Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+13
Nagato
Check
Damrod
raul2653
Clover
Srotak
ObY
Blackness
Forward
Morgen
Páťa
Meiki_Ookami
Aspi
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 20:51

Sem budou psát ti co prošli nebo neprošli zkouškou Wink
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 21:27

Při tom, když jsem vyšel ven mě dost oslepilo slunce a jeho světlo, ale po chvíli jsem si na to zvykl. V té jeskyni jsme asi byli dlouho... "Co to jít oslavit? Nebo si raději jít odpočinout do lázní," zeptal jsem se s úsměvem týmu, na kterém bylo mírně znát to, že bych raději bral ten odpočinek.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:36

Yumi

Vráti sa s Hiroshim a Yamamotom ktorého podopiera. Keď prídu k jej domu tak otvorí. Príde s Yamamotom do jednej z izieb a položí ho na posteľ. Sadne si vedľa na stoličku. Yamamoto???
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:39

Yamamoto Herushi

ano?zeptám se jí ale nechce ležet a tak si sedne na okraj postele.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:41

Isane Uchiha
Potupne vyšiel von.Kua,to sme dokafrali.Uchiha sme prehrali,povedal a potupne si sadol pod strom.

Hiroshi
Vyšiel som.Kua nič som nerobil.Som slabý,povedal a zaťal päste.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:42

Yumi

Do kelu... prečo som sa ozívala?! neviem čo mám povedať... no vlastne, neviem ako to povedať... pozrie sa naňho, nevie vôbec čo má robiť. Je prvý človek v jej živote ktorému kedy dôverovala... A ešte k nikomu nič podobné necítila... Pozerá sa mu do očí ale mlčí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:43

Sayaru Kentiri

Když vyšel Tatsuya, Shinju a Saburo tak jsem tam stál opřený o moji dřevěnou tyč a smál se na něj. "Musel jsem potlačit bolest a jít se na vás podívat."

Kisuke Karuki

Vyšel jsem ven a rovnou zamířil ke stromu, kde jsem se opřel a sedl, pak jsem si začal léčit rány. Už jsem blízko své pomstě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:48

Yamamoto Herushi

chápu....pomyslel jsem si.Yumi...já tě m...m..nemohl jsem to slovo říct.věděl jsem že to chce říct i ona ale já jsem nemohl.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 15:58

Shisui

Sadol som si k Isanemu, pozrel na neho a povedal mu : čo teraz ? Ostaneš bývať v Sore ? Povedal si že ako genin sa do konohy nevrátiš. Rozosmial som sa. Bola to pekná nuda no nie ? Som ti vravel že bude blbosť tu chodiť ale nedal si na mňa... aspoň sa môžeme najesť z toho nič nerobenia mi vyhladlo. A ukáž tu nohu či kde to krvácaš obviažem ti to.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:00

Isane Uchiha
NIE!Zahučal a pozrel sa naňho so sharinganom.Chceli sme to spraviť neskôr,ale teraz máme šancu.Pozre naňho.Podá mu ruku so slavmi:Ideš alebo nie?
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:07

Shisui

Ruku som prijal a povedal jasné hurá na ramen som rád že platíš Povedal som a vybral sa hľadať ramen obchod.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:10

Isane Uchiha
Som rád,povedal a vydali mse sa.Každemu jeden ramen.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:14

Shinju

Byla jsem nadšená když jsem viděla Sayarůa , nyní bratra...Rozeběhla jsem se k němu a skočila mu kolem krku.
Sayaru! Jsem ráda že tě vidíím! řekla jsem mu nadšeně...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:22

Sayaru Kentiri

Málem jaem radost Shinju neustál, ale nakonec jsem to vydržel, protože jsem ještě nebyl fit po tom bezvědomí. "Taky jsem rád, že tě vidim sestřičko."
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:36

Yumi

Mierne sa od neho odtiahne. J-ja... prepáč... postaví sa a ide von z izby, do obývačky a nájsť nejaké obväzy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:46

Tatsuya

"Sestřičko," řekl jsem nechápavě, ale pak jsem to přešel se slovy: "Takže se Vám udělalo lépe, Sayaru-sensei... Jsem rád, ale... Neměl by jste raději ještě odpočívat?" Sakra... Předtím jsem chtěl, aby se probudil a teď bych ho posílal spát... Jsem idiot.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:51

Yamamoto Herushi

jakmile se otočila a chtěla odejít tak jsem vycítil svoji příležitost.rychle jsem vstal,chytl ji za ruku,přitáhl ji k sobě takžese i otočila a já ji políbil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 16:55

Yumi

Začervená sa, nevie čo má robiť tak ho len začne tiež bozkávať...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:01

Yamamoto Herushi

vzdálímse od jejích úst a jemně jí projedu vlasy a usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:04

Yumi

hehhe.... zaškerí sa a chytí ho za rameno a odsunie ho.... zatvorí oči a keď ich otvorí má v nich plamene. Pozrie sa naňho. schytáš to!! len prosím neuteč dúfa, že to neurobí...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:12

Yamamoto Hersuhi

na tom rameni jsem byl dost popálenej z toho kunaie takže jsem se nemohl pohnout i když jsem chtěl.mráz mi přejel přes záda a postavily se mi na hlavě vlasy.tak to jsem zvoral...snad když se nebudu hýbat tak se mi nic nestane...žil jsem šťastně...pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:14

Yumi

Začne sa rehotať na jeho ksichte. Smeje sa po prví krát v živote... vytiahne foťák a odfotí si ho. Prepáááč!! zasmeje sa a obýme ho. ( Razz )
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:15

Tatsuya

"Co takhle zajít do těch lázní, všichni společně... Jako jedna velká šťastná rodina," řekl jsem ze svých posledních sil, protože pak se mi podlomila kolena a já se praštil hlavou o zem. V tý jeskyni jsem to vážně přehnal. Pomalu jsem se začal škrábat na nohy, ale jaksi můj každý pokus skončil tím, že jsem sebou znovu flákl o zem a tak jsem si raději jen klekl a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:19

Yamamoto Herushi

jelikož mě obejme tak mi šáhne na tu ránu a mě peřběhne po zádechdalší mráz.t-to...nevadí...řekl jsem a musel jsem co dělat abych bolestí vydržel na nohou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:22

Yumi

Prepáč! povie a vyberie obväzi. Nechá ho nech s sadne na sedačku. táákže... ide sa ošetrovať! Dole tričko !! zaškerí sa a pripraví obväzi a dezinfekciu.

- Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová aliancie
» Nová vesnice
» Nová Sekce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: