Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Lov démonů? (Tým 4)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 17:20

Cloud Gojo

Eh..z toho aby se jeden se*ral.řekl jsem si v duchu s hlavou zabořenou v zemi. Nemohl jsem nic dělat tak jsem pouze čekla jestli mě někdo zachrání nebo zabije. Ku*va buĎ už mě zabijte nebo zachraňte na tohle nemám čas...musím jít najít sakarya...a to jsem si myslel že zrovna on pochopí moji radost z prvního zabití démona...a jestli ji nepochopí tak mu budu muset rozmluvit...při tom když jsem si v duchu řekl rozmluvit jsem si představoval jak ho svazuji a jdu s ním zpátky do suichu.

adop:pokud si to neuvědomuješ tak já se nemohu hýbat Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 15:25

Yuu -> Vypadalo to hodně dobře, když jsi vyskočil a byl nad démonem, že ho strhneš k zemi, povedlo se ti to a démonovi oči zazářily bíle a pak umřel, ale ty jsi najednou ucítil bolest v břiše, když jsi se podíval, tak jsi tam viděl ten kunai a kolem svoji krev. Ale to už tě někdo popadl za ramena a zvedl tě na nohy. Byl to bratr Darui.

Kin a Cloud -> Obratně se vyhýbal útokům, ale jedna střela ho trefila do levého ramene a dost spálila, což ho pěkně naštvalo a on se rozběhl, při čemž se odrazil a ve vzduchu letěl proti tobě s katanou v ruce s úmyslem ti useknout hlavu. Neměl takovou sílu, jelikož ji držel v pravé ruce, která je slabší než jeho levá.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 18:36

Yuu

Když démon odpadl, převalil jsem se a pochvíli ucítil bolest v břiše.
Podíval jsem se na to břicho a uviděl jsem tam kunai, který měl démon v ruce.
Kruci.. řekl jsem si a podíval se na svoji krev na ruce, ale to už mě popadl někdo
za ramena a zvedl mě. Chvíli jsem se o tu osobu podpíral a pak se mu podíval do obličeje a zjistil, že to je
Darui. Přece jsem to jen ustál.. řekl jsem a trochu se skulil.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 19:00

Kin

Stále som držala postoj a v ústnej dutine držala leptavú kyselinu. Stála som pevne a čakala. Ked vyskočil a namieril mi na hlavu, vypustila som plnú dávku na jeho tvár. Vo vzduchu nemal ako uhnúť a na to som sa spoliehala. Na dalšiu salvu som už nemala síl..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 17:12

Darui

Já tě však hned narovnal a pousmál se při čemž jsem mu dal ruku na rameno. "Vydrž to." Řekl jsem a najednou mu zmáčkl silně rameno, aby se ani nehnul a vytrhnul mu kunai z břicha. Začal mu z břicha téct hrozně rychle ktrev, ale v tu chvíli jsem na to místo přiložil svoji hůl a najednou Yuu dostal neuvěřitelnou elektrickou ránu, která ho silně zabolela, ale ránu mě vypálenou a netekla mu už tolik krev, takže věděl, že je mimo ohrožení života.

Kin a Cloud -> Najednou se na něj rozletěla kyselina a poslední co Kin uviděla byl vystrašený obličej a svoji zelenou kyselinu, která však byla v místech trochu rudá a ji došlo, že to má něco společného s krví, kterou vykašlala. Najednou démon celý spálený dopadl na zem a došlo vám, že zemřel.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 17:27

Yuu

Když mi vytrhl kunai z břicha, silně jsem zařval a pak jsem ucítil silnou elektrickou ránu, že jsem
myslel, že už umřu. Chvíli jsem se zotavoval z té rány a lapal po dechu.
Zvládnu to! řekl jsem a usmál se s bolestným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 19:22

Kin

Najprv som si myslela, že ma zaplaví vlna spokojnosti a radosti zo zabitia démona. Démon je niečo, čo treba zabiť, myslela som si ale teraz, v poslednej chvíli jeho bitia som uvidela tvár, ludskú a vystrašenú.
Vyzeral úplne ako človek, rovnako ako ja pred ním. Spadlo som na kolená a pozrela sa na ostatných.
Je démon on, alebo my? na kraji tváre sa mi zaleskla slza, ktorá sa sklzla po červenom mori a postupne menila odtien, od ružovej až po purpurovú. Potom som to už nedokázala vydržať nátlak gravitácie a lahla si na zem. Sakra, cez ten dym nevidno slnko..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 19:39

Cloud Gojo

Z našeho pohledu on,z jeho pohledu my a ze sakaryova pohledu já...řek lsjema vytryskl mi proud anime slz a začal jsem mlátit hlavou o zem.vrať se mi sakaryooooo....potom jsem přestal protože se mi zase spustila krev z rány kterou mi předtím způsobil ten stínový týpek. do pr*ele tomu parchantovi jsem měl udělat něco horšího...kdyby teda něco horšího než rozsekání na kousky existovalo...možná mučení ale nemám žádné genjutsu ani svazovací techniky...přemýšlel jsem na hlas.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 17:03

Darui

Temná barva dýmu a rozpadlé domy vám ukázali čeho je schopno asi 7 démonů, kteří zde byli tak týden, vypadalo to tu, jak kdyby měl přijít konec světa. Do teď jste jen básnili o tom, jak se z vás stanou známý ninjové, které bude každý uctívat. Nyní vám došlo, že přišla vaše šance, že jste objevili vaši cestu, cestu kterou půjdete až do uplného konce. Věděl jsem, že Yuu bude moct chodit, ale Cloud a Kin na to moc nevypadali. Došel jsem tam k nim s Yuuem a zvedl Kin, kterou si dal přes pravé rameno a následně popadl i přes jeho kecy Clouda, jelikož mi bylo jasné, že bdue machrovat, ale nedošel byl, dal jsem si ho přes druhé rameno. Viděli jste, že i já jdu pomalu, protože jsem dostal i já několik silných ran. "Brzy budeme ve vesnici a vy brzy budete slavní, protože jste jedni z prvních, kteří mohli vidět tu zkázu, která se probudila a zřejmě nejsem jediný, kdo si teď myslí, že s tim má něco společného Akatsuki," Řekl jsem a vyrazili jsme do vesnice. "Cloude, Sakarya najdem, věř mi." Dodal jsem tiše.

- Jedu na hory, tak jsem to musel uzavřít. Nahodim do Suichu filler, kde si můžete povídat s jinými postavami, aby jste své postavy nějak propletli mezi sebou a nebyl jsem pořád potřebný. Hlavně pište, aspoň mi tim ukážete, že jste dobří hráči a nepotřebujete ke hře pořád admina/kage. Smile V téhle misi jste mi všichni tři ukázali, že jste dobří hráči, tudíž ve vašem příběhu budem pokračovat a já vám garantuji, že vás to bude bavit. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lov démonů? (Tým 4)   Lov démonů? (Tým 4) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lov démonů? (Tým 4)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: