Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Deštivé ráno

Goto down 
+8
Katanashi
Páťa
SeggiRo
Morgen
joemandel
Clover
Methyl
Srotak
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 15:58

Shinnai

Sedela som v stánku s Ramen a prehrabovala som sa v plnej miske. Premýšlala som nad všetkým čo sa stalo. Na mojej hlave sedel Remi.

-Niisan nevedela som čo mám napísať tak tu máš toto Smile už budem poctivo hrať! Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:00


Pomalu přestalo pršet a na obloze se objevilo slunce, den byl celkem klidný takže byl ideální na tréning.



- hlavně že ses vrátila Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:04

Ibunu Korogari


Přišel jsem z procházky a nějak mě napadlo "Co tak si zatrénovat s jehlicemi?" šel jsem ven a udělal si terč na strom a házel jednu jehlici zadruhou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:08

Shinnai

Remi daj si keď chceš, pretože ja nemám chuť na Ramen... pozrela som sa smerom na ježka.
Mala by som nájsť sen-sei...
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:10

Ibunu Korogari



Celý vyčerpaný z tréninku jsem přišel domů a ještě mi zbývali síly abych se vydal do Kage budovy...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:13

Rami

Měli bysme se do nejdřív vydat k mému domovu... Jinak, když mě zraní zmizím a už mě nikdy neuvidíš... Ledaže.... Bys použila Kuchyose... ale to by tě možná zabilo...
Nedokončil sem větu.

Aiko Reizei

Seděla sem v jednom baru a pomalu popíjela pomerančový džus.... Nechtěla sem znova začínat s pitím, abych se do toho zas nedostala....

// Ibunu příště ten tréning tak rychle nepřeskakuj.....
Když si došel ke Kage budově nikdo tam nebyl... Tsuchikage se ještě stále neobjevil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:15

Shinnai

...čo?! zložila som si ho z hlavy a položila pred seba.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:18

Ibunu

Tsuchikage nikde , otočil jsem se a zašel si na Ramen... Přišel jsem a viděl jsem tam nějakou slečnu prohrabující se v Ramenu , řekl jsem Haloo slečno pokud ten Ramen nedojíte , rád ho dojím za vás. a usmál jsem se Smile.



// Rami , dobře. **EDIT Rami...


Naposledy upravil SeggiRo dne Mon Aug 23 2010, 16:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:21

Rami

Ne tohle by tě mohlo zabit..... Musíme to najít pěšky... Opravdu....
Řekl sem vážně...
Je to 50 na 50 nestojí to za to..

Pro SeggiRo: POkud chceš něco ve hře říkat na hlas, tak použíj to velke B..... bude to pak vypadat takhle "Shinnai nahraj ten Ramen dojím ho" a myšlenky pomocí toho I.... jinak... nemůžeš jen tak z větru znát její jméno.... Dit se vůbec neznáte.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:24

Shinnai

50 na 50 mi stačí... zaškerila som sa ale povzdychla som si a prikývla. dobre... pozrela som sa na Ibunu.
eh.. konnichiwa... okey... keď chceš... posunula som mu Ramen.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:24

Renji Hagane

Stále som rozmýšľal nad tým týpkom, čo do mňa vrazil. Len blbec by si nevšimol, že nad niečim rozmýšľam. Bohužiaľ moja matka je však hotový Dr. Phil.
"Teba niečo trápi Renji-chan? Obeda si sa ani nedotkol."
"Ale veď vieš. To, že musím furt trénovať sám a tak. Veď vieš."
Odvetil som jej a nechcel som odvádzať reč.
"Aha...pozri. Už je zas pekne. Môžeš byť rád."
"No tak fajn. Dnes budem trénovať dlho. Asi sa zastavím vo fastfoode. S večerou na mňa nečakaj."
"Niesom rada, že sa potuluješ po Iwe dlho do noci..."
"Mami veď vieš, keď som samouk, trvá mi to dlhšie ako obyčajne. A navyše som ninja, tak sa o mňa neboj."
Pridal som do tempa a všetko som zbaštil. A to len preto, lebo nechcem počuť ďalšie matkine otázky. Bola to úplne rutinná debata ako vždy. Niekedy mám pocit, že mama by veľmi rada opäť počula tú vravu ľudí ako kedysi. Vyparil som sa teda na miesto s tými bábkami ako vždy.
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:27

Hiyu

když jsem viděl že přestává pršet a je zase hezký tak jsem odešel ven na svoji každodenní procházku, abych poznal nové lidi a protáhl se z treningu.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:28

Ibunu


Ramen jsem dojedl , a zvolal jsem na sedící slečnu děkuji usmál se a šel se zpět kouknout k hokage budově a říkal si "Snad už tam ten Tsuchikage bude Sad.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:29

Shinnai

Tak... pozrela som na Ramiho. Môžeme teda ísť...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:33

Rami

Ehm.... podívej se okolo sebe ta bariéra je pořád zapnutá....
Řek sem nechápavě....
K tomuhle budeš potřebovat povolení od Jounina...

V budově pořád nikdo nebyl ale vedle ní stál nějaký chlapec, který měl na zádech snad dvakrát tak větší meč jak je on sám...
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:37

Ibunu

Příšel jsem opět do hokage budovy ale Tsuchikage zase nikde ... C-co zajímalo by mě proč tu není... tak jsem se na to vykašlal a šel jsem domů Zkusím se do budovy podívat později.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:41

Shinnai

omj.... maš pravdu. anime kvapka.
Dala som si ho späť na hlavu a vybrala som sa nájsť nejakého džonína.

-lubi sa mi pisať džonín Razz
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:42

Hiyu

Když jsem se tak procházel tak jsem si řekl že zajdu za nějakými kamarády a vzal jsem to zkratkou přes různé uličky.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:48

Ibunu


Ještě jednou jsem se vydal pro ramen protože jsem dostal hlad ale v tom jsem potkal povědomého kluka...Míjel mne a já mu řekl Hej ty! Jak se jmenuješ? odpověděl mi ,,Hiyu" já mu řekl Neznáme se?
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:53

Hyu

Když jsem tak chodil tak na mě někdo promluvil a já mu odpověděl. Potom co se mě zeptal na další otázku tak jsem řekl Hmm nevím jak se jmenuješ ty?.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:56

Ibunu

Odpověděl jsem Ibunu Korogari Najednou jsem si vzpoměl Nejsi ty náhodou z té slavné rodiny o které se mluví a co mají slavnou historii rodina "Taiqza" ?
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:58

Hiyu

Tak Ibunu jo.. chvíli jsem se zamyslel a než jsem vůbec stačil něco říct tak Ibunu začala znova mluvit. Jo jsem.. odpověděl trochu s překvapením jak to hned poznala.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 17:03

Ibunu


Přesně tohle jsem si myslel no řekl jsem: Nebudu ti říkat odkud to vím , ani odkud tě znám. Už musím jít. Kývl jsem rukou a řekl: Zatím se měj. Poznal jsem ho hned protože jsem s touto rodinou měl malé zápletky , nechám ho tak. a odešel jsem s ramenem domů.


//Hiyu pro příště jsem kluk Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 17:07

Hiyu

Čau. odpověděl jsem trochu nechápavě.. No nic půjdu zpátky domu a zatrénuji si. pomyslel jsem si a vydal se směrem domu s rukami v kapsách.
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 19:23

Hiyu

Když jsem došel domu tak jsem vyřídil věci, které měl a potom se vydal na treningovou louku naučit se techniku zvanou Doton: Moguragakure no Jutsu (Země: technika krtčího skrývaní). Postavil jsem se na louku a zamyslel se. Tak změnit pudu na jemní písek pomocí chakry jo? No uvidíme. Vytvořil jsem pečetě a začal se koncentrovat, po nějaké té chvíli jsem se rozhodl jutsu použit a položil ruce na zem a zkusil to. Však neúspěšně... Hmm to nebude tak lehké jak jsem myslel.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deštivé ráno - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deštivé ráno
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» (Ne)Příliš deštivé ráno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: