Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Menší odpočinek po první zkoušce

Goto down 
+6
Tom555
riuka
Rhaegar
Caldar
Aspi
Check
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 20:53

Kdo dokončil (nebo i nedokončil) první zkoušku, ať dál píše sem.

Je to na menší louce poblíž té skály, kde se konala první zkouška.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:07

Gray

Hledal jsem ty dva, ale místo toho jsem akorát vyšel ven ze skály. Sakra, to jsem nechtěl. Pomyslel jsem si trochu zaskočeně, ale už jsem to neřešil, místo toho jsem si sedl ke skále a opřel se o ní, při čemž jsem si v ruce házel s tim drahokamem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:12

Inari

Už jse nějakou chvíli byly na louce. Pořát jsem měl vztek na Ikena jak se choval v jeskyni, ale nedal jsem to najevo. Když přišel Gray došel jsem k němu. "Ahoj, Grayi. Vydím že už máš splněno, ale kde máš tým?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:17

Ikeno Tachahira

Po tej "ceremonii" nás poslali na nejakú lúku, kde sedel osamotený kluk a hrajkal sa z drahokamom.
Tá lama z mojeho týmu, samozvaný vodca smečky, sa rozhodol pokecať s tým chlapcom.
Ja som sa tiež k ním otočil a počúval. V ústach som si oblízol piercing a cítil kovovú príchuť na svojom jazyku.
nemal som chuť sa predstavovať. Bol to určite slaboch, rovnako ako moji partáci..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:20

Gray

Sledoval jsem ten drahokam až jsem moc nevnímal okolí, ale v tom jsem si všiml Inariho. "Jej čáu!" Zvolal jsem na něj. "No zbili jsme tam nějaký tým geninů a ti dva šli dál a já tam počkal s těmi geniny, díky čemuž jsem získal ten drahokam, asi za to, že jsem myslel na druhé z vesnice. Pak jsem se ty dva snažil najít, ale místo toho jsem našel východ." Řekl jsem ti. "A jak to proběhlo u vás?"
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:29

Ikeno

Vyprskol som od smiechu. Další z obetavých chlacov, tá po***** Narutovská éra.
Otočil som sa k nim a usmial sa.
Moje meno je Ikeno Tachahira, som parták tejto lamy. predstavil som sa a odfukol som pramienok vlasov. Si silný? spýtal som sa ho a moj úsmev sa zmeni z prívetivého na šialený.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 00:07

Gray

Všiml jsem si jak se zasmál a došlo mi, že to bylo mířené na mě. Hodlál jsem mu to hned vrátit, ale ne fyzicky. Nehodlál jsem se jen tak bít s někym, kdo už má beztak znetvořenou tvář. Zatvářil jsem se trošku nechápavě, ale výsměšně. "Počkej a jak jsi zjistil, že mě tvé jméno zajímá? Mě zajímají jména jen dobrých ninjů a né odpadu." Řekl jsem mu na férovku a otočil se na Inariho.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 00:15

Ikeno Tachahira

Naklonil som halvu ako dieťa, ktoré sa nevie rozhodnúť, ktorú hračku si vybrať.
Hh, pravda, meno je nepodstatné. Podstatné sú skutky. Postav sa, Latexáku
Odpovedal som mu oblízol si pery.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 00:40

Gray

Ikdyž jsem jeho výraz neviděl, tak jsem se musel pousmát, líbilo se mi jak mu vadí, když někoho nezajímá. Pak jsem se na něj podíval a provokativnim tónem dodal "Říkal jsi něco? Pokud mi něco chceš, tak to řekni hned a nemel tu hlouposti. Nějakej člověk, jako ty mě fakt nezajímá. Ještě k tomu, když vypadá jak nějaká žába." Řekl jsem na reakci jeho vzhledu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 00:50

žaba? toto si prehnal xD

Ikeno Tachahira

Kso, ten teploš ma štve pomyslel som si a dosť sa urazil. otočil som sa a predstieral, že sa chystám odísť.
Tým si ma určite prestal všímať. Vytiahol som lístok T-1 a hodil ho na Graya. Lístok nevybuchol ako normálny, ale rozprkol sa do modrej farby. Dúfal som, že ho to zasiahlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 01:21

Gray

Jenže já si ho nepřestal všímat, byl jsem už dost zkušený ninja na to, abych věděl kdy přestat dávat pozor a ninja co mi řekne ať se jdu bít, tak jen tak neodejde. Takže když letěl lístek tak jsem se jen posunul do strany a skálu ohodila modrá barva. "Hm, to bylo fakt drsný, žábo." Řekl jsem znovu provokativně, ale svaly na nohou jsem měl napnutý, což však přes obvazy a kraťasy nešlo vidět, abych mohl kdykoliv zareagovat.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 08:59

Riuka

Vylezla jsem ven. Kousek od východu jsem zaslechla nějaký ruch. Došla jsem na louku a viděla tři kluky. "Grayi." Zavolala jsem na něj. Zdá se, že tu panuje hustá atmosféra. Jsem ráda, že mu nic není. "Slepá ulička." Dodala jsem mu na vysvětlenou a došla k němu. Vlastně jsem se tak trochu postavila mezi ně. "Ahoj, vy dva." Asi další geninové. "Není nás tu nějak málo?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 14:22

Gray

Když se objevila Riuka tak jsem se pousmál a mávnul na ní. "No konečně jste taky vyšli, teda kde je Siture? ten je asi někde za tebou, že" Řekl jsem ji a vypadalo to, že žabáka ignoruji, ale stále jsem na něj dával pozor, ikdyž to tak vůbec nevypadalo.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 14:41

Ikeno Tachahira

Len som tak stál a premýšlal, či ho rosekať alebo rozdeliť na kusy.
Hele kastráte, tvoja ignorácia ma dosť sere.
Rukov som si prešiel po vlasoch až k uchu a poškrabal sa na mieste, kde som mal piercing.
neber ma ako otravu, len mám chuť zistiť, aký si silný, gorilo.tak to príjmi a bojuj ako chlap.
ten neplatný pokus ma nijak neštval, práveže ma ešte viac vyhecoval.
Ak si dobrý, nemalo by ty vadiť meranie síl nie?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 15:39

Inari

Než jsem stačil Grayovi odpovědět začal se sním Ikeno hádat a já do toho nechtěl zasahovat. Potom přišla nějáká holka kterou jsem jěště neznal. "Ahoj ty jsi teť s Grayem v týmu? Já snim byl přettím než ho přeřadili jinam." Zeptal jsem se jí. Potom na mě Ikeno zase něco prones, ale moc jsem ho nevnímal, a hnet nato vyzval Graye na souboj. "Už zase chce bojovat." Zase jsem pokračoval k té holce. "Ikena si nevšímej je to cvok co chce všechny okolo zabít a mimochodem já sem Inari z klani Yuki." Představil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 15:41

Riuka

"To nevím, byl mi hned v patách." Odpověděla jsem Grayovi. "Jo, jsem. Mé jméno je Riuka Pai Long." Odpověděla jsem Inarimu. Pak jsem zaslechla toho druhého. V rukávu jsem měla kunai, který jsem si tam schovala, když jsem dělala ty koule, kvůli světlu v tunelu. Otočila jsem se jen napůl k tomu, co mluvil na Graye. To se mi snad jen zdá. Další nafoukanec. "Proč by Gray měl bojovat s chudákem, jako jsi ty??? To se vážně cejtíš tak méněcenný, že si musíš dokazovat svoje vlastní ego???" Na holku, co je věčně zticha, jsem toho řekla, až moc.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 15:52

Inari

Poslech jsem si jak Riuka seřvala Ikena. "nebudu do toho zasahovat, už takhle je s Ikenem k nevydržení."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:14

Ikeno Tachahira

Začudovane som sa pozrel na Riuku. Zdalo sa, že som si ťa všimol až teraz.
Prepáč, ale rozprávam sa z tebou?
A z nova sa natočil na Graya.
Chcem si iba zatrénovať a z týchto troch vyzeráš najsľubnejšie.
Dodal som a nahodil priatelský úsmev.
ukáž mi či si ninja..
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:52

Riuka

"Mluvíš s členem mýho týmu. Takže jo. Jak vidím, tak tobě tým nic neříká, protože bys jinak věděl, že tým drží při sobě. Snad víš, co tím chci říct." Odvětila jsem klidně. "Ikeno, to se ten ňouma takhle chová opravdu pořád? Je mi ho líto." Snad pochopil, proč ho lituju a proč jsem začala mluvit o týmové spolupráci. Sice nejsem vzorná ukázka, ale jako tým spolupracujeme.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 21:06

Mluvilasi ke mě že jo? Spletla sis jméno Ikeno je adop.

Inari

"Jo chová. A líto by ti mělo bejt mě a Dotsua, to je třetí člen týmu, my s nim musíme bejt. V těch jeskiních nás málem zabil, dvakrát." Řekl jsem Riuce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 21:31

Gray

Pousmál jsem se, ale ještě jsem se ani nezvedl. "Říkáš mi kastráte a v zápětí ti mám dokázat jaký jsem chlap, když mě pak nazveš gorilou? Prosim tě, nejdříve si srovnej pojmy a pak něco říkej, protože jsi akorát za blbce a my se ti můžeme jen smát, rybičko." Řekl jsem mu v klidu, jakoby mi byl uplně volný, což byl. "Nemám náladu si poměřovat síly s někym, kdo nemá ani mozek." Řekl jsem ti v klidu. Najednou jsem byl trochu jiný, jindy bych na něj vyjel, ale neměl jsem k tomu žádný důvod.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 22:21

Ikeno Tachahira

Tých dvoch, impotenta (Inari) a tú holku, som prestal vnímať.
Tento chlap ma sere..
Potom som sa odrazu zmenil a začal sa tváriť priatelsky.
Och prepáčte, mám proste v povahe sa s niekym porovnávať. Viete čo, kašlite na to.
vyzeralo to, že si idem sadnúť na nejaké miesto, ktoré je za Grayom. Prechádzal som tesne vedla neho, s rukami vo vreckách.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 22:57

Riuka

Grayova odpověď mě potěšila. Nespouštěla jsem oči z Ikena. Stejně jako Gray jsem byla neustále v pozoru, připravena kdykoli zasáhnout a chránit Graye. A to i přesto, že jsem věděla, že by si s tím nafoukancem poradil. Oh, jak nenápadné. Dostat se mu za záda. Měl by si uvědomit, že budu Graye chránit. No co, je to nafoukanej tupec. Pomyslela jsem si uštěpačně. "A kde je ten Dotsu teď?? Copak nepřišel s vámi, Inari? Gray, co se dělo, když jsme odešli? Nedělal ti potíže?" Samozřejmě jsem mluvila o tom posledním členu nepřátelské skupiny, co s náma bojovala. Jen jeden z nich zůstal při vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 23:07

Inari

"Nejsem si jistej. Myslím že si zašel na ošetřovnu hnet jak sme vylezli z jeskyně. Ikeno ho skoro zabil a jenom aby si něco dokázal." Odpověděl jsem Riuce na otázku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 00:55

Gray

Seděl jsem opřený o skálu, takže za mnou byla jen skála a on by tudíž naboural do skály, takže nemohl jít za mé záda. "Chovej se teď jako přítel, ty jsi fakt tajňák. Doufám, že tě nepošlou na nějakou misi, akorát by jsi to zkazil žabáku." Řekl jsem s úsměvem a pak se podíval na Riuku. "Ne, díky tomu, že jsem u nich zůstal jsem splnil zkoušku a dostal ten drahokam." Odpověděl jsem ji,
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menší odpočinek po první zkoušce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší odpočinek po první zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Klid po 2. zkoušce
» Menší zmätok...
» Po první misi
» Taký menší prieskum
» Menší nápad, který možná zlepší hru.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: