Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Důvod k obraně I.

Goto down 
+6
Methyl
Forward
chappi
Aspi
Kakuza-chan
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:11

Nero

Když mě začal škrábat,šáhl jsem levačkou do kapsi pro kunai který jsem následovně zabodl do ptáka kterýho jsem měl na rameni..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:14

???

Poof ... pták zmyzel ale zato se ti oběvil na druhém rameni ...

Z hora

Koukám je pěkně agresivni ... bude to větší zábava .. řekl jsem si v duchu a poletoval nad kumogakure
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:21

Nero

Chytl jsem dalšího ptáka co byl na druhém rameni a švihnul jsem sním o zem přičemž jsem mu dupl na hlavu.. Co se to semnou děje...proč...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:23

Nero -> Najednou si v hlavě uslyšel takovej slyskej smích byl hodně potichu ale zato to mělo zelej effekt než sis to uvědomil najednou pták bouchnul nebly to mco velkej výbuch ale krásně tě odhodil a ty si rozmlátil stánek a najednou se ktobě sbíhaly lidé ze všech stran a pomáhaly ti vstát

Výbuch mohly uslyšet u ostatní
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:44

Josuke

Seděl jsem na židli a čekal na svůj rámen když jsem náhle uslyšel nějaký výbuch. Co to kur.. najednou se mi v hlavě ozvala slova akatsuki.Že by tak rychle... Nechtěl jsem ponechat nic náhodě, vstal jsem, vzal jsem svoje kladivo a vyrazil za zdrojem výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:35

Nero

Ksó.. Vstal jsem a kývnul jsem na poděkování lidem kteří mi pomohli vstát.. To už si pro mě přišli ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:33

???

Oblaka stmavla a místo slunečného slunce a dne se zatáhlo a začla bejt celkem zime vy jste najednou uviděly jak se v mrakách oběvují černé tečky a když se to přibližovalo se vám to formovalo do havrana .. bylo jich mraky a hodně velkou rychlosti mířili na kumo kterou se právě chystaly zbombardovat aneb při dotyku bouchnou
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:50

Nero

Mě v tu chvíli nezajímalo nic jiného než bezpečí obyvatel.. v rychlosti jsem lidi kteří mě pomáhali zvednout strčil do domů které byli hned vedle... Všichni zalezte do svích domů !! Hned!! Zakřičel jsem na celou ulici..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:29

Suzu

Poté co jsme vyšla z koupelny jsem trénovala chviličku na zahradě se svou katanou. Už trénuji dlouho ... skočím se podívat opět po městě schovala jsem katanu a vzala jsem ji sebou, ale dobře jsme ji schovala aby ji nikdo neviděl. Vyběhla jsem k první ulici ...Ale jakým směrem bych se měla vydat?..chvíli jsem přemýšlela od směru a nakonec jsem se rozběhla do ulice přímo naproti mě. Po chvíli se něco objevilo na obloze a tak jsem se skryla pod jednu střechu. Bylo to černé a mířilo to k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:04

???

Ptáci pomalu začli padat a vybuchovat pomalu to ničilo domky a a nero najednou ucítil škrábnutí na rameni a chytly ho 2 o něco větší havrani a poamlu sním vzlétavaly .. hlavou ti proletělo jestli při zneškodnění nebouchnou a měl si i takový pocit radši jim nic nedělal když v tom ti kolem hlavy proletěly 2 zlaté šípy nebo spíš to vypadalo jako tyčky , ty havrany to napíchlo a tebe nahodila jejich krev přez oblyčej a tys padal dolu vtom tě už ale za letu zachytil Mizuki s velkým svitkem na zádech mohlo ti to připomenout starou vzpomínku když tě takhle chytl Jiruga ... potom tě mizuki v klidu položil na nohu .. v pořádku ? .. zeptal se mizuki nera

Pro ostatní to byl strašný pohled všude to vybuchovalo a pomalu se nedalo pořádně schovat


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Nov 10 2010, 21:32, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:36

Josuke

Co to sakra... ?
Najednou předemnou vybouchlu cosi černého a vedle další a další.Jestli nenajdu nějaký úkryt tak je po mě. Všichni se někam schovejte, zařval jsem na lidi kolem sebe. Snažil jsem se vyhýbat výbuchům a přitom si najít nějaký úkryt...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:49

Likku

Jentak jsem si v klidu chodil po vesnici a hledal svého velmistra, když jsem uslyšel Nera, že se mám schovat dovnitř. Co si to o sobě vůbec mysl... Pomyslel jsem si a pak se podíval na oblohu a viděl ty mraky. Poté mi už všechno došlo a zaběhl jsem do nejbižšího krytu. Sakra, jesli je to zase vina jinchuuriků... Měli bysme je uklidit někam mimo vesnici, ať ji pořád tak neohrožují.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:09

Akimatsu Michidori

Bola som doma a pomáhala som mame v záhrade.
Brat behal okolo mňa a neustále ma napodoboval.
Bol šťastný, že som sa stala Chuuninkou no ja som stále myslela na ženu v čiernom plášti s červenými mrakmi.
Vtedy som začula akési výbuchy...
Pozrela som sa na oblohu, kde bolo plno čiernych vtákov.
čo to..?! zamračila som sa a vzala som brata na ruky.
Schmatla som mamu za ruku a ťahala ich oboch dnu.
Zatvorila som dvere a naznačila im, že majú počkať vo vnútri...
Vybehla som von z domu a uvidela Nera a ostatných ľudí okolo.
Hm... žeby to boli oni..? Akatsuki? zamračila som sa pri spomienke na tvár tej ženy.
Takže chcú Jinchuutikiho... vedela som že to príde, ale nie tak skoro... dobehla som bližšie k nim a hlaou som na nich kývla.
Dávala som pozor na tých vtákov, pár krát som sa aj uhla, nevedela som, čo sa presne deje...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:55

Nero

Chvilku jsem zasekle koukal na senseie a potom jsem se vzpamatoval... Jo..jsem v pořádku.. Pomalu jsem vstával a rozhlížel jsem se po okolí..


Naposledy upravil Nero dne Wed Nov 10 2010, 21:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:24

Bunzo

Jakmile odběhl Josuke tak jsem to za něho i za sebe rychle zaplatil a vyběhl za ním. Protože jsem taky slyšel výbuch, tak jsem věděl kam asi tak směřuje a bral to zkratkama. Poté ale začali padat a vybuchovat ptáci. Tak to je zlý. řekl jsem se bezpečně dojít k Josukemu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 23:24



Výbuchy ustanuly a všude byl kouř , prach ... z domů se kouřilo a v tom přiběhly naký 2 chunninové za vámi aby vám něco řekly byly o pár let starší, Akimatsu a Josuke akorád doběhli na místo a Bunzo už je viděl zdálky a když ti chunninové otevřely pusu aby něco řekly Akimatsu , Nero a Josuke uviděly černýho havrana za nimi a nejdnou jím oběma projel jeden a ten samej "černej" meč jako kdyby je protala kosa smrti a vás 2 (Josuke a Akimatsu) nahodila čerstvá krev těch 2 chunninů a oni se na 2 půlky složili na zem ...

Takahiro

Yare Yare .. našel jsem tě sanbi řekl jsem hodně tichím a vysláblím hlasem kterej oto zněm zlejš a prstem jsem ukázal na nera který stál vedle mizukiho na střeše ... Vyděly jste vysokou mladší osobu který měl ana tom černým meči hodně ale opravdu hodně čených stuh "coto asi mohlo znamenat?" molho vás napadnou ... a ktomu mi ještě z černého meče stékala čerstvá rudá krev .. měl jsem taky klasický akatsuki plášt měl jsou dlouhý černý vlasy a na rameni mi seděl havran jako vždy ... moje oči byly bíle a tak jako svitili .. což byla celkem velká vyjímka toho že jsem byl celý černý abyl jsem jakoby havran a oči jsem měl uplně bíle .. Moje jméno je Takahiro ... řekl jsem slabým hlasem a lehce jsme se svým nepřátelům uklonil a pohlednul jsem naně

Důvod k obraně I. - Stránka 2 The_Crow_Guardian_Of_Death_by_boyoftears

-> Označil jsem jména barevně aby jste se vtom nestratili a pak nepsaly blbosti
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 07:07

Hiromi
Čo sú to sakra za výbuchy?! Pomyslela som si.
Potom som sa rýchlo rozbehla, sama nevedno kam až som dorazila k miestu kde stál ten akatsuki a ostatný geniny a chuuniny.
O čo tu ide? Hovorila som si pre seba pričom som vybrala kunai a čakla som čo sa stane.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 15:46

Josuke

Stál jsem zděšený na místě. Byl jsem celý od krve těch chunninů, které předemnou ten z akatsuki zabil.Nemohl jsem tomu uvěřit.Tak bezcitně je zabil. Vztek se začal stupnovat, v ruce jsem držel křečovitě své těžké kladivo. Věděl jsem ale , že nesmím jedant unáhleně.Musím pomstít smrt těch chunninů a chránít jinchuurikiho. Bez něj by byla vesnice oslabená...
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:32

Suzu

Byla jsem chvíli schovaná před výbuchy a když ustali, rozběhla jsem se dál do ulice. Dívala jsem se na cestu a náhle mě něco zaujalo na střeše a poznala jsem Nera Možná bude vědět co se stalo ....zastavila jsem pod tím domem. A pak jsem pohlídla na ulici. Spatřila jsem někoho v plášti Ten plášť ... mamka mi o takovém podobném vyprávěla..... Akatsuki? a chvíli jsem tam jen tak stála. A ještě tam byli dva lidé, těch jsem si všimla jako nakonec. Nachvíli se tady skryji... a zjistím co se děje. a schovala jsem se za roh jednoho domu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:55

Bunzo

Naštěstí už výbuchy ustaly.Prozatím. řekl jsem si a uviděl běžet dva chunini, které potom někdo zezadu zabil. Tak to bylo hustý a hnusný zároveň. řekl jsem si a poté se nám představil. Hmm, tak akatsuki, to je ta organizace, která napadlo Suichu. uvědomil jsem si a pomalu jsem se přibližoval k Josukemu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:14

Nero

Když sis přišel pro mě..přestaň ubližovat nevinným lidem ! Křiknul jsem na něj a zatnul jsem ruku v pěst..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:28

Akimatsu

Zmätene som sa pozrela na telá mŕtvych chuuninov.
T-toto nie..! Nesmiem ho nechať ďalej ubližovať nevinným... nesmiem ho nechať odviesť Jinchuurikiho... ani on nemôže za to, čo má v sebe..! pevne som v rukách stisla oba svoje Saie.
Hľadela som hore na strechu na Nera a toho muža...
Musím premýšlať... niečo vymyslím...!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:42

Takahiro

Můj pohled jsem dovrátil na Nera ... nikdo není nevinný dokud nezačne boží soud ... řekl jsem klidně a moje bíle oči zbystřili ... a svoji druhou ruku jsme pomalu natahoval nad hlavu jako kdybych se na něco chystal
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:54

Nero

V rychlosti jsem sáhl do kapsi a mrštil jsem po něm kunai s lístkem přímo k jeho hlavě... Ksó..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Academy student
Academy student
Mišička


Počet příspěvků : 25
Datum založení účtu : 04. 11. 10
Bydliště : kdo ví :P

Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:58

Suzu

Chvíli jsem tam pozorovala dění a všimla jsem si i dvou lidských těl co byli na zemi v krvy. Pak jak ten z akatsuki komunikoval s Nerem .... Vypadáto, že ten z akatsuki zabil ty dva ....ale co chce po Nerovy... pak mi blesk rozhovor co jsme vedli s Nerem ...Jinchuriki.. Nero je jinchuriki a uvědomyla jsem si to proč je tady. Dostala jsem se blíže k místu kde stal ten z akatsuki a poslouchala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důvod k obraně I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důvod k obraně I.   Důvod k obraně I. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důvod k obraně I.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: