici až jsem došel k domu, kde bydlela Aiko s Jirem. Dům byl ještě otevřený a já mohl vejít. Dveře jsem za sebou nezavřel a hned jsem šel k dřevěné pdolaze a dotkl se ji rukou a najednou se podlaha začala otevírat a já vešel dovnitř na schody a podlaha se trošku uzavřela, ale byl v ní otvor. Dotkl jsem se stěny u schodů a stěna začala zářit modře a za sklem jsem viděl širé moře. Vypadalo to jakobych přesně věděl, kde co je, jakobych už v sídle Kentiri klanu o kterym věděl jen Jiro, Sayaru a Masaru, jednou byl. Došel jsem až k mohutný bráně, kterou jsem odpečetil a ona se otevřela a já hned vešel do ohromné prosklené a modře zářící místnosti. Došel jsem k jedné z poliček a začal se v ní přehrabovat. "Fajn, ještě pro ní nebyl, asi jsem tu brzy." Řekl jsem si tiše.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 18:59

Sora

Vydechla jsem si,a pomalu jsem šla k místu minulého boje,tam se vystavovalo náměstí,pane jo...to bude krása. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:50

Hiromi
Došla som na námestie ktoré sa stavalo.
Mohla by som aspoň trochu pomôcť. Pomyslela som si a zbadala som Suiroua.
No, aspoň nebudem sama. Pomyslela som si a začala som pomáhať.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:53

Masaru Suikafuurado

TEN Rikko?
Sjela mi Anima kapka po tváři.
No super máme za senseie flegmatika.
Vyšel sem z nemocnice a procházel se po vesnici... No vlastně sem se neprocházel šel sem na místo Jirovi smrti, když sem tam prišel bylo tam plno stavebníků a rekonstruovali celé zničené náměstí.
Chci pomoct.
Rekl sem jednomu z dělníků i když sem měl zraněnou nohu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:11

Dělník

Podíval jsem se na Masara a jen jsem se pousmál. "Ty jsi ten co zde bojoval, že?" Zeptal se a vedle něj stála malá holčička.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:18

Masaru

Snažil sem se...
Řekl sem a vzpoměl sem si na bezmoc, kterou sem cítil, když Jiro umíral.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:36

Dělník

V tu chvíli tě dělník objal svými velkými rukami a zvedl tě ze země a začal s tebou radostně mávat. "Děkuju, děkuju ti za všechno. jen díky vám, bojovníkům může další generace růst." Zvolal a položil tě na zem a podíval se na svoji holčičku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:42

Sora

většina geniní,chunínu kteří bojovali za vesnici se tu sešli.Musíme se víc snažit,abychom ochrínily celou Suichu ! Pomyslela jsem si a zatjala pěst,v dálce jsem viděla nějakýho dělníka a Masara.Když jsem viděla jak sním mával tak jsem se zasmála,ale né hlasitým tónem.Nejspíš mu Masaru hodně pomohl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:52

Masaru

Já díky...
Řekl sem a na tváři se mi objevil nepatrný usměv, podíval sem se na tu holku a zeptal se jí.
Jak se menuješ?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:07

Yuu

Ležel jsem na pokoji s vážnějšími zranění ve spánku. Probudil jsem se a díval se všude kolem. Kde to jsem?... Co se stalo? a najednou jsem pocítil bolest v mém rameni. Co se stalo? podával jsem si otázku a nemohl jsem usnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:09

Samara

Podívala jsem se na Masara a chvíli jsem se styděla, ale pak jsem se pousmála a tiše stydlivým hlasem řekla "Samara, pane."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:12

Masaru

Když sem viděl jak je stydlivá, tak sem se jí snažil povzbudit.
Určitě z tebe bude skvělá kunoichi.
Usmál sem se a rozcuchal jí vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dech nových hrdinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dech nových hrdinů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nábor nových hráčů
» Prozkoušení nových schopností (Pro Kira)
» Šance pro získání nových zkušeností

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: