Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta k ovládaní (Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 18:47

Došly jsme hodně daleko od vesnice... byly jsme v lese

Mizuki Seiji

vytáhnul jsem svůj obří svitek nazádech ... a rozbalil ho .. uprsotřed byly pečetě a oklem toho byly samý jména bylo jich aspon 100 ... mužu poprosit kapku tovji krve ?? .. řekl a podla dýku
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:14

Nero

Nahlas jsem polknul a uchopil jsem kudlu.. D..dobře Kudlou jsem si silněji zajel do prstu a rozřízlý prst jsem podal senseiovi .. Auu štípe to
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 19:41

Mizuki Seiji

Vzal jsem si tu dýku a dal ji nad pečet .. kapka krve spadla a počet se začla měnit ... po pár vteřinách se na svitku oběvilo tvoje jméno černou barvou ... černých barev tam byly 4
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 20:30

Nero

Co znamenají ty jména ? A co znamená když je barva toho jména černá? Zvědavě jsem se vyptával..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:35

Mizuki Seiji

To jsou jména lidi , kteří vlastnili démona .. řekl jsem v klidu .. a ty si uviděl i mé jméno
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:40

Nero

Vy jste byl taky jinchuuriky ? Trošku překvapivě jsem na něj koukl a potom se mi ve tváři objevil menší úsměv... Yosh..tak to si budem rozumět..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:43

Mizuki Seiji

Vlastnil ... jsem toho samého démona co ty ... řekl jsem mile ... pak se tě dotknul 2 prstama na urovni pupíku a tebou něco proběhlo .. a v hlavě si uslyšel vrčejícího démona coněco dost naštvalo... GRRRRRRRRR
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:47

Nero

Co to ?? Vykulil jsem oči a trošku mě vyděsil řev démona.. N..nevím co jste udělal ale Sanbimu se to nelíbilo...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:48

Mizuki Seiji

Mojí chakru si dost dobře pomatuje ... řekl jsem mu celkem chladně .... a zabalil svitek
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:50

Nero

A co jste to udělal ? Zeptal jsem se ho nechápavě
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:20

Mizuki Seiji

Vložil jsem do tebe svoji chakru .. abych tě mohl kontrolovat .. řekl jsem mile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 19:27

Nero

Um..aha a co teď? Taky jsem řekl mile a úsmál jsem se..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 01:39

Mizuki Seiji

Ted tě naučím techniku suitonu .. řekl obecně a pousmál se
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 12:48

Nero

Suitonu??..ale...já používám živel Katon Nechápavě jsem na něj pohlížel a přitom mi po tváři zteklo několik kapek potu.. Jak se mám naučit živel který je přesný opak toho mého ? To nezvládnu..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:25

Mizuki Seiji

A v tom to právě je .... naučím tě 2 techniky jednou .... řekl a usmál se na tebe ... Tvůj démon ti vtom milerád pomůže ... že ? .. zeptal se potichu a demon v tobě zavrčel
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:53

Nero

No nemyslím si že mi v tom pomůže.. Ironicky jsem se usmál a podrbal jsem se na hlavě.. to bude silnej oříšek..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 14:23

Mizuki Seiji

Jo , to předpokládám .. řekl jsem a pousmál jsem se , můj smotanej svitek jsem povesil na strom a rozdělal ho udělal pečetě a udeřil do pečetě na svitku .... najednou se kolem nás oběvila asi tak 20 mestrů odnás modrá bariera která nas obtočil a zajištovala aby nikdo nevstoupil .. ta pak náhle zmyzela nebo spíš se zneviditelnila .... a já jsem odskočil dozadu aby jsme mohly začít
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:01

Nero

Trošku hlasitěji jsem polknul a podrbal jsem se na hlavě... Eh..bariéra ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:07

Mizuki Seiji

Podstoupíme jiný spůsob tréningu ... řekl ti ... Protože jsem bývalý jinchuuriky ... vím jak zneužít tvého démona aby ti pomohl .. ale vše se může vymknout kontrole a pokud se tak stane tvůj démon aktivuje svoji chakru a ta bude vystopovatelná přes 10 kilometrů ... ale tato bariera zamezí aby se naše chakra nedostala dál od nás .. a navíc zjistím kdyby se jí snažil někdo probourat ... máme tu 15x15 metrů .. snad to bude stačil .... podrobně ti vystvětlil a začal skládat pečetě a tys ubec netušil naco
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 22:21

Nero

Opět jsem hlasitě polknul a po tváři mi ztekla kapka potu.. Ten čas neztrácí...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 23:14

Mizuki Seiji

Doskládal jsem pečetě a napnul ruku Gogyo Fuuin .. řekl jsem a na konečkách prstů se mi oběvili živly všech pět najednou jsem zmyzel a oběvil se před tebou zamnou byla lehká průsvitná žlutá čára a ty prsty jsem vrazil na tvoji pečet na břichu a ty si ucítil něco jako omezení
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 21:09

Nero

Moje tělo se zatřáslo a já jsem silně zakašlal .. C..c..co..to.. ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 21:19

Mizuki Seiji

Dal jsem ruku poděl těla a odskočil ... pečet nebyla stabilizována na tvoji chakru .. tudíž by si měl problem udělat techniku ... nyní chakry rozděluje bariera a ty se budeš moct soustředit vždy na jednu zních ... katon , suiton .. řekl jsem a pousmál se ... tak a ted se mě snaž zabít ... řekl vyrovnaně a potišejc znělo to dost vážně a strašidelně
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 21:22

Nero

Polknul jsem a šáhl jsem po meči.. Ehm..tohle je na mě moc chytrý..co mám teda dělat...kromě toho že vás mám...eh ,..zabít ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 22:11

Mizuki Seiji

Protočil jsem očima .... prostě se mě snaž zabit ... jako kdybych ti něco udělal .. nesnášej mě ... řekl jse mmu arogantně a poskládal pečetě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta k ovládaní (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k ovládaní (Nero)   Cesta k ovládaní (Nero) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta k ovládaní (Nero)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cesta zatracených (Nero)
» Cesta zaslíbení(Nero)
» Louka č.2 -> Karadin , Nero
» Nero
» Charakter - Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: