Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Akatsuki rising II

Goto down 
+7
Shika-san
Nero
likuku0
Yuu
Srotak
Hysterio
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 13:17

Pomalu, ale jistě se stmívalo a nad Suichou vanul lehký vánek, který sebou bral i padající sněhové vločky. Nikdo by nikdy nevěřil, že zrovna v tuhle chvíli se kus od Suichu bojuje mezi jednim členem Akatsuki proti jinchuurikim 7mi ocasého a nikdo by nedoufal v to, že zrovna teď je jeden člen Akatsuki v ulicích Suichugakure a hodlá tu stropit velké škody.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 13:22

Natsuki Yoake

"Ahoj." odzdravila som Danteho a snažila som sa do toho pridať milý tón. "Hmm už ťa pustili z nemocnice?" spýtala som sa ho ešte pretože popravde som si myslela že odtiaľ ušiel.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 13:27

???

Kráčel sem zasněženou ulicí, měl sem na sobě plášť z červenýma mráčkama. Někteří lidi, když mě viděli se zděsili. Někteří nevěděli co se děje. Ještě mi nebylo vidět do tváře. Došel sem až na náměstí, nad sochou Jira se objevila jakási modrá průhledná plošina. Skočil sem na ní a pomocí meče usekl hlavu Jirovi sochy. Vytáhl sem 30 výbušných lísků a vyhodil je do vzduchu, okolo všech se udělala bílá baréra a ty se rozletěli na celou suichu. Začala sério výbuchů, nikomu to neublížilo. Sloužilo to jen na upoutání pozornosti. Uprostřed těch výbuchů sem byl já. Obklopen bariérou, takže všichni mohli vidět, kde sem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 13:32

Yuu

Jasně.. Díky. řekl jsem a vydal se do ulic Suichu.
Najednou jsem slyšel výbuchy, které byli z náměstí.
Další útok!? zděsil jsem se a vyběhl z jedné uličky na náměstí.
Zase Akatsuki!? řekl jsem si a pozoroval toho chlápka od Akatsuki.
Nejspíš chce udělat na sebe pozornost. řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:00

Nimeshi

Právě jsem byl na cestě domů, když na barák vedle mě dopadl výbušný lístek, radši jsem vyskákal na střechu jednoho z domů, abych měl lepší rozhled a uviděl jsem zvláštní bílou bariéru na náměstí. Co to? Proč se něco děje zrovna když chci trénovat... Naštvaně jsem kopl do střechy a vydal se směrem k náměstí...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:04

Sendokage

Uslyšel jsem výbuchy, jako celá vesnice. Co se to děje? Má sněhová ploch mi nehlásila příchod někoho nového! Museli ji nějak prolomit. Pomyslel jsem si a rozeběhl se směrem k tomu výbuchu a na tváři měl dost naštvaný výraz. Vyskočil jsem, abych běžel po střechách, ale v tu chvíli jsou dostal elektrickou ránu a odletěl asi 5 metrů dozadu. Nějaká bariéra? Jenže v tu chvíli tou bariérou proběhl nějaký mladý genin. Jedná se snad o věkovou bariéru?! Pomyslel jsem si vystrašeně.

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:12



Nibori

Seděl jsem na kolenou v japonském sedu ve svém poměrně velkém pokoji před obřím zlatým oltářem který zobrazoval úctu bohovi Enkaha. Okna jsem měl zatažené a dveře zamčené. Kolem byli rozestaveny svíčky které osvicovali pouze důležité části místnosti. Byl jsem vslečený do půl těla a záře svíček mi osvicovala pouze bradu a část tváře. Předemnou ležela mrtvá kočka s rozpáraným břichem.Všude kolem byla spousta krve a já jí měl po celé ruce v které jsem držel svou dýku. Mactetur hostia dei ornavit capere suos Enkaha munus servo suo [Nechť tuto oběť přijme velectěný bůh Enkaha jako dar svého služebníka.] Řekl jsem cizím jazykem a kolem prolétl silnější vánek který zavlál koncem mé pásky na temeni hlavy. Vítr který tu proletěl zasnul pár svíček které byli rozestaveny do kruhu kolem mě vždy v 1 periodě, čili zhasli tak že mezi sebou mají teď svíčky černou mezeru. Krví na mé dýce jsem si na tvář namaloval křesťanský kříž,tak jak jsem měl ve zvyku. Krvavá kaluž z mrtvé kočky vytvořila úzký kruh kolem mě z které se rozlily malé proudky směrem do středu-čili ke mě. Zastavili se těsně u mích nohou a tam se slily tak, že znovu vytvořili další krvavý kruh. Anima mea tua sunt! [Má duše patří tobě !] Řekl jsem poměrně vzrušeným hlasem když v tom se venku ozvala série několika výbuchů a krvavé kruhy kolem mě se rozmázly jako když vystříkne krev na podlahu.. Pozvedl jsem bradu a odvrátil svou hlavu směrem k zabedněnému oknu odkud výbuch přišel... Akatsuki.. ..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:23

???

Když sem v dálce uviděl elektrický šok jen sem se zasmál.
Kde je 6. ocasí?
Řekl sem hlubokým hlasem. Celé náměstí to slyšelo.
(bariéra je modrá)
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:29

Yuu

Klečel jsem ve stínu jednoho domu tak, že mi šly vidět pouze nohy a tvar mé postavy.
To tě nemusí zajímat... řekl jsem klidnějším hlasem, který byl sice trochu hlasitější.
Toho si bude muset vybojovat. řekl jsem a pozoroval ze stínu toho z Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 16:35

Simon

Sensei zmizol a Nimeshi išiel tiež preč. V tom som sa pozrel na nebo. Uvidel som veľký mrak, ktorý hltal všetky vločky. Bum. Bum bum... v tom som sa pozrel na vesnicu a uvidel som na ňu padať výbušné papieriky. Čo to má znamenať? Bude mať Suicha vôbec niekedy klídek? Zamyslel som sa. Pozrel som sa na svoj znak na ruke a rozbehol sa na námestie.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 17:16

???

Tak mi řekněte kde je.
Řekl sem posměšně. Okolo jednoho z vesničana se objevila modrá bublina. Doletěl až ke mě a já jen mávl rukou, něco mu křuplo v hlavě a nemu jen vytekla krev z nosu. Byl namístě mrtvý.
Nebo si budu muset najít jinou zábavu.
Řekl sem vesele.

Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 18:13

Creepy

Zrovna jsem chtěl vyrazit na místo které jsem zvolil pro můj vstupní souboj k šermířům když se ozval výbuch.
Co to do háje...
zanadával jsem a vyrazil směrem k náměstí, kam jsem se dostal zrovna v okamžiku kdy ten podivnej chlápek lámal vaz vesničanovi. Nebyl jsem přímo u nich držel jsem si odstup a pozoroval okolí svým Dojutsu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 18:54

Dante

No nebudu ti lhát.Nepustili mne ale uš musím jít zase pryč mám sraz s jednou ženou. řekl jsem a vyrazil přímo ke kopečku na kterém bylo sídlo klanu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 19:52

Yuu

Klečel jsem ve stínu a pozoroval toho z Akatsuki.
Nevím, jaké má schopnosti.. Ale na to, co udělal bude silný. řekl jsem si a silně si oddychl.
Vstal jsem a vyšel ze stínu. Proč tu není Sendokage, to by mě zajímalo. řekl jsem potichu a
vyskočil jsem na jednu budovu a z ní se rozhlížel po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 20:30

Cloud

Do pr*ele,apadení?řekl sjem si a ryhle běžel ulicemi suichu.musís se zorientovat...řekl sejm si a vyskočil an jednu budovu a rozběhl se směrem k náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 21:27

Yuu

Jak jsem se rozhlížel, zahlédl jsem Clouda, jak běží po budově na náměstí.
Hodil jsem před něj kunai, aby zastavil a doběhl jsem k němu.
Kunai sem sebral a podíval se na Clouda.
Akatsuki.. řekl jsem a schoval si kunai do pouzdra.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 21:48

Dante

Za chvíli jsem doběhl k té obrovské budově.Otevřel jsem dveře a sundal si boty.Vyběhl jsem aš nahoru k pracovně té vůdkyně a zaklepal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 22:11

Natsuki Yoake

Otočila som hlavu za výbuchmi a trochu som sa naplašila. Kto?? útočia na dedinu? ksjoo. Pomyslela som si a už som toho mala popravde dosť. Bola som unavená naštvaná a podráždená, vykročila som takým rýchlim tenpom k miestu kde bolo vidieť nejakú brariéru či čo to bolo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 15:07

Dante -> Budova byla zamčena, pokud si Dante nevšiml, tak zrovna někdo útočil na vesnici ...
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 16:30

Dante

Ozval se výbuch.To je ale pořádnej ohňostroj pomyslel jsem si a běžel se tam podívat.Zachvíli jsem doběhl na místo výbuchu a spozoroval jakého si člověka.Měl na sobě rudý plášť s mraky.
Kdo to k čertu je.A co dělá ve vesnici? řekl jsem si nahlas a vyskočil jsem na parapet jednoho domu.Tam jsem si přidřepl a pozoroval toho člověka.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 19:25

Cloud

Majzl jsem Yuua docela slabě zezadu do hlavy a vyčítal mu.Tos na mě nemohl normálně zavolat?co kdyby si mi ublížil!řekl jsem ale pak jsem se uklidnil.víš něco o jejich schopnostech?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 19:34

Yuu

Neboj, mířil jsem schválně dál od tebe. řekl jsem a pak se zamyslel.
Nepřítel ukázal zatím jenom jeden útok.. Přivolal si vesničana k sobě, tomu křupla
lebka a byl na místě mrtvý. Bohužel si myslí, že mu vydáme šestiocasýho, proto bych si
raději udržoval anonymitu před ním a také odstup. Ale přece ho musíme zničit.. Hlavně
neútoč hned, má kolem sebe nějákou divnou bariéru.
řekl jsem a kulhavým krokem jsem došel
k římse a podíval se směrem na náměstí. Suichugakure ustála za poslední dobu hodně, ale řeknu ti jedno. Pokud tam padnu, chop se boje. Nejsem ještě dost vyléčený, ale s mojí nohou ještě něco zvládnu..
Spíš sem, ale na dračky.. Ale bojovat budu.
řekl jsem a vylezl na římsu, ze které jsem skočil na další budovu a běžel na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 19:56

Cloud

Vyskočil jsem k Yuuovi a běžel vedle něj.Jestli zemřeš tak mi věř že se postarámaby si šel do pekla...to bys tu nechal Eimi úplně samotno?víš jak by jí to zničilo?kvůly tomu že mi vždycky přebereš holku...při těhle slovech bylo vidět že mi na hlavě naskakují žíly a mám co dělat abych ho nezabil tady na místě....se do tebe zamilují až po uši a ty nakonec zemřeš...slibuji ti že se o Eimi nebudu pokoušet ale varuji tě...ublížíš jí a je mi jedno kdo mi bude stát v cestě ale já tě zabiju...řekl jsem mu a v očích mi bylo vidět že to myslím vážně.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 20:07

Yuu

Uchechtl jsem se.
Díky. Ale řeknu ti něco... Mám teď důležitější věci než je Eimi. Klidně si jí nech. řekl jsem.
V pekle budu stále bojovat.. řekl jsem a přivřel oči. Svůj klan nezradím. řekl jsem si a zase
otevřel oči. Tak, pojďme ho zabít! řekl jsem vážnějším tónem a nabral rychlost.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 20:19

???

Tak co, už ste se tam vy dvě dětičky rozhodli, kdo zautočí? Máte dvě možnosti, buď budete bojovat a nakonec mi to stejně řekněte, nebo zemřou další vesničani.
Řekl sem vážně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akatsuki rising II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akatsuki rising II
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki rising
» Naruto Legends: Akatsuki Rising (PSP)
» Akatsuki-videá
» Historie Akatsuki
» Akatsuki vs. Yutaka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: