Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dech nových hrdinů

Goto down 
+8
Meiki_Ookami
Ramaru
Forward
anthraxik
Srotak
Clover
Yuu
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:32

Montaro Yuurinshi

Vrátili jsme se z mise a já se protáhnul .. No nic , zaběhnu domu a kdybyste cokoliv potřebovaly tak budu za chvilku na nějaké tréningové louce .. řekl a bez reakce se vydal domu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:34

Utakata

No, hodil sice kunai, ale to bylo ve chvíli kdy jsem se proměňoval ve vodu a pak se objevil za Nimeshim, takže se kunai zasekl v zemi.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:35

Nimeshi

Schytal jsem to kopem do zad a odletěl asi metr dopředu, pak jsem se otočil a na senseie začala padat voda, podíval jsem se na něj a pokusil se ho uzamknou do vodního vězení.

(jaj suihachi, sry Smile)
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:39

Simon

Vyskočil som na strom, o ktorý bol opretý sensei a sadol som si naň. No s mojími schopnosťami veľmi toho neurobím. Zasmial som sa a pozoroval Nimeshiho. Hahahahaha.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:47

Utakata

Nimeshi na mě stříkal vodu z jedné ruky a jelikož musel poskládat pečetě na vodní vězení tak voda musel přestat stříkat, protože jen tak ze vzduchu nestříká, a proto jsem díky tomu mohl vidět a jelikož vodní vězení taky umim, tak jsem dokonale poznal, že zrovna na to dělá pečetě. Proto jsme vytvořil i já pečetě a pak jsem tiše řekl "Suiton: Surushimi no jutsu!" v tu chvíli země praskla a vystříkla z ní voda, jako zeď do které Nimeshi narazil. Pak jsem si všiml Simona jak to ignoruje. "Jak myslíš, ale takovéhle lidi jako jsi ty, Simone, žádná bytost na Kuchiyose nechce." Zvolal jsem na něj na rovinu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:50

Simon

Sakra ten vie pohnať ľudí do boja. Zasmial som sa v duchu a odrazil od stromu a v ruke som mal kunai, s ktroým so mieril presne na senseia.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 16:53

Nimeshi

Konečně taky něco dělá, řekl jsem si a využil veškeré té vody okolo, "Mizu bunshin no jutsu" -> vytvořil jsem si 3 klony které se rozběhli kolem Utakaty a vytvořili jsme čtverec.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:10

Utakata

Kolem mě byli 4 Nimeshi a pak ještě Simon a já se jen pousmál a pak jsem složil pečetě a znovu řekl "Suiton: Tako no jutsu!" V tu chvíli se jakoby z mého těla rozletělo 6 vodnách chapadel, které se snažila chytit všechny kolem mě a odhodit pryč, klony by to zničilo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:15

Creepy

Poté co jsme přistáli ve vesnici jsem předal Hiyori ten kousek chapadla a pokud byla má přítomnost u hlášení o misi nutná vydal se spolu s ní za Kagem, pokud ne vyrazil jsem domů jak jsem doufal konečně dokončit svou techniku a taky za místním zbrojířem pořádit si nějaké kratší zbrarně, přesněji wakizashi.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:17

Nimeshi

Hmm, v suitonu je mnohem lepší než já a s taijutsu s ním nic neudělám, když se skapalňuje a pak jsem si uvědomil, co mi sensei říkal: "Nejde se proměnit pořád, můžeš se na vodu proměnit vždy až za 1 minutu a ve formě vody můžeš vydržet tak 15 sekund a největší problém je, že když jsi ve formě vody, tak nemůžeš útočit, ale zase se můžeš vsáknout do země a objevit se za protivníkem." To je moje šance, pomyslel si, mám šanci ho porazit, těsně potom co se odkapalní. Řekl si Nimeshi. Hned potom si všiml vodních chapadel, která se na mě a na klony vrhly a odrazil jsem se od hole a odskočil co nejdál to šlo, klony se zatím snažily nějak vyhnou chapadlům a dostat se k Utakatovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:23

Hiyori

Kráčela jsem ne ke Kage, ale přímo za Ulquiorrou, kterému jsem část pavouka dala.

Prodavač u Creepyho

"Co si budete přát pane?" Zeptal jsem se s úsměvem.

Utakata

Dostal se ke mně jen jeden klon a v tu chvíli jsem se snažoil mu dát pěstí, ale on uhnul docela v pohodě a snažil se udeřit, ale v tom jsem se změnil na vodu a objevil se zase u toho stromu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 17:24

Nimeshi

Zakřičel jsem na Simona: "Teď, snaž se ho nějak dostat, nemůže se hned zkapalnit!" a sám se proti němu rozběhl.

Edit: ach ten pravopis Smile
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:34

Simon

Chapadlo mňa odhodila a ja som letel niekoľko metrov od nich. Hmmm. Tak ten mi teda dal. Postavil som sa a uvidel som senseia pri strome. Namashi na mňa zakričal, ale nevedel som ako bych ho mal zastaviť. Hodil som k stromu dve kouřové bomby. Henge no jutsu. V tom som sa premenil na Nimeshiho. Čo zatiaľ bol sensei v dyme priletel som k Nimeshimu. Premenil som sa, aby sme ho rozptílili. Podľa mňa si bude myslieť, že si spravil Bushin.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 18:41

Utakata

Dým ustál a já uviděl dva Nimeshe. Takže Simon bude někde za mnou. Pomyslel jsem si a vyčkával, protože to oni to měli na čas, né já.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:25

Creepy

Hmmmm, to je dobrá otázka...
zamručel jsem a překontroloval stav svích financí, ke kterým jsem přičetl ještě honorář za tuto misi.
Potřeboval bych meč, wakizashi ukovaný na míru...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:32

Prodavač

Kývnul jsem hlavou a vytáhl si zápisník. "Fajn, na jaké jméno, jaké míry a nic speciálního nechcete?" Zeptal jsem se a Creepy mohl pochopit, že meč nebude hned.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:40

Montaro Yuurinshi

Vyšel jsem z domu a mířil jsem si to rovnou na yuurinshi akademii kde jsem vždy trénoval ... tam jsem vešel dovnitř .. už jsme tu dlouho nebyl .. řekl jsem si pro sebe a šel do tréningové místnosti kde jsem si nasadil mojí starou pásku přez oči
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 19:46

Suizu Yuurinshi

Jenže tam už jsem stál já a koukal přímo na Montara. "Ahoj Montaro, vybral jsem tě." Řekl jsem a chvíli mlčel. "Jelikož vim, že je na tebe spoleh a jsi silný, tak jsem tě navrhl rádcům na zapečetění Rokubiho." Řekl jsem mu na rovinu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:08

Nimeshi

hned jak mě Simon informoval a ještě než se stačil rozplinou kouř u senseie tak jsem řekl Simonovi: "Tak jdem na to!" a rozběhl se k senseiovi. Hmm překvapuje mě že něco takového dokázal vymyslet sám, řekl jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:08

Montaro Yuurinshi

Rokubiho , toho šesti ocasého démona ? .. řekl překvapeně a páska mu sjela z očí .. pak pak se tak trochu začal smát ... ale když vyděl že Suizu se nesměje tak mu došlo že to myslí vážně ... tak se uplně zarazil a pak se i tělem otočil na suiza .. ale neměl slov ... a pak zněo najednou vypadlo .. Přímu ho .. ale jinak neměl slov
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:14

Suizu Yuurinshi

Kývnul jsem hlavou. Věděl jsem, že nezklame. Pomyslel jsem si a ukázal na dveře, aby šel za mnou a šel jsem ven.

Utakata

Pousmál jsem se a vytvořil také dva klony, jeden mi kryl záda a druhý se rozeběhl proti Nimeshimu a snažil se mu dát pěstí, což by nemělo být tak těžké při pohledu na schopnosti senseie oproti Nimeshe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:24

Montaro Yuurinshi

Že by jsem byl mezi klanem Yuurinshi někdo ? .. zeptal jsem s v hlavě s usměvem a šel jsme za suizem
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:26

Sora

Když jsem došla k bráně Suichu,tak jsem se furt ohlížela na Masara,proč? Proč se to stalo? To udělal Masaru něco špatně? Pomyslela jsem si.A šla dál.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:27

Masaru

Když sem došel do vesnice oddělil sem se od Sory. Přišel sem až k domu Aiko, chtěl sem se jít podívat na chlapce. Třikrát sem zaklepal na její dveře.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:31

Suizu Yuurinshi

Šli jsme skrz celou vesnici až jsme došli ke kanceláři Sendokageho do které jsme taky vešli. Na zemi už byl vytvořený pečetící kruh a kolem něj Miko Yuurinshi a na opačnou stranu jsem sis toupnul já a ukázal na pečeť "Sedni si tam."

Aiko Suikafuurado

Otevřela jsem a uviděla Masara. "Ahoj, je dobře, že jsi tu. Vim o tom elementu a hlavně jsem tě i hledala." Řekla jsem a pustila ho dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dech nových hrdinů - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dech nových hrdinů
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nábor nových hráčů
» Prozkoušení nových schopností (Pro Kira)
» Šance pro získání nových zkušeností

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: