Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová etapa

Goto down 
+10
Rhaegar
likuku0
Hysterio
Clover
Forward
Srotak
Kakuza-chan
Shika-san
sfrit
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:28

Creepy Boy

Upřímně, čekal jsem nějakou podlost, proto jsem se proti sněhu bránil rychlím pohybem ruky, to mě však nezachránilo na 100% od její snahy mi podkopnout nohu, přesto se mi podařilo o kousek povyskočit a tak místo abych spadl do sněhu jsem jen lehce škobrtnul a z drobet nevýhodné pozcie po ní sekl svým dlouhým mečem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:37

Masaru

Hmmm nechutný.....
Řekl sem trochu znechuceně, ale hned sem zase změnil výraz na neutrální. Sedl sem si na kraj budovi a podíval se na obzor
Takže Akatsuki tam někde je... a De po mě.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:07

Akemi Same
Vykročil som z lesa v ktorom som sa stratil keď som môj klon poslal s tými dvoma do rámenu a prechádzal som ulicami a premýšľal Hm som zvedavý do akého týmu ma pridelia no to by ma fakt zaujímalo a tiež by som cel vedieť akého budem mať senseia dúfam že to nebude nejaký blb čo si musí niečo dokazovať nato som si povzdychol a kráčal som ďalej
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:30

Dante

Pomalu jsem zamžoural.To už jsem se vzbudil?? ptal jsem se sám sebe.Jaksi jsem pozoroval nebe a pomalu jsem hýbal prsty.Už je to dobré pomyslil jsem si.Pokusil jsem se zvednout ale to bylo všechno co jsem zmohl.Je tu někdo volal jsem, nejspíše na prázdno.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:52

Sora

Určitě, nikomu ani muk. Řekla jsem hlasem který vyzrazoval odvahu. Jenom menší otázečka, kdy bude ta mise od klanu ? na element. Zeptala jsem se Izumiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:35

Hiyori

Jen tak jsem tam stála a koukala na něj. "No po pravdě jsem se tě chtěla zeptat jak jsi dopadl na zkouškách, zajímá to Ulquiorru." Řekla jsem.

Izumi

Pomalu jsme došli na louku a já se pousmál a složil pečetě, při čemž sníh roztál a byla vidět zelená tráva. "No, misi by jsi měla mít až dokončíme trénink tohoto jutsu."

Kaze

Než se Dante probral tak jsem došel za Natsuki. "Pojď vyrazíme už teď, je to daleko." Řekl jsem a šel s ní pryč (Pokračování v misi) Následně se Dante probral v husté mlze kde nic neviděl, ale slyšel jakési funění.

Yoshiro

Nechutné to nebylo, bylo to uplně to samé, jako když Yamato vytváří z ruky dřevo, takže vlastně normální věc. Bylo mi divné, že se ani nezeptal co je to za pečetě na té holi, ale neřešil jsem to. "Ano, ale čekal jsem, že na zkoušky dorazí Keiko, ale nedorazil. To je hodně divné."

Miyoko

Když zbrkle zaútočil mečem, tak mé ruce zazářily modře, což znamenalo koncentraci chakry a já meč chytla mezi dlaně, což bylo něco neuvěřitelného a následně s nim cukla dozadu, jelikož to byl nemotorný útok, tak jsem logicky jeho meč musela vytrhnout z jeho ruky. Následně jsem se postavila na nohy.

Sendokage

Zrovna ze dveří vyšli dva rádci a podívali se na tebe, ale pak šli dál a já na tebe ukázal ať vztoupíš. Mohl sis všimnout, že mám trochu ustaraný pohled.

Miya

"Ale nebuď tak naštvaný." Řekl jsem ji a seskočila ze stromu k němu a hned po mě na zem dopadl i opičák Kong. "Tak budeš muset víc trénovat." Jenže najednou nás pohltila mlha a já se rozhlížela kolem sebe.

Darui

Chvíli jsem s odpovědí vyčkával a pak se na něj podíval. "Budu ti muset vyrobit speciální zbraň s pečetěmi. A doujuteu se ti aktivuje až se zžiješ se svoji zbraní. Každopádně na boj s prvně stupňovym démonem je ještě brzy."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová etapa - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová etapa
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Nová Suichugakure
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová vesnice
» Nová Sekce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: