Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový mistr (Aspire)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 16:38

Daisuke se snažil vystřelit kouli a když se jeho chakra koncentrovala před čepele katan a začala tvořila fialovou kouly tak najednou ta koule bouchla a daisuke spadl na zem a celá jeho vložená chakra zmyzela
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 19:14

Daisuke

Dopadl jsem na zem a chvíli jsem se oklepával z toho neúspěchu. Pak jsem se pomalu zvedl a v rukou měl dvě katany a když jsem se na ně podíval, tak jsem si všiml, jak se mi klepou obě ruce. Musim se přestat bát, takhle totiž nezesílim! Pomyslel jsem si odhodlaně a nohou šlápl na rukojeť ležícího meče na zemi a ten vyletěl k nebi a já ho chytl do podpaždí a následně našlápl levou nohou a v tu chvíli už jsem se opět točil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 16:18

Mistr

Snaží se .. ale to stačit nebude ... řekl dopadne to stejně ... Počkej počkej .. řelk jsem mu aby zastavil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:04

Daisuke

Senseie jsem moc nevnímal a točil se dál, ale pak jsem si ho matně všiml, a tak jsem zpomalil, až jsem se uplně zastavil a pomalu se otočil směrem k senseiovi. "Co se děje?" Zeptal jsem se trošku nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 18:42

Mistr

Zapoměl jsem ti říct ... že takdle technika je nestabilní ... tak že nemusíš udělat přesně to co chceš ... řekl jsem mu ... ty se roztočíš a máš nakoncentrovanou chakru ... a pak jí chceš vypustit jenomže když jí tma koncentruješ a nemyslíš na tu kouly .. tka se muže stát že se ta chakra nakoncentruje uplně někam jinam a vystřelí něco jinýho ... jeto i nebezpečny .. proto tě nesmý zatím nic vyrušovat a ani nikdo na tebe mluvit .. řekl jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 19:13

Daisuke

Podíval jsem se na něj a vzpomněl jsem si na otravného Rudého bleska, co na mě furt něco hlásí. "Tak to asi nepůjde. Mám v sobě něco zlého co mě nenechá v klidu." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 22:23

Mistr


Zajímavé ... řekl si pro sebe .... jestli ho nedokážeš potlačit ... tak musíš opačnou cestou ... stát se součástí jeho ... řekl jsem v klidu ... ale ne to ne ... na druhou možnost zapomen .. řekl jsem a zasmál jsem se ... Jak jsem řekl předtím .. dokážeš to ale musíš tím pádem o dost víc trénovat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 23:13

Daisuke

Zamyslel jsem se a při slovech senseie jsem se zamýšlel ještě více. "A nešlo by ho nějak porazit?" Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 19:40

Mistr

Pousmál jsem se ... Neznám podrobně rudý blesk .... takže bohužel .. řekl a usmál se na tebe
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 19:53

Daisuke

Podíval jsem se na mistra a zakroutil hlavou. "V tom případě je pro mě tato technika uplně bezcenná." Řekl jsem a sklopil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 16:14

Mistr

Ale ... jetu ještě jeden způsob řekl napínavě ... ty jsi mohl zbystřit jak se vtěch slovech vyžívá a on sám věděl že toje něco pro tebe .... Jetu takový vodopád .... řekl sundal nohu se šítu a nakopnul doněj tan vyletěl do vzduchu a on si ho připevnil na záda , na prvni pohled to nevypadalo lákavě protože vodopadu tu bylo mnoho .. pojd .. řekl a bez odpovědi šel pryč za kopec ....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 16:26

Daisuke

Když řekl, že je tu možnost, tak ve mně uplně cuknulo nadějí, ale pak řekl vodopád, tak jsem si myslel, že si asi dělá srandu, ale jinou možnost jsem neměl. Pomalu jsem se rozešel za svym senseiem a s nadějí v očích ho sledoval. Nevypadlo ze mě ani jedno slovo, asi protože jsem byl napjatý a jen tak mluvit za téhle situace mi prostě nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 16:46



Sešly jsme kopec a ty si uviděl velký vodopád dopadal do strašně malynkého jezírka jako kdyby nemělo dno na stranách vodopádu byly 2 sochy
vyděl si staršího chlapa měl charakteristické husté vlasy ale na jeho soše bylo něco špatně na hrudi měl obtisk pěsti a od té pěsti bylo scoha z části popraskaná , socha patřila uzumaki narutovi
Nový mistr (Aspire) 1_OldNaruto

Na druhé straně si viděl sebevědomého chlápka který měl i vytesaný brejličky , toho člověka si pozával byla to socha killer-beeho
Nový mistr (Aspire) Killerbeeq


Mistr

Přišel jsem pomalu blíž k vodopádu a prohlížel jsem si ty sochy .. jeto tak dávno .. řekl jsem posmutněle a sledoval sochu killer beeho a pak jsem se kouknul na sochu naruta .. pak pomalu přišel k tobě a hodil vedle tebe svůj štít nazem kterej se doní zabodl ... todle jsou naši hrdinové



Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:19

Daisuke

Procházel jsem se za senseiem a přez jeho záda jsem nic neviděl, ale pak trochu uhl a já uviděl Naruta, což mi nic moc neříkalo, ale bylo to pro mě velice zajímavé. Pak se však sensei posunul a já ho uviděl, uviděl jsem Killer-beeho a v mých očích se objevily slzy. "Killer bee-sama." Vypadlo ze mě a slza dopadla na zem, ale pak jsem si slzy otřel do rukávu a přešel blíž k té soše. Mé oči ani nemrkly a já stále sledoval sochu a pak jsem se ji lehce dotkl. "Kde to jsme?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:24

Mistr

Zde se učili trénovat Killer-bee a Naruto ... řekl ti a pak jen dodal ... své démony ... řekl ti a pohlédnul do nebe
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:39

Daisuke

Při slovech, že zde trénoval Killer-Bee jsem se usmíval a stále sledoval a dotýkal se jeho sochy. "V tom případě, zde chci trénovat i já, pokud zde trénoval Killer Bee-sama." Řekl jsem s úsměvem. "Ale já v sobě nemám démona." Řekl jsem. Asi tak no, ty máš v sobě jen něco co je silnější než ty. Ozval se zlý hlas Rudého blesku. Chceš mě pořád ignorovat jo?! Nezapomínej, že brzy tvé tělo ovládnu a zničim vše co jsi měl kdy rád, ty ubožáku! Řval na mě pořád, ale já to spíše ignoroval, ale pak už to přehnal. I tvého otce najdu a zabiju ho! Řekl mi. Můj otec žije? Pomyslel jsem si, ale on už mlčel a tak jsem se podíval na mistra. "Začneme?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:07

Mistr

Ano , měl bych ti ještě něco říct ... řekl odkašlal si a sedl si .. pokud vstoupíš na toto jezírko a pod vodopád .... ve vodopádu se oběvi tvůj hlas a zmizí ti z hlavy .... předpokládám že když tě takhle vyrušuje ž enebude přátelský .... takže pokud ještě chceš odstoupit z tréningu ... můžeš ... jeto vážně dost nebezpečný ... ale pokud uspěješ ... tvůj druhý hlas se ti podmaní .. pravil jsem a kývnul hlavou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:11

Daisuke

Chvíli jsem zapřemýšlel a díval se do země, ale pak jsem se podíval na Killer-beeho sochu a pousmál se. "Já to zvládnu, tomu věřte!" Zvolal jsem odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:19

Mistr

Už vím proč jste mi ho přiřadil mistře .. řekl jsem .. až budeš připravený .. vejdi pod vodopád ... řekl a usmál jsem se naněj .. přeji ti štěstí ... řekl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:24

Daisuke

"Jdu na to!" Zvolal jsem a došel až k vodopádu, pod který jsem následně vešel. Timhle tvá cesta končí!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:39

Vítr se zastavil namočil si se pod proudem vodopádu a ty si v břiše cítil takové tláčení až pak zničeho nic vymyzelo ... a si se cítil strašně uvolněný ... pak si ale dostal špatný pocit a z hladiny toho malého rybnička začala vyjíždět postava ... vlastnila ty samé meče jako ty ... vypadala stejně jako ty ... ale nebyl jsi to ty .. postava měla rude vlasy , rudé katany , rudé oči zatím co ty normální a na pravé tváři byl černě zobrazen blesk ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:54

Daisuke a Rudý blesk

Kdo to je? Pomyslel si Daisuke, ale pak mu vše začalo docházet a postavil se, tak že to vypadalo, jak bojová póza. "Ale, ale, takže jsi dostal odvahu postavit se mi tváří v tvář?" Řekl Rudý blesk a já tam jen tak nechápavě stál a pozoroval své vnitřní já. "Copak? To mě ani nepozdravíš? Nepozdravíš své právé já?" Řekl znovu provokativnim tónem Rudý blesk a pomalu se přibližoval k Daisukemu až k němu uplně došel. "Rád tě vidím, Daisuke." Řekl Rudý blesk a objal Daisukeho, který tam jen nechápavě stál. V tu chvíli Rudý blesk vytáhl katanu spoza svých zad a pomalu s ní bodl Daisukeho do břicha a pak udělal krok do zadu a do Daisukeho jen lehce plácnul a ten se zřítil beze slov a s nechápavým výrazem na kolena na zem. V tu chvíli se Rudý blesk znovu přiblížil k Daisukemu s katanou v ruce a tiše dodal. "Aspoň nezemřeš rukama někoho neschopného." Dodal Rudý blesk, rozmáchl se katanou a mířil s ní Daisukemu na krk.

"Možná jsi slabý, Daisuke, ale pamatuj, že v tobě je velká síla, které když využiješ tak se jednoho dne staneš silným ninjou, jako se stal sám velký Killer-bee a to ty přece chceš nebo ne?" Ozýval se hlas starého muže k Daisukemu, který klečel na zemi ve vlastních slzách, když mu bylo asi deset let. "Tak se sakra postav a bojuj! Bojuj a trénuj, ať se jednoho dne staneš Raikagem a můžeš ochraňovat vesnici!" Řekl znovu starý muž a podal Daisukemu černý meč. Daisuke chvíli nevnímal, ale pak se postavil na nohy a meč si vzal do ruky. "Už nikdy se nevzdám a dojdu si ke svému cíly! Stanu se dalším Killer-beem a možná někdy i Raikagem, tomu věřte! Mistře!" Zvolal odhodlaný Daisuke.



V tu chvíli se však katana zasekla v Daisukeho dlani a Daisuke se pomalu zvedl. "Už nikdy neříkej, že jsi jako já. Já nikdy nebudu tak bezcitný a zlý jako jsi ty! Nikdy se nevzdám a dojdu si pro své cíle a ty mi v tom nezabráníš, tomu věř!" Řekl Daisuke odhodlaným tónem a kopl nohou do Rudého bleska, který odletěl asi 5 metrů do zadu. V tu chvíli si Daisuke sáhl na záda pro meč a pomalu ho vytáhl. "Tak se ukaž, kdo je tady ten silný a kdo ten slabý!" Zvolal Daisuke a rozeběhl se na Rudého bleska.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:12

Mistr

Nachvilku jsem se zalekl ale pak jsem uviděl jeho odhodlání ... a pousmál jsem se ... On tu vůly má .. ale pokud se něco pokazí ... budu mít problémy .. řekl jsem si a pozoroval je
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:28

Daisuke a Rudý blesk

Najednou se Rudý blesk zvedl a Daisukeho útok vyblokoval a pak mu rukou praštil do té rány "Ááá!" Zařval Daisuke bolestí a odskočil dozadu a chytl se rukou za krvácející ránu. Pak vytáhl druhou katanu, což udělal i Rudý blesk. "Možná máš ubohé řeči o tom, jak mě porazíš, ale už se prober do reality. Tady jsi skončil a tvoji cestu ninji budu pokračovat já." Řekl Rudý blesk a vyskočil do vzduchu a najednou jeho katany začaly rudě zářit a na Daisukeho se z nich rozletěl velký rudý bleskový drak, který to napálil přímo do Daisukeho, ale blesk pohltily katany, který držel Daisuke v rukou, ale Daisuke stejně odletěl o pár metrů dozadu. Vypadalo to, že už se Daisuke nezvedne, protože byl celý potrhaný a od krve, ale pak pevně chytl katanu a zvedl se a psotavil se opět na své nohy. "Tak ty ještě nemáš dost jo?!" Zařval Rudý blesk a rozeběhl se na Daisukeho a praštil ho loktem do břicha a Daisuke vyplivnul krev, ale pak se usmál. "Čemu se směješ ty blbče?!" Řval Rudý blesk a jeho vlasy ještě víc rudě zářily. Daisuke nedopovídal a jen se dál usmíval Takže čim víc je naštvaný tim více používá ten rudý raiton. Pomyslel si Daisuke a v tu chvíli dostal od Rudého belska rukojetí do obličeje a padl na záda. Rudý blesk si stoupl nad něj a katanou mu mířil na hruď a pak s ní cukl dolu, ale v tu chvíli Daisuke se odkutálel do strany, rychle se zvedl a sekl Rudého belska do nohy. "Ty hajzle!" Zařval Rudý blesk a protočil se a Daisukeho sekl do zad. Diasuke dopadl na zem a rukama se opřel o zem a hlasitě vydechoval. Asi ho nestihnu tak naštvat, aby prohrál, než mě zabije. Pomyslel si Daisuke a z úst mu vytekl pramínek krve. Tak tady je můj konec? Dál už sjem to endokázal dotáhnout? Pomyslel si Daisuke když dostal kopanec do břicha a spadl na záda.
Jenže najednou se podíval Daisuke k nebi a tam jakoby z mraků uviděl Killer-beeho, jak se usmívá a tak se taky usmál. Ne, tady to vše začíná! Dodal si Daisuke odhodlání a i přez bolest ze sebe skopl Rudého bleska a postavil se na nohy. "Víc nezvládneš Rudochu?" Řekl Daisuke provokativně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 22:48

Daisuke a Rudý blesk

Boj probíhal pořád stejně, Daisuke se snažil Rudý blesk co nejvíce naštvat, což se mu dařilo víc a víc. V tu chvíli Rudý blesk začal zářit neuvěřitelně rudým světlem. "Co se to děje?! Co jsi mi to udělal ty ubohý Daisuke?" Ptal se nechápavě Rudý blesk a začal v rukou točit s katanama, které začaly vytvářet silný vítr, ve kterém semtam problesknul Rudý blesk a přibližoval se k Daisukemu. "Furt si myslíš, že jsi silnější Daisuke?! Pořád jsi odhodlaný mě porazit a přivlastnit si moji sílu? Stále jsi tak hloupý a naivní?" Řval Rudý blesk na klečícího Daisukeho, který se pomalu začal zvedat.
"Nikdy mě neporazíš pokud nebudeš jako já a nebude ti vadit zabít každého, kdo se ti připlete do cesty." Pokračoval se svými slovy Rudý blesk a přibližoval se k Daisukemu. Bleskovi se v ruce začala formovat blesková rudá koule, kterou vymrštil na Daisukeho, ale Daisuke jen natáhl ruku a koule se mu o ní rozbila. "Já nemusim být jako ty, abych tě porazil." Zařval Daisuke a v tu chvíli byl před Rudým bleskem a prorval mu skrz břicho svoji katanu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový mistr (Aspire)   Nový mistr (Aspire) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový mistr (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mistr (Aspire)
» Nový rok
» Nový začátek
» Nový začiatok?
» Nový život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: