Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)

Goto down 
+9
Nero
žabka
Sadatake
Sora-chan
Marwin
Yuu
Nagato
Srotak
Ramaru
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:24

Josuke

Konečně doma. Díval jsem se po vesnici a zhluboka se nadechoval. Ten místní vzudch mi chyběl. Poté jsem se porozhlédnul pořádně po vesnici jestli nevidím toho silnýho ninju z klanu Seiji. Chtěl jsem aby mě učil. Potřebuju zesílit a ochránit vesnici před Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:25

Suzu

Monstrum říkáš? ...zamyslela jsem se Monstra jsou lidi, kteřé nedbají o své přátele a rodinu... to jsou podle mě monstra ne tyPak jsem se Nerovy koukal do očí Umíš ho aspoň trochu ovládat?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:28

Josuke -> Neviděl si ho ale vzpoměl sis na jeho slova ... "Já si tě najdu až bude čas"

Yotsuki -> Tím že si ho začal pronásledovat si vyběhl z vesnice ven ... nikdo už tam dál nebyl a pak asi 10 metrů před tebou se oběvila postava v černem a tobě se vhlavně ozval zase ten hlas .. Pojd .. zněl tak lákavě .. jako kdyby se nedal odmítnout
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:34

Daisuke

Běžel jsem s nadšením za Neyrem, když v tom jsem ho uslyšel a zastavil tak rychle, že se zvedl prach ze země. "Jéé!" Zvolal jsem nadšeně a došel k tomu stromu. "Dobrý den Neyro sensei! Já jsem se stal chuuninem, tomu věřte!" Zvolal jsem nadšeně a na mé tváři se objevil velký úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:35

Yotsuki

Co to sakra...
Každá buňka v mém těle za ním chtěla jít i když rozum mi říkal ať stojím na místě a tak jsem udělal to co mi zbívalo jako jediné. Silou jsem si prokousl ret a doufal že je to jen genjutsu.
Kdo sakra seš.
zavrčel jsem naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:40

Hoki

Na planině zavlál vítr a já si sundal stočenou látku kteoru jsem měl přez obliček krom očí .. uviděl si mě Hokiho .. Vůdce Ewangeliu té organizace ke které jsme byly přiveděni s prvním senseikou To jsem ja Hoki .. oznámila it postava hrubím hlasem
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:43

Nero

Zatím bohužel ne...spíš on ovládá mě.. Sklopil jsem hlavu a zatnul jsem ruku v pěst..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:58

Yotsuki

Moje jméno očividně znáš...
ukončil jsem představovací část a ani v nejmenším neplánoval zrušit své jutsu.
Co po mě chceš?
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:59

Suzu

To chce čas a pak to určitě zvládneš při něčem ... třeba až někoho budeš chtít ochránit usmála jsem se na něj a cvrnkla jsem mu do té zatnuté pěsti.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:00

Neyro

Sundal jsem si masku a srovnal jsem si rozcuchaný vlasy viděl si je poprvé byly podobné jako měl tobi .. Toje Skvěle .. zajásal .. Veděl jsem že to zvládneš ... řekl jsem a pousmál jsem se naněj

Hoki

No nejdřív aby si šel semnou na naší základnu .. řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:03

Daisuke

"No to jen díky vám, že jste mě naučil ovládnout Rudý blesk, protože díky tomu jsem vyhrál a našel si další kamarádku." Což si Neyro mohl všimnout mého nového přívěsku na krku, kde byl znak Konohy, což byl přívěsek od Aiko.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:06

Yotsuki

Zamračil jsem se ještě víc.
A důvod? Právě jsem se stal chuuninem takže je možné že se budu muset brzo účastnit oficiálního povíšení...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: