Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 18:49

Yotsuki

Hmmm, písečný...to jako ze Suny? To by jste mi mohl předvést vaši čelenku, že ano?
věnoval jsem chlápkovi nepříjemný úsměv, dřív než jsem si stihl uvědomit jak je to vlastně zbytečné, vzhledem k tomu, že mě nemůže vidět.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 09:21

Akimatsu

Skĺzla mi anime kvapka po tvári.
No nie Yotsuki... piesočný shinobi niesú zo Suny ale Iwy... odpovedala som ironicky na jeho prvú otázku.
S povzdychnutím som sa otočila smerom odkiaľ šiel Juriho hlas.
Ja som Akimatsu a toto je Yotsuki... Sme shinobi z Kumogakure a nechcem s vami žiadne spory... Mám taký pocit že ten piesok má niečo spoločné s vami... ak áno nemohol by ste to prosím zastaviť? spýtala som sa a pritom si rukou zakrývala oči. Chcela som len prejsť a nemala som záujem sa biť s tým mužom.
Len splniť misiu... opakovala som si v hlave.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:50

Juri

Čelenku vždyt je tma ... řekl jsem si hloupě a pak písek kolem vás opadnul ...
Díky bohu konečně přátelská duše ... řekl vyčerpaně a pak se rozkecal .. Víte už bloudíme Týden a neviděli jsme nikoho ... a ted jsme konečně narazili na vás ... Proč tu jste .. tadle poušt je celkem velká a kolem jsou jen hory a vaše vesnice
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 10:39

Akimatsu

Už týždeň...? No... my sme práve šli na misiu... a prečo ste tu vy? spýtala som sa a stále som hovorila milým hlasom.
Mhm... Mali by sme im pomôcť... zamyslela som sa.
Em a ďakujem za zrušenie tej búrky, hneď je to lepšie... Ak chcete mohli by sme vám ukázať cestu... navrhla som a potom sa spýtavým pohľadom pozrela na Renjiho.
Dúfam že naozaj nemajú zlé umýsli... lebo doplatím na svoju milú povahu...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 14:11

Yotsuki

Mračil jsem se stále víc.
A co dělá takto velká skupina shinobi ze Suny(píseční jsou fakt ze Suny Cool laugh) na území Kumogakure?
zeptal jsem se lehce netrpělivě stále jsem čekal na tu čelenku. Přeci-jen jiskřím dost na to abych si ji z blízka mohl prohlédnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:38

Juri

Dál jsem spustil .. Proč tu jsme ?! ... řekl jsem si .. Proč tu jsme ?! .. zopakoval jsem a pak jsem pokračoval .. Suna byla zničená a mi nemáme kam jít tak jsme se snažili najít utočiště i tady v kumo .. řekl jsem milejš ,ale na požadavky čelenky jsem nereagoval
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:15

Yotsuki

Suna byla zničena? Páni, to jsou mi novinky...
poznamenal jsem s lehkým sarkazmem v hlase.
Jakožto shinobi z Kumogakure no Sato vás ještě jednou a naposledy žádám aby jste mi ukázali vaše čelenky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 09:15

-Kaku ja viem, povedala to ironicky xD Razz

Shinnai

Všimla som si že Yotsuki stále na niečo čaká a potom som si vzpomenula, že chcel vidieť čelenku.
Pozrela som sa na Juriho a skontrolovala to. Ak mal čelenku v poriadku, pozrela som na Yotsua a s úsmevom prikývla.
Potom som si pohľadom prešla zvyšok ich skupinky (Rami, koľko ich je?).
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 16:12

-Skupinu jste neviděly u vás byl jenom on

Juri

Hlasitě jsem povzdechnul a rozvázal jsem si čelenku a tu jsem schodil na zem ,ta se okamžitě propadla a nejednou vedle Yotsukiho vyletěla tak ,aby jí mohl chytit do ruky což ho mohlo vylekat ... Čelenka byla vcelku normální měla znak suny akorád ten znák byl v kroužku
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 08 2011, 22:15

Yotsuki

Chytil jsem čelenku a prohlédl si její znak, načež jsem mu ji hodil zpět.
Ten kroužek znamená co?
zeptal jsem se stále se stejně nepříjemným tónem hlasu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 18:20

Juri

Chytnul jsem čelenku a obvázal jsem si jí kolem krku ... To znamená náš místní odboj proti těm co to udělaly .. řekl jsem lhostejněji ... a tebe mohlo napadnout že tu neni sám
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 19:10

Yotsuki

Náš?
zeptal jsem se s mírným zájmen v hlase.
Tví kamarádi by také možná mohli vyjít na světlo, abych si je mohl prohlédnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:36

Juri

Vyskočil jsem ze země až mě ta jeho ostražitost přiváděla do rozpaku ... Tak to ne .. svoji skupinku nevystavím žádnému nebezpečí nezapoměn že ,ani já ti nemusím věřit .. řekl jsem a kolem vás dvou poletávaly zrnka písku
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 16 2011, 18:49

Akimatsu

Hej! To stačilo! Nikto sa tu nebude hádať! povedala som dosť nahlas.
Yotsuki, máme plniť misiu... pripomenula som mu a otočila sa na Juriho.
Potrebujete od nás teda niečo? Ak áno rada vám pomôžem, ale rýchlo pretože mojou prioritou je dokončiť misiu a nechcem žiadne zbytočné spory...! povedala som s vážnym výrazom na tvári a čakala.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 20:18

Yotsuki

Pravačku jsem sevřel v pěst a nenápadně koncentroval chakru do nohou, jak jsem se připravoval použít Shunshin no jutsu.
Toto je naše země. Považujte to za přímou žádost Kumogakure no Sato na jejímž území se právě nacházíte.
tvrdě jsem mu pohlédl do očí.
V dnešní době kdy jsou Akatsuki znovu v pohybu nenechám žádné cizince potloukat se jen tak naší zemí. Přísahám na svou čest, že poku mezi vámi není žádný člověk, který by se tu musel skrývat nezaútočím, ovšem pokud neodhalíte své tváře, nemůžu vám dovolit projít. To musíte pochopit.
Akimatsu jsem zatím ignoroval, to že prozradila mé jméno potencionálnímu nepříteli nebyl zas takový problém, abych ji za to nemohl zprdnout později.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:00

Juri

Yotsuki jo ? ... řekl jsem překvapeně i když se v tom nacházelo semínko arogantnosti a pak jsem pohlédnul na to děvče vedle něho a Jak pak se jmenuješ ty děvče .. řekl jsem příjemněji ,ale arogance tomu nechyběla ... Yotsukiho mohlo štvat že opět odbýhám od tématu jako vždy
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:20

Yotsuki

Nenápadně jsem posunul levou nohu o kousek dopředu a přenesl na ni váhu(pravá má lehce zvednutou patu) abych mohl v případě potřeby rychle vystartovat proti tomu podivínovy.
Tohle je poslední varování. Být vámi, chovám se, jako bych byl oficiální zástupce Kumogakure vyslaný vyřešit vaši žádost o průchod skrz naše území...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 09:11

-Pardon za spam ale Yotsukiho a Akine meno už vedeli... -w-"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 13 2011, 15:49

Juri

Nemohl jsem najít pochopení v jeho slovech a tak jsem udělal to co jsem udělat neměl a to hlavně kvuly minulosti ... behem mžiku ze země vyletěl písek a obalil Akimatsu ... vůbec to nečekala a neměla se jak bránit pomalu nemohla dýchat a Yotuki mohl vidět jak je má ruka natažená a me prsty jsou v křečích tak ,že byl mohl kdykoliv zdrtit vnitřek pískové kukly ... U...teč ... vykoktal jsem ve strachu na Yotsukiho jelikož jsem se ho nažit přimět ,aby utekl a neviděl její smrt .. celý jsem se klepl potil byl jsem v nějakem šoku či tranzu

-> jeto ta redučka postav u mě ve vesnici hlavně ty budeš mít postavu ještě z Hory Smile takže jsem se rozhodnul ,že aby to nenrušilo děj pujde stranou
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 29 2011, 19:12

Yotsuki

Překvapeně jsem vytřeštil oči při pohledu na písek.
Hej, co to děláš? Okamžitě ji pusť
zařval jsem na něj a připravil si Shunshin no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 15:40

Akimatsu

Videla som že niečo nieje v poriadku a odrazu ma obalil piesok.
Yotsuki, bež do dediny! Je silný, bude lepšie ak vás naňho bude viac...! zakričala som na Yotsukiho, kým som ešte mohla dýchať. Potom som pomaly začala strácať vedomie, zahmlelo sa mi pred očami a nemohla som sa nadýchnuť.
Mami... Mikatsu-otouto... spomenula som si na môjho malého brata ktorého som mala tak rada... Po tvári mi začali stekať slzy. Nie preto, že som cítila takú hrozná bolesť, ani nie preto, že by som sa bála smrti... Bolo mi ľúto že už neuvidím Mikatsua... Zatvorila som oči a nechala som piesok, aby ma celú obalil a konečne zabil.
Prepáč braček, že som nebola dosť silná... snáď sa aspoň ty raz staneš silným Shinobi...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 16:27

Yotsuki

Když jsem uviděl, co ten chlápek s pískem provedl s Akimitsu zatmělo se mi před očima a se strašlivým zařváním jsem přešel do Shunshin no jutsu, kterým jsem se pokusil dostat tomu písečnému zmetkovi přímo na tělo. Už ze Shunshin jsem vyšel s chakrou koncentrovanou v pravé ruce a přeměněné na blesky, takže se zdálo, jako by trošku blikala(podobně jako při Raikiri jenom násobně méně)

Vari
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 16:35

Juri

Vůbec nic jsem nevnímal mojí sevřenou pěst jsem snedl podél těla a s vytřeštěnýma očima jsem se kouknul na Yotsukiho už jsem natahoval ruku , když v tom se oběvil předemou a já to schynal tou jeho technikou po celým mém těle se zajískřilo a já jsem odletěl dobrejch 5 metrů a sletěl jsem na zem a začal jsem se klepat
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 16:40

Yotsuki

Bylo mi jedno co se stane, bylo mi jedno jakou cenu za to budu muset zaplatit, chtěl jsem jen vidět krev toho šmejda. Proto v okamžiku kdy odletěl na zpět jsem koncentroval do nohou chakru a onu vzdálenost překonal jedním mohutným skokem, který jsem chtěl zakončit gilotinovým kopem(tedy kopem kolmo dolů patou) na jeho hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 17:03

Chtěl si to dokončit .. Juri sledoval jak se k němu blížíš ze zhora ,když v tom ho zachvátil stín a nic neviděl .. postavila se před něj starší žena a dala ruce do kříže tvůj utok tak vyblokovala a během okamžiku ti přilětěla pěst do břicha a tys odlítl asi 5 metrů .. mohla zato menší postava kluka ,která vypadala tak na 10 krčil se vedle té ženy .. oba stály před Jurim ... a nepřátelsky tě pozorovali
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)
» Nový člen ? (Kakuza-chan)
» Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
» Charakter: Kakuza-chan
» Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: