Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)

Goto down 
+9
Nero
žabka
Sadatake
Sora-chan
Marwin
Yuu
Nagato
Srotak
Ramaru
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 15:50

Suzu

Klidná místa jsou nejlepší.... divím se, že takové místa tady sou ... dívala jsem se do předu a mluvila jsem doufám, že tam enchodí moc lidí pak jsem se otočila na Nera a nevině jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 15:55

Nero

Když jsem tam chodíval byl jsem tam pouze já nebo můj senseii.. Při posledních slovech jsem trošku sklopil hlavu..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 15:56

Raikage

Taky že bude .. moje nejhorší obavy se potvrdili .. musíme svolat další sněm ... řekl jsem vážně a stoupnul si a vzal jsem si nový kage klobouk .. Ted máte volno .. zatím si ho užvejte .. řekl normálně

Neyro

Daisuke bežel vesnici když vtom najednou uslyšel známý hlas .. Daisuke .. řekl jsem s usměvem a seděl v parku na stromě kterým zrovna probýhal
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 15:58

Suzu

To zní lákavě.. pak jsem si všimla jak sklopil hlavu A jaký je tvůj sensei? a zvědavě jsem se na něj podívala.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:02

Nero

Mám teď nového senseie...můj bývalý senseii padnul při ochraně vesnici.. Zesmutněl jsem.. Jmenoval se Jiruga Raguki..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:08

Suzu

Při jeho slovech jsem trochu posmutnila Aha .. a položila jsme mu ruku kolem ramen. Je vidět, že jsi měl svého senseie moc rád... řekla jsem mu s malým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:19

Nero

Sensei...pro mě byl jako otec kterého jsem ztratil...ztratil jsem i jeho ! Poslední slova jsem skoro zakřičel a po tváři mi stekla slza..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:27

Suzu

Podívala jsem se do země .. V těhle situacích se má říkat, že vím jak se cítíš ale kdybych to řekla byla by to lež..... Ve skutečnosti nevím jak se cítíš, protože jsem to nezažila pravila jsem a když jsme se podívala na Nera, tak mu po tváři stekla slza. Zvedla jsem ruku a rukávem jsem tu slzu utřela.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:31

Nero

Když mi slzu utřela tak jsem byl chvilku v šoku ale po chvilce jsem po ní skočil a pevně jsem jí objal..Jelikož byla menší než já tak jsem si jí přitiskl na hruď jako otec svou dceru a po tváři mi ztekla další slza... Proč on....stejně jako můj otec...proč zrovna oni ?! Kdybych raději zemřel já... Přitiskl jsem jí ksobě ještě pevněji..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:39

Suzu

Též jsem ho silně objala....Někdy nám život přichystá něco opravdu nečekaného, něco co je těžké snést pak jsem se mu podívala do tváře Ale musíme to vydržet a jít stále vpřed a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:43

Nero

Máš p.... Chtěl jsem říct že má pravdu ale když se na mě tak podívala neudržel jsem se...Zavřel jsem oči a něžně jsem jí políbil na rty.. Sakra co to dělám ?
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:50

Suzu

Trhla jsem sebou a tak mi dal pusu na tvář. Byla jsem trochu zmatená Promiň ale neznáme se dosti dlouho a odtrhla jsem se od něj. Pak jsem se usmála Budeme kamarádi a možná časem ... a vyplázla jsem jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:52

Nero

Eh..no promiň..já..nevím co mě to napadlo.. Vykoktal jsem ze sebe a byl jsem rudej jak paprika..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:55

Suzu

Omluva se přijimá a hopsala jsem okolo Nera. Si nějaký rudý .. nemáš horečku? dala jsem mu ruku na čelo a pak i mé čelo... teplotu nemáš... hmmm a šťouchla jsem do jeho boku.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:58

Nero

Hej! Poskočil jsem a zasmál jsem se.. Nějaká hyperaktivní né?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:04

Fenris -> Najednou si uslyšel svůj vlastní tep který byl roztikaný a pak se ti ozval hlas v hlave ... Si štastný ? ... Si štastný ? ... sylšel si tajemnej hlas který zněl jako vítr
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:06

Suzu

Zasmála jsem se Já jsem taková pořád a opět jsem do něj šťouchla Semnou si ještě užiješ a opět jsme zahopsala A nikdo mě jen tak neunavýa opět jsem na něj vyplázla jazyk,
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:08

Yotsuki

Z ničeho nic se ozval onen podivný hlas a já prudce zastavil. A rozhlédl se kolem sebe.
Nejsem cvok, nejsem Jinchuuriky takže to bude něčí technika...
uzavřel jsem rychle analýzu situace a důkladně se rozhlédl po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:11

Nero

Když v tom jak si mě šťouchla si mohla zahlídnout velkou pečeť na mém břichu... (mám odhalené břicho jako Sai) .. To je fajn..lepší než aby stebou byla nuda.. Naoplátku jsem na ní vyplázl jazyk a zasmál jsem se..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:12

Yotsuki -> Přestával si slyšet okolní zvuky v usíš si slyšel jak ti tluče tep když si se rozhlid mohl si vidět že je tu spousta jasajících lidi takže kdyby tě někdo ovládal v davu tak sis toho ani nemohl všimnout ... a najednou se hlas ozval znovu .. Si štastný ? .. byl tak temný a nízký jako vítr
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:16

Suzu

Zahládla jsem pečeť a chvíli jsem jí zkoumala Takže pokud dobře hádám, ty jsi jinchuriky a podívala jsem se na Nera ... Jakého démona máš v sobě?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:17

Yotsuki

Tohle není dobrý
zamračil jsem se, vzhledem k tomu že jsem neviděl nic podezřelého zkusil jsem odpovědět.
Ano jsem a co je ti do toho?
zavrčel jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:20

Yotsuki -> Najednou hlas zmyzel a tvůj tep se zmírnil , hlas už nebyl ke slyšení a ty si najednou uviděl mihnout tmavou postavu v davu na střechu a jak přeskočila opevnění kumo ...postava byla strašně rychla ale přece jenom si jí lehce viděl jak už zapadla za opevnění mimo kumo
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:20

Nero

Mám v sobě...Sanbiho.. zapečetil ho do mě Jiruga-sensei než zemřel,protože ve mě věřil.. Chytl jsem se za břicho a koukl jsem na Suzu Doufám že mě teď nebudeš brát jako nějaké....monstrum
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:24

Yotsuki

Lehce jsem se zamračil.
Vetřelec? Mohla by to být past, ale...měl bych to nenápadně prověřit než zpustím poplach...
s touhle myšlenkou jsem se vydal opatrně směrem kde jsem viděl vetřelce a dával si značný pozor na cestu abych nepadl náhodou do nějaké pasti, kdyžj sem se vzdálil od davu aktivoval jsem svou bleskovou techniku pro případ napadení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)   Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tiché dny v Kumo (pro náštěvy apd.)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: