Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Šance pro získání nových zkušeností

Goto down 
+12
Smoke
Check
Methyl
Morgen
Akato Hingkoku
sfrit
Páťa
Rhaegar
Ramaru
raul2653
joemandel
Srotak
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 16:23

Vesnice už yla celkem v klidu. Byl sluneční den a všichni měli konečně trochu času na oddych a tréning. Tsuchikage seděl ve svém sidle a před ním ležel Minato v bezvědomí. Tohle sídlo ale bylo celé zelené, né šedé jako všechny Kagovi sídla.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 16:45

Renji Hagane

Aj keď sme sa vrátili z prenasledovania živí a zdraví, nič nedokázalo zmierniť môj pocit naštvanosti. Nebol som naštvaný na nikoho z týmu. Všetci robili, čo vedeli. Lenže ja, som skoro nepohol ani prstom. Nemohol som. Ako mám niečo dokázať? Teda ako mám všetkých ochrániť, ak nie som ničoho schopný? Doma som pobudol len chvíľu. Musel som urobiť len jediné. Zlepšiť svoje doterajšie schopnosti pomocou tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:10

Meiko - (nevím, kde teď přesně si, tak dejme tomu, že si ve svém pokoji.)

Kazuki

Přišel sem až k sídle klanu Kamizuru, kde sem zaklepal na dveře Meiko.

_____________________________________

Renji -

Turaki

Potuloval sem se kolem Renjiho domu, zase sem šmíroval jeho matku... Už sem se konečně rozhoupal k tomu s ní promluvit ale v tu chvíli sem potkal Renjiho.
Ahoj... Jak si na tom? Slyšel sem, že toho z Akatsuki udou přepravovat... Možná si nás vyberou jako jeho ochranku.
Řekl sem ironicky.


______________________________________

Nikko -

Chytil tě záchvat a ty si spadl na zem, znova si předsebou měl iluzi Fénixe, teď ale nehořel, bylo mu vidět krásné rudé peří a prosil tě o pomoct... Mohl sis taky všimnout jakéhosi Shinobi, který na sobě měl čelenku Iwy a byl celý potrhaný.


______________________________________

Taka Sorino -

Přišel k tobě posel s tím, že bys měl navštívit Tsuchikageho.


______________________________________

Shinnai

Když ses poflakovala po městě měla si stále Ramiho na hlavě.

Rami

Hele Shinnai... přemýšlela si někdy o tom, proč se ten starší ježek choval tak divně?... Jako by tě znal.

_______________________________________

Kiburo

Při tréningu tvé techniky se nic zajímavého nestalo.. Zdálo se, že technika slunečního paprsku byla opravdu náročná.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 16:59

Renji Hagane

Akurát som mal namierené na cvičisko, keď ma zastavil Turaki.
"No...tak to je super." povedal som viac menej sarkasticky. Nikdy som si nepripadal taký neužitočný ako vtedy. Žeby sa malo niečo zmeniť? Kto vie.
"Tak to znamená, že musím pri tréningu pridať." pokračoval som v odpovedi.
"Rád by som už konečne vedel všetky techniky, aby som mohol byť dôstojným protivníkom."
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:00

Kiburo

Zkoušel jsem trénovat svůj slunečný paprsek,zkoušel jsem to pořád dokola a co nejusilovněji co to jde,Musím to dokázat,abych nějak zesílil,musim do toho dát úplně všechno.Povzbudil jsem se a pokračoval jsem v tréninku,když jsem mířil svůj slunečný paprsek na bližší strom,do kterýho jsem se snažil udělat co největší díru,minule jsem udělal díru asi jen o velikosti golfového míčku a tak jsem se to snažil co nejvíce zvětšit a posílit.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:14

Turaki Hagane

Zasmál sem se, ale přes mou kápi to nešlo vidět.
Nemusíš umět všechny techniky... Co takhle, kdyby ses dokázal naučít lépe ovládat Kouton? Už umíš klon, takže v podstatě dokážeš vytvořit jakýkoliv tvar do hmotnosti 100 kilo... To není moc, je to asi tak velký jak ty... Ale co kdybys uměl vytvářet štíty, nebo obrovské valící se koule... Budeme se muset zaměřit na tvarování Koutonu.


_____________________

Kiburo - totáln tě to vyčerpalo a měl si jen špetku chakry.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:20

Renji Hagane

"Tak fajn! Poďme na to. Kým vyrazíme, rád by som vedel aspoň niečo." rozbehol som sa na cvičisko. Turaki mi povedal to, čo som chcel počuť, a tak som odhliadol od faktu, že opäť špehoval moju matku. Otec by sa isto v hrobe obracal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:48

Asi 20 kilometrů u iwy ,poblíž hranic země

Nyoko

Stála jsem asi 10metrů před svým pronásledovatelem ... obadva jsme byly yudejchaný protože jsme běžely velkým tempem a uběhly jsme až skoro ke hranicím .... pohledla jsem naněj ... Máš vydrž ... ale tady je konec , už jsem v dosahu ... Hele chlapče .... při slově chlapče jsem nedala žádnou zmínku ironie prostě jsem tak říkala všem opačného pohlavý ... Umíš běhat ... to se musí nechat ... ale ja jsem Nyoko , a právě ted jsem získala klíč k prolomění brány mezi světy ... Dokončila jsem větu celkem udejchaně ale přez můj výrazný hlas jsem to nenechala na sobě znát ... Takže .... Čágo .. řekla jsem mu a to se mi už rukou vlnil svitek a já řekla jedno heslo které on neslyšel a v tom se země stal obláček který se vypařil
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:54

Taka Sorino
2x som si pozorne precital list a potom ho zahodil. Rozbehol som sa smerom k Tsuchikageho budove. Vosiel som do kancelarie a otocil sa k nemu.
Volali ste ma, pane?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 18:33

Maitre Mai

Doběhl sem až k ní a poslouchal co říka. Byl sem připravený po ní vyskočit. Síly sem měl dost... Byl sem přece ve vysoké kondici. To už se ale proměnila v oblak.
Sakra! Musím to ohlásit Tsuchikagemu... Musím zjistit co to je za diamant....
Řekl sem nahlas a rychle vyběhl k Iwě.


_____________________

Turaki Hagane

Došli sme k jakési budově. Vyšel sem pomocí chakry nahorů. Střecha byla nějaká divné, všude byli jakési "kaluže" stvrdlé ocele.
Tady sem trénoval, když sem byl malý... V téhle budově bydlela jedna osoba mě blízká....
Oddychl sem si. Přišel sem k jedné "kaluži" a položil na ní ruku, kaluž se vytvarovala do tvaru sejfu, já otevřel dvířka a vytáhl jakési obrázky.
Tyhle nákresy sou velmi vzácné... Na světe sou možná i posledními... Je to stará metoda učení, jsou na nich nakreslené různé složité tvary, když je zvládneš vytvarovat z Koutonu o hodne se ti zlepší jeho kontrola. Ta metoda je stará několik stovek let... je zapomenutá...
Zamyslel sem se a nabídl ti jeden z nákresů.
Tady máš něco jednoduššího... Zkus začít s kostkou, to by ti mohlo vyjít na první pokus.
Šance pro získání nových zkušeností Tvaryhagane


_____________________

Tsuchikage

Otočil sem se na svém křesle, na hlavě sem měl klasický Kage klobouk a hlavu nakloněnou dolů. Takže si neviděl do mého obličeje.
Jistě si pamatuješ na člena Akatsuki, který nás poctil návštěvou.
Řekl sem lehce naštvaným hlasem.
Chci ho poslat do vězení v Suichugakure... Za dva dny se bude konat přeprava, jsi jeden z těch lepších. A chci tě u toho mít.
Řekl sem lhostejně.
Teď už běž pryč, nemám na tebe čas. Nauč se novou techniku nebo tak... tohle vy mladí přece děláte ne?
Zeptal sem se, ale nechtěl sem odpověď.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 18:50

Kiburo

Pořád jsem zkoušel svůj paprsek zlepšit pořád dokola,po chvíli jsem si šel na chvíli odpočinout a vzal jsem si svačinu,kterou jsem měl připravenou sebou,když už jsem se cítil líp,tak jsem pokračoval v tom samém tréninki.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 18:53

Kiburo -

Aiko Reizei

Hledala sem Tsuchikageho vnuka. KDyž sem ho našla zrovna odpočíval.
Ahoj.
Řekla sem normálním hlasem.
Určitě me budeš znát tvůj Děda o me musel vyprávět sem Aiko Reizei.
O žádné takové ženě ti ale nikdy nic neřekl.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 18:57

Kiburo

Jo samozřejmě,že vás znám hodně o vás vyprávěl a říkal,že jste chlouba našeho klanu,velice rád vás poznávám.Řekl jsem jí hodně zdvořile a tak aby si opravdu myslela,že o ní někdy vyprávěl i když jsem neměl tušení kdo to je.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 19:01

Aiko

Tak mladý a už lžeš?... Děda by na tebe nebyl moc hrdý. Asi těžko bych byla chlouba klanu, když sem udělal obrovskou chybu, za kterou mě vykázal z klanu...
Řekla sem trochu sklamaně.
Ale nejsem tu pro to, abych ti něco vytýkala.... Nevšiml sis poslední dobou něco divného na Tsuchikagovi?...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 19:05

Kiburo

Omlouvám se,nechtěl jsem vám lhát,ale řekl jsem to abych nebyl nezdvořilý,ještě jednou se vám omlouvám,nikdy mi o vám nevyprávěl a o tom že jste byla vyhozena z klanu jsem nevěděl.
Ničeho jsem si nijak nevšiml,dlouho jsem u něj nebyl,má hodně práce a nemá příliš čas na to být nějak často se mnou.Čeho bych si měl všimnout prosím vás
.Zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 19:10

Aiko Reizei

Nechci dělat planej poplach.... To je jedno.Na čem teď pracuješ?
Zeptala sem se... Očividně trénoval nějakou techniku.


Naposledy upravil Srotak dne Wed Dec 01 2010, 19:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 19:12

Kiburo

Trénuju světelný paprsek,ale nejde mi nijak pokročit dál v tý technice,nedokážu zvětšit rozsah toho paprsku,nemáte nějakou radu jak to zlepšit,určitě to umíte velice dobře,prosím vás.Poprosil jsem zdvořile.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 19:38

Aiko Reizei

TY umíš sluneční paprsek? Hah....
Řekla sem trochu udiveně.
Seš opravdu vnuk svého dědy..... Ta technika je sama o sobě dost silná... Nečekej, že jí zvládneš líp, bude ti to pár let trvat..... Radši se zaměř na techniku jinou, až se ti zlepší koncentrace chakry a získáš víc zkušeností možná ti něco k tomu paprsku poradím.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:02

Renji Hagane

Pozrel som sa na nákresy. Nezdalo sa mi to až také ľahké, ale môj dojem ma už často sklamal. Niečo sa mi zdalo jednoduché a v skutočnosti som tým zabil kopu času. Ale toto je opačný prípad.
Síce to nebude nová technika, ale dúfam, že mi to pomôže.
Išiel som teda na vec. Začal som s kockou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:05

Shinnai

Na to aby som sa dala ošetriť som bola príliš tvrdohlavá.
Stále som sa držala za brucho.
No Rami... premýšlala som o tom... vážne bol zvláštny... povedala som zamyslene.
Rada by som vedela prečo... a aj kde je Aiko-sensei... alebo Renji... povzdychla som si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:09

Turaki Hagane

Jo pěkný.
Řekl sem, když vytvořil kostku.
Teď jí polož na zem a dej na ní ruku, zkus jí rozšířit a pak zvýšit, přidej do toho i trochu chakry. Pokud to výjde vytvoříš skoro nezničitelnou zeď


_______________________

Rami

Dloouho sem nad tím přemýšlel... Dokonce sem se i ptal ale nic mi neřekli.... Dost mě to zajimá, je to taková záhada... a ten staroch je moc tajnůstkářskej.
Řekl sema podíval se na ránu Shinnai.
Drž prosimtě a nevrť sebou, ať ti to aspoň doktor zašije a převáže.
Řekl sem a podival se na doktora, který vytáhl jehlu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:15

Renji Hagane

Oceľová stena bol skvelý nápad. Akurát si myslím, že to bude chvíľu trvať. Skoncentrujem chakru, ruku položím na kocku a ťahám ju do šírky na pravej strane. Som maximálne sústredený. Toto miesto má takú zvláštnu atmosféru. Ako je možné, že som o ňom nevedel? Keď som už usúdil, že je dosť široká, začal som ju ťahať do výšky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:21

Stěna se ale začala roztékat, tekutá ocel se rozlila na tvou dlaň a ty si dlaň přestal cítit. Ocel zatím ztvrdla.

Turaki

Hups...
Řekl sem zděšeně.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:47

Kiburo

Jo vím,že je to dost silný,ale tak zkuste mi prosím vás poradit s nějakou techniku žádná mě nijak nenapadá tak prosím.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 21:12

TAka Sorino
Prikivol som bez nadsenia a pomali vykrocil do prazdna. Hm, naucit sa nejaku techniku, zamyslel som sa a postavil sa na treningovu luku. Vobec som netusil, aku techniku, ale vedel som, ze to musi byt nieco extra.

____________________
Srote: Bude to shisenkou alebo Dohoda??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šance pro získání nových zkušeností Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šance pro získání nových zkušeností   Šance pro získání nových zkušeností Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šance pro získání nových zkušeností
Návrat nahoru 
Strana 1 z 13Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Nábor nových hráčů
» Dech nových hrdinů
» Prozkoušení nových schopností (Pro Kira)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: