Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 20:22

Pomalu jsme šly z louky na okraji kumogakure mířil jsme přímo k velkému jezeru které ohraničovalo severozápad kumogakure místo hradeb .. ale i odtamtud byla kumogakure krytá protože jezero mělo za hranici hory ,ale skušený ninja z kumogakure zná tajnou cestu přez horu



Naposledy upravil Ramaru dne Thu Jan 13 2011, 15:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 15:55

Daisuke

Pousmál jsem se a v klidu kráčel přímo za dědou. Jestlipak Aiko ví, že jdu za ní. Ale jak ji tam najdu a hlavně jak ji oslovim?! Ty jo snad si mě ještě pamatuje. Pomyslel jsem si po cestě, když jsem byl celou dobu ticho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 21:29

Ichiro

Došly jsme ke břehu tichého a chladného jezera vznášely se kolem výpary z jezera a já jsme rozhodl že nakonec půjdem po vodě abychom dopilovali ovládání chakry .. Pojd Daisuke .. půjdem po vodě až ke skalám jeto asi 500 metrů .. nenech se rušit rudým bleskem .. bude si chtít užít poslední chvíle svobody než ho zase zkrotíš .. řekl jsem mu hodným hlasem a pomalu jsem vstoupil na hladinu vody která snímala můj obraz a já jsem se najednou do něj začal hypnoticky koukat jako kdyby mě něco chvátilo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 14:57

Daisuke

Znovu zkrotim? To bude něco jako minule? Pomyslel jsem si trošku nechápavě, při čemž jsem vkročil na vodu. Pche, prý znovu zkrotíš. Zasmál se Rudý blesk, jenže tohle jsem ignoroval. Tak co, furt ještě truchlíš po tom tvym senseiovi? Zvolal znovu Rudý blesk. Dá se říct, že ano, proto mířim do Horagakure, kde bude Aiko a konečně ji zase uvidim. Odpověděl jsem mu uplně s klidem. Takže by ti hodně vadilo, kdybych tě ovládl a pak ji tvýma rukama zabil? Snažil se mě pořád vyprovokovávat, ale to mu nešlo, protože jsem věděl, že nade mnou kontrolu prostě nezíská.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 16:12

Ichiro

Pomalu jsme šly po jezeře a vstoupili jsme do husté mlhy .. Snad jsou staré pasti už nefunkční .. řekl jsem si a daisuke mohl v mlze vidět můj nejistý výraz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:32

Daisuke

V tuhle chvíli jsem si výrazu svého dědy moc nevšímal. Věřil jsem mu, protože v tuhle chvíli, to byl jediný mně blízký člověk. Místo toho jsem měl spíše hlavu plnou myšlenek ohledně Rudého bleska, který hodlal zase brzy proniknout do mé mysly a na chvíli mě ovládnout. Jenže já doufal v to, že Aiko bude v Hoře a to mi dávalo sílu na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 21:16

Ichiro

Pomalu jsme šly a asi po 5 metrech co šel daisuke zamnou zničeho nic vyletěla vodní ruka po něm ale to už jsem se mihnul bílím pláštěm s rudými blesky předním a odrazil jsem jí .. vše se odehrálo ve zloku vteřin a Daisuke mohl vidět červenou čáru za tím jak jsem se tam dostal neboly zůstatek mě chakry kteoru mohl vidět jenom on .. jenom klan shiritsu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 13:57

Daisuke

Jak jsem se lekl, tak jsem sebou škubl a zaškobrtnul o vlastní nohu, takže jsem spadl. Jenže to už jsem viděl tu rudou auru a odraz té ruky. Došlo mi, že mi děda teď dost pomohl, protože jsem nevěděl, jak silná ta ruka je. Jenže to teď pro mě nebylo zrovna moc extra důležité. Mě teď spíše zajímalo, kdo je autorem té ruky. "Dědo co se tady děje? Něco jsi mi zatajil o téhle cestě?" ptal jsem se, protože jsem nevěděl zda o tomhle místě něco neví, ale to už jsem se znovu postavil na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 16:02

Ichiro

Promin Daisuke .. řekl jsem v klidu .. To nic , todle je zpátečka z Kumogakure jsou tu nastražené pasti proti lidem co by mohly oběvit cestu přez skály .. Vypadáto ,že ty pasti někdo nestáhnul ... vydal jsem jasnej příkaz je odstranit ... řekl jsem lehce naštvaně ,nečekal jsem že by tu byly .. a pak jsem se postavil vedle daisukeho a ukázal mu na mohutnou skálu který byla za kumogakure byla vzdálená tak 500 metrů.. Je tam tajná cesta ... když na sebe nalákam všechny možné pasti a odvedu pozornost od tebe .. dokázal bys přeběhnou těch .. myslím tka kolem 500m a najít tak takovou červenou značku ? .. zeptal jsem se ho tázavě a připravoval jsem si další argumenty s vysvětlováním
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:10

Daisuke

Další argumenty nebyly třeba, protože bylo jasné, že když nebudu souhlasit, tak se nepohneme, tudíž jsem se pousmál a kývnul hlavou. "Tomu věř!" Zvolal jsem, při čemž už jsem však stál připravený k dlouhému a rychlému běhu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 14:38

Ichiro

Dobře .. řekl jsem a usmál jsem se , vytáhnul jsem svitek a podal jsem ho daisukemu .. todle rozdělej a potáhni to po té červené značce .. pak už to deaktivuje pasti .. řekl jsem mu a mrknul jsem vytáhnul jsem 3 malé kulyčky a dla jsem si je mezi prsty .. Připraven ??? ... řekl jsem vážně a nahlas napřáhnul jsem se a vyhodil jsem všechny 3 kuličky naráz ty postupně vybuchovaly a tys uviděl jak se aktivovaly všechny pastě šude klem vylítávaly shurikeny a vodní pěsti stejně velké jako ty sám .. i vodní biče tam byly ... ruzné zbraně a dokonce žraloci ... já jsem dal jednu nohu vzad a odrazil jsem se vytáhnul jsem svoje 2 Katany a začal jsem se přemystovat zmísta na místo ... a různě odrážet a nebo lákat pasti namě .. Bež !!!! .. zakřičel jsem na daisukeho a akorád jsem to schytal vodním byčem ale to jsem se probral a a rozřízl ho všude kolem mě byly červené čáry od seku nebo od přemýšstění vše bylo kvůly rudému blesku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 14:20

Daisuke

Je to kousek, to zvládnu! Musim to dokázat kvůli svému dědečkovi. Pomyslel jsem si, čimž jsem si dodal důvěru a vzal si ten jeho svitek do ruky, při čemž jsem ho pevně chytl a rozeběhl se k místu, kde to má vše být. Běžel jsem docela rychle, ale po 200metrech jsem v tu chvíli odletěl na zem a mé vlasy zrudly."Há! Jen tam chcípni dědku starej!" Zařval už Rudý blesk, který se jen zle smál, ale v tu chvíli sebou začal cukat, protože jsem se dostával opět k moci, až jsem se k ní naštěstí znovu dostal a pokračoval v cestě. Zjistil jsem, že Rudý blesk pomalu dostává sílu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeMon Jan 31 2011, 17:20

Ichiro Shiritsu

Ten rudej blesk se horší .. řekl jsem si šeptem a dál jsem se soustředil na ničení pastí kolem mě .. vše šlo v pohodě když vtom najednou po mě vyletěl obří žralok který mě chytnul do tlamy přesně na hrudí a stáhnul mě po hladinu a všechny utoky zalezly také pod hladinu ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeMon Jan 31 2011, 21:20

Daisuke

Jenže v ten okamžik jsem prolétl vzduchem a dopadl dlaní přímo na ten systém, co to měl vypnout. Měl jsem přivřené oči a doufal, že se to povedlo, protože jsem nevěděl, že mého dědu strhnul nějaký žralok pod vodu. Poslední co mi zbývalo byla jen naděje.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeWed Feb 02 2011, 13:30

Rudé znaky zazářily a zmyzely což mělo znamenat že pasti zmizej .. když se daisuke otočil viděl před sebou jezero .. žádné pastě ale ani děda ... když vtom najednou z vedy naněj vyletěl vodní had .. Že by se ty pastě nedeaktivovaly ? .. nebo to bylo jutsu ? .. a Kde je děda? .. musely ti tyto otázky probýhat hlavou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeWed Feb 02 2011, 15:28

Daisuke

Hleděl jsem na jezero, při čemž jsem marně vyhlížel svého dědu. Kde sakra je? Pospícháme do Hory. Pomyslel jsem si, ale v tom už se na mě rozletěl vodní drak a já nevěděl jestli jde o zbylou past a nebo ho na mě někdo poslal. Ale to už jsem si rychle ze zad sundal štít a dal ho před sebe, takže by to mělo vodního hada zničit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 23:33

Byl to chytrý tah, had se roztříštil o štít a tebe naodila vlna vody ... před sebou si uviděl bublinky a najenou Ichiro asi 2 metry před tebou vyskočil z vody a dopadl na hladinu byl uplně celý mokrý což bylo logicke a na ruce měl 2 krvavé stopy od čelistí žraloka ... Fajn .. řekl jsem na rychle .. něco je špatně pasti nejsou deaktivované máme asi 20 vteřin aby jsme opustili oblast jinak budem stále napadnutelní .. řekl jsem ve zkratce a a začal jsem chodit podél skály jako kdybych něco hledal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeSat Feb 05 2011, 20:40

Daisuke

Zhluboka jsem vydechoval a následně jsem cuknul hlavou, abych vyklepal vodu ze svých vlasů, tudíž jsem ohodil kameny kolem sebe. Ale to už jsem uviděl svého dědu, který mi řekl, že musíme opustit místo, jenže on sám se zdržoval u nějaké skály a mně pomalu došlo, že tam něco hledá. "Co tam sakra hledáš dědo?! Musíme odsud zmizet, já se chci k Aiko dostat co nejdříve." Zvolal jsem a chytl si přívěsek se znakem Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeSun Feb 06 2011, 23:33

Ichiro

Na daisukeho jsem zatím nereagoval a hledal cestu ven ,když v tom se před námi najednou začla zvedat hladina jezera a před námi se začla formovat vodní vlna přez kterou jsme nic neviděli ... na jedný straně skála a na druhý vlna ... P-promin Daisuke ,ale jako kdyby na nás někdo nastražil past jako kdyby nas někdo zradil ... snažím si najít cestu ven .. řekl jsem ve spěchukdyž vtom si najednou uslyšel hlasitý skřípot ... Pojd mám to .. řekl ichiro asi 5 metrů od tebe a ve skále se začla tvarovat velká díra
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 00:15

Daisuke

Někdo mi tu brání v cestě za Aiko?! Tak na to ať rychle zapomene! Byl jsem dost naštvaný, až mi opět začaly rudnout vlasy, ty přeměny byly stále víc intenzivnější. Jenže to už na mě zavolal děda, že našel východ a já se prudce otočil, při čemž jsem se rozeběhl do té díry, kterou našel děda ichiro.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeTue Feb 08 2011, 19:35

Ichiro

Vlezl si do té díry a v klidu si prošel byla to klasická jeskyně akorád měla východ na druhé straně byla dlouhá asi 20 metrů , skočil jsem hned za tebou a vchod se uzavřel ja jsem se dotkl zdi a všude kolem nás se rozhořely pochodně .. tady snad budem v bezpečí .. řekl Ichiro unaveným hlasem a přišel k tobě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 14:42

Daisuke

Zakroutil jsem hlavou a šel rychle dál. "Nevim, jak dlouho udržim Rudého bleska na uzdě, hodně zesílil a zřejmě mě bude chtít zase ovládnout, takže chci dorazit co nejdříve za Aiko, dokud dokážu Rudého bleska ještě ovládat." Řekl jsem přesně jak to cítim a šel dál chodbou. Doufal jsem v to, že se chodba nezačne zmenšovat nebo tak něco, protože jsem nechtěl řešit další problémy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 22:06

Ichiro

Šli jsme dál v tunelu kde na zdi svítili pochodně ... Dobře.. tak to aby jsme zrychlili .. už tak nás zdrželi ty pasti ... řekl jsem v klidu .. Dyštak až to bude kritické ti pomůžu udržet rudého bleska na uzdě ... řekl jsem mu hodným hlasme a pokračovaly jsme v tunelu kde do nás začal šlehat mořský slaný vánek ... Už budem venku .. řekl jsem a pomalu jsem mrknul v zádu se rýsovalo male svetýlko .. bylo male jelikož cíl byl ještě daleko .. pár kilometrů ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 22:16

Daisuke

To si jen myslíš ty starej páprdo.
Ozval se mi hlas Rudého bleska v hlavě. Ty buď ticho, jsi jen ubohá náhražka démona. Chtěl bych tě vidět stát proti třeba Kyuubimu, by tě akorát vysmál ty ubožáku. Ani vlastní tělo nemáš. Odpověděl jsem mu. Říká ten, kterému brzy to tělo vezmu. Jaké to je, když tě brzy porazí imitace démona a někdo kdo nemá vlastní tělo? Nevim, ale nejsi tim pádem větší ubožák a slaboch než já? Trošku mě zmastil Rudý blesk a uslyšel jsem jeho smích. Buď ticho, jednou přijde tvůj den, kdy už zmlkneš, tomu věř! Pomyslel jsem si a z ničeho nic se rozeběhl k tomu světlu. "Honem dědo!" Zvolal jsem, aby pohnul.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:21

Ichiro

Šli jsme pomalu a pak najednou mě hnal Daisuke neváhal jsem a rychle jsem se rozběhl abychom tam byly co nejdříve .. Dobře Daisuke .. řekl jsou souhlasně a to už jsme vyběhly ven ... Vyběhly jsme z vysoké skály a před náma bylo modré nádherné moře .. Stály jsme na utesu který byl pokryt zelenou trávou ve které rostly samovolně květiny ,vypadalo to tu nádherně hned jsem jak jsme vyběhly tak se vchod za náma uzavřel .. a nám foukal slaný vánek do vlasu a obličeje ... Daisukemu mohlo přijít dovný jakto že jsme už tak blízko moře když kumo je od može vzdálená velke kus
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)   Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta staříka a vnuka (Ichiro a Daisuke)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Uchiha Daisuke
» Daisuke Tatsuki
» Ichiro Yoshioko
» Ichiro Mizukawa
» Ichiro Tamaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: