Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Akatsuki rising II

Goto down 
+7
Shika-san
Nero
likuku0
Yuu
Srotak
Hysterio
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 20:22

Yuu

Když jsme doběhli na náměstí, podíval jsem se zase na toho z Akatsuki, když něco říkal.
Nevím jestli mám zaútočit, ale budu muset.. řekl jsem a seskočil z budovy a pomalu kráčel k soše Jira.
Žádní vesničané už nezemřou. řekl jsem dost vážným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 20:30

Natsuki Yoake

S aktivovaným Tekiganom som si premeriavala toho divného chlapíka v čiernom plášti s červenými mrakmi, tiež som si premerala tých dvoch z ktorých jeden začal kráčať k nemu. Možno si ma ešte nevšimol, Pomyslela som si a dotkla som sa svojej pečate na ruke. Síce tým riskujem, že sa tá pečať prestane ovládať, ale nemám na výber. rozmýšľala som a vytvorila som jedného Hebi bushina, po tom som použila henge no jutsu vďaka čomu som sa premenila na katanu ktorú ten hebi bushin zobral do jednej ruky, Po tom si vytiahol vlastnú katanu a čo najtichšie sa prikrčil, pripravený na útok.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 20:47

Dante

sledoval jsem nějaký dva kluky co stáli na náměstí.Snad nechtěj zaútočit? řekl jsem si v duchu.S jednou rukou zavázanou jsem toho moc podniknout nemohl ale neměl jsem na výběr.Srazil jsem ruce k sobě.
Bushino jutsu řekl jsem potichu a vytvořil dva obyčejné klony.Mezitím jsem se malou uličkou přemístil blíž k náměstí a dál pozoroval ty dva kluky.Klonové mi sloužili jen jako štít na odpoutání pozornosti.Z kapsi jsem vytáhl tři kouřové bomby.Připevnil jsem je na jehlice a jednu z nich jsem zabodl ke klonům.Další jsem zabodl tam kde jsem byl já.A jednu naproti do budovy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 21:10

Cloud

Já jsem zůstal v leže na střeše domu ve svém úkrytu a koukal se na toho z akatsuki.hodlal jsem zkoumat jeho schopnosti a chování než na něj zaůtočím.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 21:40

Dante

Opatrně jsem se potichu přiblížil až na roh poslední budvy před velkým náměstím.Kouřové bomby byli umístěny tak pět baráků doprava ode mne.Pomalu jsem vykoukl.Ten muž byl zády ke mne.Viděl jsem jednoho toho kluka jak leží na střeše.Druhý byl asi někde schovaný nebo nebyl vidět.Připravil jsem pečeť.Možná je to nerozvážné ale musím je krýt. řekl jsem si.Udělal jsem několik kroků vzad.Kai řekl jsem potichu a bomby s kouřem vybuchli.Okamžitě jsem se přikrčil a čekal na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 21:54

???

Jen tak sem si tam stál. Všechny vaše útoky byli zbytečné. Bariéru to ani nepocukalo. Ukázal sem prstem na jednoho utíkajícího vesničana a ten se začal vznášet.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 22:08

Dante

Jdem na to řekl jsem si pro sebe.Bushino jutsu řekl jsem a předemnou se vytvořil klon.Z kapsi jsem vytáhl jeden kunai a já na něj nabali výbušný lístek.Hodil jsem to po tom chlápkovi a utekl do tmavé uličky.Vytáhl jsem jehlu a přiděla na ní kouřovou bombu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 22:13

//řekne mi už konečně někdo jestli jsem něco a pokud ano tak co odhalil svým Jagan?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 14:45

Eimi
Chcela som ísť na lúku, no potom som počula tie výbuchy.
Dobehla som na miesto, a sledovala som toho z Akatsuki.
Takže, používa nejakú bariéru k obrane. Pomyslela som si.
Zaujímalo by ma či má tú bariéru aj pod zemou. Povedala som si.
Hej ty! Skús bojovať s niekym seberovným, a nie s geninmi! Zakričala som na neho a pripravila som si nôž.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 17:09

Kaku -> Šroták nemá tušení co tvé doujutsu, proto to napiš ještě a napiš tam, co máš vidět za věci a on ti pak odpoví...

Sendokage

U mě se najednou objevil Kaze Riun, Suizu Yuurinshi, Rikko a Fubuki Suikafuurado a Ulquiorra Hiroki s Hiyori Hiroki. "Jsem rád, že jste se mohli dostavit. Uvnitř je člen Akatsuki a použil starou zakázanou techniku, která dokáže uvěznit všechny starší a zkušený ninji okolo venku a nepustí je dovnitř. Zřejmě jde po 6ti ocasym, který je mimo vesnici a o 7mi ocasého se stará Shika Herini." Vysvětlil jsem jim situaci. Jenže v tom se mladá Hiyori usmála a prošla skrz bariéru. "Je mi 15, takže projdu podle těch vašich kritérií, Sendokage." Řekla Hiyori a rozeběhla se směrem k tomu chlápkovi z Akatsuki. Mezitím jsem se pousmál. "Fajn vy ostatní položte dlaně na zem a soustřeďte do ní veškerou chakru, mělo by to prolomit bariéru, ale je to hodně dlouhé." Řekl jsem a všichni jsme položili dalěn před bariéru na zem a soustředili tam chakru.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 17:19

Dante

Zahlédl jsem nějakou holku co běžela směrem ke mě ale asi mě neviděla jelikož jsem stál ve tmě.Rozběhl jsem se uličkou proti ní a hodil na zem jehlici s kouřovou bombou.Za chvíli jsem byl vedle skoro u ní.Chitil jsem jí za rukáv a strhnul do malého zákoutí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 17:30

Hiyori

Strhnul mě, ale v tu chvíli ucítil tlak na jeho břicho a najednou už ležel na zemi a já mu dala svoji nohu na jeho krk, aby neutekl. "Už nikdy mě takhle nenapadej, kdybych byla v zápalu boje, tak jsem tě mohla hned zabít a ani bych nevěděla, že jsi ze Suichu." Řekla jsem a v tu chvíli dala nohu pryč a uskočila k rohu budovy a sledovala toho chlapa z Akatsuki. "Víš o něm něco?" Zeptala jsem se ho. "Něco o schopnostech."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 17:53

Dante

Jaklmile seskočila postavil jsem se na nohy.Ne nevim.Sem teprve genin ale sou tu i další lidi.Snažil jsem se upoutat jeho pozornost kouřovejma bombama ale on si toho ani nevšiml. řekl jsem jí a složil pečeť.Kai a vybuchla další kouřová bomba tak tři baráky od nás.Je to úplnej ignorant.Vidíš řekl jsem a ukázal prstem na začouzenou část náměstí.Měl jsem nápad. dodal jsem a přiskočil k ní.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 19:01

Yuu

Stál jsem pod sochou Jira a už mě začalo vytáčet, že zabíjí další vesničany.
Sám se mu nepostavím.. řekl jsem a začal se dívat po okolí.
Uviděl jsem Danteho a Hiyori. Doběhl jsem k nim a prohlédl si Hiyori.
Mátě nějaký plán? Jinak, jsem Yuu. řekl jsem a podíval se na Danteho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 19:04

Hiyori

Stála jsem tam a sledovala to. "Ignoruje to, jelikož pro něj kouřové bomby nejsou nebezpečné." Řekla jsem tiše při čemž jsem pozorovala toho chlapa z Akatsuki. Takže jdeš po jinchuuriki jo? Pomyslela jsem si při čemž už jsem koukla na Danteho. Mé oči sjely na jeho ruku, takže jsem rychle vytáhla jednu ampulku s rudou vodou. "Ukaž mi tu ruku, vyléčim ti ji během půl minuty, ale budeš to mít zdravé jen na den, pak se ti ta rána zase otevře a bude se ti hojit déle než by měla teď, ale aspoň budeš nyní schopný boje." Řekla jsem, ale nečekala na jeho reakce a hned mu tu ruku polila a jemu se rychle zahojila. Jenže to už přiběhl Yuu. "Jmenuju se Hiyori, jsem něco jako sestra Ulquiorra Hirokiho a byla jsem cvičena k lovu, takže mám zřejmě víc schopností než vy dva, takže budu potřebovat vaši pomoc. Vypadá to, že si nás tu jen vychutnává, takže našim úkolem bude zjistit co nejvíce o jeho schopnostech, než jounini prolomí bariéru a pomohou nám. Podceňuje nás, takže to je naše výhoda a nebude se tak moc snažit." Řekla jsem rozhodně. Teď jsem byla narozdíl od jindy uplně v klidu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 19:06

Natsuki Yoake

Baka, pomyslela som si keď som si všimla Danteho a to ako nechal vybuchnúť kúrové bomby.. mohol si si všimnúť že tu nie si sám.. ty si fakt nepoučiteľný. Pomyslela som si a po tom som sa radšej sústredila na toho divného týpka.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 19:08

Yuu

Nějakou informaci budu mít. Podíval se na jednoho vesničana, který se zjevil vedle něho, nebo ho spíš
k sobě teleportoval a něco mu ruplo v hlavě. Vesničan byl na místě mrtev.
řekl jsem.
Ulquiorra? Tebe jsem myslím už někde viděl.. řekl jsem a podíval se na toho z Akatsuki.
Chce šestiocasýho.. Pak prý přestane zabíjet vesničany. Chce ho to dostat zezadu. řekl jsem
potichu a sledoval dál toho z Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 19:12

Cloud Gojo

Seskočil sjem z budovy k Yuuovi,Dantemu a té holce a řekl.Jsem Cloud Gojo...moje hlavní specializace je agresivní boj na krátkou vzdálenost...máme už nějaký plán jak ho překvapit?zeptal jsem se a Sakaryo mi klidněseděl na rameni.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 19:17

Dante

Čau jsem dante.Takže jak to uděláme??Máme nějakou formaci řekl jsem a podivál se na náměstí.Zahládl jsem natsuki a vytřeštil oči.Vona je tam sama řekl jsem si pro sebe.Mávl jsem na ní rukou ať jde k nám.Schoval jsem se do kouta za roh budovy a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 12:53

Hiroki

Podívala jsem se na Clouda, ale své jméno už neříkala, nehodlala jsem ho říkat každému zvlášť. "Fajn, ty jsi na krátkou. Já jsem na dálku." Ukázala jsem na luk na mých zádech, ale mohlo vám přijít divné, že tam nemám šípy. "Yuu, dostat ho ze zadu je dost nebezpečné. Všimni si, že se vůbec nebrání a jen si tam v klidu stojí, to může znamenat jen jedno. Musí ho něco bránit, aby si byl jistý, že ho útok ze zadu nemůže překvapit. Musíme se dostat nějak k němu, aby jsme věděli, jak se dokáže bránit." Řekla jsem jim. Jenže to už jsem viděla Danteho jak mává na Natsuki a praštila ho po zádech. "Je nás tu už moc, ať tam zůstane. Dokud budeme na dvouch místech, tak nemůže útočit, protože ho furt ohrožuje někdo z druhé strany."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 13:44

Yuu

Tak co uděláme? Počkáme než jounini prolomí tu bariéru? To nepůjde.. Mezitím budou umírat
další a další..
řekl jsem a podíval se na sochu Jira, nad kterou stál ten z Akatsuki.
Obětovat se, zaútočit se všech stran, pomoct prolomit bránu?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 14:18

Cloud

dostal jsem nápad...náš problém jsou vesničani...kdybysme ho zaměstnali a někdo odvedl vesničany tak bysme měli více prostoru pro boj...řekl jsem svůj nápad se založenými rukami na hrudi.klidně se pro to obětuji...řekl jsem jakoby to byla samozřejmost.bylo vidět že to mylsím vážně.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 15:37

Dante

Fajn nápad ale chce to něco podniknout na odlákání pozornoti.. řekl jsem.Vo to se postarám a taky mu zabránim ve výhledu dodal jsem a vytáhl všechny kouřové bomby co jsem měl u sebe.Rychle jsem je přepočítal.Třicet řekl jsem a začal jednu po druhé přivazovat k jehlicím.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 15:52

Hiyori

Dante neměl 30 jehlic ani 30 kouřových kuliček. Ty kuličky jsou velké, jako oko. Kdyby jich měl tolik, tak z nich musí mít vyrobené tričko, to samé jehlice. Měl jsi už jen pět kouřových kuliček a asi 10 jehel. Mezitím jsem se podívala na náměstí a kolem pobíhalo už asi jen 10 lidí a ostatní se utekli schovat do domů. "Fajn, Dante a Cloud ho změstnají, ale nesmíte umřít. Nejlepší by bylo, kdyby jste útočili najednou a promyšleně, aby jste se mohli navzájem bránit. Pokud na jednoho z vás zaútočí, tak ten druhý musí přestat útočit a pomoct tomu na kterého útočí. Zdržte ho tak na 5 minut. Já s Yuuem se pokusíme odvést ty vesničany." Rozhodla jsem a čekala až to začne.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 15:55

Yuu

Rozumím. řekl jsem a podíval se na vesničany.
Hlavně si nás nesmí všimnout. řekl jsem a vstal ze země.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akatsuki rising II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akatsuki rising II
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki rising
» Naruto Legends: Akatsuki Rising (PSP)
» Akatsuki-videá
» Historie Akatsuki
» Akatsuki vs. Yutaka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: