Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mistr (Aspire)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:22

Pomalu jsme vyšli z vesnice a ja bežel zase k tomu místu .. bežel jsem zase k tomu vodopádu a čekla jsem že mě daisuke bude stíhat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:27

Daisuke

Už to nebylo jako minule, kdy jsem svého senseie skoro nestíhal, ale nyní už jsem dokázal běžet vedle něj a to mohlo Neyrovi dojít, že jsem na zkoušky opravdu trénoval. Neptal jsem se na nic, jelikož jsem věděl, že když za běhu budu mluvit, tak se akorát unavim.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:28

Cesta ubíhala rychlejš než si mohl čekat ... bylo to asi proto že is byl stejně rychly a hlavně ž euž tam běžíme podruhé .. během mžiku jsem vstoupili na louku a asi tak kilometr před náma se nám tyčily kopce
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:31

Daisuke

"Fíha, sice už jsem rychlejší, ale fyzička se zase tak moc nezlepšila." Řekl jsem při čemž jsem se zasmál. "Takže co teď sensei?" Zeptal jsem se ho a doufal, že něco navrhne, jako vždy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:36

Neyro

Počkej za pár let si dáme závod z vesnice k vodopádu a uvidíš že mě i předženeš .. zasmál jsem se a pak se mě zeptal na tu ruhou otázku .. no Uvidime jak si se zlepšil jak si trénoval apd. vyskouším tvoje reflexi a tvoji obratrost s meči .. řkel jsem a usmál jsem se naněho a kopce které se před námý rýsovaly byly sitější a sytější což značilo že se ryhcle blížíme
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:49

Daisuke

"Yosh! Já budu tak trénovat, že vás porazim už brzy, tomu věřte!" Zvolal jsem s nadšení v hlase a dál běžel. "Doufám, že tedy zkouškou projdu na jedničku."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:57

Neyro

Pousmál jsem se naněho .. To předpokládám .. řekl jsem a dorazily jsme na prvník kopec odsud to bylo už jenom pár deítek metrů a ja zpomalil a šel jsem tam chuzí aby vydechl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:59

Daisuke

Začal jsem se smát a proběhl kolem senseie, při čemž jsem se zastavil zřejmě na místě, kam jsme šli. "Ha! Předběhl jsem vás už teď." začal jsem se znovu smát a radovat se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:20

Neyro

Začal jsem se smát .. Nojo .. chtěl jsem spomalit kuly tomu testu abys nabral dech řekl jsem a znělo to výmluvně ale byla to pravda protože ted ho měl čekat tvrdej test a pomalu jsem došel k vodopády a schodil štit na zem a klasicky jsem se zadíval na Killer-beeho a naruta který tam měly sochy
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:33

Daisuke

Bylo mi jasné, že nekecá a tak jsem se jen pousmál a také se podíval na Killer-beeho, toho Naruta jsem ani moc neřešil, jelikož jsem ho neznal, ale Killer-bee je můj vzor. "Takže se do toho dáme?" Optal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:35

Neyro

Jo ... řekl jsem a vytáhnul jsem ze štítu 2 katany a každou jsem si dal do jedné ruky .. první ukol je vyhnout se mím dvou katanám .. opravdu vyhnout nebo vykrýt .. zduraznil jsem jsem protož jsem nechtěl aby se u toho zranil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:44

Daisuke

V tu samou chvíli jsem vytáhl své dvě katany i já a třetí nechal stále v pochvě. Chvíli jsem váhal, jestli to fakt zvládnu, ale pak jsem souhlasně přikývnul a dal se do bojové pozice. "Tak jdeme na to."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:48

Neyro

Dobře .. řekl jsem a pak jsem se dvěma otočkamy přetočil kněmu a zautočil jedna katana šla ze zdola po hrudi a druhá po krku

Takahiro

Pomalu jsem s partákem přecházel kopce tedy on to přecházel já mu seděl na rameni v podobě havrana a nic jsem nedělal , v dálce se nám rýsoval vodopád ale postavy byly tak daleko že to spíše byly male tečky

Daisuke mohl mít špatný pocit jako přepadává normálně když se něco blíži
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:51

Rinaku

Nikdy se mi nelíbilo, jak se poflakoval, zatímco jsem ho já nosil.
Šel jsem v klidu a měl jsem nasazen svůj "tichý" a skoro nepřítomný výraz obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:52

Daisuke

Na nic jsem nečekal a nakoncentroval chakru do pravé nohy a od ní se odrazil dozadu, aby mě katany minuly, což mi také vyšlo, když v tu chvíli přišel ten pocit, pocit že se něco brzy stane. "Eh, sensei Neyro, víte jistě, že je zde bezpečno? Zase mám takový divný pocit." zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:58

Neyro

Vždy tu bylo bezpečno .. řekl jsem a pousmál jsem se .. ale máš pravdu .. něco citím .. řekl jsem a pomalu jsem se rozhlížel když votm už jsem zahledl postavu s havranem na rameni jak se pomalu rýsovala vy dálce ale plášt ještě splíval do plné černé

Takahiro

Moje havraní oko zachytilo 2 postavy u vodopádu a černá zornička se zvětšila když votm rinaku uslyšel můj hlas ... Jsou tam náký 2 ninjové musíme jít ale přez ně .. půjdu to omrknout .. řekl jsem nebo spíš on to tak slyšel a já jsem roztáhl křídla sice jsem mu lehce rozházel vlasy ale já jsem vklidu vzletěl a pomalu jsem kroužil nad těma dvouma až jsem si sedl na sochu naruta a tak nepříjemně jsem je černýma očima obhlížel
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:01

Rinaku

Vím o nich už deset minut...
Potupil jsem ho chladným hlasem. Šel jsem v klidu dál, beze změny kroku či něčeho jiného...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:00

Daisuke

Stál jsem tam a rozhlížel se kolem, ale to už přiletěl nějaký havran a já sebou cukl. "Co tady dělá havran, není to divné sensei?" Zeptal jsem se ho a sledoval dál havrana, připraven na všechno.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:14

Rinaku

V klidu jsem šel dál, i kolem těch dvou šašků, kteří si zde hráli na ninji.
Když jsem kolem nich procházel, ještě jsem jim daroval znechucený pohled. Byl to pohled, který už pár lidí jednou vidělo...
Poté jsem zavřel oči a v klidu šel dál, nemělo cenu se tady spotit s takovejma nulama...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:29

Neyro

Co si myslíš že děláš ??? .. řekl jsem znechucene při pohledu na Akatsuki plášt .. a moje katana se mu oběvila pod krkem ...

Takahiro

Jen jsem tam ak dál seděl a kroutil jsem zvědavě hlavou ze strany na stranu a pozoroval je
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:42

Rinaku

Do toho ti nic není... Běž si zase hrát s dětma...
Řekl jsem klidně, protože jsem měl ještě před katanou danou ruku, přes kterou se jen tak nedostane...
Druhá ruka mířila na jeho břicho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 23:49

Daisuke

Jenže já už na níc nečekal a ve chvíli, kdy Neyro zaútočil už jsem doskládal pečetě a můj ukazováček mířil na Rinaka, při čemž před ukazováčkem byla malá modrá raitonová koule. To je zase Akatsuki? Oni opravdu chtějí válčit. Pomyslel jsem si při pohledu na ně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:43

Neyro

Druhou rukou jsem překřížil tu jeho a protočil jí a uskočil aby mohl Daisuke v klidu zautočit skočil jsem ke svýmu štítu a hodil jsem si ho na záda ... Přez nás se do kumogakure nedostaneš

Takahiro

Za obouma se oběvila černá záře což daisukeho mohlo vylekat a na vodu dopadla postava v Akatsuki plášti Yare Yare ... řekla svým tichím hlasem ... Víš co pohraj si tu snimi a já mezitím pujdu udělat naš ukol v kumogakure .. nabýdnul jsem partákovy a v klidu jsem si klekl ana vodu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:08

Rinaku

Zase máš ty svý záchvaty strachu???
Potupil jsem svého parťáka znovu.
V rychlosti jsem uskočil znovu ihned poté, co mě ten Neyro přestal ohrožovat, takže jsem se vyhnul případnému útoku Daisukeho...
Připravil jsem se na boj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:53

Takahiro

Odkašlal jsem si ... jenom ti nechávám malý ryby abych si nechal pro sebe celou vesnici .. řekl jsem škodolibě a pak jsem pomalu šel po vodě až jsem došel na pevninu ... Uvidíme se potom ... řekl jsem chladně a oběvila se oná černá záře a já jsem s eproměnil v havrana a pomalu letěl pryč

Neyro

Rotočil jsem meč v ruce a na takahira vyletěly 2 charový koule ale těm se vyhnul .. Daisuke prosím tě drž se vzadu .. řekl jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mistr (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mistr (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nový mistr (Aspire)
» Aspire grafika
» Charakter - Aspire
» Monstrum ??? KDE?! (Aspire)
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: