Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Akatsuki rising II

Goto down 
+7
Shika-san
Nero
likuku0
Yuu
Srotak
Hysterio
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 22:03

Cloud

TY ZBABĚLÝ SR*ČI!JEN SI UTEČ!AŽ TĚ NAJDEME TAK Z TEBE UDĚLÁME JÍDLO PRO MÝHO ORLA!zařval jsem na něj když odlétával.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 12:06

Dante

Běžel jsem dále směrem k nemocnici a zničeho nic jsem viděl letícího kiru a creepyho útok kterej ho sundal.Takže je poněm. řekl jsem si v duchu.Zachviličku jsem byl u nemocnice.Ty ninjové mě snad museli minout. řekl jsem a vešel dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 14:51

Natsuki Yoake

"Takže je koniec?" pomyslela som si a vtedy sa pri mne zjavil obláčik dymu, stála som tam ja a ešte raz ja.. teda ja a jeden hebi bushin.. celý čas som bola v henge za jednu z bushinových katán ako poistka. Unavene som sa posadila na strechu budovi a hebi busshin vedľa mňa sa rozpadol na ilúziu hadov ktorý sa však nemali na nikoho zamerať a tak sa iba neškodne rozplynuli.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 15:16

Yuu

Poklekl jsem a chytl se za kotník.
Je toho strašně moc.. Ani jsem nebyl zotaven z minulého boje.. řekl jsem si a a stiskl kotník.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 16:54

Nibori

Vrátil jsem se do vesnice a "viděl" že už bitva skončila...bylo mi celkem fuk jak to dopadlo,kolik lidí přišlo o život a tak jsem pomalu kráčel ke svému domu.Když jsem přišel domů,zbytky po rituálu jsem uklidil a potom jsem se natáhl na postel..Okna jsem nechal zabedněný a dveře jsem za sebou opět zamknul.. Takže přece jen jsem sám... Řekl jsem si v duchu a pomalu jsem usínal...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 20:11

Sendokage

Najednou polární medvěd zmizel a já se skácel k zemi, protože jsem padl do bezvědomí. Jenže to už se seběhli lékařští ninjové a začli všechny uzdravovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akatsuki rising II - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising II   Akatsuki rising II - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akatsuki rising II
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Akatsuki rising
» Naruto Legends: Akatsuki Rising (PSP)
» Akatsuki-videá
» Historie Akatsuki
» Akatsuki vs. Yutaka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: