Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznamovací hra (likuku0 , krumla)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 21:10

Kiyoshi Yuichi

Nevěřím svím očím...vy..jste fakt přežili...neuvěřitelné.. V mém hlasu byl slyšet úžas a nadšení.. Popravdě..kdyby jste nezískaly ten shuriken..tak bych vás tam nechal..ale jste první co ho našli a získali proto jsem vám pomohl..No každopádně..sledoval jsem celou bitvu a i přesto že Natsu získal shuriken..tak ho nenaučím novou techniku ale naučím jí tady našemu mořeplavci.. Ironicky jsem se zasmál a vzal jsem Natsuovi shuriken z ruky .. Bojoval si statečně i za použití genjutsu..to si zaslouží velkou odvahu..a proto..se teď..oba dva..stanete mím prvním týmem..blahopřeji.. Podal jem Likkuovi shuriken s úsměvem a koukl jsem na Natsua.. Ten vodní muž..je teď vněm..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 21:30

Natsu Akawai

Bolo mi úplne jedno koho naućí novú techniku, len som sa postavil a pozrel som sa na senseia. Takže to všetko bolo skutočné? To dievča .. aj ten týpek? spýtal som sa ešte raz a chytil som sa za brucho. Sakra.. čo sa to stalo? je ešte stále vo mne? bol vôbec niekedy vo mne? pýtal som sa sám seba trochu hystericky.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 21:31

Likku

Byl jsem hrdý i překvapený naráz, protože jsem nečekal, že tu techniku naučí mě, ale vůbec mi to nevadilo... A co to tam v tý vodě vlastně bylo, mistře?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 21:56

Kiyoshi Yuichi

Ano západní moře u Kumogakure no Sato je opravdu zvláštní a pozoruhodné..a vše co jste viděli bylo skutečné.. Natsu...ten co se do tebe vpečetil je napůl summon a napůl člověk..tito tvorové můžou být opravdu mocní.Je obtížné i pro Jounina něco takového porazit..ale tohle nejspíš vůbec nečekal..překvapil si ho..tak aby nezemřel..zapečetil se do tvého těla a teď si jeho schránka..bohužel..ani já nevím jaké to pro tebe může mít následky..a protože jsem nečekal že něco takového přežijete tak se ti omlouvám že jsem tě něčemu takovému vystavil.. Odpověděl jsem jim stručně a otočil jsem se knim zády.. Teď se běžte domu prospat..zítra v 7:00 se sejdem opět tady.. Sotva jsem to dořekl a už místo mého těla tam zbyl jen bílý obláček..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 22:02

Natsu Akawai


Len so mprikívol. Rýchlo som vyliezol na skalu kde som mal veci a potom som sa začal obliekať. Znova som si na seba pripevnil reťaze a zamieril som si to k môjmu súčasnému domu. Takže sa do mna zapečatil? to znamená.. že som teraz niečo ako jinchuriki? len trochu inak? pýtal som sa sám seba a trochu ma striaslo.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 22:05

Likku

Díky za pomoc, řekl jsem Natsovi stroze a ani ho nepozdravil, sbalil se a vydal se domu, bolelo mě ceký tělo a už jsem se těšil až si lehnu... Jesli tohle budeme zažívat každý den...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Trénink smrti (krumla , likuku0)
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: