Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Kin a Nimeshi)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:38

Sariyu

V tu chvíli se meč rozprsknul a na Kin letělo několik litrů vařící vody.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:56

Nimeshi

Co se právě dělo Kin jsem ignoroval - ona mi taky nepomáhala a tak jsem jenom přiskočil k nepříteli a prodloužil svou hůl tak, aby se zabodla do vodní postavy do místa, kde se nacházel Sariyu. Když byla v dostatečné blízkosti, tak jsem odpálil výbušný lístek, který na ní byl.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 18:12

Kin
Vedela som, ze sa uz nijako neubranim, hlavne, ak ma tenb porky-chlapec nechal na pospas. A vraj, muzi silnejsie pohlavie.
z poslednych sil som vyslala lebku smerom na miesto, kde by mal mat ten obor hlavu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 19:15

Sariyu

V tu chvíli horká voda dopadla na Kin a značně ji spálila ruce a rozežrala oblečení. jenže to už se kyselina rozletěla na hlavu obra, ale obrova hlava se však jen rozprsknula a značně spálila i Yuua. To co způsobil Yuu Kin, tak ona způsobila jemu. Jenže to už se ke mně dostal ten lístek, ale já byl ve vodě, tak lístek byl mokry, tudíž asi těžko vybuchl, ale já emzitím chytl tu hůl a pevně ji držel a tahl k sobě, abych dostal Yuua do té horké vody.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 19:27

Nimeshi - NEJSEM YUU Cool laugh

Sakra, nemám zkušenosti s výbušnými lístky, musím si tuto taktiku ještě procvičit. Pomyslel jsem si a pak mě dost popálila ta voda. Sakra, to je zase spolupráce, pomyslel jsem si a na chvíli se podíval na Kin. Ta už mi asi nepomůže, rychle vymyslet plán. Jediné, co mě napadla bylo začít rychle skládat pečetě a použít suirou - uzavřít ho v jeho vlastní vodě. Abych se ale nepopálil, tak jsem uvolnil trochu své chladné vody pomocí suihachi a pak se ho pokusil uzavřít.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 20:57

Kin
Mala som uz iba jednu moznost.. Vsetkou svojou volou som udrzala techniku. Moje telo bolo znacne popalene a bolo vydiet. ako moja koza nadobudla farbu cerstvej paradajky...
Technika uz bola nad velkym uzem, a samozrejme aj nad zelenym muzickom.
V tej chvili som techniku zrusila a na vas zacala padat kyselina, Nimeshiho samozrejme tiez..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:14

Sariyu -Sry

Nimeshi sice chtěl použít Suirou, ale to by u mě musel stát blíž, což nestál a jelikož ve vzduchu chtěl nechat vybuchnout lsítek a ještě chtěl udělat suihachi a ještě suirou, tak zase neovládá levitaci, aby jen tak stál ve vzduchu, takže mu to nevyšlo. V tu chvíli se z obra rozletěl silný tlak vody, který odhodil Nimeshiho k zemi, ale najednou i začala padat přímo na mě kyselina, ikdyž nepadal už na Nimeshiho, tak jsem poskládal rychle pečetě a voda mě vystřelila ze zad obra a kyselina se s obrem smíchala a jutsu se zničilo, takže horká voda zase zajela do díry v zemi. Stál jsem teď proti těm dvoum a zhluboka vydechoval.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 18:01

Kin (dodatocne Nimeshi)
Kin tazko vydychovala a bolo ydiet, ze toto jutsu vobec neovlada a bere extremne vela chakry.
Sotva stala na nohach, avsak Nimeshi mal vlastne problemi, takze sa o nu ani nestaral..
Kin znova sa stazka nadychla a hodila po Sariyu par vybusnych kunaiov, avsak na priamy utok nemala dost sil..
Teraz to bolo iba na Nimeshim, ale dufala som, ze este nieco zvladnem.
Kazdym kuskom mojeho tela prebehla palciva bolest, ktora sa postupne stupnovala, nikoli ustupovala.
To bol dosledok privolania maleho obra, alebo v klanovom zargone "Mala hydra" slabsia verzia Hydry, ultimatnej techniky klanu...
Semai kuchi no jutsu vykrikla som a v zavese za kunaimi som poslala malu skupinu "pluvancou" ktore boli ovsem slabsie ako predchadzajuce a ovela mensie, ale aj tak ho mohli zranit....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 19:04

V tu chvíli se však objevil Utakata a chytl Sariyu pdo krkem, při čemž ho odhodil na zem a mizu rappou zničil kuanie i kyselinu. Najednou udělal pár pečetí a Sariyu zamotal do vodního lana a pak skočil ke Kin a Nimeshimu. "Děláte si srandu? Místo toho, aby jste bojovali proti němu, jste bojovali proti sobě!" Zařval docela naštvaně Utakata.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 14:54

Kin
Usmiala som sa a chcela nieco povedat.
Cp ja za to mozem ze ma porky neochranoval?
Pomyslela som si a odpadla....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 17:15

Utakata

Zakroutil jsem hlavou. "Máte sakra štěstí, že nemám náladu vás trestat, protože jste akorát ohrozili samy sebe, brzy vás bude čekat trénink, který vám dokáže, jak důležitá je spolupráce!" Řekl jsem docela přísně a pak se začal měnit na vodu. "Jdu se podívat, jestli někdo nepotřebuje pomoc." Řekl jsem a proměnil se na kaluž vody.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 13:00

Nimeshi

Celé se to odehrálo dost rychle a byl jsem docela zmatený, senseiovy slova ve mě pak probudili svědomí a mě nezbývalo nic než jenom smutně koukat do země, když sensei odešel, tak jsem došel ke Kin a vzal jí do náručí a odešel s ní směrem k nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Kin a Nimeshi)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Sora a Izumi)
» Mlha (Miya a Cloud)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Mlha (Darui a Yuu)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: