Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Lov démonů? (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 16:03

Pokračujte zde.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 16:48

Cloud

už abysme to měli za sebou...pomyslel jsem si a rozběhl se za Daruiem.začínám chápat to co mi kdysi řekla Miya...život ninji je dlouhý a nudný...povzdechl jsem si a koukl se na oblohu.démon....jak asi vypadá?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 18:32

Yuu

Rozběhl jsem se za Daruiem a běžel vedle něho.
Promiň, moc se ptám... ale, kdo je Sazara?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 17:55

Kin

nasledovala som ho ako posledná a držala sa v zadu. Samozrejme, počula som Yuuovu otázku a tiež ma zaujímala, ale nie až tak velmi ako fakt, že yuu ma doujutsu, techniky očí.
čo je to za doujutsu?Je to niečo ako sharingan? pri tej predstave ma zamrazilo.
Doujutsu boli pokladané za dokonalé techniky a niekedy aj viac ako ostatné Kg. Ved sharingan spôsobil iba v konohe najvetšiu silu a aj najvetšiu hrôzu.
hej Yuu zakričala som na neho. čo to máš za oči? A aké majú vlastnosti?
Yuu sa za ten čas dosť zmenil. Cloud bol asi stále ero-.genin. Alebo sa už stal chuninom?
usmiala som sa na nich. vôbec som to nechapala.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:02

Yuu

Uslyšel jsem otázku Kin a jen se na ní podíval.
Já to Doujutsu ještě nemám, získám ho zabitím prvního démona. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:10

Kin

Toto bola iba polovičná odpoved. pomyslela som si a zopakaovala druhú časť otázky.
čo robí to doujutsu? a dodala dalšiu.
čo sú zač tý démoni? Sú ako ocasý, alebo slabši?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:20

Yuu

Běžel jsem vedle Daruie a poslouchal Kin, která běžela zamnou.
No, tak dobře.. když už jsme ten tým..
To Doujutsu, podle toho co mi říkal Darui, slouží k rozeznání démona a nalezení
člena klanu, který je poblíž. Ti démoni.. ti se dělí na čtyři stupně.
Od nejslabšího, po nejsilnější. Pokud je tam někde první, možná druhý stupeň, měli
by vypadat jako normální lidi.
řekl jsem,
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:29

Cloud

jako by někoho zajímalo co maj za doujutsu...řekl jsem si v duchu.pravděpodobně jsem měl zase další ze svých duševních depresí při kterých bych nejradši něco rozmlátil na kousky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:54

Darui

Po čas cesty jsem hodlal na vše odpovědět. "No máme doujutsu Akugan, což je oko, které klanu Aburakoji pomůže jépe rozpoznat démony. Existují 4 stupně démonů. První jsou takový slabší, kterí jsou na úrovni geninů nebo chunninů a většinou jsou ve skupinkách. Druhý stupeň jsou už silní chuuninové na dobré úrovní a s větší zásobou chakry. Třetí už jsou jounini, kteří se dokáží vyšplhat až na S rank ninji a poslední stupeň jsou takový ty vůdci, kteří jsou obvykle silní, jako Kage, což je třeba ten zmiňovaný Sazara, který je synem Jashina. První a druhý stupeň démonů zabijete, že jim znemožníte práci s mozkem, což je useknutí hlavy nebo vyčerpání do bezvědomí a třetí a čtvrtý stupeň musíte porazit stejně jako člověka, akorát oni ovládají schopnosti, které jste dříve neviděli. My s Yuuem máme speciální zbraně, které přes úder do démoního čela pečetí co máme na zbrani a hned je tim zníčíme, teda jen první a druhý stupeň." Snažil jsem se to vysvětlit co nejjednodušeji.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:02

Yuu

Jen jsem poslouchal Daruie, jak jim to říká a všiml jsem si zmínky o Sazarovi.
Sazara... Sazara... říkal jsem si a nahmatal v kapse speciální zbraň..
Půjdeme sejmou toho Sazara? A navíc, je možné, že jich bude víc, že jo?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:06

Cloud

vypadal jsem že tomu rozumím ale pak jsem jednoduše řekl.nechápu skoro nic...ale stačí když jim useknu hlavu ne?řekl jsem.tohle byla zase moje obvyklá stránka která zaznamenávala jen násilí a žádné jiné důležité informace.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:12

Yuu

Otočil jsem se na Clouda a běžel jsem po zpátku vedle Daruie.
Pamatuješ Shiniho..? Ještě před zkouškama. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:21

Cloud

Chvíli jsem přemýšlel ale pak jsem praštil stranou pěsti do dlaně na znamení že jsem si už vzpoměl.Už vím který shini!řekl jsem s naštvaným výrazem v obličeji.Vypadalo to že jsem na něj naštvanej ale nebyl jasný důvod.Ten hnusnej parchant mi prodal tak hnusný kuře že jsem z něj měl dva týdny průjem!řekl jsem naštvaně.Zase jsem jako obvykle nevěděl o kom mluvíme ale poté jsem zvážněl.jo...vím kdo to byl...ten parchant co tě ocejchoval...ale nemám až tak dlouhodobou paměť tak si nepamatuji ani jeho vzhled...a ten parchant co mi prodal to kuře byl vlastně shiki...myslím...řekl jsem a dál přemýšlel nad jménem toho kdo mi prodal to zkažený kuře.pravděpodobně mě to se shinim ani moc nezajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:34

Yuu

Oddychl jsem si.
Darui, pamatuješ kdysi v té mlze... Řekl jsi mi, že se mě Shini bojí, že v sobě
něco mám.. Je to tím, že jsem z klanu Aburakoji?
zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 21:17

Darui

"Sazara je bratr Jashina stejně jako Shini, takže je jasné, že proti němu nejdem. je moc silný i na mě, takže jdeme jen na slabší démony." Odpověděl jsem na otázku zda jdeme na Sazara. "A ano pamatuju si to moc dobře. Shini se tě bojí kvůli tvé krvy klanu Aburakoji. Je to klan co dostal jashina zpět do pekel a zavřel brány, takže proto k tobě cítí respekt, ikdyž tě má za nepřítele. Ze čtyř dětí Jashina je Shini asi ten nejklidnější." Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 21:18

Yuu

Jen jsem mlčel a běžel podél Daruie.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 20:55

Kin

Len som behala za Yuuom a tvárila sa že nemám strach.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 22:11

Cloud

Zpomalil jsem a běžel jsem za nima.Neměl jsem na ně vůbec náladu.duše je zajímavé místo...pokud nesní shnilou rybu....panebože proč jsme museli dostat zrovna Kin do týmu...Ta nikdy nepochopí že teď už mě holky nezajímají protože se lepí pouze na Yuua...už mám jen Miyu a sakarya...a trénink...řekl jsem si v duchu a v tu chvíli jsem si vzpoměl na jednu věc.V tu chvíli jsem se na pár vteřin zatvářil dost překvapeně....A ztraceného bratra...vzpoměl jsem si na to co mi kdysi řekla Miya. Že mám bratra ale kdysi utekl nebo zmizel od klanu. ychle jsem zatřepal hlavou a zase jsem měl kamenný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSat Jan 22 2011, 14:47

Darui

Najednou už jsme vyběhli z údolí, které bylo pokryto celé sněhem a dopadli jsme na krásně zelenou trávu, což Yuu a Kin docela dlouho neviděli, jediný Cloud ji viděl během dnešního tréninku s Miyou. "Fajn, jsme tak 5 km od vesnice, kde by se měl skrývat ten démon, ale dávejte si pozor, ti démoni co jsou na první nebo druhé úrovni se shlukují dohromady, takže jich tam může být klidně víc. Nečekejte žádný boj na úrovni, démoni jsou pěkný svině, takže budou útočit velmi zákeřně. Hlavně si musíte pomáhat! Já vás nechám u těch slabších a sám půjdu najít jejich vůdce, což je většinou na druhém stupni, ale přechází do třetího." Řekl jsem vám a běželi jsme dál.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSat Jan 22 2011, 15:03

Cloud

Teď by se mi hodilo převzítr od sakarya jeho zrak...na to ale néni čas..řekl jsem si v duchu a běžel jsem dál.Pro jistotu jsem vytáhl katanu a jednou rukou jsem si ji držel opřenou o rameno.Kdybych ji musel vyndávat tak najednou kdyby nás přepadli tak by to byla jen ztráta času. A i když to vypadalo že katana přehozená přes rameno néni zrovna na rychlý útok tak to byla blbost. Kdyby mě přepadl nějaký démon tak už je katana zhruba ve výšce hlavy takže bych jen sklonil hlavu a pohybem zápěstí bych vyraizl proti krku nestvůry.Ale nepředpokládal jsem že by nás přepadli už tady ale člověk nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSat Jan 22 2011, 17:04

Yuu

Sáhl jsem do kapsy a vytáhl zbraň, která vypadala jako spíš rukojeť od meče.
Takže můžou zaútočit i když to nečekáme, třeba teď, ne? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 10:32

Darui

"Nestává se moc často, aby démoni na takovou vzdálenost vycítili nepřátele. Teda vim to jen ohledně prvního a druhého stupně. Jak jsou na tom ostatní už nevim. Ale i vy nedokážete zjistit, že se blíží nebezpečí nebo vědět, že ten kdo jde proti vám je zrovna nepřítel. Démoni jsou skoro jako lidi, nemaj žádné nadpřirozené schopnosti." Vysvětlil jsem jim, proč na nás s největší pravděpodobností teď nezaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 10:34

Yuu

Rukojeť jsem držel stále ruce, ale nemyslel jsem na ní, spíš jsem myslel na Jashina.
Moc se nevyznám v těchto věcech..., ale... Jashin je nejvyšší démon nebo je ještě někdo nad ním?
zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 12:07

Kin

Vôbec som nechápala tie ich rečičky, ale aspoň viem, že budú tažký a nemám ich šetriť a ani ich vyzývať, je potrebné ich zabíjať po jednom. Mám ich zabíjať zo zálohy a snažiť sa prežiť.
Proste normálka, iba súper má miestno jednej hlavy rovno 3.
Nadýchla som sa a čakala, čo bude dalej...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 15:51

Darui

Pousmál jsem se při otázce Yuua. "Víš, my lidé jsme hrozně primitivní bytosti. Myslíme si, jak dobří jsme, ale při tom žije víc věcí, které jsou lepší, jako bohové, pokud opravdu existují. My víme, že existuje Jashin, což může být jen šíleně silný člověk, který vytvořil démony jen přes jakési jutsu. Ale víme jen o Jashinovi, jestli je někdo silnější, to nikdo neví." Řekl jsem s mírnym vysvětlením.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lov démonů? (Tým 4) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lov démonů? (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: