Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Deštivé ráno

Goto down 
+8
Katanashi
Páťa
SeggiRo
Morgen
joemandel
Clover
Methyl
Srotak
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 18:02

Kazuki

Bohužel.... Tohle budeš muset najít sám..... Zkus se zeptat knihovnice....


Turaki

No.... Ještě jsem ten svitek nenašel...
Zalhal sem ale tohle už šlo poznat....
Pusť to z hlavy.... Na tu techniku stejně ještě nejsi připravený a dlouho nebudeš....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 18:08

Renji Hagane

Investigatívne som sa zatváril.
"No, keď nechcete, nemusíte mi to hovoriť. A ani sa nečudujem, keď som na všetko sám."
Doložil som s výrazom, akoby som ho obviňoval. Kto by sa mi aj čudoval. Odmalička som sa musel učiť kekkei-genkai sám. To málo čo moja matka vedela mi síce pomohlo, ale tie boje, v ktorých som bol slabý, ma ubíjajú.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 19:15

Turaki

Podíval sem se provinile na Renjiho....
Renji.... je mi líto, že si musel takhle vyrůstat... Chci ti to vynahradit... Vím, že to nebude moc, ale aspoň něco to bude.... Zítra v 8:00 na tebe budou čekat před budovou Kage... Rád ti pomůžu s tréningem... Teď už běž spát, už je docela pozdě.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 19:26

Renji Hagane

Počul som to, čo som potreboval. Niečo mi vravelo, že zajtrajší tréning bude v niečom odlišný ako tie predošlé.
"8:00 pred budovou kage. Sme dohodnutí! Budem tam!"
Povedal som mu, zaplatil som a vybral sa domov. Musel som ale nahodiť svoj obvyklý výraz, lebo matka určite použije tie svoje psychologické triky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 19:33

Turaki

Nemůžu ti říct pravdu... Né teď, je mi to líto....
Pomyslel sem si sklamaně.... A šel směrem z Iwy... měl sem ještě něco na práci... Bariéra se předemnou rozevřela a já zmizel ve tmě...
Nemůžu se dočkat na zítřek...


Bylo už něco přes 9 hodin večer a už byla docela slušná tma, pokud ste se podívali na oblohu mohli ste přes bariéru vidět do růžova zbravený měsíc a krásné hvězdy... Byl pomalu čas na to jít spát....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 19:43

Renji Hagane

Doma sa to zaobišlo bez väčších následkov. Mama so mnou prehodila len pár zvyčajných slov, žiadne zbytočné otázky. Ani neviem, načo som vôbec večeral, keď som už bol na dango. Každopádne musím byť zajtra ako rybička. Tak idem spať bez väčších okolkov. Obloha sa od rána vyjasnila a ja som sa vybral do krajiny snov.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 21:02

Nikko
Mířil jsem do knihovny a přitom jsem přemýšlel a došel jsem k závěru, ať to bylo cokoliv a bylo to skutečné, tak to muselo být něco mocného. Nakonec jsem došel do knihovny, vyhledal jsem knihovnici a zeptal jsem se jí: Nevíte kde bych našel něco o ohnivém ptákovi?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 18:07

// Nikko, když si došel ke knihovně byla už dávno zavřená....


- pokračování v dalším příspěvku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deštivé ráno - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deštivé ráno   Deštivé ráno - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deštivé ráno
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» (Ne)Příliš deštivé ráno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: