Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová etapa

Goto down 
+10
Rhaegar
likuku0
Hysterio
Clover
Forward
Srotak
Kakuza-chan
Shika-san
sfrit
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:24

Všichni se vyspali z dne kdy byly zkoušky a přišel jeden ze slunečných dnů Suichugakure, takže většina lidí byla venku a hráli si se sněhem a všechno možný. Nikdo neměl náladu na boje, nenávist ani nepřátelství a všichni spíše slavili a smáli se na celou Suichugakure, prostě v klidu den.

Sendokage a rádci

"Ano, dneska je to po dlouhé době, kdy se to má znovu ukázat." Řekl 1. rádce Ukishe a podíval se na Sendokageho, který seděl na židli za svym stolem a měl čelo opřené o dlaně. Netrvalo dlouho a ruce položil na stůl, při čemž se podíval na oba rádce. "Takže přijde mlha?" zeptal se a oba rádci jen souhlasně přikývnuli. "Avšak není to na 100% jasné, vždycky se může něco změnit a mlha skončí zase na moři, jako před pár lety, ale to ji tam odklonil Jiro, ale ten jediný věděl, jak se ji zbavit." Prohlásil druhý rádce Miko Yuurinshi. "Fajn, takže zvyšte stráže, ale lidem neříkejte, že hrozí další mlha, nechci vyvolávat nepokoje."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:30

Dante

Vzbudil jsem se u sebe doma.Rychle jsem sebou trhl z postele a řekl A jéje zaspal jsem.Okamžitě jsem se umil a oblékl.Potom jsem vyběhl z mého bytu a běžel nejrychleji jak jsem dovedl na tréningový plac.Ztěžka jsem oddychoval.Zakašlal jsem a padl k zemi.Poztižené kouření a znovu jsem zakašlal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:50

Kaze Riun -> U Danteho

Dopadl jsem vedle něj a ve vzduchu mi zavlál červený plášť. "Kouříš jo?" Zeptal jsem se ho a podal mu ruku, že ho zvednu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:14

Simon



Otvoril som oči. Pomaly som sa staval z postele a išiel sa pozrieť z okna. Uvidel som malé deti, ako sa vonku hrajú a zabávajú sa. To bývali časy, keď som sa tak aj ja hrával, ale len sám. Pozrel som sa do zeme a z oka mi vytiekla slza. Myslím, že doba ide ďalej a priateľov si snáď ešte nájdem. Veď už nejakých mám ako napríklad Nimeshiho a ako kedy milé pekné dievča Kin. A keď si nenájdem tak sa nič nestane. Stále na prvom mieste je mama. V tom mi vytiekla ďalšia slza. Pozrel som sa znovu z okna von a začalo pomaly snežiť pre mojím oblokom. Usmial som sa a obliekol sa. Pomaly som prišiel do kuchyne a uvidel mamu ako zasa robí raňajky. Dobré ránko mamka. Sadol som si k stolu a stále sa pozeral na mamu. Ako sú tí ľudia šikovný. Potom som bol zamyslený a mama mi dala na stôl moje obľúbené jedlo. Keď som bol už najedený a mama už išla do práce otvoril som dvere a išiel sa prejsť po Suiche.


Naposledy upravil Shika-san dne Sun Nov 07 2010, 18:34, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:32

Dante-Kaze

Pomalu jsem otočil hlavu směrem k člověku který na mě promluvil.Z koutku úst mi stékala krev a pomalu kapala na zem.Eh.Ano vadí?Napřáhl jsem se po jeho ruce a chytl ho za ní.Ještě jednou jsem odkašla a odplivl jsem krev na zem.Usmál jsem se řekl děkuju.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:38

Kaze Riun

Rychle jsem ho zvedl ze země. "No mně to nevadí, vlastně mi je to uplně jedno, ale jsem tvůj sensei, tak o tobě chci vše vědět." Řekl jsem mu po pravdě. "Jenže když si to tak vezmu, tak jsem znal jednoho chlapa, který s kouřem dělal různé techniky." Dodal jsem k tomu. "Jo a jsem Kaze Riun."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:46

Creepy Boy

Poté co mi dali v nemocnici jakž takž ruku do pořádku jsem si zašel projít se na město, chtěl jsem se někomu se svým úspěchem pochlubit, ale jaksi jsem neměl komu a tak jsem zvolil jedinou možnou variantu. Pokusil jsem se najít svou známou od šermířů.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:47

Dante-kaze

Trochu zaskočen jsem zalapal po dechu.Sensei?Oh těší mě Kaze jsem Dante no Gyoukořekl jsem a prohlédl jsem si ho.Aspoň bude nějaká sranda pomyslel jsem si a potichu se zasmál.Kdo další je v týmu sensei? zeptal jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:55

Creepy -> Uviděl jsi Miyoko s jejím bratrem na jedné z laviček poblíž nemocnice.

Kaze Riun

"No, další jsou ty dvě osoby co s tebou byli včera venku, teď si nemohu vzpomenout na jejich jména." Řekl jsem mu a podrbal se na hlavě, jelikož mě štvalo, že jsem tak rychle zapomněl jejich jména. "Hele a co ty umíš za techniky?" Zeptal jsem se ho, aby nestála řeč.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:58

Creepy

Hned jak jsem je uviděl změnil jsem směr k nim a zamával jim obvázanou rukou na pozdrav. Z toho že je s ní i její bratr jsem si nic nedělal. Vlastně jsem proti němu nic neměla až na to že ho chci porazit abych se stal jedním ze šermířů. S sebou jsem kromě svých mečů a základního vybavení neměl nic, oči jsem měl zavřené.
Doufám že se bojíš, mám za sebou další krok k tomu abych se mezi vás dostal
pronesl jsem hrdě.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:00

Dante

Lehce jsem se pousmálAki a Natsuki se jmenují.Odpověděl jsem senseovi a oprášil jsem si kolena.
Chtěl by ste vidět moje techniky??Zeptal jsem se a ďábelsky se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:11

Kaze

Chvíli jsem přemýšlel, jestli mě to fakt zajímá, jelikož stejně pořád preferuji spíše lidi co se zabývají jen bojem se zbraněmi, ale tak co, když už jsem jeho sensei, tak jsem souhlasně kývnul a čekal až mi to ukáže.

Miyoko a Kitoshi Tokumari

Seděli tam na lavičce, když v tom se tam objevil Creepy a začal lehce machrovat. Miyoko se jen pousmála. "No tak to ti gratuluji, snad už budeš jedním z nás." Řekla nadšeně Miyoko, jenže to už se zvedl Kitoshi a přešel blíž ke Creepymu a sledoval ho z blízkosti. "He, stejně jsi slaboch." Řekl Kitoshi a cvrnknul tě do nosu, sice už jsi jeho pohyby vnímal rychleji, ale pořád, jsi tomu nedokázal uhnout ani ho zadržet, ale proč? Kitoshi pak znuděně odešel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:17

Creepy Boy

Když mě cvrnknul do nosu lehce jsem se zamračil. Až moc dobře jsem si pamatoval že Miyoko dost zpomalila když jsem vyrušil její Dojutsu.
Možná a možná jsem ten kdo tě brzo porazí
zasmál jsem se. Svým vystoupením mi očividně náladu nezkazil ani trošku.
Miyoko-san, myslíte že bychom mohli spolu zase někdy zatrénovat? Abych byl upřímný na zkouškách mi váš trénink hodně pomohl...
zamumlal jsem lehce prosebně když její bratr odešel.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:18

Masaru Yukisha

Probudil sem se už ve dvě hodiny ráno... Nemohl sem spát, ve snech me totiž furt honil černý plᡚt s obláčkama a k tomu se mi ještě smál Sedmyocasí... Byl to dost divný sen. Vyskákal sem na vrchol baráku, ve kterém sem bydlel a sledoval černou oblohu... Bylo už nějakých 7 hodin, když vyšlo slunce... To jediné mě uklidnilo.
Co když ublíží někomu blízkému... Nepřežil byh, kdyby zemřela Sora, Aiko nebo malí Kentiry....
Zavřel sem oči a soustředil se. Byl sem v nějaké chodbě a když sem z ní vyšel viděl sem Sedmicasého démona.
Tak je to jasný... Dou po nás, budeš se muset vzdát a začít mě pořádně poslouchat.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:27

Dante

Opětoval jsem kývnutí.Začal jsem skládat pečetě Raiton riudan Na ruce se mi oběvil drak z blesků.Odrazil jsem se a udeřil do stromu.Moje ruka prošla skrz strom.Drak zmizel a já se usmál a podival se na senseie Další? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:30

Miyoko

Kývnula jsem na Creepyho a zvedla se z lavičky, při čemž jsem se rozešla směrem na tu louku, kde jsme byli i minule. "Omluv chování mého bratra, ale on moc dobře ví, že chceš bojovat proti němu, takže si od tebe chce zachovat odstup. A nediv se, že je tak rychlej a vlastně jeho pohyby nevidíš, je to asi jediná technika, kterou umí, dokonce kvůli tomu nechodil na akademii a ani netrénoval své kekkei genkai a vše objetoval téhle technice. Proto je v ní tak dobrý." Řekla jsem mu.

Yoshiro -> U Masara

Jenže v tom se před Masarem objevil já a za mnou byl ten démon a zle na mě koukal. "Neposlouchej ho, Masaru." Řekl sjem a dotkl se Masarovýho čela a v tu chvíli se znovu probral na střeše a já seděl vedle něj.

Kaze

"Joj, to je silný! předpokládám, že protivníka jako člověka by to značně poranilo, což je dobré. Co tedy umíš dál?" Zeptal jsem se ho a napjatě čekal, jestli ještě něco umí.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:34

Creepy

Pomalu jsem vyrazil vedle ní.
Nedivím se, ani jedné ani druhé věci. Upřímě na jeho místě bych se choval asi stejně. Docela se i divím že mi chceš pomáhat ty.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:36

Dante


Dobře tedy Vytáhl jsem ruku ze stromu a jedním skokem jsem se oběvil před senseiem který byl vzdálen od stromu přibližně třicet metrů.Popošel jsem od něho na patnáct metrů a složil pečetě.Tsuki Ranpu senseie oslnila záře která se za mnou oběvila.Odrazil jsem se a opět složil pečetě.Chi sendbon a na senseie vylétlo deset jehel.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:00

Eimi
Celú nos som nespala, iba som sedela na posteli a pozerala som do steny.
Čo, čo si o mne pomyslí? Opakovala som si celú noc.
Ale ráno som to už nevydržala a zaspala som.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:13

Sora

Když jsem se probrala tak skrz okno svítilo do moje ho pokoje pronikavé světlo.Achjo, řekla jsem když se mi nechtělo stávat. Ale povinnost byla povinnost, sedla jsem si ke stolu. A udělala jsem si jídlo, v kterém jsem se jen tak přehrabovala. Přemýšlela jsem o tom, jak se asi cítil můj protivník. Ale zas tak jsem to neřešila, tak a co bude dál... ? Zeptala jsem se sama sebe a zakoukala se do okna.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:16

Natsuki Yoake

Ráno som vstávala pomaly. Chvíľku trvalo kým sa mi podarilo otvoriť oči a ešte väčšiu chvíľku trvalo kým som sa postavila z postele. Ďalší deň, som tu ďalší deň a stále neviem kto som, koľko to už bude ? rok? spýtala som sa samej seba pri mojich menších raňajkách. Keď som dojedla tak som vyšla von a porozhliadala som sa naokolo. Kam by som mala ísť? spýtala som sa tak do vzduchu a potom som sa rozhodla že sa tu niekde popozerám po nejakom mieste kde by sa dalo trénovať.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:25

Dante

Při mém útoku na senseie sem si jen an malou chviličku pomyslelJen ať nepřídou další členové teamu bylo by dosti trapné kdybych tadz útočil na senseie a oni přišli.Co by si asi tak pomyslel Natsuki nebo Akin??A na tváři se mi vletu oběvil dosti mírný výraz který vypadal jaky bych byl na pohřbu.Ještě že to sensei nemohl vidět.Bojíš se senseie??Zabijho a bude konec.Budeš moci zabít svůj klan a nikdo ti nebude bránit v cestě.Pomůžu ti.Ozvalo se mi v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:51

Nimeshi

Došel jsem na plácek, kde jsem vždycky trénoval a vytvořil si 3 klony, Ach jo, snad už tu techniku dnes dopiluju, když jsem se při zkouškách pokoušel podruhé zkapalnit tak mě to zklamalo a já se musel vzdát, no dobře, nemusel... Hádal jsem se sám se beou v duchu a pak mě to přestalo bavit a tak jsem začal zase trénovat zkapalňování, dost jsem doufal, že se to už konečně doučím.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 23:47

Kaze Riun

Ozářilo mě světlo, takže jsem chvíli nic neviděl, ale jelikož přerušil tu techniku a začal dělat tu techniku na jehly, tak jsem zase začal vidět a spoza zad jsem vytáhl dvě malé dýky, které zazářily modře a já rozsekal všechny jehly. Bylo to fakt rychlé až skoro neuvěřitelné.

Miyoko

Pousmála jsem se. "Víš Kitoshi není blbý, on si dokázal informace o tobě lehce získat, takže vlastně ví co umíš a mně to přijde dost nefér, že ty by jsi o něm neměl nic vědět. Ale víš co mi přijde divné? Že jsi se ani nezeptal co za tu techniku to umí." Řekla jsem krapet nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 11:59

Dante

Dopadl jsem na zem.Usmál jsem se a řeklWhou to bylo hustý asi sem vás neměl podceňovat sensei.Měl jsem spíše udělat dvě techniky zároveň aby ste nic neviděl po celou dobu ale myslím že by to bylo náročné na chakru.Nic méně mám ještě jeden trik.Vytál jsem kosu a rozeběhl se s ní poroti sensovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová etapa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová etapa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nová Suichugakure
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová vesnice
» Nová Sekce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: