Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Menší odpočinek po první zkoušce

Goto down 
+6
Tom555
riuka
Rhaegar
Caldar
Aspi
Check
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 10:09

Riuka

"S takovým chováním by v našem týmu dlouho nepřežil." Vzhledem k tomu, koho mám v týmu, řekla jsem Inárimu. "Tak to gratuluju Grayi. Aspoň jeden z nás splnil úkol. Nevíte někdo, co bude následovat teď?"
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 10:55

Inari

"To nevim a kde vy máte třetího člena a kdo to je?" Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 13:31

Ikeno Tachahira

Vážne som Graya len obišiel a sadol si k stromu, u ktorého sa rozprskla modrá tekutina..
Gray ma už nezaujíma. Kedže si nenechá zmerať sily, budem ho pokladať za slabocha.
A opäť sa usmieval ako šialenec. Vyzeral som ako totálny psycho.
Riuka ma nezaujímala, teraz ani Gray, kedže iba slaboch by sa bál zmerať sili, preto som zavrel oči a odychoval.
Váš tým hm? pomyslel som si nad Riukinim monologom.
A neprežil? Vieš, aký by som bol rád, keby to bola pravda?
Istý čas som bol ticho, dokonca som aj ignoroval Grayove urážky. Ked to vyzeralo, že som už zaspal, prehovoril som.
Zabil už niekto z vás človeka?
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 14:08

Riuka

"Nevím Inari. Byl hned za mnou. Jmenuje se Siture Pai Long. Také by mě zajímalo, kde vězí." Odpověděla jsem mu. Stále jsem se dívala na Ikena. Byl divnej. "Jsem ohleduplná k životu, a pokud nemusím, nezabiju." Odpověděla jsem Ikenovi. Byla to zvláštní otázka. Vypadal, jako by nad něčím hodně přemýšlel. "Inari, jak probíhala vaše mise?" Zeptala jsem se zvědavě. Sedla jsem si vedle Graye tak, abych viděla na všechny tři.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 14:50

Inari

"Siture." Vzpoměl jsem si na naše poslední setkáni kdy jsme proti sobě bojovali. "Posledně mě porazil, ale jen se štěstím, jsem zvědavej jak je na tom teť." Moc jsem nevnímal dokud jsem nezaslechl svoje jméno. "No, snat jako všichni jsme šli tunelama a hledali drahokami. Po chvíli jsme narazil na takovou větší jeskyni ve kterej byl velkej kámen a další cesta. Samozřejmě nás napadlo že pod nim něco může bejt, tak ho Ikeno odpáli a našli jsme tři diamanty. Všechno šlo dobře, ale ten výbuch nám zatarasil zpáteční cestu a tak jsme museli jít tou druhou cestou. Dost sme se kvůli tomu s Ikenem hádali, protože to chtěl odpálit a mi mu vtom zabránili aby na nás nezpat strop." Chvíli jsem se odmlčel a přemýšlel jak dál. "No prostě Ikeno nemoh zavřít klapačku a dělal hroznej kravál a přitahoval na nás pozornost a proti nám se oběvil jinej tým, naštěstí jsem si jich všiml včas a stihli sme se přikrčit ve stínu u zdi, jenom Ikeno si myslel že je oklame nějakejma řečičkama že se ztratil nebo co? Samozřejmě mu na to neskočili a dopadlo to tak že se válel po zemi a kryl se před kunai co po něm házeli." Trošku jsem se pousmál. "Naprosto to zvoral, naštěstí já a Dotsu jsme je za chvilku spacifikovali, dva sme vyřadili z boje a třetího Dotsu držel, prostě sme to měli pod kontrolou, jenomže on ... Pohodil jsem hlavou směrem k Ikenovi. ... si musel něco dokázat nebo mu prostě ruplo v kebuli a hodil tam výbušnej lístek. Málem zabil Dotsua a ti tři zmizeli a místo nich sme našli tři diamanty, asi to byla nějaká zkouška podobná té na kterou jste narazili vy. Potom jsme našli východ a to je všechno." Odpověděl jsem hodně zdlouhavě na otázku. "Doufám že to nevipadá že se vytahuju." Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 15:40

Ikeno Tachahira

Pri vykreslovaný a upravovaný príbehu Inarim som sa pousmial.
Myslel som si že sú to obyčajné deti, ktoré su posraté zabitím neviného (a ček nemá zmysel pre drama xD )
Ak sa nemýlim, oo velký ninja, mna nijak nezranili, narozdiel od teba. Potom som dalej mlčal a premýšlal nad dnom, kedy som sa naučil svojú prvú techniku. Otče, slubujem ty, že ta nesklamem..
Vlastne.. odrazu som pokračoval nad Inriho príhovorom. Ked sa to tak vezme, ja som našiel 4 diamanty a ty iba 2. Povedz mi, kto viac sklamal?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 15:56

Inari

"Koho tu zranili? Mě se nic nestalo. A Dosua si zranil ty. A nepřivlastňuj si zásluhy pod kamenem byly tři a to že si ten kámen odpálil neznamená že si je našel jen si odstranil ten kámen. A ty tři jsme porazili já a Dotsu, když si se válel po zemi. Jenom si to tam vyhodil do vzduchu když bylo po boji. To je celý." Snažil jsem se nemluvit naštvaně. "Kso, zase se bude hádat."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 16:05

Ikeno Tachhira

Ako som ty už povedal, ty ešte nie si ninja. Nikoho si nestratil, nikoho nezabil a hlavne si mäkký na svojich súperov. Ak si myslíš, že s takýmto postojom sa staneš Jounin, tak na to zabudni.
Nevstal som od stromu a ani neotvoril oči. Len ústa sa mi pohybovali.
Vo svojom vnútri som bol nahnevaný a smutný zároveň.
Všetky veci, čo sú pre ninju dôležité, sa obrátia v prach: rodina, priatelia, sláva, sila. Všetko sa raz zmení. Tak prečo by som si mal tieto putá pestovať, ked mi aj tak prinesú iba bolesť?
Otče, ty si mal všetko. A všetko sa jedné dna premenilo v prach. A posledné puto, rodina, ťa sklamala
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 16:17

Riuka

Zdá se, že Gray už měl povídavou
. Zatimco jsem sledovala jejich slovní přestřelku, všimla jsem si, že Ikeno se snaží být klidný, až moc na můj vkus. Něco mě na jeho slovech zaujalo. "Tak už dost vy dva. Hádky nejsou na místě." Přerušila jsem je. "Ikeno, pověz, odkud prameni ta tvoje touha tolik nenávidět a jenom bojovat?" To není přesně řečené, ale může to hodně napověděť. Chová se silácky, ale většinou se za přehnaným chováním skrývá něco jiného. Předpokládám, že to tak bude i u tohoto kluka,
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 16:45

Ikeno Tachahira
Po dlhej dobe som otvoril oči a pozrel sa na Riuku. Tváril som sa nechápavo, akoby táto otázka nebola na mieste.
Túžba nenávidieť a bojovať? A načo by ty to bolo? Odpovedal som na jej otázku otázkou.
A odpoved aj tak nie je pre vás. povedal som vecne a snažil sa mať výraz tváre bez emocii.
Chvílku to vyzeralo, že budem odpovedať ale nestalo sa. Bol som tichšie ako kedykolvek pred tým.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 16:57

Inari

"Čekal jsem že řekne že to je jeho cesta ninji." Pomyslel jsem si a sedl jsem si kousek od Graye. "Měl bych si trochu odpočinout před druhou zkouškou. A kde je vůbec Dotsu?" Byl jsem rozhodnutý se dále nedohadovat s Ikenem.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 17:28

Riuka

Není pro nás? Takže mám pravdu. To jeho chování. Je to celé jen maska. Ale proč? "Odpověd znáš sám nejlíp, Ikeno." Odpověděla jsem klidně. Ale u mě to maska není. Pozorovala jsem kluky, ale nejvíc Ikena. Co skrýváš pod tou maskou? Strach? Bolest? Ani nevím proč, ale zaujalo mě to. Chtěla jsem to věděť, i když mi do toho nic není. Měla bych se soustředit na to, co mám.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 18:02

Ikeno Tachahira

Odrazu som sa postavil a odstúpil od stromu.
Vytiahol som jeden lístok a len tak namieril na Graya. Nič som nepovedal, len si ich troch prezeral.
Vyhneš sa tomuto, Gray? a hodil.
Lístok sa nebezpečne blížil, avšak pozorné oko si mohlo všimnúť, že sa blíži, ale bez kunaia.
tesne pred Grayom sa otočilo a namierilo na strom, kde som pred tým sedel.
čím bližšie sa nachádzalo, tým rýchlejšie letelo. Odrazu sa ozval výbuch v strome sa urobila diera, bol zázrak, že sa neprelomil.
Aby si vedel, čo by sa ty mohlo stať
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 18:32

Inari

"Zase se předvádí a snaží se vyprovokovat konflikt. Je to ubožák." Pomyslel jsem si, ale nijak sem nedal najevo že jsem to vůbec zaregistroval. Místo toho jsem zkříil ruce na hrudi (nevim jak to jinak popsat) a sklonil hlavu a zavřel oči. "Nebudu se dotoho plíst, jěště to odnesu já."
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 18:48

Riuka

Zareagovala jsem rychle. Poslala jsem Bariaken do stromu za Ikenem. Nemohl si ho všimnout, byl zaujat Grayem. Bariakem proletěl Ikenovi nad hlavou. Strom byl větší než ten, co ho poničil Ikeno. A zlomil se ve dví. "Aby si věděl, co by se mohlo stát tobě, Ikeno. Nehodlám se opakovat."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 18:54

Ikeno Tachahira

Otočil som sa na Riuku z obrovskuým záujmom.
Páni, čo to bolo? Technika? sadol som si pred nu a zo záujmom ju pozoroval.
Je to špecialita vašeho klanu?
Pf, porovnávať techniku s lístkom, asi jej to nepáli, o čo tam išlo
Avšak ale aj tak ma tá technika zaujala. Netušil som, na akom princípe funguje, takže to bolo "zábavné".
Možno bola silnejšia ako Gray.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 19:27

Riuka

Tak od výhrůžek po zvědavost? To jsem to dopracovala.
"Ani jedno. Jsi příliš zvědavý na člověka, který před pár vteřinama málem přišel o hlavu." Odpověděla jsem klidně. Mířit níž, zabila bych ho. "Inari, na vás taky takhle útočil?" Jestli jo, tak už se nedivím, že Dotsu tu stále není. Stále nechápe, co je předností týmu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 19:35

Inari

"Jo, takhle útočí na všechny. Jednou se při takovim útoku sám zranil a když jsem mu chtěl pomoc tak mě napat. Tehdy jsem ho znal jenom chvíli." Odpověděl jsem lhostejně.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 21:18

Dotsu

Pomalým krokem vyjdu ven z naší jeskyně.Zraněnou ruku si drží druhou aby mi nevytékala krev.Všimnu si Ikena,Inariho,nějaké holky a dalšího kluka.Bože...Ten šílenec je tu taky? pomyslím si a stisknu ruku.Pak jdu za Inarim.Ahoj...Inrai..Nevíš kde je nějaká ošetřovna nebo tak něco? zeptá se ho.Pak se otočím na tu holku.Promiň že jsem se nepředstavil..Jsem Sadame Dotsu řekne a podám nezraněnou ruku.Pak si sednu na nějaký kámen.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 21:31

Inari

"To nevim, myslel jsem že uš si tam šel." Odpověděl jsem a prohlídl jsem si jeho ruku. "Ale měl bys stím někam zajít vipadáto ošklivě."
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 21:57

Riuka

Než jsem stihla odpovědět Inárimu, kdosi přišel. "Těší mě. Jsem Riuka a tohle je Gray." představila jsem nás a podala mu ruku. Stále mi tu chybí Siture. "Ukaž." Jeho zraněné ruky si nešlo nevšimnout. Vzala jsem si od Graye svou lékárničku, i to co jsem měla v kapsách. Přiklekla jsem k němu a beze slova ho začala ošetřovat. Tak tohle je práce Ikena? Vážně by ho měl někdo zkrotit.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 22:53

Dotsu

Hmm...Díky... poděkuji jí a pak se otočím na Inariho.Udělal ten šílenec teď něco nebo je v klidu? zeptá se ho tiše ať mě neslyší Ikeno.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 23:15

Riuka

Odpověděla jsem za Inariho. "Jo, zkoušel to tady na Graye. Ale to nepočítal se mnou. A nemáš zač." Usmála jsem se a ukázala kamsi za sebe na velký zlomený strom. Pak jsem si sedla zpět ke Grayovi.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 07:08

Inari

"Měl bych si doplnit bybavení a možná si zaít někam se najíst." Postavlil jsem. "Zajdu si něco zařídit, tak zatím." Řekl jsem důležitě a hnet jsem vyrazil do vesnice.



Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 09:14

Ikeno Tachahira

Tak mi odpovedz a slubujem, že tvojemu milíšikovi dám pokoj. žmurkol som na nu a opeť trocha naklonil hlavu, ked dorazil Dotsu.
čo to máš s rukov, vyzerá to nechutne. a predstieral som, že o ničom neviem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší odpočinek po první zkoušce   Menší odpočinek po první zkoušce - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší odpočinek po první zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Klid po 2. zkoušce
» Menší zmätok...
» Po první misi
» Taký menší prieskum
» Menší nápad, který možná zlepší hru.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: