Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Deštivé ráno

Goto down 
+8
Katanashi
Páťa
SeggiRo
Morgen
joemandel
Clover
Methyl
Srotak
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 19:45

Meiko

Vydechla jsem si,a chvilku odpočívala,pak mě napadlo že bych mohla zkoušet Hachimitsu.Ale moc jsem se na to necítila,proto jsem rači seděla,a pozorovala Nikka.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 07:51

Ibunu


Dobře mistře... usadil jsem se na zem a odpočíval.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 12:08

Renji Hagane

Odrazu ma odzadu napadol akýsi tiger. Hovoril a mal katanu. Ale čo tu robí? To je jedno. Musím sa ubrániť. Zvalí ma na zem, ale ja ešte stihnem vytiahnuť kunai a odraziť jeho katanu. Teda skôr odtlačiť.
"Zlez to mňa ty chlpatá obluda. A kde je tvoj pán hmm? Určite sa tu niekde skrýva." povedal som mu. Každému by automaticky došlo, že ide o summon.
Kopol som ho do brucha a urobil som kutúľ vzad. Následne na to som sa postavil a bol som pripravený na boj. Kto by to mohol byť? Možno niekto, kto chce moju smrť a tým pádom aj smrť shinobi môjho klanu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 21:05

Tygr

Odkopl si ho a tím si ho ještě víc naštval, ve vzduchu se vzpamatoval a opačným kotoulem dopadl na zem. Pár setin an to se postavil do bojové polohy s jednou katanou... Ale pak se uklidnil a katanu složil na záda.....
Pořád se na tebe upřeně díval, pak azčal mluvit.
Je to vpohodě... cítím u něj ocelovou chakru a jeho schopnosti.... Sou na jeho věk dostačující, je připravenej.
Řekl stále s upřenýma očima na tebe, ale znělo to, jakoby mluvil k někomu jínému.

Turaki Hagane

Skočil sem vedle svého tygra a s upřeným pohledem sem tě pozoroval.
Dost si vyrostl Renji... Naposledy sem tě viděl, když ti byli 2 roky.
Nemohl sis pomoct ale z Turakiho si cítil silnou ocelovou chakru.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 21:05

Nikko

Když jsem pořád nic nedělo, tak jsem si řekl, že to asi nebude ono. Snažil jsem se soustředit na tu chakru,ale furt jsem v ní nenašel nic nového. Třeba je uvnitř mé chakry. a udělal jsem pečeť tygra a soustředil jsem dovnitř chakru. No tak hoř. řekl jsem si a co nejvíc jsem se snažil soustředit se na papír, ale z venku se to zdálo, že tam stojím jako tyčka v plotě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 21:56

//Nikko - Pocítil si jemnou bolest hlavy a pak se ti před očima ukázal Bájný Fénix (víz bajná místa a stvoření). Pár vteřin na to si omdlel. Kazuki se na tebe jen nechápavě díval a rychle k tobě přiběhl... Co to bylo?.... Moje včely ucítili cizí chakru.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 16:29

Renji Hagane

Bol som trochu zaskočený reakciou toho chlpáča. Ale dosť som sa začudoval, keď som to začul. Po chvíli som uvidel aj toho shinobi. Bol to ten chlapík, ktorý do mňa vtedy vrazil. Utvrdil som sa v myšlienke, že nie som posledný svojho klanu.
"To ste vy! Vy musíte byť ten, ktorý bol vyhnaný Tsuchikagem pred rokmi."
Zreval som do neho, ale nie z naštvanosti, ale skôr od úžasu. Nevedel som, čo mám robiť. Či sa mám tešiť, alebo hnevať sa. Bola to zložitá chvíľka.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 16:39

Turaki Hagane

Sundal sem si kapuci a ty si poprvé uviděl mou tvář... Tedy jen vrchní část... Na spodní části sem měl roužku, jako bych pod ní něco skrýval.

[img]http://fc05.deviantart.net/images3/i/2004/112/0/5/Ninja.jpg[/b][/img]

Sklonil sem hlavu a podíval se na zem...
Díky... Můžeš odejít.
Řekl sem a Tygr zmizel v oblaku páry.
To budu já...
Řekl sem provinilým hlasem tvou poznámku.....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 16:46

Renji Hagane

Zbadal som jeho reakciu, na čo som mu odpovedal čo najlepšie ako som vedel.
"Matka povedala, že to nebola vaša vina a že Tsuchikage nemal najmenšie právo vás vykázať."
Povedal som mu to akoby som tomu veril a ja tomu verím. Verím, že náš klan neurobil nič zlé. Robil len to, čo bolo nutné na ochranu Iwy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 17:17

Turaki Hagane

Měl sem své vlastní důvody, proč sem z Iwy odešel....
Řekl sem jako bych ani od tebe neslyšel, že si myslíš, že mě Kage vykázal z vesnice....
Ale teď... sem tady... a stojím před tebou... dospělým mužem. Tvůj otec by na tebe byl pyšný...
Řekl sem hrdým hlasem.


//btw Joe mohl by si mi nějak přiblížit tu situaci, okolo jeho odchodu?... Nemohl sem to nikde najít... asi je to někde ve starých příspěvkách.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 17:44

Renji Hagane

"Môj otec..."
Zavadil som pohľadom o zem.
"Povedali mi, že on zomrel v ten deň, keď som sa ja narodil."
Dodal som, nakoľko som ho poznal len z povedačiek.





//popravde ani ja:D akosi som nenapísal históriu klanu, ale dajme tomu, že sa stal nepohodlný pre starého Tsuchikageho, starý Tsuchikage podporoval korupciu a klan Hagane o tom vedel a stal sa nepohodlný, konkrétne Turaki bol jediný, ktorý bol schopný s tým vystúpiť na svetlo sveta a za to bol verejne vykázaný, ale vidí sa mi, že som tu o tom písal aj FF, alebo to bolo niekde inde?Cool laugh//
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 17:50

Turaki

Jak si to celé ty roky zvládal? Kdo je tvůj sensei? Kdo tě trénuje?
Zeptal sem se zvědavě...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 17:59

Renji Hagane

Touto otázkou trafil klinec po hlavičke. Musel som v sebe dlho ventilovať to, že som samouk a že sa učím z blbých zvitkov, ktoré sú často ťažko zrozumiteľné.
"Nuž, pravda je takáto. S týmom sa skoro nestýkam a učím sa..."
Potom už sa ale naštvem a predhodím mu jeden zo zvitkov.
"Som samouk. Každý sa mi za to posmieval."
Dodal som.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:06

Turaki

Svitek sem zvedl a přečetl si ho.....(pak někde mimo napiš co v něm bylo)
Šel sem přes 2 týdny... Sem trochu vyčerpaný a mám hlad... Můžu tě pozvat na jídlo?...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:21

Renji Hagane

Človek, ktorý šiel vyše 2 týždne ma pozýva na jedlo. To by malo byť skôr naopak.
"No...a prečo nejdete k nám domov, mama bude nadšená, keď vás uvidí."
Navrhol som mu.



//vo zvitku bol popis techniky a návod na tréning, nič mimoriadne//
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:23

Turaki

No.... Víš... nejsem na setkání s tvou matkou připravený... Nejraději bych si zašel sednout do nějaké restaurace.....
Řekl sem váhavě....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:27

Renji Hagane

"Ale no tak. Je to prezieravá žena a navyše veľmi inteligentná. Stretnutiu s ňou sa aj tak nevyhnete."
Potom som videl, že ho asi nepresvedčím.
"Ale ak na tom trváte, tak fajn, ale ja by som mal platiť."
Prešli sme pár metrov a zastavili sme pred stánkom.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:31

Turaki

Kdybych se s ní setkal všechno by bylo komplikovanější... Za žádnou cenu se s ní nesmím setkat...
Došli jsme ke stánku.
Já si dám Dango... Co ty Renji?
Zatím sem si sedl za stůl...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 18:40

Renji Hagane

Teda on mi snáď číta myšlienky.
Podišiel som teda a objednal si.
"Ja tiež."
Dodal som.
"A čo vás sem privádza po toľkých rokoch?"
Spýtal som sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 19:04

Nikko

Najednou jsem vstal, oči jsem měl otevřené, v nich skelný pohled a díval jsem se jakoby do prázdna. Sensei, viděl jsem něco hrůzostrašného a nádherného zároveň. Vypadalo to sice oheň, ale přesto se to zdálo něco víc a bylo to ve formě ptáka. Bylo to nádherné stvoření, ale strašlivé zároveň. řekl jsem senseiovi a pak se probral a zíral na místo, kde byl dřív fénix.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 20:55

Turaki

Jsem už unavený z cest....
Zalhal sem ti, ale ty si to nemohl poznat...
A taky mi chybělo lahodné jídlo z Iwy
Řekl sem s usměvem.


___________________


Kazuki

Pták ve formě ohně.....
Zamyslel sem se....
Nemám ponětí o tom, co by to mohlo být... Ale jak si omdlel... To je špatný znamení.... Zkus se podívat do knihovny a něco si o tom ptákovi najdi.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 21:57

Renji Hagane

"To fakt? Lahodné jedlo z Iwy? Nuž...keď myslíte."
Dopovedal som a pustil som sa do danga.
"Itadakimaaaaas."
Pustil som sa do toho, akoby to malo byť posledné jedlo môjho života.
"No a kde všade ste boli?"
Spýtal som sa vyzvedačne.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 17:18

Turaki

Itadakimas
Řekl sem s usměvem.
Tak různě.... Mím hlavním cílem bylo zesílit, abych dokázal ochránit svůj klan.... Mím hlavním cílem, bylo najít stracený svitek s Ultimátní S technikou na bázi Ocelové chakry.....
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 17:21

Nikko

Tak do knihovny, tam už jsme byli. řekl jsem si a zeptal se senseie: Nevíte aspoň pod čím bych to měl hledat?
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 17:27

Renji Hagane

Tak som jedol a počúval. No potom so sa dopočul o akejsi ultimátnej technike Koutonu.
"A čo je to technika?"
Spýtal som sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deštivé ráno - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deštivé ráno
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» (Ne)Příliš deštivé ráno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: