Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta zatracených (Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:25

Vyšel si z vesnice a před sebou si uviděl 2 směry .. jeden vedl přez velkou písečnou pláninu a druhý před řeky a jezera ... Vesnice už zatebou zmyzela
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:41

Nero

Když jsem zahlídl 2 směry tak jsem se nachvilku zastavil a rozhlídl se kolem... Po minutové přestávce jsem usoudil že cesta přes řeky a jezera bude lepší a příjemnější... Přidal jsem do kroku a vydal jsem se na cestu..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:58

Nero ->Vydal si se cestou vody ... cestou kde byl před tebou samej velkej rybník a uprostřed ních byl často kus pevniny a na ní ostrůvek s jeskyní .. šel si dál a protože blyo po poledni tak se začla tvořit mlha a tys čím dál tím hůř viděl .. a ktomu si musel používat chakru ke přebrodení řek a jezer .. neviděl si nikoho
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 23:21

Nero

To sou podmínky... Odfrknul jsem si..a jelikož se začala tvořit mlha tak jsem přidal do kroku a po chvilce jsem už běžel poměrně velkou rychlostí... Doufal jsem že brzy narazím na nějaké pěkné místo..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 00:04

Nero -> Nenarazil si na nic ale behem pár desítek minut už si nic neviděl a všude byla mlha ... a ty si začal mít blbej pocít ... jelsti je ta mlha ubec přirozená
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 00:12

Nero

Mlha se mi moc nezdála.. ale nezbývalo mi nic jinýho než pokračovat ve své cestě.. Svoje tempo jsem zpomalil a rozhlížel jsem se kolem.. byl jsem ostražitý a dával jsem pozor na vše podezřelé...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 00:38

Nero -> bežel si dál za nosem a kvůly mlze si ani neveděl jak daleko si už uběhl, celou dobu to bylo jedno a to same jezero ale ono se táhlo kilometry což si nevěděl .... bežel asi asi 20 minit .. když najednou ti podjela noha a vyřítila se na tebe vlna
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 00:46

Nero

Když jsem si všiml vlny tak jsem rychle zkoncetroval chakru do nohou a odrazil jsem od vody několik metrů do vzduchu tak,že mě vlna minula. Když jsem zas dopadal na vodu tak jsem složil pečeť a zastavil tok svojí chakry..potom jsem řekl tichým hlasem Kai a čekal,zda nejsem v genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 00:50

Nebyl si .. mlha byla ninjutsu jak si mohl poznat ale žádné genjutsu v okolý nebylo .. když vtom si ve stínu mlhy nebo spíš ... stín té postavy uvidlě v mlze .... Koho pak to tu máme ... řekla ti od pohledu vysoká štíhlá postava ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 01:03

Nero

Co si zač ? Řekl jsem neutrálním hlasem a poupravil jsem si batoh na zádech.. Nemám čas na nějaké šarvátky.. co odemě chceš ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 01:06

???

To co každý ... Tvé vybavení ... tvé schopnosti a tvůj život ... řekl jsem tajemně a moje černá silueta v mlze zmizela ... a tys najednou uvítil ostrý meč na krku ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 01:13

Nero

Na tohle nemám čas... Řekl jsem klidně a to už jsem kloubama silně udeřil ze spoda do ostří a tím jsem ho odpinkl do vzduchu..v tu chvíli jsem se ohnal levačkou a silně jsem ho udeřil loktem do žeber... do mého úderu jsem nahromadil chakru a v momentu doteku jsem jí vypustil tak, že rána mu mohla zlomit několik žeber a ještě ho dost daleko odhodit..
Vše proběhlo tak rychle že pokud to nebyl nějaký vyšší jounin tak bylo skoro nemožné tohle vyblokovat..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 01:18

???

Podařilo se ti mě trefit až nato že ... Poof ... ozval se lehký vybuch a oběivl se mráček ... Myslíš že nemáš na vybranou ... oběvila se zase černá sileuta postavy pár metrů před tebe a tebe nc chhtlo za nohu ... byla to voda a byka ve tvaru lidské ruky
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 01:27

Nero

Hm.. Když mě chytla ta ruka tak sem neváhal a do nohy jsem nahromadil chakru na čež jsem udělal salto dozádu a tím tu ruku doslova "rozkopl"..
Překážíš mi.. Řekl jsem už docela podrážděným hlasem a z kapsi vytáhl mezi všechny prsty na obou rukách shurikeny a hodil je po té siluetě.. Shurikeny letěli na všechny strany tak aby nebylo úniku.. jeden letěl nad hlavu,druhý doprava další doleva a takhle všechny..včetně prostředka (jeho samotného). Můj poslední shuriken mířil na nohy kdyby se chtěl potopit tak to schytá přímo do hlavy..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 13:51

???

Uslyšel si hlasity povzdych a jak proletěly shurikeny tou postavu tak ta postava se pomalu vytrácela jako kdyby byla rozřezaná až uplně zmyzela ... Najednou si dostal kop do břicha a nějaká obvázaná vyssoká postava byla u tebe druhou nohou tě obkročila a pak tě schodala na vodu a ta tě až na hlavu obalila ... Vážně nevíš co jsem zač a nebo co je zač ta technika .. řekla osoba znaveně a ty ses nemohl vůbec hábat nat používat svoji chakru ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 20:03

Nero

Nevim a upřímně ...mě to ani nezajímá.. Řekl jsem pořád stejným tónem a voda která mě obalila mě vůbec nezajímala.. čekal jsem co se bude dít a můj výraz na tváři se nezměnil...jako bych byl bez emocí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 20:08

???

Dobrá hochu .. řekl jsem potichu a sklonil jsem se nad tebe a dal jsem ti loktem do spánku ... a si ty upadl do bezvědomí

O několik hodin později

Pomalu si se probýral ... neměl si u sebe svoje věci první co si zjistil že tě přivázly nějakm lankem ze kterýho vyzařovala chakra .. byl si přivázenej k dřevěnýmu sloupu a cítil si jak tě lanka škrtí na nouhou na kolem zápěstí .. byl si v nějaké černé místnosti vlastně byl to malý domek .. vens i viděl jenom malou škrvírkou ve prostřed dveří a zkz tu prozařoval sluneční paprsek ale každou hvilku mizel protože před tvým domem pořád někdo v neurčitých intervalech procházel .. tvuj batoh s věcmy byl v rohu toho domku a z venčí si sem tam slyšel nákej křik či výbuch ale boji se ot ubec nepodobalo
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 20:24

Nero

Pomalu jsem otevřel oči a rozhlídl se kolem... Co to ?... .. Chakrové lanka mě pevně škrtila a mě to bylo celkem nepříjemné..tak jsem sebou začal trochu házet a cukat sebou.. To jsem teda moc daleko nedošel...sotva vytáhnu paty z Kumo a už jsem zajatec.. .. Je tu někdo? Řekl jsem trochu hlasitěji a čekal..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 20:28

lanka se lehce povolili a zase si slyšel zaskřípání což znamenalo že se zablokovaly ale už tě neškrtili ... Když si zavolal tak si uslyšel jak někdo přiběhl k baráku a dírka na měsíční paprsky byla tmavá .. pak ale ta osoba si to rozmyslela a bežela zase zpátky ..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 20:37

Nero

H-Hej ty ! Počkej !.. Křikl jsem na osobu a doufal že se vrátí..přestávalo mě totiž bavit být tu zavřený a ještě jak moucha v pavučině.. Co po mě sakra chtěj..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 00:37

???

Vykopl jsem dveře najednou nera uzářil sluneční svit ... Už si se vzbudil jo ?! ... řekla mohutná osoba hlubokým hlasem a přistoupila k nerovi ... Projdeš se za naším šefem jo ? ... zeptala se tě osoba a nato už tě pomalu rozvazovala ale ještě než tak udělala najednou ti ruce spojila náká zakroucená železná tyč ve který si neměl ani trochu prostoru a on tě dorozvázal a chytnul pod ramenem .. Pujdeš semnou .. řekl jsem a pomlau jsme vycházely z baráku ... ocelové tyčky byly hodně silné a fyzickou silou se snima ubec nic nedalo dělat citíl si jak ti z pod kůže tahaj pomalu chakru .. násilně
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 00:47

Nero

Nijak jsem neprotestoval protože to ani nemělo smysl.. Pomalu jsem kráčel s neznámou osobou a když jsme byi venku tak jsem se rozhlížel kolem abych zjistil alespoň kde jsem..To sem teda skončil brzo... Odfrkl jsem si a kráčel dál..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 12:17

???

Pomalu jsme vyšly na sluneční světlo a tys uviděl oprovký tábor kde bylo strašně moc lidi bohužel ty lidi tu pracovaly v dolech nebo na zahradách .. nad každou skupinkou lidi si vždy viděl maskovaného ninju co jim něco kázal a byl naně hnusnej ... nakonci toho kempu stála velká budova která byla jakou si rezidencí a tam tě taky tvůj věznitel táhnul cestou se na tebe někteří lidé prosebně a utrápeně koukly ale to už je zpražil pohledem jejich dozorce ..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 12:44

Nero

Tábor ? zotročili si lidi ?? Řikal jsem si v duchu a dost vražedně jsem se díval na dozoroce.. Tak to se mi ale vůbec nelíbí.. Odfrknul jsem si a silně jsem zatáhl ramenem od toho blbce co mě táhl aby mě tak pevně nedržel.. Dokážu jít i sám.. né nadarmo mi bůh nadělil nohy.. Řekl jsem otráveně a negativně zakýval hlavou..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 23:02

???

Pustil jsem ho .. stejně němůeš nikam utect a ani bych to neskoušel .. poznamenal celkem hloupě spíš to vypadalo na takovýho hromotluka ale pravdu měl v tom že odsud nedá utýct byla to náká roklina či hlubna kolem tábora byly skály a všude byly hlídky .. Pomalu jste vešly ke dveřím velkého domu a 2 stráže otevřely dveře každej jednu část ... vešly jste dovnitř a tys viděl přepychovej luxus .. všude různe obrazy a sošky nakonci velké místnosti bylo velké mramorové schodiště které vedlo 2 směry .. vydalo to že tady si někdo žije ... hromotluk tě popostrčil a pomalu jste šly těma schodištěma nahoru
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta zatracených (Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta zatracených (Nero)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cesta k ovládaní (Nero)
» Cesta zaslíbení(Nero)
» Louka č.2 -> Karadin , Nero
» Nero
» Reborn(Nero)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: