Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Feb 08 2011, 17:09

...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 19:28

Yotsuki

Já ti snad nestačím?
zeptal jsem se s pobaveným úsměvem a hraným pohoršením, když jsme vycházeli z brány.
Jen tak mimochodem, nechci být moc vlezlí ale co vlastně umíš? Pokud přijde na boj, bylo by celkem dobrý vědět na čem oba sme ať můžeme splupracovat. Já se klidně přiznám že kromě taijutsu, taijutsu a ještě trošky taijutsu neumím vůbec nic.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 18:00

Akimatsu

Nie, práveže niesi až taký zlý týmový partner... zaškerila som sa.
Ah... ano je dobré vedieť že mám so sebou majstra v Taijutsu... zasmiala som sa.
Ja sa tiež špecializujem na Taijutsu a okrajovo na Ninjutsu... povedala som s úsmevom.
Ale viem len jedno C jutsu... Yoraishin, keďže som sa geninom stala veľmi tesne pred skúškami... preto nemám ešte stále, ani ako Chuunin tým.. teda... len teraz teba povzdychla som si ale úsmev mi z tváre nezmizol.
Pozerala som sa na cestu pred seba a občas som kútikom oka pozrela naňho pretože som sa cítila trocha divne.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 16:34

Yotsuki

No mistra...
zatvářil jsem se lehce pochybovačně.
Jo tak co se C-rank jutsu týká já umím dvě. Nestal jsem se Geninem očividně o moc dřív než ty a zkouškou jsem prolezl spíš kvůli štěstí.
přiznal jsem se zvesela.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 09:03

Akimatsu

Tak s tým šťastím je to u nás oboch asi rovnako... povedala som potichu skôr pre seba.
...no... a bojujem pomocou Fuuma Shurikenu... povedala som po chvíľke a obzerala som sa okolo seba.
Mhm... koľko nám to asi bude trvať...?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 16:15

Yotsuki

Lehce jsem se poškrábal na hlavě.
Tak to doufejme že se ti dva jenom zasekli v nějaké hospodě, protože si nedokážu představit, že bychom mohli porazit něco co Jounin nezvládl.
když mi to přišlo na mysl preventivně jsem se začal opatrně rozhlížet kolem nás aby jsme náhodou nepadli do pasti.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 18:22

Akimatsu

Yotsuki ty asi nebudeš príliš veľký optimista, čo? zaškerila som sa.
A... mal by si si veriť... Ak je tu naozaj niečo čo Jounin nedokázal poraziť, nemôžeš vedieť či by sme to nezvládli my dvaja a s dobrou taktikou... povedala som s úsmevom na perách ale tiež som sa rozhliadala okolo seba.
Aj keď nebude ľahké niečo vymyslieť pokým nevieme o čo sa jedná...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 20:02

Yotsuki

Taky bys nebyla, kdybys zažila nějaké z mých misí
ušklíbl jsem lehce a stále dával pozor na okolí. Ne že bych své schopnosti podceňoval, ale...jeden nikdy neví co se může stát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:48

Vláčely jste se po pusté poušti a slunce už zapadlo .. neviděly jste ani na krok .. chtělo si rozsvítit a nebo vytvořit světlo . ale jak ? ... Kolem vás byl jenom písek a vy jste se vláčely jedním směrem dopředu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeThu Feb 24 2011, 19:09

Yotsuki

Vážně, pokud něco nesnáším tak je to poušť. Nevadí mi nic bažina, hory, ale poušť vážně nesnáším. Možná kvůli tomu jak velké jsou tu teplotní rozdíli a nebo proto , že se tu prostě nedokážu orientovat ani kdybych moc chtěl.
Čistě náhodou s sebou nemáš něco jako světlo, že ne?
zeptal jsem se své společnice s mírnou nadějí v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeFri Feb 25 2011, 17:03

Akimatsu

Bola som potichu a kráčala vedľa neho.
Po chvíľke som ho počula niečo sa pýtať ale až potom mi došlo že otázka bola mierená mne.
Huh...? Em... Bohužial nie... nič nemám... vydala som zo seba.
Bola som dosť zamyslená a opäť som sa zahladela pred seba.
Zdvihla som ruku pred seba a zahľadela sa na svoju dlaň.
Vedela som že robím hlúposť ale začala som sústrediť svoju Katon chakru do ruky.
Chcela som vytvoriť aspoň malý ohník, pretože to bolo prvé čo ma napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 14:24

Yotsuki

Hmmmm kdybych měl aspoň nějaký jutsu co by svítilo
povzdechl jsem si. No teoreticky jsem měl ale nesvítilo furt jenom vydávalo jakýsi záblesky a to je tak trošku na prd.
Eh, co to děláš?
zeptal jsem se překvapeně své společnice když jsem si prohlédl její prapodivnou pózu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 14:27

Koncetrovat ohnivou chakru po místě těla samovolně nebyla vůbec náká sranda ,ale Akimatsu najednou pocítila žár v ruce a její ruka se rudě obarvila jako kdyby byla extremě popálená a taky ta ruka pocitově hořela což vytvářelo jenom malinké světlo že jste viděly aspon na sebe 1 m
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 07:44

Yotsuki

Překvapeně jsem na ni vyvalil uči když se jí rozhořela ruka a poskytovala nám světlo. Sice ne moc, ale přece.
Ehm, nepálí tě to náhodou?
zeptal jsem se lehce překvapeně při pohledu na její ruku.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 09:09

Akimatsu

Keď som ucítila bolesť cukla som sebou a zaťala zuby.
N-no... ak mám pravdu povedať tak áno... ale vytvorilo to aspoň nejaké svetlo... pokúsim sa vydržať čo najdlhšie... Som predsa Chuunin a nie nejaká padavka čo sa pri tej najmenšej bolesti vzdá... povedala som cez zuby a snažila sa strpieť tú bolesť.
Pozrela som sa na Yotsukiho.
Ideme ďalej... aspoň trochu som sa pousmiala a ruku som si chytila za zápestie druhou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 16:36

Yotsuki

Zakroutil jsem hlavou, načež pokud to nečekala(asi nečekala) schytala odemě pohlavek, po kterým jsem jí začal silně foukat na ruku abych snad ten oheň uhasil.
Pitomče, chceš se zmrzačit kvůli hloupé troše světla? Okamžitě to zhasni!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 16:41

???

Naše skupina uviděla v dálce hořet světlo .. Co to je ? .. zeptala se žena s rázným tonem ... Nevím radši tu počkejte ,pujdu to zjistit ... řekl v celku mladší chlap a dotkl se země to už poněm skočila píšečná duna a chlápek zmizel ... 2 chuuninove z kumo nic neslyšely a neviděly
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 00:04

Akimatsu

Hej! zavrčala som cez zuby.
Kopla som ho silno do nohy tesne pod kolenom a odstúpila o niečo dozadu.
Toto si zapametám! povedala som naštvaným hlasom ale svetielko zhaslo keďže som chakru prestala sústrediť.
Spokojný... ?!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 22:51

???

HuH ??? ... vylekala se neznáma osoba která vylekla z poza písku asi 10 metrů od vás .. KDO JE TO ?! .. zakřičela na vás nervézně
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 15:59

Akimatsu

Prekvapene som sa pozrela smerom odkiaľ šiel ten hlas.
Huh...? nadvihla som obočie a naštvane zaťala zuby pretože som nič nevidela.
Yotsu-kun... povedala som potichu a pozrela som sa späť naňho ale už som nevidela ani jeho.
Tak je mi jedno že to bolí viac ma štve že nič nevidím!!! zamračila som sa a vystrela som ruku.
Znovu som zopakovala to čo predtým aby som opäť spravila aspoň menšie svetlo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:10

Yotsuki

Jau...hej co děláš?
vykřikl jsem překvapeně když mě kopla do nohy a kamsi zmizela ve tmě.
No to si ze mě snad děláš srandu...je tu někdo?
zeptal jsem se a abych aspoň něco viděl přešel jsem na bleskové svalstvo, jinak řečeno celé mé tělo začalo slabě modře jiskřit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 21:04

???

Jo .. jo je
... řekla nepřítomě neznáma osoba ve stínu a pak pokračovala
Kdo jste ? ... zeptal se přísněji a vy jste ho stále neviděli
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 22:03

Akimatsu

Pche... najskôr by som rada vedela kto si ty... povedala som rázne a vytiahla sai.
Dosť ma tiež zaujalo to čo práve spravil Yotsuki, ale snažila som sa sústrediť na neznámu osobu.
Videla som len jej obrysy vďaka jeho iskrám.
Pevne som sai stisla a bola som pripravená brániť sa, ak by osoba náhodou zaútočila.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 07:14

Yotsuki

Začal jsem připravovat Shunshin a koncentrovat do pravačky svou chakru.
Doporučil bych vám pokud možno odpovědět na otázku mé kamarádky.
usmál jsem se na obrys neznámého, který se předemnou začal rýsovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 10:58

Juri

Jsem Juri , písečný ninja ... řekl jsem s lehce rozlepaným hlasem a vy jste mohly poznat jak kolem vás litají malé smítky písku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)
» Nový člen ? (Kakuza-chan)
» Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
» Charakter: Kakuza-chan
» Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: