Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Důvod k obraně I.

Goto down 
+6
Methyl
Forward
chappi
Aspi
Kakuza-chan
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:13

Kohouti zakokrhaly a začlo poledne lidé se pomalu rozcházely a vy jste v klidu mohly pokračovat ve svém životě

Neyro

Pousmáml jsem se naněho a upravil jsem si rozcuchaný vlasy a všiml jsem si náramku .. pěkný ,, mít přátelé je to nejdůležitější řekl jsem a mrknul jsem .. tak jak se cítíš ? ..myslíš že bych tě mohl trochu vyskoušet ? .. řekl jsem mu tázavě

Hoki

Neboj se .. poděkování a předání stuh bude za dlouho ... řekl jsem a škodolibě jsem se pousmál .. a pak se Yosukemu ozvalo v hlavě .. Pojd chlapče ... něco si slíbil tak to pln
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:16

Yotsuki

Zamračil jsem se ještě víc.
Nic jsem vám neslíbil na rozdíl od svých kolegů a ani vy jste mi nic nedali, takže nevidím důvod proč bych s vámi měl někam jít...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:16

Daisuke

Pousmál jsem se na něj. "No podle toho jak vyzkoušet. Já totiž umim zatim asi jen dvě útočné techniky, při čemž mi technika od vás bere moc chakry, takže ji budu muset ještě vytrénovat." Řekl jsem mu po pravdě a pak se znovu zasmál. "Ale když jsem se stal chuuninem, tak zvládnu vše, tomu věřte!" Zvolal jsem nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:21

Neyro

Toje dobře ... řekl jsem mu a pomalu jsme odcházel k bráně Vyjdeme hned ... řekl jsem s usměvem

Hoki

Pokud tedy nechceš tak nechtěj ... ale všechno sebou nese následky .. ty slova se ti opakovaly v hlavě ještě asi 3 a já jsem pomalu mizel
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:23

Yotsuki

Pokrčil jsem rameny.
A co jsi ode mě čekal? Všechno je jen obchod pokud něco chceš musíš za to zaplatit. Já od vás nic nedostal nemám důvod vám pomáhat. Ale vše má svou cenu že?
lehce jsem se usmál, pokud opravdu zmizel prostě jsem zamířil zpět k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:50

Josuke

Vstal jsem z postele, opláchnul si obličej a umyl si zuby.Poté jsem se nasnídal a hodil na sebe nějaké oblečení. Žalůdek mě semtam bolel, já si na tu bolest zvykl. Měl bych najít členy svého týmu, zatrénovat si spolu, připravit se na Akatsuki. Vyskočil jsem na vyšší dům a díval se jestli je neuvidím.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:07

Yotsuki -> Najednou zaduněla země a ze všech stran po tobě vyletěl písek hned jak Hoki zmyzel byl si ještě dál od vesnice takže tě nikdo neviděl a ty si padal do bezvědomí protože si nemohl pomalu dýchat
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:03

Hiromi
Prechádzala som sa po dedine.
Chjó, sklamala som náš klan. Pomyslela som si pričom som vyskočila na jednu z budov a pozerala som sa na dedinu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:18

Bunzo

Probral jsem se jako obvykle, nasnídal se, vylezl si na střechu, pozoroval jsem mraky, když v tom jsem uviděl Josukeho, jak vylezl na střechu a rozhlížel se. Zamával jsem na něho a postavil se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:28

Hiromi -> Mihl se kolem tebe stříbrný plášt byla to tvá matka .. Co tak sklesle Hiromi ?
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:37

Josuke

Otočil jsem , když za mnou někdo zavolal. Ahoj Bunzo, kde jsi byl ? dlouho jsem tě neviděl. Když už o tom mluvíme , neviděl jsi Yotsukeho ? zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:48

Bunzo

No, já se před cvílí probudil, A Yotsukeho jsem neviděl. A abyc se taky na něco zeptal, stal ses chuninem? zeptal jsem se ho vypadal zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:58

Josuke

Bohužel ne, soupeř byl hodně silný... řekl jsem smutně a díval se do země. A ty ?Položil jsem kladivo na střechu, už mě boleli zádá z toho jak jsem jej furt nesl.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:02

Bunzo

No já jsem sice vyhrál, ale kvůli Yuuovi, jsem se nestal chuninem, protože jsme bojovali i po chuninských zkouškách. Vždyť nás Sendokage i jmenoval. řekl jsem mu a dál přemýšlel. Nezajdem si zatrénovat, Yuu říkal že si pro mě klidně dojde i do Kumo a zabije mě, takže bych měl aspoň trochu trénovat.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:16

Josuke

Ty taky všemu věříš... Silná slova a skutek utek. Navíc... určitě by se do vesnice nedostal jen tak. Ale i tak bych si šel zatrénovat. I když mi doktor říkal abych se moc nepřetahoval.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:24

Bunzo

No, vypadal celkem věrohodně a odhodlaně, a navíc teďka ty akatsuki, to nebude jen tak. řekl jsem mu a podíval se mu do očí: Jen prostě nechci nic ponechat náhodě. Tak co, kam pudeme trénovat? A nenajdem raději senseiku? Doufám že se na mě Hanabi nebude moc zlobit.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:54

Likku

Po delší době jsem se zase neochotně vrátil do vesnice a po Suichu se mi docela stýskalo, neměl jsem však v povaze se dlouho nad něčím trápit a tak jsem hned došel za senseiem, měl jsem totiž dost otázek ohledně týmu a tréninku, po mém neslavném souboji ve zkouškách jsem si už byl plně vědom toho, co říkal sesei, a chtěl jsem aby mě naučil nějaké další ninjutsu...
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 14:40

Josuke

No to můžem, ale nemám vůbec tušení kde je .
Od chuninnských zkoušek jsem ho nikde neviděl.
Nezajdeme ještě předtím na rámen ? Mám děsnej hlad.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:23

Nero

Pomalu jsem vstal z postele a protáhl jsem se.. Ta holka ze včera...Suzu..opravdu moc pěkná holka.. Řekl jsem si pro sebe s úsměvem a vydal jsem se do koupelny kde jsem se převlíkl a udělal ranní hygienu..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:54

V kumo se začlo ochlazovat a mraky pluly nějak moc rychle ... v dálce se blížil nějaký černý pták a s tím i přival pocitu nebezpečí
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:43

Suzu

Otevřela jsem oči a pozorovala jsem strop. Dneska jsem vlastně doma sama vzdychla jsem si. Vyskočila jsem z postele a šla směrem ke koupelně. Ten kluk ze včerejška byl celkem zajímavý a usmála jsem se. Když jsem si myla obličej ... Měla bych trénovat ale rodiče tu nejsou a sama trénovat nechci vzdychla jsem si To ten den ale pěkně začíná .. řekla jsem nahlas a zrovna jsem vycházela z koupelny.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:02

Bunzo

Tak jo, já jsem sice před chvíli snídal, ale na rámen klidně zajdu. odpověděl jsem Josukemu a poté se začalo ochlazovat a já se podíval na oblohu. To je divný. řekl jsem si a vypadal zamyšleně. Poté jsem se ale z té zahloubanosti probral a řekl: Tak dem?
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:43

Josuke

Kývl jsem na souhlas a seskočil jsem ze střechy, zamířil jsem k rámen restauraci. Sednul jsem si ve vnitř a objednal si jeden extra velký rámen.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:05

Nero

Když jsem se umyl a oblíkl tak jsem hodil meč na záda a vyrazil jsem do ulic kde jsem se začal procházet..Mám špatný pocit.. něco se určitě stane..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:07

???

Moje oko uplně zčernalo když jsem spatřil osobu který vyšla do ulic byl to nero .. a já se pomalu přibližoval nad kumogakure .... Mám tě sanbi .. řekl jsem a pomalu jsem doplachtil nad nero a najednou mohl ucítit škrábání na rameni a bez toho aniž by si toh odřív všiml najednou jsem byl na jeho rameni a cukal hlavou do eho oči a prohlížel si ho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důvod k obraně I. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důvod k obraně I.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: