Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Lov démonů? (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 16:03

Yuu

Usmál jsem se a oddychl.
Dobře.. Snad už tam budeme... Hele a jak dlouho může trvat souboj na mé úrovni s démonem prvního, až druhého stupně...? zeptal jsem, protože tohle mě to fakt zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 16:14

Cloud

je jedno jak ten souboj bude trvat dlouho...podle toho co říká Darui-sensei to bude složitý ale ne tak moc složitý aby nám ten boj trval několik hodin...mě stačí informace že je mme eliminovat a nic víc vědět neoptřebuji...řekl jsem s nezájmem a katanu jsem pořád měl na rameni a koukal se občas kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 16:38

Darui

"To je pěkně blbá otázka Yuu. Prostě klasický souboj, Žádný souboj nemá určený, jak dlouho bude trvat." Řekl jsem a v tu cvhíli jsme vyšli na kopec, ze kterého jsme v dálce viděli vesnici, která ne první pohled vypadala normálně. "To je ta vesnice."
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 16:48

Cloud

vypadá obyčejně...vážně tu jsou démoni?copak by to tu ti démoni nespálily,nezničily a tak dále?zeptal jsem se a rozhlížel se kolem jestli neuvidím něco podzřelého.i když to tu vypadalo obyčejně měl jsem z tohohle místa zlý pocit.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 17:19

Yuu

Uviděl jsem vesnici a poslouchal Clouda.
Taky si říkám... Ale nemyslím si, že by se démoni tak prozrazovali a ukazovali se. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 19:18

Kin

celkovo tie reči o démonoch, o strašne silných ludoch a tak dalej boli mimo moje chápanie, takže som len počúvala a nekládla nijaké otázky. pri pohlade na tú vesnicu mi tiež zavrtala.
že by pasca? otočila som sa na daruia a nahlas zakašlala, aby som ho zaujala.
Tý "démoni"..tým, že ich dokážete rozoznať iba vy znamená, že vyzerajú ako ludia? Alebo si nejak obliekajú ludskú kožu? A povedali ste, že tých silnejšých si berete vy..Ale mi potom tých slabších nespoznáme.
Nadýchla som sa, toto všetko som totiž povedala jedným dychom.
A hlavne, čo ak natrafíme na silnejšieho, ktorého nemôže Yuu zabiť svojim špáratkom?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 24 2011, 15:39

Darui

"Ne Kin, oni jsou defakto stejní jako lidé, jen se nenarodili zde, ale v pekle, kde byli uvězněni a přes různé pečetě se dostávali na povrch. A nebojte, lidé jsou zavřeni doma a raději nebudou vylézat, jelikož dostali zprávu, že sem přijdem "pročistit vzduch". A na silnějšího nenarazíte, všichni budou asi jako vy nebo slabší, tomu věřte. Akorát spíše nebudou útočit samy a vždy třeba ve dvouch na jednoho, protože neznají férové boje a vždy útočí zbaběle." Řekl jsem vám snad co nejvíce věcí, co jsem dokázal, ale to už mi oči zoranžověly a kolem nich se vytvořily jakési oranžové pečetě. "A Cloude, tihle démoni mají za úkol ničit a zabíjet, jen mají zabírat území, aby pak Jashin povstal a měl hned určitá území." Řekl jsem. Pomocí Akuganu jsem se díval na vesnici. "Podle zraku jich tam je asi 6 a pak jeden silnější, kterého si vezmu já."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 24 2011, 15:46

Yuu

Když jsou lidé v domech, tak máme útočit na všechny koho uvidíme na ulici? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 24 2011, 15:48

Cloud

skvěle takže na každého vyšli dva...sakaryo..nakopeme jim pr*el...ale naší výhodou je že jsme inteligentnější...snad...řekl jsem a napral si písek do kapes.Měl jsem v plánu ho použít.V nejhorším přípedě taky nebudu hrát fér...ušklíbl jsem se a čekla jestli tam teda vyrazíme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:10

Darui

"Fajn dám vám pár rad do začátku. Jo a Yuu, jakmile na jednoho zaútočíte, tak zaútočí i ostatní." Řekl jsem s úsměvem. "Nikdy se k nim neotáčejte zády. Nikdy je nepodceňujte a nemyslete si, že jste je přechytračili, nehrajou fér, takže budou hodně blufovat a nejdřív vás zkoušet, než pořádně udeří. A hlavně nezapomínejte, že hrajou nefér, takže nikdy nehrajte jejich hru, ale dostaňte je do té vaší." Řekl jsem vám. "Nějaké otázky než vyrazíme?" Zeptal jsem se pro jistotu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:14

Yuu

Máme útočit na všechny, koho uvidíme? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 22:17

Cloud

a ve hraní nefér her jsem jeden z nejlepších...řekl jsem uraženě na to že máme bojovat fér.stejně budu bojovat nefér asensei?platí na ně rány...eh...podpas?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 13:23

Kin

Ano jedna by bola. naučinejšie sa zabíjajú oddeleným hlavy od tela, že? Ale vie to iba Yuu a tie zbrane smie používať iba on...
Alebo sa mýlim?

Proste ma zaujímalo, či tie zbrane môže nosiť každý, ved je to iba zbran...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 15:08

Darui

"Říkal jsem, že je můžete zabít jakoukoliv zbraní. Yuu má výhodu v tom, že nemusí sekat hlavu, ale stačí mu se jejich čela dotknout pečetí co má na rukojeti. Ale nemusíte sekat uplně hlavy, když je porazíte i tim, že vykrvácí nebo dojde chakra, taky to tak jde. Jinak ano zabíjejte všechny co potkáte, lidi těd ven nevyjdou. Jinak Cloude, kdy jsem řekl, že máte bojovat fér? Řekl jsem, že je musíte dostat do své hry a tam určujete pravidla vy, což znamená, že smíte hrát nefér." Řekl jsem vám odpovědi na vaše otázky.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 15:10

Yuu

Aspoň jednoho.. řekl jsem si.
Jsem připravený. řekl jsem a čekal na reakci ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 15:18

Cloud

Tohle bude zábava...Co takhle udělat menší soutěž ať to máme zajímavější? Kdo jich zabije nejvíc vyhrává....kdo prohrae úplně platí ramen!zasmál jsem se a ještě jsem dodal.pokud je to vše sensei tak bysme už měly vyrazit...řekl jsem rozběhl se z kopce.rozkopu jim pr*el...řekl jesm své myšlenky nahlas.Ve tváři jsem měl svůj obvyklý natěšeno-šílený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 15:22

Darui

Zakroutil jsem lehce hlavou nad Cloudovou poznámkou, při čemž mi hned bylo jasné, že Cloud bude ten, který dostane nejvíc, protože je podceňuje. "Fajn vyražte, za hodinu se sejdeme zde. Všichni tu buďte! Nikdo tam nesmí umřít, jen démoni." Řekl jsem a dal jim "rozchod".
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 15:26

Yuu

Seběhl jsem kopec a běžel jsem za Cloudem. Z kapsy jsem vytáhl rukojeť a pokračoval dál za Cloudem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 22:19

Kin

Prikívla som a skočila za Yuua. Pri nom som mala najväčšiu šancu prežiť.
usmiala som sa na tých dvoch a pokračovala dole.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 12:49

Darui šel oplně jinym směrem, až jste ho ztratili z dohledu. Jenže to už jste jakoby proběhli skrz nějakou průhlednou zeď a najednou jste uviděli polorozpadlé domy, ze kterých létá prach a ještě se z nich kouří. Došlo vám, že kolem zbytku vesnice byla bariéra, co ukazovala vesnici v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 14:00

Yuu

Genjutsu!? řekl jsem a stiskl pevněji rukojeť.
Držme se raději při sobě, ať se neztratíme. řekl jsem a pokračoval dál do města.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 14:57

Cloud

Pouze by mě zajímalo proč tu je...a držet se při soběje na obtíž...hůř by se nám bojovalo...měli bysme se rozdělit,tak nás hůř najdou...řekl jsem a rozběhl se dopředu.Jestli na mě volal nebo tak něco tak jsem ho neopslouchal jen jsem dál běžel.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 15:07

Yuu

Kruci! řekl jsem si a rozběhl se za Cloudem.
Jsi pako? řekl jsem a zastavil se.
Musím krýt aspoň Kin, protože nemůžeme být všichni přece jen sami. řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 13:53

Cloud běžel v klidu, ale v tu chvíli přímo před nim proletělo hořící prkno, byl to fakt kousek od něj. Když se podíval na místo odkud prkno letělo, tak uviděl chlapa, co byl věkově tak na 18 let a usmíval se na Clouda namyšlenym stylem.

Mezitím už u Yuua a Kin stál také jeden muž, který k nim přišel normálně ze strany a na zádech měl dvě katany.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 14:22

Yuu

Když jsem spatřil postavu, udělal jsem jakoby skluz ke Kin a dal před ní ruku.
Rukojeť jsem stiskl a začal na ní myslet, takže se udělali na ní pečetě a vypadala jako zbraň.
Kin, hlídej mi záda. Až vyřídíme tohoto, půjdeme najít Clouda. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lov démonů? (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: