Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Lov démonů? (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:44

Yuu

Nahmatal jsem na rychlo kouřovou bombu a upustil ji k zemi.
Teď mám čas se mu ztratit a vyčkat na příležitost. řekl jsem si a uskočil jsem v dýmu za nějakou budovu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 22:42

Darui

Šel jsem docela pomalu, protože jsem byl hodně zníčený, ale v tu chvíli jsme vyšli na ulici a z dálky viděli boj Yuua a Clouda. "Necháme je bojovat a zakročíme až jestli budou prohrávat jo?" Řekl jsem Kin a sedl si na zem. "Nás dva už teď nic neohrozí. Další démoni tu nejsou." Řekl jsem kdyby měla strach, že na nás někdo zaútočí.

Yuu -> Schoval jsi se za budovu, ale to jsem moc neřešil. "Vylez ty srábotko! Takhle se snad chovaj Aburakoji? Doufám, že až s tebou skončim, tak takhle uboze nebude bojovat ten další Aburakoji co tu je." Řval jsem, abych tě vyprovokoval k vylezení z úkrytu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 06:09

Yuu

Docela jsem byl naštvaný, jak na mě mluvil.
Já se jen držím pravidla. řekl jsem si a přivřel oči.
Zmizel jsem v podzemí, o čemž démon vůbec nemohl vědět a chytl jsem ho za nohu a stáhl pod zem.
Jakmile jsem byl nahoře, vzal jsem pečeť a zaútočil přímo na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 06:51

Cloud Gojo

Zapotácel jsem se jakoby se do mě opřel vítr a kunai jsem se díky tomu vyhl. Když byl démon u mě tak jsem mu chrstl do očí písek. Neřešil jsem jestli se mi to podařilo nebo ne ale rychle jsem si vytáhl katanu a z částí pomocí setrvačné síly jsem mu hnedka chtěl useknout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 14:37

Yuu -> Nečekal to a hned byl v zemi, ale v tu chvíli mu najednou z té díry začaly vylézat mravenci a ty se během chvíle zformovali v jeho klona, který ti chytl ruku těsně před úderem do démonovi hlavy a pak tě odstrčil, při čemž trošku povytáhl své pravé já, ale ne tak, aby se ještě vytáhl, ale musel se zase otočit k tobě, abys ho nepřekvapil.

Cloud -> Byl jsi opilej, takže nemůžeš mít takovou mušku, tudíž jsi se v té rychlosti netrefil, ale najednou jsi vytáhl katanu a on věděl, že pokud tě nějak nezastaví, tak prohraje, takže dal před hlavu ruku a ty jsi sekl do jeho ruky, ale nebylo to tak strašný, ale on však druhou rukou chytl tu katanu a vytrhnul ti ji z ruky, při čemž ti zároveň nohou kopl do pravé nohy. Byl jsi zaměstnaný na katanu a na nohy jsi se nesoustředil, takže by tě měl skosit.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 14:42

Kin

Okey povedala som a sadla si velda neho, pozorujúc zápas.
Cloud si zase dal privela mliečka?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 15:05

Yuu

Když mě jeho klon odstrčil, vzal jsem kunai a hodil mu ho pod nohy, tak aby ho nezasáhl.
Ty máš děsně velké štěstí. řekl jsem jsem a uchechtl se.
Bohužel, stále jsem neskončil. dořekl jsem a hned potom, co jsem to dořekl jsem vytáhl
kunai s výbušným lístkem a hodil ho mezi toho klona a toho démona v díře.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 17:15

Cloud Gojo

Pod jeho ranou jsem spadl na zem na záda. Vypadal jsem dost divně jakobych byl mrtvý nebo v bezvědomí ale poté jsem začal chrápat. Pouze jse spal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:02

Darui

"Když to teď tak sledujeme, tak si všímej stylu boje Yuua a Clouda, jak jsou oba uplně odlišní. Yuuova síla je v tom, že dokáže překvapit a Cloudova síla je v tom, že zase agresivně napadá nepřítele a nenechává ho vydechnout." Bavil jsem se s Kin při čemž jsme sledovali souboj.

Yuu -> V tu chvíli však klon přiběhl do traektorie letu toho kunaie a najednou ho v té rychlosti chytl a vymrštil přímo proti tobě. Vůbec jsi to nedokázal pochopit, že to vůbec dokázal chytit, ale povedlo se mu to.

Cloud -> "Ty ubožáčku, jsem starší o 200 let víc, jak ty a myslíš si, že ti na tohle skočim?" Řekl jsem při čemž už na tebe letěl kunai s výbušným lístkem. Měl jsi zavřené oči a přes můj hlas jsi neslyšel, jak kunai s výbušným lístkem letí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:10

Kin

Pozorne som si ich prezerala.
A aký je moj štýl boja, sensei?Nikdy som sa nad ním nezamýšlala a ani si to v zápale boja neuvedomujem.
Spýtala som sa ho pokojním hlasom, očami stále na tých dvoch.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:18

Cloud Gojo

Bohužel démon se mýlil. Ten souboj s těmi předchozími dvěma démony mě tak vyčerpal že jsem skutečně spal. Usnul jsem hlavně díky Saké které mě uspalo. Kvůli jeho hlasu který mě rušil jsem se překulil na bok čímž jsem se chtěl zbavit okolního hluku. Jen díky té náhodě jsem se yyhnul kunai ale výbuchu z lístků ne. Výbuch mě odhodil pár metrů do dálky.AAAAAAA! Vykřikl jsem když jsem se prudce probudil kvůli výbuchu. Tvrdě jsem narazil do stěny jednoho domu že mírně popraskala. Měl jsem mírně popálenou pravou ruku ale nic vážného. Horší byla ta díra v oblečení a ohořelá záda. Z hlavy mi tekla přes obličej krev. Dopadl jsem na zem a otočil se směrem k démonovi. Měl jsem ďábelský výraz ve tváři. Ale v tu chvíly jsem se chytil za hlavua řekl. To je ta nejhorší kocovina jako jsem kdy měl...Jakoby mě někdo praštil do hlavy... Za to můžeš ty ty zm-...Nedořekl jsem a předklonil se. Vyzvracel jsem se na zem. Ten výbuch a ten náraz mě museli dostat do vědomí kdy jsem sice při vědomí ale ještě to má nějaké dozvuky. Mírně jsem se potácel a bylo vidět že sotva stojím na nohou. Postavil jsem se rovně a vytáhl kunai. díky za probuzení ale tu kocovinu ti vrátím 1000x...řekl jsem mírně naštvaně. Potřebuji tě tu Sakaryo...kde jsi?omlouvám se ti...řekl jsem si v duchu a postavil jsem se do obranné pozice.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:31

Yuu

Už jsem myslel, že klon vybuchne, ale jakmile jsem spatřil kunai, jak letí proti mě jsem se zamyslel.
Dopr..! Jak to udělal!? Stěnu nestihnu, musím uhnout! řekl jsem a skočil do strany.
Ve skoku jsem vytáhl kunai a hodil ho přímo za klona toho démona, takže to letělo přímo na démona v díře.
Jak jsem hodil kunai, tak asi sekundu po tom vybuchl ten předchozí kunai, který letěl předtím proti mně.
Ležel jsem na zemi a měl trochu víc odřené oblečení od výbuchu. Vstal jsem ze země a klečel jsem.
Pravda, že jsou silní. řekl jsem si a strhl jsem si z ruky na půl spálený rukáv.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 00:52

Darui

Zakroutil jsem hlavou a chvíli přemýšlel. "Ty jsi zvláštní Kin, protože o tobě to uplně přesně ještě nevim. Jednou útočíš a dneska jsi se zase držela spíše vzadu, při čemž jsi zaútočila až později, takže tě typuji spíše na podporu a útok ze zálohy. Což z vás dělá dobrý tým. Cloud napadá nepřátele, Yuu přemýšlí nad plánem a ty podporuješ a chráníš oba." Řekl jsem ti, jak to vidim já. Ale v tu chvíli jsi se z ničeho nic rozkašlala a když jsi se podívala na ruku, kterou jsi si dala před pusu, tak jsi tam viděla krev. Já si toho nevšiml.

Cloud -> Nemohl jsi stát uplně rovně, protože jsi se už po druhé vyzvracel, takž už jsi měl v žaludku jen alkohol a tudíž jsi byl téměř bez energie. Takže už jsi byl hodně fyzicky slabý, kort když už jsi bojoval s dvouma démonama a měl nařízlý bok břicha. Démon k tobě v klidu pomalu šel a v ruce měl kunai.

Yuu -> V tu chvíli sis všiml, jak mu jeho oči automaticky cuknuly přímo na kunai a nic jiného neřešil, při čemž znovu chytl kunai a vymrštil ho proti tobě a hned poté znovu povytáhl své pravé já, kterému už dostal jednu ruku ven, tudíž už se dostával ven sám.

Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 07:30

Yuu

Jelikož mě to překvapovalo, tak jsem musel znovu uskočit do strany. Vstal jsem ze země a podíval se na ty dva. Budu se muset zbavit nejspíš toho klona, ale na to je pozdě, protože pravý už vylézá.. řekl jsem si.
Přestáváte mě nezajímat, začnu to brát vážně! řekl jsem a rozeběhl jsem se přímo proti tomu klonovi, ale udělal jsem to tak, že jsem hodil výbušný lístek pod sebe (když jsem byl u klona) a vyskočil jsem do vzduchu. Kai! řekl jsem a lístek vybuchl.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 13:37

KIn

Pozorne som počúvala jeho kritiku a docela ma zaujala.
Takže takáto v skutočnosti som?
Avšak potom sa sensei rozkašlal a ja som si všimla niečo červené.
Sensei, mali by sme to ukončiť rýchlo, môžete mať poranené plúca.
POvedala som a prehladala svoj batôštek, či v nom je obväz.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 14:39

Cloud Gojo

Neměl jsem čas přemýšlet a tak jsem udělal první hovadinu co mě napadla. Těžce jsem dal ruce do pečetě a uchechtl se.Kai...řekl jsem a Výbušný lístek který jsem před bojem odhodil na zem vybouchl. Mělo to démona pouze na malou chvíli vylekat i když jsem si nemyslel že to vyjde. Měl jsem jenom jeden pokus protože jsem se už nemohl hýbat. Rychle jsem vzal ze země hrst ostrých kamínků a vytáhl jsem z pouzdra poslední výbušný lístek. Kamínky jsem zabalil do výbušného lístku a utrhl jsem si z kalhot trochu látky(z nohavice ne z rozkroku) a do toho zabalil výbušný lístek s kamínky(aby kdyby se výbušný lístek roztrhl tak aby se kamínky nevysypaly) a přivázal to ke kunai který jsem se vší zbylou silou hodil po démonovi.Dal jsem ruce do pečetě a když byl kunai s kamínky,které byli ve výbušném lístku,který byl ještě zabalaný v kuse látky a přivázaný ke kunai blízko démona tak jsem řekl. Kai!a lístek explodoval. Mělo to vystřelit kamínky tak,aby se zabodaly do démona a hodně ho zranily. Já jsem únavou spadl na koleno a ruky dal před sebe protože ty kamínky určitě zasáhnou i mě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 19:00

Yuu -> Klon vybuchl, ale v tom už na tebe hleděl pravý, který akorát doskládal pečetě a najednou jsi viděl, jak se pod tebou rozklepala země a z ní vyletěl kamenný červ, který tě hodlal ve vzduchu chytit do pusy a jakoby sníst.

Cloud -> Najednou démon bouchl rukou do země a před nim se vynořila kamenná zeď a do té se kunai zabořil, při čemž vybuchl a kamínky ani výbuch démonovi nic neudělali, ale naopak tebe ty kamínky zasáhly, ale jen ti pěkně poškrábaly ruce. Už jsi se nemohl ani hnou, na tož nějak útočit. Démon k tobě v pohodě přicházel a spoza zad vytáhl katanu.

Darui - Psal jsem, že se rozkašlala Kin a né Darui Cool laugh

Najednou jsem uviděl, že Cloud má problémy, takže jsem kývnul hlavou a ukázal na Clouda. "Běž mu pomoct Kin." Řekl jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 19:18

Yuu

Podíval jsem se na zem ze vzduchu a viděl, jak klon vybuchl, ale to už na mě letěl ten červ.
Pokusil jsem ještě co nejdéle zůstat ve vzduchu a vytáhl jsem dva kunaie, na které jsem připojil výbušné lístky (na každý jeden) a hodil je tomu červovi do tlamy. Jakmile kunaie vybuchly, měly by
toho červa normálně ztratit z rovnováhy a já dopadl normálně na zem a stál proti pravému démonovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 19:29

Yuu -> Ano, ale ten červ se v tu chvíli rozletěl na několik kusů kamenů, které by měli trefit jak tebe, tak i démona a démona trefil jeden kámen přímo do nohy a on v tu chvíli padl na kolena. Chvíli mu trvalo než se zvedl, ale nakonec ano a když se pohnul, tak sis všiml, že na to nohu kulhá.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 19:43

Yuu

Než jsem dopadl na zem, červ se rozletěl na kameny a když jsem dopadl na zem, snažil jsem se
ubránit těm kamenům. Zakryl jsem si obličej a jakoby se otočil bokem, odkud kameny letěly, ale i tak mě
trefily tři kusy kamenů do levého ramena, kde se mi udělala jizva, protože jsem neměl rukáv.
Když kameny přestaly letěl, podíval jsem se na toho démona a chytl si ruku, ze které mi začala téct
lehce krev. Viděl jsem, že kulhá, tak mě napadlo, že bych ho mohl za tu nohu stáhnout k zemi, ale
zase by mi na to neskočil.
Tak co ty tvé řeči, že mě zabiješ!? zařval jsem na něj a sebral jsem ze země malý kus hrotu od
vybuchlého kunaie. Pevně jsem stiskl hrot, že se mi trochu zabořil i pod kůži.
Já jsem to slíbil... a... taky... taky to dodržím! řekl jsem a pomalu šel v klidu k démonovi, což jsem
ale začal trochu kulhat, protože mě jeden kámen i trefil do pravé nohy.
Já jsem ještě neskončil. řekl jsem a zastavil se a podíval se vražedně a vážně na démona.
Pustil jsem hrot a vytáhl rukojeť, kterou jsem pevně stiskl.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:43

Cloud Gojo

Spadl jsem na břicho kvůli vysílení. Slyšel jsem co řekl sensei a začal jsem mlátit hlavou do země. já nepotřebuji pomoc!to jsou jen povrchová zranění!no tak dělej!pohni se!pohni se!pohni se!pohni se!pohni se...řval jsem na sebe nahlas přičemž jsem pořád mlátil hlavou do země ale potom jsem toho nechal.Když jsem zvedl hlavu tak bylo vidět že mi teče po čeledost krve. Nehodlal jsem to vzdát. Moc se nepřibližuj nebo tě ukoušu k smrti!řekl jsem ale potom jsem si povzdechl.přijmout pomoc od ženy...to jsem si rovnou mohl na hlavu dát výbušný lístek...bylo by to míň potupné...řekl jsem a hlavu jsem zabořil do země.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 20:49

Kin

Hay odpovedala som a utrela si kúsok krvy z úst.
Dostala som sa ku Cloudovi čo najrýchlejšie, ale samozrejme potichu. Najnebezpenejšia je asi tá katana, postarám sa najprv o nu. pomyslela som si a zložila pečate a potichu vyslovila:
Suppaiton: Semai tama no Kuchi
A vystrelila presne na démonovu katanu...

PS: Morgen, nevidíš nás Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 14 2011, 16:55

Yuu -> Démon už se neusmíval tak jako dříve, ale měl vážný výraz a z pusy mu vytékal pramínek krve. "Jenže já tě zabiju dříve ty chcípáčku oranžookej." Démon narážel na to, že Aburakoji klan vždy když aktivuje doujutsu, tak jim zoranžověj oči. V tu chvíli si vzal kunai z opasku a najednou s nim šel proti tobě a snažil se tě bodnout do krku. Bylo vidět, že už na tebe útočí z posledních sil.

Cloud -> Cloud Daruie a Kin neviděl a ani neslyšel, byli daleko, takže o Kin nevěděl. V tu chvíli ho však zachránila tim, že sejmula démonovu katanu a tim znemožnila zabití Clouda. Najednou se démon podíval a uviděl Kin. "A hele další maso pro supy."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 14 2011, 17:04

Yuu

Viděl jsem jak vytahuje kunai z opasku a jde s ním po mně.
Chvíli jsem tam stál a jen zíral.
Je to poslední útok... řekl jsem si a na rukojeti se rozsvítila pečeť.
Rozběhl jsem se s pečetí proti němu a mířil mu už na hlavu s pečetí.
Musím to vydržet! řekl jsem si a když jsem byl pár metrů před ním, tak jsem skočil
po něm a skolil ho tělem k zemi, ale to už jsem vzal pečeť a útočil mu s ní na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 16:59

Kin

Usmiala som sa a zopakovala pečate.
Semai tama no Kuchi yvstrelila som pár striel za sebou a tak zamierala démona na mna.
Dúfala som, že Clouda napadne zobrať padlú katanu a zautočiť zo zadu, ale na tú spermobanku som sa nemohla spoliehať. Mierila som mu na hrudnúk, kde som mala najvätšiu šancu zvítaziť ale dneska som použila už moc chakry.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lov démonů? (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: