Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)

Goto down 
+9
Nero
žabka
Sadatake
Sora-chan
Marwin
Yuu
Nagato
Srotak
Ramaru
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:37

...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:59

Delegace z Iwy

Poblíž Kumo se objevili 3 osoby, všechny byli zahalené v šedé kápi, ale prostřědní z nich se nečím lišil,měl totiž jen jednu ruku. Z kápě toho na pravo vykukla hlava s podlemisky upraveným učesem a řekla.
Mělo by to být někde tady. Asi budou někdě v mlze
Prostřední jen přikývl a šli dál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 19:06

Vůdce

Otočil jsem se akorád když jsem odcházel z balkonu ... a vykouknu ljsem ven .. že by přišla iwa ? .. řekl jsem si a zavřel oči ... viděl jsem jako kdybych stál na okraji kumogakure a spatřil jsem tři osoby .. měly by to bejt oni .. řekl jsem a tlesknul .. před bránou se oběvili 4 jouninové a jak jsem tlesknul tak se mlha z kumogakure najednou začla oběvovat a před všema třema se začla rýsovat velká nové postavení vesnice
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 17:48

Mnich

Osoba uprostřed se podívala na celou vesnici a řekla.
Impozantní, co dokázali za takovej krátkej čas... Počkej tady.
Podíval sem se na toho v levo... Posledního, který ještě byl zahalený.
Maitre deme.
Řekl sem na podle misky ostříhaného Jounina.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:17

Hanabi

Byla jsem ve službách Anbu protože můj tý se odebral na skoušky ... měla jsem masku kočky a z těch čtyřech jouninů jsem se zanima vydala ... vyděly jste jak jsem se rychle plížila k vám až jsem se před váma vynořila si tak 5 metrů ... Iwagakure ? ... zeptal se ztlumený ženský hlas kuly masce
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:28

Mnich

Podíval sem se ti do očí a ty si měla pocit, jako bych ti četl myšlenky. Nic sem ale envyčetl, tahle technika byl moc složitá a ani já nejvyšší Mnich z chrámu slunce sem jí neovládal dokonale. Chvíli sem se na tebe díval a pak sem klidným hlasem řekl.
Ano.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:32

Hanabi

Následujte mě ...a předem vás upozornuji na klan seiji .. možná je znáte možná ne ... řekla jim a pak ještš cestou dodala ..... Jejich klan ovládá sílu slunce a chakru ... možná je budete znát .. řekla jsem jim naschvál protože to byl mnich a já neměla z toho dobrý pocit
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:37

Mnich

Bohůžel neznám... Můžete mi něco říct o Vůdcovi? A nesnažte se lhát poznám to...
Řekl sem klidným hlasem, proto sem byl na tuhle misi vybrán, protože dokážu aspoň trochu ovládat techniku čtení myšlenek...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 19:24

Hanabi

Je silnej a inteligentní .. s ničím se nepárá a snaží se udělat pro vesnici to nejlepší .. řekla jsem podle pravdy a to už jsme stály ve vchodě kumogakure
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 19:30

Hokage - Sarutobi Mugen a ochranka

Před kumo se objevilo 7 postav. Jedna z nich měla bílý plášť a čepec, který říkal že jde o významnou osobu. Zbylí členové skupiny měli přes obličeje masky s různými vzory. Skupinka ninjů se pomalu ale jistě přibližovala ke Kumo.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 11:51

Správce

Uviděl jsem blíží ci se ozbrojenou skupinku všimnul jsem si hlavni postavy ... já je sem dovedu ..řekl vůdci a zmyzel pryč ... před skupinkou z konohy dopadla starší osoba která měla v ruce hůl .. Vítejte .. řekla
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 13:01

Hokage

Podíval jsem se na osobu, která nás vítala. Děkuji. Jak vám asi došlo jsem Hokage, z onivé země a jsem tu proto abych si prohlédl vesnici a mohl jí tak dát svou důvěru.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 16:10

Správce

Následujte me ... Vůdce má ted asu dost .. akorád jsem přišla Iwagakure ... takže se bduete křížit ale tím že tu nejsou genninové to půjde udělat ..řekl jsem chraptivím hlasem a hokageho a jeho gardy jsem vedl do vesnice

----

Občane se pomalu zastavovaly když uviděly hokageho a koukaly naněj zvědavě ... někteří lidi se aněj usmívaly někteří ho ignorovaly ale našly se i tasy který měly nepřípustný obličeje
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 14:34

Hokage

Hokage kráčel se staříkem a za nimi šla skupinka ANBU z horagakure. Nikdo nic neříkal, jen kráčeli za staříkem
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:04

Správce

Šly jsme rychle a tak jsme přeedběhli skupinku z Iwagakure a najednou jsme už stály před červenýma dveřma a ty jsem následovně otevřel a vešel dovnitř .... za velkým stolem seděl Vůdce vesnice který něco psal do mále knížky
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:09

Mnich

Dobrý den vůdce.
Řekl sem klidným hlasem a podíval na Hokageho, kterého sem ještě neznal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:11

Vůdce

Dobrý den ... řelk vám všem a pak kývnul halavou spráce odešle a avřel zasebou dveře ... Hokage osobně ... řekl celkem udivene a posumál se ..
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:42

Hokage

Dobrý den. Neruším? Zeptal se hokage a kývl na ochranku, aby počkali venku. Víte proč tu jsem takže rovnou k věci. Proč si myslíte že byste měl dostat titul Kage?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:50

Vůdce

Posmál jsem se a vstal jsem ze židlě a koukla jsem z okna ...
Protože můžem nabítnout spojenectví a vojenskou podporu ostatním velkým i malým vesnicím ... Naše vesnice už nyní prosperuje .... ale je každou chvilku napadána nekým ... však vy to znáte ... řekl šeptem na hokageho , mířil jsem na utok Akatsuki .. Bylo by lepší kdybysme držely za jeden provaz .. aby jsme dosáhly míru a klidu .. lehce zarecitoval a otočil se ona oba dva
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 16:07

Mnich

Omlouvám se, že Tsuchikage nepřišel osobně, ale měl hodně práce s přepravou geninů na Chunninské zkoušky.

Řekl sem pořád takovým klidným hlasem....
Já jsem nejvyšší Mnic§h z chrámu slunce, nemám jméno, ale mužete mi říkat "Jednička"....
Pak začal Vůdce mluvit.
Ano to zní rozumě. Sám Tsuchikage Vám řekl, proč Vám zatím nevěříme. Proto mě vlastně poslal..... Řeknu Vám něco málo o sobě. Celý život sem vyrůstal v Chrámu slunce, kde sem trénoval se svýma bratrama a trénoval uměni Fénixe.... Časem sme si mezi sebou vyvinuli jakési telepatické pouto... je to velmi pradávná technika něco okolo 1200 let stará... Můj mistr jí jen zdokonalil a před svou smrtí mi řekl je3jí tajemství. Dokážu v určitých osobách číst myšlenky. U Vás to ale nejde... Jako tady u Hokageho, ste skrátka dost silní... Aledokážu vyčíst vaše pocity a z toho usoudit pravdu.
Řekl sem "Stručně"
Co se stalo s předchozím Raikagem?.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 16:21

Vůdce

Chápu ... váší techniku znám .. jak vám řekla jouninka ... Máme tu 3 členy klanu seiji který dříve patřil k vám ... Takže proč bych vám měl lhát .. řekl a mnich mohl ucítit vyrovnanost ...
Na srazu sním ... jsem ho zabil ... řekl jsem v klidu narovinu ...
Jenomže ne jen tak ... , zasloužil si to ... za to co provedl .. před 30 lety ... řekl jsem vyrovnaně .. Zavrhnul celou kumogakure ... a vydal náš tým na mučení k nepřítelovi... nevím jeslti si to všechno uvědomoval ... ale to co on dělal škodilo lidem .. řekl ti narovinu a ty si ucítil lehkou uzkost z přemýšlení nad minulosti který ale během chvilky vyprchala .. A to co on provedl a to jak se vzdal a utekl kvám .. se nezapomína .. řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 16:45

Mnich

Dobře
Řekl sem pořád klidně.
Kde bych mohl najít ty 3 o kterých ste mluvil?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 16:48

Vůdce

Bežte do nejvyšší části vesnice tam je velký dům se znakem zlatého slunce ... tam je jejich sídlo .. řekl a pak se kouknul na hokageho co bude říkat
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 16:58

Mnich

Díky
Kývl sem mu a pomalu odešel ven z budovi. Maitre Mai vyšel za mnou. Pak Maitre spozoroval ramen shop.
Mám už docela hlad nenajíme se?
Zeptal sem Maitre ale mnich jen zakroutil hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 19:11

Hokage

Koukám že vám na vašich lidech záleží. Řekl klidně. To je dobrá vlastnost. Spojenci se vždycky hodí. Nasadil si čepec.Máte mé svolení. Řekl trochu tišším hlasem, ale bylo ho slyšet. V zápětí otevřel dveře a mávl na svoji ochranku na znamení odchodu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: