Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 10:54

Yotsuki

Zrovna, když jsem se ho snažil dorazit se před něj postavila jakási ženština a zablokovala můj kop, načež jsem se pro ráně do břicha proletěl. Kdyby mi to v tento moment normálně myslelo, asi by mě napadlo že jsem našel ty, co nám ztratili karavanu, jenže mi to nemyslelo. Jediné co jsem chtěl byla jejich smrt. Zatímco mé tělo opět obklopili jiskry, které se soustředili hlavně na pravé dlani, uvnitř jsem zuřil. Doslova jsem rval na kusy kamenný záteras, který mi bránil v přístupu k Té chakře, který mi bránil použít sílu svého klanu. Bylo mi jedno co mě to bude stát, prostě jsem je chtěl zabít.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 10 2011, 18:45

Rozeběhl si se na ně a žena se zamračila ustoupila o krok a udělala 3 pečetě natáhla ruku a najednou na tebe vyletěl ledový kůl ,který letěl přímo na tebe a v klidu by tebou mohl proletět jako máslem .. byl dost rychlý ,ale problem se nebyl vyhnout .. asi počítala stím že uhneš
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 10 2011, 19:19

Yotsuki

Když proti mě vyletěl ledový kůl, byl jsem docela překvapený. Od Písečňáků bych vážně ledová jutsu nečekal, ale jeden se pořád učí. Když proti mě vyletěl, koncentroval jsem chakru do nohou, a vyšvihl se nahoru, jako bych chtěl kužel přeskočit, což by mě dostalo do dosti nepříjemné pozice ve vzduchu, kde bych nemohl uhnout. Během letu jsem ale nenápadně položil nohu na onen kužel a použil Shunshin no jutsu, kterým jsem se chtěl dostat na kontaktní vzdálenost k té ženštině a ukončit to jediným rychlým úderem na solar plexus.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 19:55

???

Už si jí skoro měl když v tom se na její ruce oběvil ten samej hrot co letěl na tebe ... byl si nahraný každou chvilku ses měl nabodnout ,ale pak nějaká postava mezivámi zakryla váš vyhled Yosuke !!! zekřičela ta postava naštvaně... pevně stiskla tvoje zápěstí a tys ucítil lechtání blesků ... byla černě zahalená s pláštěm ,ale ty si jí znal byl to tvůj učitel z Ewangelia ... pak dal asi 2 cm před ten hrot svojí ruku a najednou se kolem nich oběvila modrá bariera tebe jsem pořádně chytnul a z otočky jsem tě odhodil asi 4 metry ,aby si se uklidnil
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 21:23

Yotsuki

Než jsem pochopil, co se vlastně stalo, objevil se ten maskovaný chlápek, co mě učil Vari a já se proletěl někam zpět do tmy do písku.
Tfuj...co si myslíš že děláš maskovanej mizero, skoro jsem tu svi.i měl.
zavrčel jsem stále vytočený, ale nejhorší běsnění mě již očividně přešlo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 22:35

???

Poznámku Yotsukého jsem ignoroval ... Probudte vašeho přítele .. řekl jsem těm třem v mé kleci a ty mě hned poslechly ,ale stále měl zavřené oči a probudit se nechtěl ... Yotsuke pojd kemě ... řekl jsem mu vlídněji ,chtěl jsem ,aby šel kemě pak jsem přejel očkama po té mrtvé dívce ... ale ihned jsem odvrátil pohled ...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 27 2011, 20:41

Yotsuki

Stále naštvaně a poněkud nejistě jsem pozoroval toho chlápka, jak mě volá abych šel k němu. Upřímně, nějak se mi nechtělo. Netušil jsem, co si o něm mám myslet a jestli není náhodou podstatně nebezpečnější, než písečňákova parta. Nakonec jsem k němu ale lehce váhavými kroky vyrazil.
Co je?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 29 2011, 23:51

???

Dotknul jsem se Yotsukiho na rameni a také té cely kde byly všichni tři .... Najednou se kolem nás vzduch začal vířit a Yotsuki at už se mu líbila či nelíbila moje ruka na jeho rameni cítil záchvěv energie a najednou se mu zhoupnul žaludek a nic neviděl ... ale nebyla to obačejná tma .. bylo to jako kdyby byl tam kde nikdy světlo nebylo .. tam kde neexistuje nic ... a ta tma či temnota odešla stejně rychle jako přišla najednou si se oběvil v hlinéné velké místnosti ,kterou prosvěcoval velký lustr se sváčky a kolem dokola rozmístěné pochodně bylo to cviciště kde si se učil vari
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 13:49

Yotsuki

Tak nějak jsem naprosto nechápal co se to se mnou děje. Ten maskovaný chlápek se prostě dotknul mého ramene a najedou nebylo nic. Prostě nic, mohl jsem jen odhadovat že jsem v bezvědomí, i když to bych asi zase nemohl myslet nebo mohl? No tak jako tak, nevymyslel jsem vůbec nic, tedy až do doby kdy jsem se zase probral na místě kde jsem už jednou cvičil.
Tak tomu říkám "teleportace"
zamručel jsem ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 19:01

Promiiiin ,že jsem tak dlouho nenapsal musíš mě nakopnout ,když takhle nenapíšu uplně jsem nato zapoměl :/ Omlouvám se
-----
???

Usmál , bych se a hodil bych za se naněj jeden z pohledu jak on říka "na jídlo" ,ale nato nebyl čas. Přišel jsem k němu. Yotsuki , vrat se do vesnice , potřebujou tovji pomoc. řekl jsme pro tentokrát uplně vážně. To co si viděl na poušti .... odmlčel jsem se. Pro ted zapoměn , nedávej najevo to co se tam stalo. Ve vesnici se rozpotala malá válka. Démoni si přišly pro bránu. dořekl jsem ,ale ani jsem si neuvědomil že on o branách nic neví. Raikage ti to vysvětlí. řekl jsem vážně. Ted už běž.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)   Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)
» Nový člen ? (Kakuza-chan)
» Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
» Charakter: Kakuza-chan
» Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: