Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznamovací hra (likuku0 , krumla)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:46

Natsu -> V tom si hlavě zaslechl ženský hlas.. Nechodcházej.....vrať se knám cukrouši... Zdálo se ti jakoby hlas šel z lodi a přitom jakoby tvé tělo chtělo plavat zpátky k lodi..byl to zvláští pocit..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:54

Natsu Akawai

hmm? kto to je? pomyslel som si a spýtavo som sa pozrel späť na loď. Ksakru čo to robím? nechcem sa tu zadusiť. rozmýšlal som no bojoval som s túžbou obrátiť sa a plávať späť. Ne..nepôjdem tam!! rozkázaval som si v mysli no telo ma bohvie ako neposlúchalo a ja som nemal namietky. Pomaly som namieril k lodi no vtedy som sa pozabudol a nadýchol som sa trochu slanej vody. Zadusil som príval kašlania pretože som vedel že by to bol môj koniec no bol som rád že sa to stalo pretože ma to vytrhlo z rozmýšlania a ja som znova tentokrát čo najrýchlejšie plával k hladine.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:13


Natsu -> Když si se obrátil spatřil si před sebou dokonale nádhernou dívku z které si ani oči spustit nemohl...místo nohou měla krásnou svítivě modrou ploutev.Tmavá a studená voda kolem se proměnila na krásnou křišťálově modrou vodu která osvítila vše kolem..
Přitiskla se ktobě svím tělem a přitiskla své rty na tvé..ve svích plicích si najednou mohl ucítit spoustu kyslíku a bylo to jako by si se nadechl čerstvého svěžího vánku...
Když si měl dost kyslíku tak tě chytla za ruku a začla tě táhnout dolů k lodi..
Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Animebabes466
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:15

Likku

Žraloci podemnou mi dodali na rychlosti a já jsem plnou rychlostí a já vyskočil na hladinu a prudce se nadech, snažil jsem se vydržet na hladině co nejdíl a vyhejbat se vlnám...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:17

Natsu Akawai

Očarene som sa pozeral na to dievča a v podstate som bol dokonale ohromený jej krásou. Nechal som sa ťahať ďalej k lodi a všetky zmysli sa obrátili k nej.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:32


Likku -> Chvilku si se úspěšně vyhýbal vlnám ale né na dlouho..po několika vteřinách tě silná vlna opět strhnula pod vodu... žraloci kroužili kolem jednoho místa a když si se vzpamatoval mohl si zahlídnout nějakou hodně podivnou osobu která ti mohla nahnat až strach...

???

Jsi synem smrti...červe ! Řekl jsem hrubým hlasem a ten se rozezněl po celém okolí.Do ruky jsem pozvedl svůj trojzubec a žraloci se kolem mě sformovali..

Pro Likkua to mohlo být dost neobvyklý protože vlastně mluvil pod vodou..

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Poseidoni

Natsu -> Dívka tě dotáhla až k lodi a plavala stebou mezi všemi místnostmi které byly uvnitř.. když tě dotáhla do hlavní kajuty poukázala ti na kormidlo které bylo zaseklé v kousku skály a vněm byl zabodlý zlatý shuriken který zářil po okolí..

Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:46

Natsu Akawai

Poobzeral som sa a potom som uvidel ten zlatý shuriken Pomaly som putil ruku toho vodného dievčaťa a doplával som bližšie k tomu shurikenu. Už som sa ho chcel chytiť no potom som sa zastavil a spýtavým pohladom ktorý hovoril niečo v type. Smiem? som sa pozrel na to vodné dievča.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:49

Natsu -> Pouze přikývla s úsměvem a její dlouhé třpitivé vlasy zavlály ve vodě..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:57

Likku

Nechchi s tebou bojovat! zakřičel jsem na něj a připravil si matoucí genjutsu. Sakra, co se to děje, on je očividně přizpůsobenej na boj ve vodě... přemýšlel jsem o svých dalších krocích...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 21:07

Natsu Akawai

Pomaly som položil ruku na ten shuriken a vykrútil som ho z dreva. Obzrel som si ho a podyšiel som k tomu vodnému dievčaťu. Jemne som sa usmial a spravil som niečo ako menší úklon na znak toho že jej ďakujem. Potom som pomaly vyplával z dverí a rizhliadal sa kade asi bude východ.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 21:24

Likku -> // Pod vodou mluvit nemůžeš Cool laugh

???

Budeš muset... Řekl jsem hrubým hlasem a mávl jsem rukou..vtom se na tebe vyřítilo 10 žraloků najednou...

Natsu ->

Cesta kudy jste tam plavali byla krásně rozzářená takže si měl vyznačenou cestu kudy ven..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 21:31

Natsu Akawai

Otočil som sa k tomu dievčaťu a zakýval som jej na rozlúčku. Usmial som sa no to už som bol zase takmer na dne s kyslíkom a tak som sa otočil a zamieril som si to z lode a na hladinu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:45

Likku

Sakra, co se zo děje... všechno je tu tak nereálný... Musim se zkusit uvolnit... Kai - zastavil jsem si tok chakry a pokud by to nefungovalo tak bych se připravil na obranu a použil matoucí genjutsu na nepřítele...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:51

Natsu -> Když si plaval na hladinu viděl si Likkua jak stojí proti nějakému "vodnímu" muži s trojzubcem který na něj zrovna poslal žraloky..

Likku -> Genjutsu to nebylo..to co se dělo bylo opravdu skutečné..když si použil Genjutsu hned si zjistil že to na něj nepůsobí a nic se nestalo.Vtom se ti jeden žralok zakousl do ruky a druhý ti zaútočil na krk.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:55

Natsu Akawai

Bez váhania som vyplával k tomu týkovi pri čom som si vložil chakru do nôh a do rúk aby som bol rýchlejší. Keď som bol bližšie tak som sa mu snažil chytiť trojzubec. Ak ho chytím skončil, tu sme vo vode a to je ešte k tomu mokrý kov.. ak do toho prevediem raiton chakru tak by mal byť rád že to prežije. Pomyslel som si a zahnal som sa rukou po jeho trojzubci.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:00

Likku

Prakticky jediné co jsem uměl bylo genjutsu a tak mi nezbývalo nic moc jinýho než se snažit ze sebe "skopat" všechny žraloky. Hned pak jsem uviděl Natsa/Natsua. Sakra, nemůžu nic dělat... snad mi helfne...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:30

Natsu -> Podařilo se ti chytit mu trojzubec..

Likku -> Pár žraloků si od sebe odkopl ale další pořád útočili..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:45

Natsu Akawai

Konečne som ho uchopil a vtedy som doň vložil podstatne dosť veľkú časť svojej raiton chakry. Myšlienkami som bol pri tej vodnej dievčine, aj keď on bol asi muž tak sa celkom dosť podobali a ja som ho nechcel upiecť zaživa, teda tajne v podvedomý som dúfal že mu to až tak neublíži a že rozumne pustí ten trojzubec.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:52

Likku

Dál jsem marně zápasil se žraloky, bez vybavení jsem neměl moc šancí a taky už jsem dlouho krvácel a tak se na mě začal projevovat nedostatek krve, což mělo za následek další zpomalení mý pohyblivosti.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:25



???

Raiton byla moja největší slabina když jsem byl ve vodě.. Áááárghh néé ! Otčéé já ještě nechci zemřít ! Křičel jsem když do mě proudil el. proud a tak mi nezbývalo než udělat jedinou věc.. Na každém prstu se mi sformovala chakra a já udeřil Natsua silně do břicha přičemž se mu na hrudi vytvořila divná pečeť a já se do ní vcucnul jako proud vody i s trojzubcem...

Žraloci se zastavili a v mžiku odplavali pryč od Likkua..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:36

Likku

Stěži jsem se dostal na hladinu a vysílením jsem se na ní sotva udržel, i když to mýmu egu dělalo problémy, tak mi nezbývalo nic jinýho než poprosit Natsa: Prosím... sám to nezvládnu... a pak jsem byl už slabej i na to abych mluvil...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:54

Natsu Akawai

Ostal som ponorený vo vode. S..sakra.. čo t.. to? spýtal som sa v mysli sám seba a chytil som si brucho. Mal som neskutočne divný pociť že sa mi v ňom hýbe voda. Dosť to bolelo no potom mi tá "voda" prešla do chrbta a mna chytil celkom veľký kŕč a začal som sa trochu dusiť.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 20:01

Likku -> V tom se voda uklidnila a na obloze zase vysvitlo slunce..na zrátu krve si ztrácel vědomí ale ještě než si usnul tak si spatřil siluetu Senseie jak ktobě přiběhl a vzal tě na záda.
Rychle běžel zpátky na pevninu a tam Likkua položil na zem a obvázal mu zranění.

Natsu -> Byl si téměř bez kyslíku a zatmělo se ti před očima..vtom si ovšem ucitíl dotek lidské ruky a spatřil si Senseie jak tě vzal a vyplaval s tebou nahladinu.Rychlejším tempem stebou doplaval na pevninu a položil tě hned vedle likkua

Po cca 30ti minutách jste oba 2 nabrali vědomí.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 20:05

Likku

Probral jsem se vedle Natsa a podíval se na senseie, Co to tam pod vodou bylo? pak jsem si všiml, že jsem ošetřenej a že je mi vlastně na to, co se stalo, docela dobře a tak mi nezbývalo nic jiného než dodat Děkuju...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 20:08

Natsu Akawai

Pomaly som otvoril oći a pozeral som sa na oblohu. nechcelo sa mi moc hovoriť. Pozeral som sa na oblohu a myslel som na to dievča, pri čom som stále držal v jednej ruke ten shuriken. Potom som sa pomaly otočil na senseia. To dievča.. bolo to iba genjutsu? spýtal som sa ho s pevným hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trénink smrti (krumla , likuku0)
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: