Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznamovací hra (likuku0 , krumla)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 15:01

Likku

Když jsem zahlídl pohyb na tom místě tak mě instinky nutili vyplavat znovu na povrch, nicméně jsem byl velmi zvědavej na tu senseiovu techniku a tak jsem plavat směrem k tomu pohybu.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 15:11

Natsu Akawai

Dochádzal mi kyslík a tak som sa vynoril na hladinu a nadýchol som sa. Potom ma znova nejaká vlna ponorila do vody a tak som sa znovu ponoril hlbšie a hlbšie a hladal som niečo, čo by mi pripomýnalo zlatý odlesk alebo nieč ov tom štýle.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 10:43

Likku -> Po chvilce co si plaval za tím pohybem si mohl spatřit velký černý stín který se ktobě přibližoval slušnou rychlostí a stín byl pořád větší a větší...

Natsu -> Na dnu v písku si mohl zahlédnout malý zlatý odlesk něčeho špičatého...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:18

Natsu Akawai

Tam to je! pomyslel som si keď som uvydel nejaký zlatý odlesk. Rýchlo som plával k tomu no po chvíľke som ho stratil a tak som začal prečesávať dno. Tu to niekde bolo, tu to niekde bolo. Rozmýšlal som a pozornejšie som sa zameral na to miesto kde som uvidel ten zlatý odlesk.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 16:39

Likku

Pohyb stínu mě vylekal, tak jsem raději začal pravat rychle na hladinu. Sakra to nám to nemůže nějak ulehčit? to nám to pořád musí ztěžovat?...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:11

krumla -> Písek se odvalil a Natsu spatřil......kus železné pozlacené plechovky od jídla.

Likku -> Stín se přibližoval čím dál víc a obrys byl větší a větší..Likku mohl spatřit siluetu velkého žraloka
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:41

Likku

Hmm žralok, nádkerná paryba, kdybych měl víc času a kdybys mě nechtěl sežrat tak bych tu zůstal, pomyslel jsem si a přidal chykru do svojí ruky, kdyby se ke mě přiblížil nezdravě blízko tak jsem byl připravenej do něj plnou silou praštit.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:55

Natsu Akawai

Celou silou som od zlosti začal mlátiť do piesku ale to mi už došiel kyslík a tak som sa vynoril nad hladinu. Rýchlo som dýchal a potom som sa ešte raz andýchol a plával som o kúsok ďalej či to nenájdem tam. Ponoril som sa na dno a začal som prehladávať určitú plochu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 15:08

likuku0 -> Žralok byl už hodně blízko tak si ho konečně mohl spatřit..měřil asi 3 metry a měl bílomodrou kůži..otevřel obří tlamu a kousnul po tobě..

krumla -> Všude kolem nic nebylo je písek a malý kamenný skalky.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 19:57

Likku

když se ke mě dostal tak blízko tak už jsem neměl na výběr, prudce jsem se otočil, použil na něj memai a pak se ho ještě snažil plnou silou praštit.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 21:01

Natsu Akawai

Znova som sa vyštveral na hladinu a tá stupidná misia ma už dosť štvala. Preplával som ako taký kus ďalej a znova som na dne začal hladať niečo so zlatým odleskom.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 21:40

Likku -> Pěst se ti povedla a žralok se odklonil ke dnu..vtom si ovšem zahlídl další 4 siluety žraloků jak krouží kolem tebe do kolečka..

Natsu -> Když si prohledával dno tak si se zamotal do do mořských řas a nemohl si vůbec hýbat rukama..pomalu ti docházel kyslík a hrubou silou si se z toho nemohl dostat..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 21:55

Likku

Tohle nedám.... pomyslel jsem si a plaval plnou rychlostí k hladině, byl jsem ale připravenej se kdykoli začít bránit.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 16:25

Natsu Akawai


Tss. sakra. Pomyslel som si keď už mi takmer došiel kyslík a stále som sa mikal aby som si uvolnil ruky. Tak to skúsime hmm? malo by to pomôcť tak ako s tými lanami čím sme mali zviazané ruky. Zamyslel som sa a pustil som do tých lián svoju raiton chakru, čakal som či to výde.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 16:33

Likku -> Než si doplaval na hladinu tak sis všiml že mezi tebou a hladinou je další žralok..v tom se ostatní začali přibližovat směrem ktobě ze všech stran...

kruma -> Pár si jích zničil ale vtom se na tebe namotali další a další..ty mořské řasy byly jako živé..čím víc si je ničil tím víc se tě jich zase chytlo..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 16:49

Natsu Akawai


Sakra... je ich tu hrozne vela. Pomyslel som si keď sa na mňa nalepila ďalšie riasa. Prečo ma to furt obmotáva? spýtal som sa sám seba no potom ma niečo napadlo. Ech.. čo ak si to myslí že tomu chcem ublížiť? tak dobre.. skúsime to teda.. už mi neostáva veľa času takmer úplne mi došiel kyslík. rozmýšlal som no potom som sa rozhodol a úplne som sa znehybnil. Prestal som ťahať a kopať. Proste som úplne uvolnil svaly a nerobil som žiaden pohyb.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 19:24

Likku

Sakta, zbývá mi už jenom jedna šance... pomyslel jsem si a plaval rychle k tomu žralokovy, kterej byl nade mnou, hned jak jsem se k němu dostal tak jsem ho plnou silou praštil...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 19:41

Natsu -> Ještě chvilku tě "ošahávaly" po celém těle a když ses úplně přestal hýbat tak se uvolnily a pustily tě.

Likku -> Žraloka si udeřil a ten mírně "odlítl" vtom na tebe ovšem zaútočil druhý žralok a kousl tě do nohy..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 19:57

Natsu Akawai

Keď ma pustili tak som rýchlo zamieril k hladine a bolo už načase. Prerívane som dýchal a približne som si zapamätal miesto kde boli tie rastliny. Chvíľu som bol ešte nad vodou no potom som odplával hodne veľký kus ďalej a tam som sa znova ponoril. Ešte niečo a kašlem na túto tu skúšku, za môj život mi to nestojí. Pomyslel som si pri tom ako som prehladával dno.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 21:15

Likku

Žralok mě kousl do nohy a mým tělem prošla pronikavá bolest, chvilku jsem váhal a pak jsem začal dál rychle plavat směrem k hladině.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 14:18

Natsu -> Na dnu bylo opět temno a moc si toho neviděl..v tom sis všiml že před tebou je nějaká "propast" a podle sklonu se zdála velmi hluboká...

Likku -> V tom zaútočil další žralok a kousl do druhé nohy..tentokrát ti žraločí zuby zajely až hluboko do masa...Už si byl jen kousek ke hladině..

// Upozorňuji že to moře vypadá nějak takto Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 1207514183ilxsdfn + hustý silný déšť...je hodně obtížné plavat v té vodě natož v těch vlnách být chvíli nad hladinou..takže čas na nadechnutí je opravdu malý..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 16:59

Likku

Taijutsu skutečně nebyla moje specialita, tak mi nezbíval nic jinýho, než toho žraloka kopnout a plava dál ke hladině.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:03

Natsu Akawai

Keď som uvidel tú propast tak som sa snažil rýchlo vyplávať na hladinu. Vlny boli také silné že ma zmietali a to som ešte nebol vynorený. Rýchlo som sa vynoril no v tom ma znova nejaká vlna ztiahla späť hlbšie do vody. Tak som to skúsil teraz a ako tak osm sa stihol na plné plúca nadýchnuť, kým ma ďalšia obrovsá vlna nehodila späť hlbšie do vody. Tentokrát som sa nepokúšal vyplávať na hladinu ale išiel som priamo k tej priepasti. Teda ak ten shuriken padol tam tak sa s ním rovno môžem rozlúčiť. Pomyslel som si keď sa mi na prvý pohlad zdalo že nemá konca kraja.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:11

Likku -> Když si odkopl žraloka tak si byl už konečně těsně u hladiny...žraloci se za tebou řítili..

Natsu -> Když si plaval hlouběji a hlouběji tak jsi viděl čím dál hůř. Už ani hladinu nad sebou si nemohl vidět..všude kolem byla temná voda a byla čím dál studenější...vtom si pod sebou zahlédl cosi velkého.Po pár sekundách si mohl spatřit velkou loď která podle vzhledu byla už dlouho potopená...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:39

Natsu Akawai

Možno by som aj išiel ďalej ale už mi znova dochádzal kyslík a myslel som si že mi z toho tlaku vybuchne hlava. Rýchlo som zamieril smerom hore aj keď to bolo dosť ťažké kvôli tlaku ktorý tak hlboko bol. Toto mi za to nestojí. Pomyslel som si znova trocha naštvane a ešte viac som zabral nohami a rukami. Nenechám sa zabiť kvôli nejakému shurikenu, a navyše nemám vôbec chuť ísť k tomu vraku, kto vie čo tam môže byť, najskôr tam budú minimálne znova tie riasy a pravdepodobnejśie tam bude aj niečo horšieho. rozmýšlal som cestou hore.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trénink smrti (krumla , likuku0)
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: